קוראים

Google+ Followers

יום שבת, 22 בספטמבר 2012

18.09.12



מסר של Sheldan Nidle, מיום 18 בספטמבר 2012
11 מגשר העולמות, 14 Zip, 9 אדם

נשמות אהובות שלי! חזרנו! עולמכם ממשיך להילכד בעימות בין קבוצת קושרי האופל לבין כוחותינו הארציים. אנו משתמשים במשאבינו כדי למנוע מקבוצת הקושרים להתקרב, אולם בכל זאת הם מתעקשים להתמיד במספר מסלולים אשר מטרתם לערער את המאמצים של בעלי בריתנו או לגרום מלחמה נוספת בקנה מידה גדול. לדוגמה, הם המשיכו להדליק את המזרח התיכון ויצרו מצבים שהיו יכולים להוביל לפעולות גומלין דיפלומטיות חמורות. בליבת העניין עומדת ממשלת ארצות הברית וה"חברים" המיוחדים המעוניינים שלה. שלחנו אנשי קשר דיפלומטים למזרח התיכון אשר כנסו סדרת פגישות עם ממשלת ארצות הברית כדי להדגיש  את מדיניותנו נגד מלחמה. ברוח דומה, אנו חותמים את פגישותינו עם המעצמות האזוריות  במזרח התיכון ואלה יקבעו מדיניות בסיסית לפתרון המשבר בסוריה. בכוונתנו להתחיל לפתור מצב זה על ידי כך שאנו ממיינים את הבעיות הנוכחיות ואנו גם מפקחים על הקשיים באיראן. נקבע כי ממשל חדש עומד להתחיל בקרוב, אנו מבקשים לבסס את הפרמטרים לעידן חדש של שלום.

שלום הופך להיות הבסיס למערכת הפיננסית החדשה וכן עבור מתן גילוי. מטרת הגעתנו הרשמית היא להיות מסוגלים לפעול הדדית באופן גלוי עם הממשלות שלכם ואיתכם. סדרה של הודעות יעדכנו אתכם לגבי ההכרח במהפך מעולם הנשלט על ידי קבוצת קושרי האופל לעולם שחופשי מנטל המוביל למלחמה, לשנאה, לפילוג ולכלכלה המבוססת על חוב ומחסור. אתם עומדים להיכנס לתקופת מעבר שבה תתחילו לקבל את האמיתות הבסיסיות של ההיסטוריה שלכם, המקורות שלכם, ועתידכם הנפלא בתודעה מלאה. אנו באים כסוכני הרקיע העליון של התמרה זו. הקשר הראשוני שלנו אתכם יזיז אתכם לתוך נתיב אשר יכול פשוטו כמשמעו יגרום למטמורפוזה שלכם לתוך תודעה מלאה. לשם כך, אנו צריכים לבוא ביחד עם שכניכם האגרטן כדי לתכנן דרך להשגת מטרתנו הנשגבות. פרושו של דבר שתחילה אנו צריכים לפעול כשחקנים ראשיים מאחורי הקלעים, ולאחר מכן כשותפים פתוחים אתכם בעיצוב מחדש מסיבי של חברתכם הגלובלית.

פעילויות שונות אלה מהוות רק חצי ממה שאנו צריכים לעשות כאן. חלק אחר מכין אתכם במלואו לאינטגרציה שלכם לתוך הפדרציה הגלקטית של אור. כיום, האגרטן הם הנציגים היחידים של מערכת השמש במועצת הפדרציה הראשית שלנו - תפקיד שהחזיקו בו מאז שמערכת השמש נוספה לחברות שלנו לפני כ-50,000 שנים. עלייתה של אטלנטיס וההרס בעקבות כך העיבו על מהותה של חברות זו. מה שעומד להתרחש הוא האיחוד המחודש של האנשים על פני השטח שלכם ובפלנטת הארץ הפנימית, וזה יאפשר למערכת השמש שלכם לחזור למצב הקדמוני הקודם שלה וכן את יצירת המכשיר לחזרת כוכב-אומה שלכם לתפארתו הקודמת. לבניה מחדש זו של כוכב-אומה ישנם סדרה מיוחדת של משימות  שהוקצו לה על ידי הרקיע העליון. אתם, כאנשים, יש לכם את היכולת "לנעול" שלום גלקטי ולספק מקום יפה לכנסים המתמשכים שלנו עם השכנים הבין-גלקטיים הרבים שלנו. רבים מחברינו הרחוקים נסעו מגלקסיות אחרות על מנת להיות עדים לחזרתכם לתודעה מלאה.

זה מאוד יוצא דופן מה שאתם עושים. התבוננו בכם גדלים במהירות במודעות ובכוח במשך שני העשורים האחרונים. אין זה עניין פשוט להתגבר על כוח ששלט עליכם ללא רחם מזה זמן רב. אנו מצדיעים לאומץ ולנחישות שלכם ועכשיו חוכמתכם הנצברת מסרה אתכם עד לנקודה של הצלחה גדולה! זה עכשיו תורנו להשתמש במומחיותינו ובטכנולוגיה שלנו כדי להשלים את מה שאתם כה קרוב הגשמתם בעצמכם. הרקיע העליון מבין בברור כמה יהירים וטיפשים המאסטרים שלכם, קבוצת קושרי האופל, באמת הם כך. היה צורך בכבוד שהורווח בעקשנות ובעליונות טכנולוגית מוכחת כדי להשפיע על העקשנים, ואנו צריכים להשתמש בנכסים אלה בשפע בעת הצורך. בני בריתנו בפלנטת הארץ סומכים עלינו במלואם עכשיו שנסיים את מה שהם התחילו באומץ. אנו מתכוונים להשתמש במספר טכניקות כדי להכריח את כניעתה הרשמית של קבוצת קושרי האופל. הגיע הזמן האלוהי להזיז  את פני השטח של העולם דרך שלב המעבר שלו לכיוון עולם של שלום, אהבה ושפע.

נמאסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם ובאנו עם חדשות טובות נוספות! התוכניות לדחוף את המערכת הפיננסית החדשה מתקדמות גלובלית. שותפינו מוכנים להרחיב את הדרך שבה מרכיבי מערכת חדשה זו מוצגים בגלוי לכם. תוכניות אלה מערבות הקמת מערכת של שפע ומחילת חוב. אנו הודענו בחשאיות לממשלות רבות שנלחצות עכשיו על ידי המוסדות הבנקאיים של עולמכם, להיות סבלניים ולא להיכנע לכפייה הגוברת הנובעת מקבוצת קושרי האופל. טקטיקות אלימות אלה יפסיקו בקרוב כאשר מערכת של מטבע קשיח חדש מתגלה.  בנוסף, שמנו בצד כמה משאבי מטבע כדי להתמיר את חובותיכם לתוך שפע. זה חיוני שתוכרז N.E.S.A.R.A.[1] באמריקה ותיושם גלובלית. אנו הדרכנו את אלה  אשר עומדים להיות המפקחים הממשלתיים לבצע את הנחיותיה השונות.

אלה שאחראים על המחסנים הגלובליים של מתכות יקרות מכינים את התוכניות אשר יגבו את המערכת הפיננסית החדשה. מערכת זו מבוססת על מספר מטבעות אזוריים אשר ישרתו כ"אמצעי מטבע עיקריים". כשהם יופצו, מטבעות עיקריים אלה יהפכו למכשירים מייצבים אשר יבטיחו את הסוף לאינפלציה המסיבית אשר מאפיינת את המערכת הנוכחית שלכם ואשר הציקה לחברות שלכם מזה זמן רב.  זכרו שמערכת הפיננסית זו שמגיעה מתכוונת להיות חוליה מקשרת לצורך מעבר לחברה שאינה מבוססת על כסף ((moneyless ולעלייתו של שפע קבוע ובל-ימחה, כשמשפחת החלל שלנו תספק לנו את הטכנולוגיה להאכיל, להלביש ולשכן את כול האוכלוסייה הפלנטרית. הכוונה היא לעבור מהמצב הנוכחי של רצון גס לשפע רוחני ופיזי אמיתי, כיוון שזהו צעד חשוב במסעכם הרוחני.

המבורכים שלנו ברקיע העליון גם מקימים את הבמה הגלובלית לסדרת הודעות שתינתן ברגע שיקום ממשל חדש. הרקיע העליון מבקש שכל אחד יהיה במצב של שמחה ושלום עם הנסיבות החדשות שעומדות להיחשף בעולמכם כיוון שלהתמרות עמוקות אלה יהיה פוטנציאל של הלם לרבים. ברוח זו, הוצע כי סדרת אירועים יקדימו את העידן החדש הזה עבור האנושות; הוסכם על כך  ולכן נערך קטלוג של אירועים אלה.  אנו גם ייעצנו לשותפינו לבצע את השינויים באופן עדין וספציפי. תרחיש זה עכשיו נכנס לביצוע ואנו מצפים שבקרוב הודעות אלה יהפכו ידועות בהיקף נרחב לכם.

היום, נתנו לכם פרטים נוספים לגבי מה עומד להתפרץ מול עיניכם. אנו כולנו מחויבים לקשר הראשוני ולאותם אירועים שיקדימו אותו. הסיום של השנה הגרגוריאנית הזו הוא רק ההתחלה של אירועים שיביאו אתכם לתודעה מלאה. הזמן עבור המציאות החדשה שלכם הגיע! דעו יקירי, האספקה שלא ניתן לספרה והאין סופית של שפע של הרקיע העליון היא למעשה שלכם! לכן היו זאת! סירנים היו אחד! ושמחו!



[1]  הערת המתרגמת – מתוך ויקיפדיה- N.E.S.A.R.A הינם ראשי תיבות של ההצעה של
National Economic Security and Recovery Act    , סדרה של רפורמות כלכליות שהוצעו במהלך שנת 1990 על  ידי  Harvey Francis Barnard , אשר כללו החלפת מס הכנסה במס מכירות, ביטול חישוב ריבית דריבית על הלוואות מובטחות וחזרה למטבע הצמוד למתכות יקרות ( לדוגמה זהב וכסף) אשר תוצאתו הינה 0% אינפלציה וכלכלה יציבה יותר.  ההצעות לא הוצגו בפני הקונגרס.
  


