קוראים

Google+ Followers

יום שישי, 28 בדצמבר 2012

25.12.12

מסר של  Sheldan Nidle, מיום25  בדצמבר 2012


5  זרע, 12 Mol, 9 אדם.

Dratzo! אנו חוזרים! אנו מכינים, במהלך תקופת החגים, סדרות של הפתעות סופיות עבור האופל אשר יציינו את סיום תקופת המתנתנו. אזי, יכולות להתחיל התוכניות הרבות של בעלי בריתנו המקודשים הנותנות ביטוי למציאות החדשה שלכם. התרחש כה הרבה בחודשים האחרונים כך שיכולים להתיר לנו סוף סוף להתחיל את הצעדים האחרונים לקראת ממשל חדש והודעת גילוי רשמית.  כאן חשוב לציין שגילוי זה יאפשר לנו  לראשונה לפנות אליכם ישירות.  ברגע שאנו יכולים לדבר ישירות אליכם, אנו מתכוונים לטפל בנושאים החיוניים השונים כבר מההתחלה. עולמכם נוהל אלף שנה על ידי קבוצה של גברים ונשים מאד עשירים ומאוד עוצמתיים אשר דאגתם היחידה היתה רק עבור עצמם.  עכשיו זה הזמן בו האינטרסים שלכם ייוצגו באופן מלא ואת זה אנו מתכוונים להבטיח! אלה שעומדים לקחת את מושכות השליטה של הממשלות החדשות והמוסדות הפיננסים החדשים שלכם צריכים להשגיח כראוי על המצבים הכלכליים והחברתיים הקשים הנוכחיים. אתם גם צריכים להיות מעודכנים לגבי מה שהתרחש בעשור האחרון כדי למנוע מלתת ביטוי לכל זאת כפי שתוכנן מלכתחילה.

כפי שאתם יודעים, חברי האופל הרבים שלטו על מרבית הממשלות בעולם במשך אלף שנה. לכל שלטון ניתן קטלוג המכיל סט של תשובות שהוא צריך לדבוק בו על מנת לשלוט בכל מצב נתון כלשהו. נוסף על כך, לכל מנהיג יש מאמן אשר תפקידו לוודא שמצייתים בשקידה לסדר היום של הממשלה ש"ניתן". זה יצר בעיקר התנהגות אשר מבטיחה את כוחם של משרתי האופל; אולם, מה שעומד להתרחש זה קצר חשמלי של לולאה סגורה זו של הנצחה עצמית. הממשל החדש ישקם את כוחכם הלגיטימי שוויתרתם עליו ללא יודעין אחרי הלידה. זכויות אלוהיות אלה יוחזרו לכם ואנו מפצירים בכם לממשן בקפדנות ובשמחה! הממשל החדש והמערכת הפיננסית החדשה יסיימו את המהומה של מלחמה וייסורי המחסור. השתמשו בנכסים אלה שמגיעים לקדם את אימון התודעה שלכם ולהבטיח שהמשטר המקומי והאזורי מבצע את בקשותיכם והם שקופים במגעיהם איתכם.  חשוב שיוקם קשר חזק ביניכם אשר מבוסס על פתיחות, לא על אמונה עיוורת או על הזוהר של סמכות. אלה הם צעדיכם הראשונים בתרגול האחריויות הטבועות בחברה הגלקטית.

החברה הגלקטית מעצבת קשר ביניכם ובין כל האלמנטים המרכיבים חברה רחבת היקף הכוללת את הכל, ולכן אתם צריכים להתחיל לראות את החברה כשלם אורגני אינטראקטיבי שבו אתם מהווים חלק חיוני. מהותו היא תודעת אחדות, ובינתיים עד שתהיו במודעות מלאה, אתם יכולים להשתמש באינטואיציה שלכם לפעול הדדית עם ממשלות אלה בדרכים נועזות וחדשניות. אתם יכולים להתחיל לראות מאוד מהר איזו השפעה עוצמתית ויצירתית יש לכם על החברה שלכם. אולם, יש לנו אזהרה אחת לכם: היו מודעים באהבה אחד אל השני, והשתמשו באהבתכם וברוחב לבכם להנחות את פעולותיכם.  למדו איך לזרום אחד עם השני עם הבנה חדשה. המנטורים שלנו יהיו קרובים כדי לייעץ לכם בעת הצורך ולהנחות אתכם בדרכים אלה המאוד חדשות, כשאתם עשויים לגלות קצת בלבול בתחילה בכל כך הרבה חידוש. המנטורים שלכם יכולים להביט לכוונות שלכם ולייעץ לכם על האפשרויות הכי ברות קיימא שלכם. כשאתם מתקדמים, אתם תגלו שורה של שאלות צצות אשר יעצבו את הבנתכם על תפקידכם בחברה היותר מודעת החדשה הזו.

מטרתנו היא להכין אתכם לתודעה מלאה. ברגע שאתם מקטינים את מעגלי המלחמה, ההרס והשנאה, אתם יכולים לחקור את הדרכים הרבות ליישם שיתוף פעולה ואהבה לטובת כולם. זו מעין "משימה אימתנית" כיוון שהחברות שלכם עמוסות במחסום אחר מחסום מכל סוג ותיאור, אשר רבים מהם אתם לוקחים כבלתי נמנעים, מה שאין זה כך. אתם מתבקשים להתחיל בשנית ולבטל  כמעט כול דבר שגדלתם איתו, על מנת ליצור בסיס לחברה הגלקטית שלכם. זה באמת פרויקט חינוך מסיבי ואתם יכולים להתחיל להבין את הצורך במנטורים שינחו אתכם בהתחלה. אתם תלמדו דרך תרגול ואנו מקווים שה"חוקים" החברתיים שנציג לכם ייראו במהירות באופן מועיל ואופטימלי. זהו זמן משונה אבל מרגש ומאתגר עבורכם כיוון שכה הרבה מצופה מכם. זה לא עניין קל להניח בצד כל מה שלמדתם מהוריכם ומהחברים שלכם. המנטורים שלכם יהיו לצידכם מתוך אהבה כאשר אתם "משתרשים" כחברה שתהיה מאוד שונה ממה שאתם עכשיו יודעים.

נמאסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! אנו מגיעים ביום זה כדי לחגוג את הברכות שחגים אלה מביאים ולשמוח בעובדה שמתנה גדולה עומדת להינתן לאנושות. לפני אלפי שנה על הפלנטה שלכם, אתם הייתם עדים למה שהייתם מסוגלים ליצור לפני שהאנונאקי הגיעו ובהתקף זעם הרסתם את ערי הזהב שלכם המלאות בפלאים מדעיים.  זה היה בערך רק לפני כ-8,000 שנה. מאז, הייתם בכתונת משוגעים עם רק טכנולוגיות מינימליות ביותר להאיר את נתיבכם המעייף. השליטים האפלים היו מפוחדים יותר מאי פעם על מה שאתם מסוגלים, ונאמנותכם הבלתי שבירה לאור ולזיכרונות החבויים עמוק של תהילתו של הבורא.  לבסוף, הגיע הרגע המקודש כאשר ניתן לגלות את האמת על הווייתכם. הבורא זימן המונים מרחבי גלקסיה זו כדי שיגיעו וייתנו יד בהתמרה מסיבית של חייכם. אור עם משמעות גדולה הבזיק דרך שורותיכם ושחרורכם מובטח!

אנו מבקשים מכם להיות מאוד ברורים שהפעם נגזר על ידי הבורא הרגע בו מתרחש לבסוף שחרורכם מהגחמות של האופל! תפנית זו בקנה מידה גדול בעניינכם הינו בזכות הברכות הממושכות של השמיים. מה שאתם רואים בעולם לגביכם הינם הסימנים ששמאנים ונביאים לאורך הדורות נבאו לרגע זהוב זה. זהו הרגע בו אתם יכולים לרכוש מחדש את החופש שלכם ולהתחיל לקבל את האמיתות המקודשות הרבות שנמנעו מכם זמן רב. אנו המאסטרים הנעלים שמרנו בתורתנו את האמיתות האלה בחיים, ובעשותנו זאת, הכנו את האנושות לשינוי גדול זה בתודעה. אתם נעשים מודעים כל יום על מה שאתם מסוגלים והכוח המדהים שיש בבעלותכם כקולקטיב. תפקידנו הוא להשתמש במשאבים שניתנו לנו כדי להמשיך את המשימה הברוכה ולהצטרף למשחררים של השמיים לתת לביטוי ליום החדש לכל מי שמתגורר כאן!

הלב היקר שלכם פתוח ומוכן לקבל את המתנה הנדיבה ביותר. הרשו לנו להשתמש בזמן זה להפיץ מסר של חופש, שפע וחזרה לאמת האלוהית. הרשו שכל השקרים והמניפולציות האינסופיות של האופל יפסיקו מיד ומי ייתן שהזרימה הגדולה של האור הקדוש מהבורא תביא את כולנו בשמחה למציאות החדשה לריבונות החדשה הניתנת לכולם. זהו הזמן שחיכינו לו זמן רב והוא לבסוף מתגשם.  מאוד בקרוב, אנו נבוא לידי ביטוי ביניכם ונלמד אמיתות מקודשות רבות שניתנו לנו על ידי המארח של השרפים ששופכים מידי יום את האור המקודש שלהם מ- AEON. בכל יום אור זה מתחזק ומשתקף בבהירות של השמש שלנו. אור גדול זה מפוצץ את כוחו של האופל ותומך אמיתי באלה אשר הולכים אחר הצווים המקודשים של האור!

היום המשכנו עם המסרים שלנו. הם נועדו לספק לכם הבנה בסיסית על מה שמתרחש מסביבכם. הזריחה של מציאות חדשה הגיעה ועימה, הרגעים בהם אתם אמורים להיפגש עם המשפחות הרוחניות ומשפחות המרחב שלכם. זה באמת זמן מיוחד להתגלם על פני כדור הארץ! דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת!  

Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


Website: Planetary Activation OrganizationTranslation: Gili Weizmanיום חמישי, 20 בדצמבר 2012

18.12.12

מסר של  Sheldan Nidle, מיום18  בדצמבר 2012

11 אדמה, 5 Mol, 9 אדם

Dratzo! חזרנו לדווח כי ממשיך להתרחש הרבה בעולמכם. אלה האחראים להכניס את השינויים מתכוננים לרגע המיוחל כשיינתן לשינוי גדול זה אור ירוק שמימי.  עד לנקודה זה, בעלי ברית סודיים מקודשים אלה מסיימים פרטים רלבנטיים כלשהם אשר נשארו פתוחים, תחת עיניהם הפקוחות של אנשי הקשר שלנו והאגרטנס. אנשי קנונית האופל גם מתכוננים בדרכם לבלתי נמנע; הם יודעים היטב שהמארג העצום של הרמאות ייחשף תוך זמן קצר. היבט אחד הינו הסיפור שמתפשט מסביב לעולם שצורה מסויימת של "התאוששות" כלכלית בדרך. להיפך, מה שנשמר בסוד הוא האמת על ההיקף הענק של החובות החבויים אשר באמת קיימים ואשר מבטיחים את מותה של המערכת הנוכחית. לא ניתן להתעלם עוד הרבה זמן מהתחייבות מסיבית זאת. לכן בקשנו שהמערכת הפיננסית החדשה תהיה במקומה ותהיה מסוגלת ליטול פיקוד בהתראה של רגע, וזה נעשה. לא ניתן להשלים כמה פרטים של הרגע האחרון עד שהשמיים נותנים לנו אור ירוק להתחיל את השינויים בממשלה ובמערכת הפיננסית החדשה הנלווית.

בעלי הברית המקודשים שלנו מצוידים עכשיו במכשירים שונים של מינוף משפטי, המאפשרים להם להכריח באופן אפקטיבי את האופל להפסיק ולעזוב.  ועם זאת, במאמץ לתמוך בסיפור הכיסוי שלהם שהכול כרגיל, כמה ממנהיגי הקנוניה שלכם רמזו על שינויים פיננסים מועילים מוצעים.  למרות שהם מאוד מודעים על השבריריות הקיצונית של העתיד הקרוב, הם מתעקשים לשמור על הסיפור שלהם של "עסקים כרגיל". אולם, הצגת הבידור תסתיים ברגע שיגיע המועד שנבחר על ידי האור. כשאנו ממתינים למועד מקודש זה, האופל עדיין מסוגל "לנהל" את המערכת הממשלתית שכה הרבה פעמים בעבר גרמה למלחמה במדינות שלנו. היו סמוכים ובטוחים שאנו מפקחים את כל הניסיונות מעין אלה שכרגע ממשיכים.  אנו מזכירים ללא הרף לאופל שאנו נסכל התלקחות כלשהיא בקנה מידה גדול מלפרוץ בכל מקום על הפלנטה, בעיקר בנקודות הטריגר הרבות במזרח התיכון. כלולות בכך גם המדינות הסוררות השונות הנתמכות על ידי האופל, אשר עושות מאמצים לגרום לחוסר יציבות בעולמכם. הסגל הדיפלומטי שלנו עושה בקביעות ביקורי פתע לממשלות אלה אשר מצייתות לתכתיב המניפולטיבי של הקנוניה.

אחת מהפעילויות השוטפות שלנו היא לשמור על רמה של יציבות בעולמכם לפני ההודעות הרשמיות. אנו יודעים שהזמן לגילוי רשמי מתקרב ושעולמכם חייב להתמודד עם העובדה שיש חריץ זמן מתוכנן לשינויים גדולים בכדור הארץ. אלה הם כמה מהסיבות שחייבים להחליף בקרוב את האופל עם ממשל חדש אשר יהפוך את הגילוי ליעד מדיניות מרכזי, ואנו מתכוונים לוודא זאת.  כפי שאתם יודעים על המחיר שלכם, הממשלות הנוכחיות שלכם הנשלטות על ידי אינטרסים מיוחדים אינן רוצות להרשות את הגילוי המלא והרשמי על הנוכחות המיטיבה שלנו ואכן, זה היה מכשול גדול עבורנו מאז תחילתה של משימה זו בתחילת 1990. עכשיו אנו בנקודה בה אלה שנבחרו להחליף באופן חוקי את הצוות רם המעלה בממלכות הנשלטות שלכם, יכולים לעשות זאת. בקיצור,  הזמן לשינויים מסיבים שחיכו להם זמן רב מתקרב במהירות. אנשי הקשר שלנו מכינים את ההודעות אשר ישנו את עולמכם ויפתחו את הדלת לנו כדי שנפנה אליכם באופן רשמי, כך מתחילה הספירה לאחור לקשר הראשון!