Translation: Gili Weizman



יום שבת, 15 בספטמבר 2012

14.09.12





מסר של Sheldan Nidle, מיום 11 בספטמבר 2012

4 סערה, 7 Zip, 9 אדם


נשמות אהובות שלי! באנו היום למסור לכם מסר. המסר הינו על ההתמרה המתקרבת של עולמכם. כיום, מספר אירועים מרהיבים מתרחשים מסביב לעולמכם. הם מבשרים על השינוי הגדול המתכונן להיחשף. האנושות מתעוררת מתנומתה הארוכה ואינה נוטה יותר לאפשר למאסטרים הארציים שלה להכתיב אחרי איזה נתיב לעקוב. האנושות, עתה, תומכת בצורה פעילה בדמוקרטיה האמיתית המוקמת בעולמכם, והשומר הזקן אשר הנהיג את הקלפטוקראטיה העולמית הקודמת אינו מסוגל יותר להכריח אתכם לציית באופן עיוור לפקודותיהם. הציבור קורא לדיון כללי בכל נושא. המחאות במקסיקו, הצווים הרשמיים באיסלנד והמרד הפעיל בסוריה מדגימים את רמת ההחלטיות אשר קיימת מאחורי מה שהאנושות דורשת בגדול מ"שליטיה". הזמן הגיע לניקיון כללי, המוביל לתבנית מחשבה לגמרי חדשה אשר יכולה לספק פתרונות אמיתיים לבעיות הישנות; אולם, מעל הכול, זה חייב להיות זמן בו הריבונות האוניברסאלית הופכת למציאות חיה ונושמת אשר כל אומה על הפלנטה מכבדת ושומרת עליה.

לפני 11 שנה בתאריך זה ממש, קבוצת קושרי האופל ביצעו את החלק השני של ההפיכה הצבאית אשר תחילתה היווה הרצח של הנשיא ג'והן פ. קנדי. ההפיכה הצליחה מעבר לכל הציפיות, וצמצמה את העולם לנקודה בה ניתן היה לנהל ולשלוט בכל האירועים הבאים לידי ביטוי. התוכנית שהושגה בנקל השתנתה במפתיע כאשר האנונאקי והאופל שלהם הניחו את נשקם "ובאו לשולחן" עם הפדרציה הגלקטית ב- Truce of Anchara. פתאום עבדי כדור הארץ היו נתונים לחסדי הגורל ללא ההנחיה הנוקשה אשר הם התרגלו לסמוך עליה בכבדות ופעולותיהם העוקבות שיקפו את החוסר של מנהיגות זו. התוצאה היתה סדרת אירועים מוכנה יותר בגסות. לשמחתנו, אנו עכשיו נהנים מתוכנית הפעולה הלא מתוחכמת של קבוצת קושרי האופל, כיוון שהינה מאוד בלתי מיומנת, המשולבת עם העלייה המתמדת של השמיים של התודעה האנושית, שיצרה את המצב הקשה של הסרת קבוצת הקושרים מכוחם. עתה לקבוצה זו אין אופציות וכל מה שנותר עבורם הוא לשחרר את אחיזתם האכזרית על העניינים הגלובליים ולהסכים לדרישות של השמיים להיכנעותם המיידית.

אנו בפדרציה הגלקטית הנחינו את מרד האנושות לרמתו הנוכחית. משפחתכם בכדור הארץ הפנימי סיפקה אף היא את המומחיות להביא ממשלות רבות לנקודת כניעה. המפתח להתפטרויות אלה הינה המערכת המוניטרית הגלובלית. כיוון שמערכת המטבע(fiat) השולטת על הכלכלה שלכם היא על סף קריסה, הקש האחרון יהיה סדרת שינויים באופן פעילותה של הבנקאות הבינלאומית בשילוב עם המעבר למטבעות חדשות המגובות במתכות יקרות. שתי ההשלכות העיקריות של תקן זה של מתכות יקרות הינן: ראשית, ספקולציה בינלאומית בזהב שתהיה נתונה לרגולציה מחמירה כדי להבטיח את יציבותה של המערכת המוניטרית החדשה. שנית, כניסתו של המטבע הקשה תדיח את המטבע fiat משווקי הכספים. שווי חייב לעקוב אחרי שווי , וזה יכול לזרז את הסחר העולמי ואת הבנקים בו למשבר מהיר. המערכת החדשה מחכה בפתח! אותם בנקים אשר אינם מסוגלים להבטיח את מקומם במערכת זו ייעלמו וכתוצאה מכך ייווצר לחץ עצום על הבנק המרכזי של כל אומה.

כל ממשלה תחווה מספר ימים קריטיים. ממשלות יתפטרו תחת לחץ; יוקמו שלטונות מעבר חדשים; המהפך הגלובלי יעזור להעלות את הכרזת ה- [1]N.E.S.A.R.Aבצפון אמריקה. בקיצור, המטרות המרובות של בנות הברית שלנו של כדור הארץ יתממשו כאשר כל השינויים האלה בשלטון יתירו את התהוותה של גרסה גלובלית של N.E.S.A.R.A. זה ילווה בהכרזות רשמיות. הצהרות אלה מאפשרות את קיומה של המציאות החדשה שלכם. אז האור יכול לגבור על מה שקבוצת קושרי האופל הניעה באמצע שנת 1960 עם הירצחו של קנדי. תתגלה האמת על דברים רבים, כולל האירועים "המוזרים" של בחירות שנת 2000 לנשיאות בארצות הברית והרס של מרכז הסחר העולמי בניו יורק וההתקפה על הפנטגון. אחת מהמטרות היתה שתי המלחמות הבלתי חוקיות, שהתנהלו לצורך המשך שליטתה של ארצות הברית על המערכת הפיננסית הגלובלית המושחתת במידה הולכת וגוברת. כאשר בית הדין לפשעי מלחמה יתחיל בקרוב את ישיבותיו המיוחדות, הוא ידון בכל הפשעים האלה.

נמאסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! באנו ביום זה כדי להתייחס לכמה חדשות נוספות לגבי עולמכם. גאיה נמצאת בעיצומם של שינויים גדולים, ובקשנו ממנה להאט באופן זמני את קצב השינויים על פני האדמה. היא מאוד מבקשת לסדר מחדש את המציאות שלה ולאחד מחדש את פני השטח שלה והעולמות הפנימיים. היא יודעת מה אנו עושים ומבקשת בכנות מאתנו להאיץ את הפעולה החשובה של התמרת האנשים על פני השטח שלה. אנו עושים זאת. התומכים הרבים שלנו עסוקים בכך שהם עובדים על מנת להכניס למשחק חברה חדשה עבור כל אחד ואחד מכם, וזאת כדי להגיע לנקודה בה סדרת פעולות תכפה שינוי מסיבי. המפתח לפעולות אלה נח, במזרח, עם Quan Yin[2] ועוזר שמימי, ועם הרוזן סנט ג'רמן (Count St. Germaine) ומאסטרים נעלים אחרים במערב. פעולותיהם המאוחדות מתואמות על ידי אנשי קשר שהוקצו לנו על ידי צוות הקשר הראשוני של הפדרציה הגלקטית.

פעולות אלה ייצרו מערכת פיננסית חדשה עבור עולמכם, שגולת הכותרת שלה הינה מערכת מוניטארית גלובלית הקשורה למתכות יקרות כזהב, כסף ופלטינה. מערכת מוניטארית חדשה זו תנוהל על ידי מספר של אומות ותפעל באמצעות מערכת בנקאית חדשה. זה יהיה סופה של מערכת המטבע fiat מונחית דולר שהוקמה בתום מלחמת העולם השנייה על ידי האומות המאוחדות שנוסדו מחדש. הקובע המרכזי של המערכת החדשה הוא לחלוטין מונחה מחדש ועובד בשיתוף פעולה ובשילוב עם הבנקים המרכזיים. מערכת זו תעבוד בהתאם לסדרת חוקים אשר יעודדו שקיפות מלאה וגילוי של כל הנהלים המוניטריים. חוקים חדשים אלה יגרמו באופן אפקטיבי לבנקים הפועלים על פי ההסדר הישן לפשוט רגל. התפתחות זו תוביל להתמוטטות המוסדות הפיננסים הנוכחיים רבי-הפנים והפושעים. הבנקאות החדשה תזרז ממשל חדש.

הממשלות החדשות תהיינה התוצאה הטבעית של תסכול גובר של הציבור באשר לפעילויות האבסורדיות והפושעות של הסביבה הפוליטית הבינלאומית אשר הולידה ותמכה במערכת בנקאית שגרמה לעוני בכול עולמכם. צורת הממשל החדשה שלכם, כמו המערכת הפיננסית החדשה, תהיה באמת שקופה ותפטור את הפלנטה ממקור הסבל הגדול ביותר: פוליטיקאים מקצועיים! נוכלים נגררים מגוונים אלה ילכו בדרך של הדינוזאורים. בגלל הנזק שלא יתואר שהם המיטו על כדור הארץ ועל צורות החיים שלה, הם צריכים להבין את "פשעיהם כנגד החיים" ולבקש סליחה מהיצורים המבורכים שהם עזרו בהשמדתם. מנקודת מבט זו, אנו חושבים שזוהי חובתנו ליצור עולם שהאושר שלו יספק שמחה ושפע לכולם. הזמן עבור ברכות שמימיות אלה, הגיע!

היום, המשכנו בדיון שלנו לגבי האירועים של היום. הרגע הגיע למציאות חדשה. זהו גם זמן עבורכם לסיים את מסך הבורות שעוטף אתכם ושתלמדו שאינכם לבד. פמליה גדולה של ישויות, שמימיות ופיזיות, באו לסייע לכם בחזרתכם לתודעה מלאה. דעו יקירי, האספקה שלא ניתן לספרה והאין סופית של שפע של השמיים היא למעשה שלכם! לכן היו זאת! סירנים היו אחד! ושמחו!



[1] הערת המתרגמת – מתוך ויקיפדיה- N.E.S.A.R.A הינם ראשי תיבות של ההצעה של

National Economic Security and Recovery Act , סדרה של רפורמות כלכליות שהוצעו במהלך שנת 1990 על ידי Harvey Francis Barnard , אשר כללו החלפת מס הכנסה במס מכירות, ביטול חישוב ריבית דריבית על הלוואות מובטחות וחזרה למטבע הצמוד למתכות יקרות ( לדוגמה זהב וכסף) אשר תוצאתו הינה 0% אינפלציה וכלכלה יציבה יותר. ההצעות לא הוצגו בפני הקונגרס.

[2] הערת המתרגמת - Quan Yin הינה האל האוניברסאלי האהוב ביותר בדת הבודהיסטית. היא התגלמות

החמלה, האהבה וטוב הלב.



Translation: Gili Weizman



יום רביעי, 5 בספטמבר 2012

04.09.2012


מסר של Sheldan Nidle, מיום 4 בספטמבר 2012

10 אדם, 0 Zip, 9 אדם

נשמות אהובות שלי! חזרנו עם הרבה דברים לדון בהם. שינוי גדול במערכת הבנקאית שלכם עומד להופיע. כפי שאתם יודעים, קבוצת קושרי האופל מנהלת את עולמכם באמצעות שמירה על אחיזה הדוקה של המערכת הבנקאית הגלובלית, אשר בתורה שולטת על כל דבר אחר. אחיזה זו התרופפה לאחרונה על ידי המהות האינפלציונית של המטבע שלה (fiat). בנוסף לכך, אין זה אפשרי להנציח מערכת המבוססת על חוב ולצפות להגדיל בפשטות את החוב באופן בלתי מוגבל, אבל זה בדיוק איך צפויה המערכת הפיננסית הנוכחית שלכם לפעול. למעשה, ההיקף האמיתי של החוב המוחבא שהצטבר על ידי קבוצת קושרים זו הוא מדהים. בחזית אחרת, אלה מאמינים ברצינות שהחסימה שהושמה לפני זמן רב על ידי השמיים על צמצום הגנטיקה שלכם כדי למנוע טיפול נוסף שלא כדין על ידי האופל יכולה למעשה להיות מופרת באמצעות שימוש בטכנולוגיה הגנטית של החוצנים אשר נפלה לידיהם בסוף מלחמת העולם השנייה. אמונה מוטעה זו עכשיו יוצרת את הבסיס לתבוסה שלהם ומובילה לשיקום של האור על הפלנטה כדור הארץ. השמיים ידעו שזה יקרה ובתחילת 1990 ביקשו מאיתנו בפדרציה הגלקטית להקים משימת קשר ראשוני עבור גאיה. משימה זו תיידע אתכם את האמת לגבי דברים רבים, כולל הסיבות העיקריות להגעת המציאות החדשה שלכם.
השלב הראשון של פעילות זו של אופל-לתוך-אור הוא להשתמש במערכת הפיננסית החדשה להגדיל במהירות את חוסר היציבות של המערך הנוכחי, כי חוסר הביטחון הטבוע במערכת הישנה יזרז את קריסתה העצמית. היבט אחד עיקרי של המערכת החדשה הינו שקיפות, וזה יחשוף במהירות את השחיתות העצומה ואת השכיחות של "ספרי הבישול" אשר השתמשו בהם כל התאגידים הבנקאיים העיקריים בעולם. כשזה יגיע, כל הבנקים יתחילו להיכשל בקצב מבהיל, בו בשעה שהמטבעות fiat הישנות ינוצחו על ידי ההגעה של מספר מטבעות עיקריים המגובים בזהב. כלכלת העולם תיכנס לנפילה חופשית וזה יכריח את האימוץ של מחילת חוב גלובלית. שנאת המשבר תדרוש את המעצר של אלה השותפים לפשע בשחיתות ובקנוניה בין הממשלות ותאגידים פיננסים, ובעזרת הסרתם של ממשלות הנשלטות על ידי קבוצת קושרי האופל, הן תעלמנה. ברגע שההתרגשות תעבור, דברים מעניינים יותר יכולים להתחיל!
סעיף מפתח על סדר היום הינו הגילוי. מאז שנת 1940, האומות המרכזיות של עולמכם הכריזו רשמית הכחשה סיטונאית על קיומנו ונדיבות לבנו, בשעה שביצעו בחשאי הסכמים עם מספר חברי האופל של ברית Anchara. בין השנים 1940 -1990, פלגי האילומינאטי בעולמכם הגיעו לידי שיתוף פעולה הדוק אחד עם השני כתוצאה מחתימה על שורה של הסכמים עם חברי האופל השונים של הברית. בשנים 1994-1995, נחתם החוזה של Anchara, האנונאקי הצטרפו לשורותיו של האור, וחוצני האופל נטשו את הפרויקטים שלהם על כדור הארץ והפרו את ההבטחה שניתנה בהסכמים. כאשר נעלם הגורם המלכד של האילומינאטי, השמיים החלו לממש את הצווים שפורסמו כאשר החל "הזמן של האופל" לפני כ- 13 אלף שנה. עכשיו, האור הינו בשליטה והסתיימה המדיניות לגרש אותנו והלוחמה אקטיבית לנוכחותנו. הצעד הבא סובב סביב ההכרזה על פרשת המים של גילוי שתפתח את הדלת לכמה הודעות באמת מהממות!