הרגע בו אנו מודיעים את הודעתנו לגבי הקשר הראשון ותודעה מלאה הינה המפתח למשימה זו כולה.  אנו חיכינו בסבלנות לשמיים שיורו לנו להתחיל את הקשר הישיר הרשמי איתכם.  באותו זמן, אנו הולכים להציג אתכם לארגטנס בכדור הארץ הפנימי ולמאסטרים הנעלים שלכם. אנו גם נתחיל את החינוך רחב היקף בדבר המוצא וההיסטוריה האמיתית שלכם. כאשר המנטורים האינדיבידואלים של הפדרציה ינחתו על החופים שלכם, אתם תתחילו להתכונן לחזרתכם לתודעה מלאה. כפי שאנו סיפרנו לכם לעיתים קרובות, כול זה מוכן  לתזוזה. כול מה שדרוש הינם התנאים הנכונים על כדור הארץ וגילוי פורמלי באמצעות הממשלות החדשות שלכם. אנו יודעים מהצוותים הרפואיים שלנו שאתם יותר ממוכנים להודעות השונות שלנו, וברגע שהשפע יבעט, יתרת המשימה תמשיך כמו שעון. היבט אחר הוא באשר לגאיה אשר הינה יותר ממוכנה ללכת, אשר מבקשת להתחיל את שינוי התצורה של העולם על פני השטח. אז יהיה זמן ליצור  את המציאות המבריקה החדשה והטהורה שלה.

נאמסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! יקרים, האוצר המבורך של השמיים מתכונן  לחלק את עושרו העצום לכם! לפני זמן רב, התחלנו בתוכנית ליצור סדרות של נאמנויות עולם אשר בסופו של דבר היו משחררים את האוצר שלהם לכם, עובדי האור של העולם. לוח הזמנים המתוכנן לכך נבלם במפתיע לפני כ-11 שנים כאשר האופל ביצע את מזימתו הרעה עליכם, הידועה כ-9/11. אזי, אנשי אופל אלה המשיכו  עם  סדר היום של השליטה הגלובלית שלהם בכך שגלגלו החוצה את המלחמות המפוברקות שלהם במזרח התיכון ובהימלאיה. חלק ממזימתם הידועה לשמצה כללה את הצבירה של חובות ענקיים והגניבה ושימוש לרעה בחלק  מהתרומות אשר מעשינו הטובים סיפקו להם. מה שהם לא חזו שהשערורייה העצומה בגין  תוכניותיהם החמדניות תספק לנו את האמצעים לזרוק אותם באופן חוקי לתוך פח אשפה של ההיסטוריה, וזה מה שאנו עכשיו עושים. השותפים המקודשים שלנו נסחו הסכמים עם מרבית המדינות של העולם אשר הבטיחו לסיים את הרודנות המכבידה של האופל.

תהליך זה, לבבות יקרים, לקח יותר זמן ממה שרצינו. אף על פי כן, רגע מקודש זה עכשיו הגיע, ואירועים מרגשים רבים עומדים להתרחש. אנו עסוקים בתכנונו של הסיום עם שותפינו, דחיפה אלוהית אשר תעצור את הקנוניה במסלולם ותאפשר לנו להניע אותם לכיוון הקינוח המתאים. הם יוחלפו על ידי אנשים אשר מוכנים היטב לבצע  את לוח הזמנים של תוכניות נועזות אשר ייצרו מערכת כלכלית חדשה וממשל חדש; בקיצור, מערכת תמיכה חברתית חדשה המיועדת לייצר אתכם כחדשים. יחידים מודעים במלואם יהיו מסוגלים ליישם את כישוריהם להתמיר את גאיה  באמצעות איחוד פני השטח שלה עם הממלכות בכדור הארץ הפנימי.  אתם גם תהיו מסוגלים לברך בנועם את החבורה הרוחנית וחבורת החלל שלכם, ותהיו מסוגלים להצטרף אליהם כדי ליצור את אומת-כוכב חדשה שלכם. אכן זה באמת יהיה נהדר, הרפתקאה המרחיבה אופקים!

השמיים דברו אלינו לעיתים קרובות לגבי המשימה הגדולה שהונחלה לכם. זה כולל את העובדה שגלקסיה זו הוחזקה מאז ומתמיד כבת-ערובה של הקואליציה האפלה שנקראה "רצף האנצ'ארה" (Anchara Continuum). תוכניתה התהומית לשליטה גלקטית כוללת ננטשה רק לאחרונה, עקב החלטתו של הרצף (Continuum) להצטרף לאור ולחתום על אמנת אנצ'ארה (Treaty of Anchara) כמעט לפני שני עשורים. רגע נוכחי זה על הפלנטה שלכם מעיד על השריד שנשאר ממטרה אפלה זו (השיעבוד המלא שלכם) אשר הובא למנוחות. זהו הגורל שלכם לבוא למצב חדשה של הוויה ולהתחיל במגוון של מחויבויות מקודשות, ביניהן להשלים את ההתמרה של אומות-כוכב אפלות לשעבר לתוך האור. בכך,  יסופקו לכם יועצים רבים שיסייעו לנו להשלים את ההתחייבות האצילית זו בהצלחה. אנו מקדמים זאת בברכה ומחכים לעזור לכולכם בחזרתכם לתודעה מלאה.