זה יגרום באמת הלם לרבים ללמוד שהמושגים העיקריים על המציאות שנקדחו בהם מאז הילדות, הם שקר! למעשה, הגילוי ישנה את ההתעוררות הקולקטיבית ממוגבלת לתודעה מלאה. זוהי הנקודה בה אתם נוטשים את "מושגי הילדות" שהסתירו מזמן את הפוטנציאל המדהים שלכם, ותפקידנו לעזור לכם להגשים את מעברכם לבגרות. אז, אתם צריכים לקחת את המתנות האלוהיות שניתנו בירושה וליצור דרכים לחשוף את תוכנית הבורא ברחבי העולם הגדול שלכם. אנו שמחים שניתן לנו המנדט השמימי להגשים זאת ולחנוך אתכם דרך ההתמרה שלכם לישויות של אור מודעות במלואן! גם גאיה מאוד מרוצה שמסעכם המפרך והארוך דרך עולמות האופל סוף סוף הסתיים. אתם עכבתם את קפיצתכם בתודעה זמן רב מדי. האופל גרם לכם להאמין בעליונות של הפיסי, ואסר עליכם בקביעות לגלות את המהות הרוחנית העוצמתית שלכם. אלה הם כמה מהדברים שייוודעו לכם כאשר תקדמו בברכה את הענפים הרבים של משפחתכם, כולל אלה בכדור הארץ הפנימי.
נאמסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! אנו באים עם חדשות נוספות. אנו הנחינו את החברות הסודיות המקודשות להתכונן להתייצב. ברגע שהודעות הגילוי הראשונות מבוצעות, היסוד האמיתי הרוחני של עולמכם צריך לגלות את התורות והדוקטרינות הרבות שלו. אנו מעדיפים להכיר את עצמנו לכם רק אחרי שהצהרות אלה נקראות ומוסברות בשמחה לכם. גילוי הינו תהליך בו מתבהרות אמונות מזויפות רבות אשר אורגנו מחדש בצורה אמנותית. הסברים אלה יהוו בסיס למה שאנו המאסטרים הנעלים מבקשים למסור לכם. התורות שלנו יסייעו לעבודה של הצוות שקבוצת הקשר הראשוני מתכוונת להביא לעולמכם, מיד לאחר שההודעות הרבות מסתיימות.
גלי מידע אלה הינם חלק מתכנית העדכון כדי להכינכם לזמן הקצר שלכם בחדרי האור האינדיבידואלים שלכם. אנו מודאגים איך נרכך את ההשפעה של כול מה שאתם צריכים ללמוד. במשך אלף שנה האנוננאקי ארגו עבורכם שטיח קיר רקום מייאש של חצי אמיתות ותיאור מסולף כדי שתאמינו בהם, כאשר למעשה "המציאות" הינה מאוד שונה ממה שאתם חושבים שאתם יודעים. זה גם מאוד נפלא! חשוב גם למשפחת החלל שלנו וגם לנו שנבוא ביחד אתכם כדי לדון בפירוט על כל הדברים שיש לנו לשתף. אמא כדור הארץ המפוארת גם מאוד מבקשת מכם לדעת הרבה לגבי מי היא ומה היא מצפה מכם. שמרו אתכם בחשיכה בכל כך הרבה דרכים ובמשך זמן ארוך כל כך, כשהאנונאקי הסירו ושמרו את מרבית המידע מכם, ואז פרשו שלא כהלכה את השאר. המידע שלנו יאפשר לכם לראות את עצמכם ואת עולמכם באור חדש לגמרי ויתיר לכם לקחת בחזרה את הסמכויות שנלקחו מכם לפני 13 אלפי שנה.
הסמכויות שאז אבדתם היו המפתח לשמור על התודעה המלאה שלכם, והשיעורים הראשונים שיינתנו לכם יהיו על איך לקבל אותה בחזרה. הם כוללים תפילות וטקסים ראשוניים שיגרמו לכדור להתגלגל, ואז השאר יושלם בחדרי האור שלכם. אנחנו, ביחד עם השמיים, התמנינו להיות איתכם במשך התהליך הנהדר הזה, וכאשר אתם תתעוררו במודעות מלאה משינת-האור, החונכים שלכם ממשפחת החלל ימשיכו גם לשחק תפקיד מרכזי בתקופת הלימוד של עד 10 ימים, בהם אתם תכירו מקרוב את האתיקה של התודעה. בעזרת זכות אבות ששוקמה, אתם יכולים להפוך לחברים פעילים המשחקים תפקיד מרכזי בפנורמה הענקית של הגשמת התוכנית האלוהית של הבורא באהבה, בחסד ובשמחה בלתי פוסקת! אנו מקדמים בשמחה זמן זה ויודעים כמה מיוחדות הנשמות שהורשו להתגלם בעולם מכובד זה בזמן ייחודי זה בהיסטוריה הארוכה של גאיה!
היום המשכנו את הדיון שלנו לגבי מה שעומד להתרחש בעולמכם. התהליך המאוד מורכב של השחרור שלכם מהלפיתה של האופל, מואץ. הזמן קרוב עבור כולנו לבוא ביחד ולחגוג בחופשיות את הגעתה של המציאות החדשה, החופשית והריבונית שלכם! דעו יקירי, האספקה שלא ניתן לספרה והאין סופית של שפע של השמיים היא למעשה שלכם! לכן היו זאת! סירנים היו אחד! ושמחו!

Website: Planetary Activation Organization

Translation: Gili Weizman



יום שבת, 1 בספטמבר 2012

28.08.2012



מסר של Sheldan Nidle, מיום 28 באוגוסט 2012

3 נחש, 13 Uo, 9 אדם

נשמות אהובות שלי! חזרנו! נכון לעכשיו, אנו מחכים למועד בו נתחיל את פעולות ההכנה שיתרחשו לפני הבאת המערכת הבנקאית החדשה המקוונת. תקופה זו תלווה במהירות בהודעות רשמיות על המערכת הפיננסית הגלובלית החדשה, אשר מעצם טבעה תיצור מצב אשר לא יאפשר לקבוצת קושרי האופל להתקיים. הממשלות החדשות שיוקמו לאחר מכן יאפשרו את מסירת קרנות השפע. לפני זמן רב, עולמכם שוכנע לקבל לא רק שנקודת המבט העולמית הלא הגיונית של האנוננאקי היתה "אמיתית" אלא שמציאות אחרת אינה אפשרית. אמונה זו תנופץ באמצעות המערכת הכלכלית החדשה אשר תפתח דלתות שהיו סגורות בחוזקה על ידי קבוצת קושרי האופל. ההעברה הענקית הקרובה של הקרנות תסיר את הסגר על ההתקדמות שהאופל כפה עליכם במשך עשרות שנים, וברגע שהתפס הזה ייעלם, ניתן לקדם את הנהלים החדשים המלווים בהסברים רשמיים. אולם, אלה הם רק הצעדים הראשוניים אשר יובילו במהירות לפעילות מסיבית שתחשוף את סדר היום שהוכתב על ידי האור ותתמיר את העולם הנוכחי שהינו סיוט לחלום חדור אור.

כאשר מודיעים על התפתחויות שונות אלה ועולמכם משתנה בהתאם לגמרי, סגנון חדש וטוב יותר של ממשל יהפוך להוויה אשר תבטיח הקנית יותר ויותר פרטים על השינויים הנרקמים במישורים רבים. אנו באנו לכאן לשמש כחונכים (מנטורים) לשינוי גדול זה. אחד מהגורמים ברי-השינוי המהותי יהיה שחרור של הרבה טכנולוגיות שנמנעו מכם במשך עשורים רבים. אנו גם משתוקקים לבצע את ההודעות אשר יובילו לגילוי. גילוי אינו עושה פחות מאשר פותח עבורכם בשנית גלקסיה ענקית זאת. עם הגילוי, אתם תהיו שותפים לדברים אשר ישנו באופן דרסטי וסופי את האופן בו אתם קולטים את היקום ומקומכם בו. זה לא יהיה יותר מקום שאינו מסביר פנים, שטח לא נודע; פתאום הוא יכיל מקומות בו יגורו חברים ומשפחה, ויהיה נגיש בקלות, תוך שימוש בטכנולוגיה החדשה שלכם. אבל הכי חשוב, זה יהיה עולם שניתן להבין אותו במלואו, אשר מאשר ברוב פאר את אחדותכם עם כל החיים על ידי כך שמדגים לכם כמה אנו כולנו משתלבים עם הבורא ולכול בשמיים.

האיחוד מחדש שלנו איתכם יביא אתכם לסף של תודעה מלאה, כך שיאפשר לכם לראות בדיוק כמה קל זה לעשות את הצעד הסופי לתוך מצב טבעי של קיום. ברגע שהכול בשלמותו בשנית, אתם יכולים לחדש את שירותכם המקודש כחונכיה הנאמנים של גאיה, ובכך לעמוד בשנית בהבטחה שאנו בני האנוש הבטחנו לה לפני כ-900,000 אלף שנה. אכן, חניכה זו כוללת פיקוח על המערכת השמש שלכם בשלמותה. חידוש שירותכם האלוהי כולל איחוד מחדש עם המשפחה בכדור הארץ הפנימי ופגישה עם ישויות רבות לא גופניות שבאו מכול רחבי מערכת השמש הזו וביצעו משימות אלה שאתם עומדים לבצעם בשנית. ההיררכיה הרוחנית המקומית שלכם מבטיחה לנו שאתם די מוכנים למשימות אלה ושאר משימות שבקרוב ידרשו את תשומת לבכם. האגרטנס ושותפיהם היונקים הימיים מכינים את הכרוזים שיינתנו לכם ברגע שאתם תותמרו חזרה לתוך מצב המודעות המלא שלכם. זה יהיה כרוך בסיפור כיצד אתם הגעתם במקור לכדור הארץ ומדוע הירכיות רוחניות רבות הסכימו להפוך אתכם לפני זמן רב לישויות מודעות במלואן בוגה (Vega).

היסטוריה זו מהווה חלק מהתהליך הענק של חיבור מחדש שלכם למוצאיכם המיוחדים ולאחר מכן, מכירה לכם את החובות של תודעה מלאה ואחריוּיוֹת רבות שלכם לחלק זה של הפיזיות. כאשר אתם מתחילים להיזכר במוצאיכם, יהיה צורך לספק הדרכה כללית שיכולה לעזור לחברה הגלקטית המתהווה להגשים את הגורל באמת הלא יאמן שלה. אלה מכם שהסכימו בחוזי החיים שלכם להישאר כאן, צריכים להיות מודעים למה שצפוי לכם מההיררכיה הרוחנית המקומית שלכם. השמיים ואתם תעבדו באופן הדוק כדי לגלות את התוכנית האלוהית במגזר הזה של פיזיות. היבט אחד שאנו כבר הזכרנו לכם הוא חברותכם בקבוצה ענקית של ישויות אשר מבקשים לרכוש גוף אור ולעשות את המסע המקודש לתודעה מלאה. יכולות אלה עושות אתכם לישויות מאוד מיוחדות, וזו הסיבה מדוע מפקחים עליכם באמצעות כה רבים ברחבי הגלקסיה. זה גם מסביר מדוע השמיים אישרו לנו לבצע את משימת הקשר הראשוני.