היום, הסברנו יותר על מה שמתרחש מסביבכם. יחידים מקודשים רבים וקבוצות משותפות שלהם מגיעים ביחד כדי ליצור חברה גלובלית חדשה אשר תקים חופש ותכבד את הריבונות המלאה שלכם, ותוודא שיהיה שפע אוניברסאלי עצום!  הפעם זה יתמיר אתכם ויאפשר לכם לתת ביטוי לעתיד המפואר ביותר! דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת!  Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


Translation: Gili Weizmanיום רביעי, 12 בדצמבר 2012

11.12.12
מסר של  Sheldan Nidle, מיום 11 בדצמבר 2012
4 כלב, 18 Yaxk'in, 9 אדםSelamat Balik! (ברוכים הבאים!) חזרנו! עולמכם ממשיך קדימה לקראת הרגע של פירוקו של האופל והתחלתה של תקופתכם החדשה. אנו מקבלים מאנשי הקשר שלנו  מדי יום דיווחים מעודדים המודיעים לנו שלוח הזמנים שנקבע לפני זמן קצר ייחשף כפי שתוכנן. אלה אשר מנהלים את החברות הסודיות המקודשות של עולמכם עסוקים בהעברת מספר פרויקטים  לכיוון הנקודה המיועדת בה הם יכולים להתממש. לוחות הזמנים החלופיים של המציאות שלכם קורס בקצב אשר משאיר אתכם על נתיב חיובי יחיד שנובא על ידי המאיה לפני זמן רב.  באופן דומה, הרשתות החדשות מתייצבות ודוחפות את ממלכתם בכיוון הנבחר. הזמן עבור סדרות של שידורים מיוחדים מתקרב, ויום זה ישחרר אתכם באופן רשמי מהכלא החשוך שסגר אתכם במשך עשרות שנים. תקבלו הסבר מלא באמצעות שידורים אלה בנושאים הראשוניים של הממשל החדש הכולל חוקים מיטיבים חדשים, וכמובן על השפע האוניברסאלי החדש והמערכת הפיננסית החדשה הנלווית. לאחר מכן, נושאים אלה יורחבו כך שיכללו את האמת לגבי ההיסטוריה שלכם שאירעה לאחרונה ולגבי אלה אשר שלטו על עולמכם באופן הידוע לשמצה כזה. ברגע שזה נגמר, הודעת הגילוי הרשמית יכולה להמשיך.

הגעתנו תתרחש ברגע שאמצעים הדומים ל- NESARAיוסברו לכם במלואם ויוצאו לפועל. זה ידרוש כמות זמן מסוימת עבורכם כדי להביא בחשבון את כל החידושים. אתם עשויים להידרש לשמוע את הדברים המוסברים שוב ושוב כדי שיהיה לכם נוח איתם. יהיה לכם גם גישה באינטרנט למסמכים רבים המפרטים נושאים אלה כך שתוכלו לקרוא אותם להנאתכם ולהשיג הבנה עמוקה יותר על מה שמתרחש ברמה המקומית, האזורית והגלובלית.  עולמכם ישתנה כה מהר ובאמת די נחוץ מה שעשוי להיראות לכם עודף מידע. כל אחד מכם צריך להרהר שוב על הדברים ולדון עם חבריכם. אנו מודעים באופן מלא לצורך שלכם לשלב חידושים כה רבים, ולכן אנו תומכים בגילוי שלם וגלוי על כל מה שעומד להתרחש בעולמכם. נוסף על כך, התמרות מסיביות כאלה הן רק ההתחלה! בשלב זה, אתם רק מתחילים להבין את ההיקף של מה שיש צורך לדון בו בין עצמכם לפני שאנו עולים על הבמה. בנקודה זו אנו באופן בלתי נמנע נצווה על תשומת לבכם המלאה. גם לנו יש מידע רב להקנות לכם, אפילו לפני שנגיע לנושא של קשר ראשון המוני עם הפלנטה שלכם.

המשימה של הקשר הראשון התפתחה לתהליך של חזרתכם לתודעה מלאה,  ועשייה זו לקחה הרבה יותר זמן ממה שאנו המלצנו בתחילה. אולם, משימה זו "ברוכים הבאים הביתה" היא הסיבה לנוכחותנו כאן. משימה זו עברה שישה שינויים גדולים בכיוונה הראשוני, אבל אף פעם מטרתה לא השתנתה. אנו מחויבים לאחד אתכם איתנו ולשלב את עולמכם לתוך המציאות השלמה של המימד החמישי. במשך מהלך זה אתם תעשו היכרות בשנית עם משפחת האגרטן שלכם,  איתם אתם תיצרו את אומת-כוכב חדשה שלכם. אתם גם תפגשו נשמות וישויות גשמיות אשר מרכיבות את המציאות של מערכת שמש זו. אתם תדונו על דברים רבים עם חכמים אלו ותשתמשו בחוכמתם לבנות את החברה הגלקטית החדשה שלכם. השמיים מבטיחים לנו שהחינוך הגדול שאתם תקבלו יכין אתכם למשימתכם הגדולה הראשונה, שהינה לעזור לחברות רבות שאינן אנושיות להגשים תודעה מלאה. במאמץ זה יהיו לכם עוזרים חכמים רבים.