ברכות! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! אנו באנו בתאריך זה עם כמה חדשות טובות! מרשים לנו עתה להסביר לכם שעומדת להתגשם בקרוב מערכת בנקאות חדשה. בנקים מרכזיים בעולמכם מתכוננים כעת ליישום חוקים חדשים רבים. תקנות אלה ישנו את הפעילות של העסקאות הבינלאומיות ויכינו לסדרת הודעות המציגות מטבע מגובה חדש. הומלץ לממשלות בעולמכם ליישם גרסה בינלאומית של N.E.S.A.R.A[1], וזה יזרז שינוי מהיר במערכות הפוליטיות העולמיות. בהתאם לכך, הפדרציה הגלקטית הציבה מספר ספינות הגנה בעמדות כדי להבטיח כי שינויים אלה יתרחשו כפי שהוסכם על ידי קבוצת קושרי האופל. הזמן הגיע עבור אנשי האופל לוותר על כוחם ולהיכנע לאור!

שינויים אלה יכולים לאפשר לחברות הסודיות המקודשות שלנו להתחיל להפיץ את קרנות השפע לעולם. אנו יעצנו לשותפינו להכין מספר הדרכות מיוחדות אשר יסבירו אמיתות רבות אשר הותאמו במידה ניכרת או הוחבאו במלואן מכם במשך אלף שנה. נסיבות אלה אילצו אותנו להחביא מידע זה עמוק בתוך המרתפים של מקדשים וקתדרלות רבות עד זמן כזה בו אנו יכולים לשחרר זאת לכם. אתם תהיו, בתחילה, קצת בשוק, אבל אמיתות מקודשות אלה צריכות להיות בשנית חלק מהידע הרוחני שלכם על עולם פיזי זה. בעקבות כך יתחיל תהליך של בירור בהתייחס לנפלאות ולניסים של מצב של תודעה מלאה שאתם חוזרים אליו. נושא זה יעבור למרכז הבמה של חייכם במהלך השבועות הקרובים כיוון שאתם נדרשים על ידי השמיים לחדש את שירותכם המקודש לאור.

אנו המאסטרים הנעלים אשר יש לנו חובה אלוהית להביא אתכם דרך המסך המקודש ולהחזיר אתכם להוויה האמיתית שלכם כמלאכים פיזיים. לכן, אנו מקדמים בברכה את ההגעה של קרובי משפחתנו ואת האמצעים בכדור הארץ הפנימי המשחזרים אתכם למצב היקר ביותר. כל מה שנמצא בתנועה נעשה במטרה להגשים את המנדט של השמיים. אתם שוטטתם במצב של שכחה מלאכותית במשך זמן רב מדי, והגיע הזמן להשיב על כנם את חוכמתכם ויכולתכם הקודמות. החברות שבושלו על ידי האופל ותוזמרו על ידי האנוננאקי, יפסיקו. האחדות המולדת שלכם תיבנה מחדש, ותאפשר לכם לפתח אב-טיפוס נפלא של החברה הגלקטית. עולמכם החדש יקדם בברכה את האימפריות הקודמות של האופל בגלקסיה זו ויתמיר אותן לאור באמצעות מתן גוף אור מלא להם, יחד עם הטכניקות וכללי התנהגות הנדרשים על ידי הרוחניות.

היום, סיפקנו לכם יותר פרטים לגבי מה שמתרחש בחשאי ברחבי עולמכם. ההכנות יאפשרו שינויים גדולים בבנקאות, אשר בזה אחר זה יביאו לסילוקו של האופל. הפדרציה הגלקטית וספינות ההגנה שלה תומכות בפעולות אלה ולכן הסוף של קבוצת הקושרים המפריעה קרוב! היו שמחים, ומוכנים לקבל את המתנות של השמיים! דעו יקירי, האספקה שלא ניתן לספרה והאין סופית של שפע של השמיים היא למעשה שלכם! לכן היו זאת! סירנים היו אחד! ושמחו!


Website:
Planetary Activation Organization



[1] הערת המתרגמת – מתוך ויקיפדיה- N.E.S.A.R.A הינם ראשי תיבות של ההצעה של

National Economic Security and Recovery Act , סדרה של רפורמות כלכליות שהוצעו במהלך שנת 1990 על ידי Harvey Francis Barnard , אשר כללו החלפת מס הכנסה במס מכירות, ביטול חישוב ריבית דריבית על הלוואות מובטחות וחזרה למטבע הצמוד למתכות יקרות ( לדוגמה זהב וכסף) אשר תוצאתו הינה 0% אינפלציה וכלכלה יציבה יותר. ההצעות לא הוצגו בפני הקונגרס.



esoteric



SUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

invoca


לחצו בבקשה על הריבוע הימני בתחתית מסגרת הוידיאו כדי לקבל את הכתוביות .

AN INVOCATION

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

JERUSALEM -01:00H on 14:02:20

http://24timezones.com/





Sheldan Nidle Interviewed by Maarten Horst

Hino SL



Please sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projects


Sheldan Nidle Free Webinar