אומות-כוכב שאינן אנושיות הקיימות בארגון זה מאוד מרוצות לסייע לכם בכך. הן כבר מתחילות את מה שאתם אמורים לסיים, כך שאתם יכולים לראות שהפעילות בשלמותה תלויה בהצלחתכם לחזור לתודעה מלאה. אתם נושאים בתוככם מספר רב של רנ"א/דנ"א (RNA/DNA) שחייבים עכשיו להפעילם כיאות ולערכם מחדש בצורה נכונה על ידינו. פעילות מדהימה זו תוגשם על ידי אולמות האור (Light Chambers) שלנו. ישויות חיות אלה יעבדו עם המנטורים שלכם ועם עמיתיהם השמימיים כדי לשקם אתכם פשוטו כמשמעו כישות מודעת במלואה. ברגע שאתם רוכשים מחדש את הכושר המנטלי של מודעות מלאה, אתם תצטרפו אלינו ותתחילו את שירותכם האלוהי ל-AEON. יהיו לכם איכויות נעלות מסויימות אשר תאפשרנה לכם לשנות במהירות ובקלות את הגלקסיה הזו לעבר האור, ולהכין אותה לתוחלת הקיום הבאה. שוב, אתם יכולים להתחיל להבחין במשמעות של מה שעומד לפניכם.  צפוי הרבה מאלה שניתן להם הרבה!

נמאסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! אנו באים בשמחה ובאמצעות חסד השמיים לאפשר לכם לדעת שאירועים נפלאים רבים עומדים עכשיו להיחשף. תקופת חגים זו תתמלא במספר נסים מיוחדים אשר יכללו את המעברים הראשונים לשחררכם מקנונית האופל ולהביא אתכם לשפע הקבוע שלכם! שותפינו המקודשים עבדו קשה כדי לסיים משימות שנדרש עשרות שנים להגשימם.  אין זה עניין פשוט לסיים מבנה של מציאות פוליטית וכלכלית אשר מוסדרת באופן כה מקיף על ידי קבוצה שלילית כל-יכולה. בעשור אחרון זה, קנונית האופל הגיעה לשיא השליטה, ועם זאת היא עומדת עכשיו להיעלם. אנו שמחים, וחוזים באושר את המוסדות המקודשים אשר יחליפו את הישנים, ואשר יחזירו לכם את החופש והריבונות היקרים שלכם. זה יהיה מלווה בחזרתכם לתודעה מלאה ואיחודכם עם המשפחות הרוחניות ומשפחות החלל שלכם. אנו מברכים אתכם עד אין סוף באהבה ובאור של הבורא!

המציאות החדשה אינה חלום! זה אמיתי לחלוטין! אנו ראינו מה באמת משמעות ביטוי של אירועים אלה לכולכם וכמה אתם חוזים אותם בשמחה. אירועים אלה הינם ברכת האלוהות ומשקפים את חשיבותם של הצווים שפורסמו על ידי AEON. יש לכם הרבה מה לעשות, כפי שיש לכולנו!!! אנו מבורכים בידע המסתורי שהופקד בידינו במשך אלף שנה, ואנו עכשיו מקנים חינוך וחוכמה גדולים לאנושות. זהו ספר הוראות עבור כל אלה שנוסעים בנתיב לתודעה מלאה ונצחיות אלוהית, ובמשך התקופות שמרנו עליו מפני האופל והחזקנו אותו קרוב לליבנו. מיד לאחר ההודעות הראשונות, שותפינו המקודשים יכינו אתכם להופעתנו הפורמלית ולסדרות שיעורים גלובליות. הם ישודרו לכם באופן טלפתי, וגם באמצעות האינטרנט, הרדיו והטלוויזיה.

כפי שאנו ממשיכים להדגיש, כל זאת הינה רק ההתחלה של מה שיתגלה לכם; לדוגמה, כמות עצומה של ידע גם נמנעה מכם על ידי האופל. מה שנספר לכם יאפשר לכם להבין טוב יותר את האמת למה שאתם תהיו עדים. האופל עשה מניפולציה על המציאות שלכם כך שאינכם יודעים מה אמיתי ומה לא, ואתם שרוים בערפל של מבוכה. באנו לספק לכם את האמצעים כדי שתבחינו בבהירות את האמת של מידע, גילויים ופעולות קרובים. זהו זמן עבורכם לצעוד ביציבות לתוך האור ולהתחיל לבטל את מה שהאופל עשה כדי להרוס את ביתכם עולמכם. אתם יכולים לפצות את גאיה עם מתנותיכם האלוהיות של אנרגיה נהדרת אשר יכולה להחזיר אותה לפוטנציאל השלם שלה. ביחד, אנו נעצב ברית מקודשת בין כל האנושות על פני האדמה ואלה השמימיים הגדולים אשר מנחים אתכם חזרה אל האור!

היום, הבאנו לכם מסרים נוספים מהמאסטרים הנעלים ומאיתנו. הגיע הזמן עבור התרחשות הדברים הנפלאים. לכן, אנו מוכנים להשתמש בידע שלכם על דברים אלה כדי לעזור לחברכם ולמשפחתכם באמצעות מה שעומד לפנינו. הקשר הראשון הינו משימה אשר המועד לה סוף סוף הגיע! דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת!  Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)
Translation: Gili Weizmanיום רביעי, 5 בדצמבר 2012

04.12.12מסר של  Sheldan Nidle, מיום 4 בדצמבר 201210 לילה, 11 Yaxk'in, 9 אדם.


Dratzo! חזרנו! כרגע, המציאות שלכם מתקרבת לסוף דצמבר, המועד הבלתי ניתן לשינוי של היומן הגרגוריאני שלכם. זהו הזמן בו המציאות שלכם תיפטר מצירי זמן חלופיים, אשר קנונית האופל שלכם השתמשה בהם עד עתה כדי לתמרן את המציאות שלכם. ההיפטרות תיצור את האמצעים להתמרת עולמכם על ידי האור. ההתמרה תקדים את ההצגה של ממשל חדש ומערכת פיננסית חדשה עבור הפלנטה שלכם. המולת פעילות זו תוביל להודעת גילוי רשמית על נוכחותנו הנדיבה וההזדמנות שלנו לשדר לכם מידע חשוב בהתייחס לנחיתות המסיביות העומדות להגיע וחזרתכם לתודעה מלאה.  זרם זה של גילויים יכלול שידורים מהאגרטנס באשר לטיבה של גאיה כישות חייה ובאשר להיסטוריה האמיתית שלכם החל מהקמתה של למוריה (Lemuria) לפני כ-900,000 אלף שנים. יידע זה יסייע לכם להבין מדוע אתם מוחזרים למצבכם הטבעי של תודעה מלאה ויכין אתכם לאיחודכם מחדש העומד להגיע עם האגרטנס בכדור הארץ הפנימי.

כול מה שמתרחש מסביבכם ומעליכם מכין את הבמה להגעתנו הרשמית לחופים שלכם. הנחיתות המסיביות הגלובליות מהוות אירוע מכונן המסמן את התחלת הכנתכם להגר לערים הקריסטליות של כדור הארץ הפנימי, בהן ההתעלות לתודעה מלאה תסתיים. תודעה מלאה מאפשרת לכם לחיות במערכת יחסים אלוהית נכונה עם עולם הבית שלכם ולנסוע לשאר עולמות המים של המערכת הסולרית שלכם כדי להקים את החברות הגלובליות בתוכן.  לפני התגלמותכם כאן, חוזה החיים שלכם כלל את האופציה שלכם לגור על אחד מעולמות מים אלה, או להישאר על גאיה וליצור יחד עם האגרטנס חברה גלקטית המבוססת על כדור הארץ. חברות פלנטריות חדשות אלה יתאחדו על מנת לעצב אומת-כוכב חדשה ותפקידנו פשוט להיות המתווכים והמנטורים של מיזם גדול זה. אתם תלמדו כי יש להיסטוריה המשותפת שלנו דוגמאות רבות מעין אלה אשר התרחשו בעבר. בעזרת החוכמה הנכללת בספר ההבנות (Book of Understandings), אתם יכולים לגרום ליצירתיות ענקית אשר תתמוך בהקמתה של כוכב-אומה ייחודית משלכם.

ברגע שאתם נעשים חברים בפדרציה, כפי שעשו האגרטנס מזמן, אתם תהיו בעמדה בה תתחילו לבצע את ההנחיות שהוענקו לכם על ידי השמיים. הנחיות אלה מאפשרות לכם לחזק פורמלית את ההסכמים המתוארים בברית אנצ'ארה (Treaty of Anchara)[1]. הילדים של אנצ'ארה (Anchara) לשעבר עומדים לקבל גוף אור ואיתם, תתעלו לתודעה מלאה. זה ייצור את האנרגיות להתמרת הגלקסיה בשלמותה לתוך האור! משימה זו עומדת מאחורי סדרות של פעולות אלוהיות אשר הן, אפילו עכשיו, משפיעות על כול האזור הפיזי. האופל בנסיגה כללית  כשאנו נכנסים לשנה גלקטית גדולה חדשה בהתייחס להיבט זה של פיזיות ואנו שמחים כשאנו צופים על האופן בו האור מסוגל להתמיר כזו קשת רחבה ממגזר זה של פיזיות. אחת מהפלאות שאתם תחקרו בקרוב היא המגוון שלא סופר על החיים בכל אחד מאלפי הגלקסיות המנקדות חלק זה של פיזיות. אכן, אחת ההנאות הגדולות ביותר שלנו היא להיוועץ אחד עם השני כשאנו צופים בחשיפה הקסומה של כל דבר שהאור נוגע בו.

בשלב זה, תחושותיכם עדיין בכפוף לשנאת זרים כפויה אשר גורמת לכם להיות חשדנים ולעיתים קרובות בפחד על מה שקורה מסביבכם בגלקסיה זו ומעבר לה. אולם, כשאתם בתודעה מלאה, אתם תהיו מופתעים על מה שהשמיים ייצרו על הפלנטות של מערכת כוכבים רבה מספור אשר ממלאה את המרחב העצום של גלקסיה על גלקסיה. צוות המדע והחקר שלנו מדווחים יומית על תגליות חדשות. פיזיות הינה "ארוחת מזנון מגוונת" ("smorgasbord") ענקית אינסופית שובת לב של גיוון הרפתקה שכרגע היא הרבה מעבר לדמיונכם, ואנו מתגעגעים לחלוק זאת איתכם ולסייע לכם בקדם משימות לציוויליזציות אלה אשר משתוקקות להשתתף במה שאתם רכשתם בשנית כה באומץ: תודעה מלאה. שרות אלוהי מוענק זה יחבר אותנו לתוך איחוד עצום אשר משבח את האהבה והאור הנובעים ללא הרף מ-AEON. אנו מכבדים ומעודדים את הישויות אלה אשר  באהבה גדולה גרמו לפיזיות והגדירו את פרטי התוכנית האלוהית.

ברכות! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! באנו באור של דברים נהדרים רבים אשר מתרחשים מסביב לגלובוס מבורך זה! שותפינו רבי החסד נמצאים בשלב האחרון של עיבוד הסכמים אלה אשר יביאו לכם את הממשל החדש והשפע ברחבי העולם. הם עובדים בתיאום עם עמיתיהם האגרטן אשר גם מתמקדים על הדרך הטובה ביותר לחשוף תנאים הכרחיים ראשוניים אלה. לפני עשרות שנים, השמיים הודיעו לנו שהפעם נהיה עדים ללידתו של חופש חדש עבורכם ועם זה, לשחרר מכבלים את ריבונותכם האישית. צורת הממשל החדשה מבטיחה לכם לפעול במהירות עם פעולות אשר יאכפו את החוקיות המלאה של מדינתכם הריבונית. אתם תהפכו לשחקן מרכזי בפעילויות היומיומיות של ממשל חדש זה, וכפי שאתם יכולים לראות, זה עומד בניגוד ישיר לתפקיד האזרחי הנוכחי שלכם. נכון להיום, הממשלה הינה בובה של אינטרסים עוצמתיים מיוחדים, אשר יש להם מונופול בעיצוב ובהנחיה של התוצאות של כל המדיניות וההכוונה הממשלתית.

הסטטוס שלכם כשחקן מרכזי יתאפשר באמצעות טכנולוגית תקשורת חדשה אשר תיצור  מערכת של "פגישות פומביות פורמליות" קבועות ביניכם לבין הממשלה החדשה שלכם. במבנה זה, לא יחולו אינטרסים מיוחדים! אנו מזמן היינו שוחרי חופש מסוים אשר אנו חושבים למקודש. כל אחד מכם הוא כלי מקודש אשר מגלם ניצוץ אלוהי של חיים ואינטליגנציה הניתנים לכם על ידי הבורא. ירושה אלוהית זו היא הסיבה לכול מה שאנו עושים כדי להעלות את תודעתכם, כך שתוכלו לבסוף להצטרף אל האחים המקודשים של הרוח אשר קיימים בשפע לאורכה ולרוחבה של הבריאה הפיזית. השמיים ציוו כי זה הזמן עבורכם להצטרף לממלכה אלוהית זו, ולממש את כישרונותיכם ויכולתכם בחשיפת הפיזיות. זה גורם לנו הרבה שמחה, כשאנו מכירים בעובדה שעבודתנו הגדולה כמעט והסתיימה!

מה שמתרחש בפלנטה שלכם משתקף ברחבי מערכת השמש שלכם. זהו הזמן עבורנו כולנו להיענות לקריאה המקודשת של השמיים ולחזור בחן לתודעה מלאה. אנו, כמורי הדרך, הנחינו אתכם לרגע מדהים זה. אנו יודעים שהפעולות הננקטות ייצרו את התנאים בהם אנו נוכל בשנית לפגוש אתכם בגלוי, וללמד אתכם לגבי הדרכים האמיתיות של השמיים והמשימות המקודשות הרבות שניתנו לאנשי העולם הזה באופן חגיגי. כדי לסייע לנו בכך, אנו מצטרפים למשפחות הרוחניות והמרחב שלכם, כך שביחד אנו יכולים לסיים את משך חזרתכם הביתה לתודעה מלאה. אני מחכים להיות מדריככם ולסייע לכם למצוא את הדרך הטובה ביותר להגשים בחובות המקודשים שניתנו לנו על ידי השמיים. צווים אלה של AEON מחכים לכולנו, ואיתם, זמן הכי נהדר בהיסטוריה שלנו!

היום המשכנו את המסרים השבועיים שלנו. האירועים הסוללים את הדרך עבור הקשר הראשון, מוכנים להיחשף. הבה נשתמש ביחד בזמנים מבשרי טובות אלה כדי ליצור עידן חדש עבור האנושות.  הרשו לנו באמת לענות בשמחה לתרועה הגדולה של השמיים! דעו, יקיריי, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! סירנים היו אחד! ושמחו![1]  המתרגמת - ברית אנצ'ארה (Treaty of Anchara) -  הסכם שלום שנחתם בין הפדרציה הגלקטית של אור לבין ברית Anchara  לשעבר  בעקבות הכרזתו הפתאומית של Anchara   לכהנים ולכוהנות שלו שהזמן של הנבואה   הגיע.  Anchara הורה לגלקסיות לסיים   מלחמותיהם ולהצטרף לפדרציה הגלקטית כדי ליצור  שלמות הרמונית אחת.


Translation: Gili WeizmanesotericSUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

invoca


לחצו בבקשה על הריבוע הימני בתחתית מסגרת הוידיאו כדי לקבל את הכתוביות .

AN INVOCATION

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

JERUSALEM -01:00H on 14:02:20

http://24timezones.com/

Sheldan Nidle Interviewed by Maarten Horst

Hino SLPlease sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projects


Sheldan Nidle Free Webinar