קוראים

Google+ Followers

יום חמישי, 25 באפריל 2013

23.04.2013

 מסר של  Sheldan Nidle, מיום 23 באפריל  2013


7 לילה, 11 Kank'in, 9 אדם.

Dratzo!  רגע זה בהיסטוריה שלכם הוא באמת רגע יקר ערך! אתם עומדים על סף של שרשרת אירועים אשר די בפתאומיות ישנו את עולמכם לעד. כדור הארץ נמצא עכשיו בקו פרשת דרכים אותו הזכרנו לכם קודם לכן, והוא עומד למזג את שתי הממלכות הנפרדות שלו לאחת. שינוי גדול ומקודש זה עומד להתרחש מאוד בקרוב.  קנונית האופל אשר מנהלת את פני השטח של עולם האופל שלכם, עדיין לא יכולים להאמין ששלטונם על עולמכם מגיע לסיומו. אחרי הכל, ישנם רק סימנים קלושים שזה מתרחש. מעצרים מתבצעים, וחלק מהמעגלים הפנימיים שלהם מאבדים כוח, עם זאת שלטונם ממשיך.  מה שהם עדיין לא תפסו הוא שמציאות לגמרי שונה מאוד קרובה להתגשמות. בנוסף,  אין הם יכולים להבין שאנו הסכמנו לתכניות השמיים להביא לכם את החופש שלכם. אנשי האופל לוקחים את עצתנו ואזהרותינו המצורפות עם באמת "גרגר של מלח" (המתרגמת - ביטוי שמשמעותו - מתייחסים לעצה באופן קל, בספקנות) עצום. עם זאת, הם ישימו לב היטב למה שאנו אומרים ויתכוננו במידת מה לנפילתם הקרובה. האנרגיה סוחפת ברחבי עולם זה ועומדת להביא לידי סיום את יצירותיה המצערות. אור חדש, כולו מותמר זורח ועומד להטביע את הספקנים הקשוחים הללו.
הצי שלנו עומד מוכן לקשר הראשוני, ומספר רב של ספינות מוסוות מהוות תזכורת מתמדת לאופל שאנו נוכחים ובשירותו של האור. מספר עצום של אנשים עובדים כדי להביא עולם חדש להתהוותו ואנו כאן לתמוך בהם ולסייע לעובדי האור הרבים במטרתם הקדושה.  כל אחד מהם יודע היטב באופן מלא על בגידתה האינסופית של קנונית אופל גלובלית זו ותפקידו לסייע להם כפי שהשמיים כך הורו לנו. הרגע האלוהי עבורנו כמעט כאן, הכל ביחד, לטהר את איום האופל מממלכות אלה על פני השטח.  אנו מבקשים פשוט שאתם תשמרו על מצב של שמחה פנימית שלכם ולא תאפשרו לאכזבה או לספק לקלקל את תרומתכם החשובה למאמץ משותף זה. השמיים כמעט מוכנים לפרסם את האות הפורמלי להתמרתו הגדולה של עולמכם עם הופעתו הפתאומית של ממשל חדש. זה יוביל במהירות להודעות אשר יהיו בצורה של שידורים רשמיים אשר ישנו את עולמכם בן לילה! המערכת הפיננסית והמוניטארית החדשה תביא שפע אוניברסאלי אשר יניע שינויים גדולים, וישים אתכם ממש על סף של תודעה מלאה.
יש משימה באמת מאוד מרתיעה לעובדי אור רבים שמונו לתפקיד בתנאים זמניים קצרים אבל מאוד ממוקדים ופעילים. הכרחי עבורם להשתמש בגישה יצירתית במיוחד על מנת להתגבר על תרבות ההפקרות שנעשתה נפוצה בממשלותיכם הגלובליות, ולשם כך יש להם הנחיות מאד ספציפיות העומדות לרשותם. חוק NESARA, אשר נשמר בסוד ובכפוף לצו איסור פרסום, הוא אחד מהמשאבים עליו אנו ממליצים לאלה אשר צריכים להחזיר את הממשלה לשורשיה האמיתיים והחוקיים בתוקף חוק ומשפט מקובל.  הממשל החדש יביא לסיומו את שיעבוד החובות ויחזיר  את ריבונותכם האלוהית והאישית אליכם. אנו מבקשים כי האמיצים בממשלות הביניים ידעו שכל ניסיון על ידי האופל לחזור, ינוטרל על הסף. האלוהות מתעתדת להשתמש בנו, אופציה גלקטית רבת-עוצמה, לערוב למימוש של כל אחד וכל הצווים המקודשים של השמיים. תהיה תמיכה בכל עבודה גדולה שממשלות חדשות אלה יבצעו, בתנאי שזה יתמוך במסעכם המקודש לחופש, לריבונות ולתודעה מלאה.
כשאתם גדלים בידע על ההיסטוריה האמיתית שלכם, מוצאכם מחוץ לפלנטה, והמטרות שמאחורי ריבונותכם האלוהית האישית, אתם גם תקבלו הדרכה איך ליצור את החברות הגלקטיות החדשות שלכם ואת המידע בדבר הלוגיסטיקה של חזרתכם לתודעה מלאה. חונכים מהפדרציה כמו גם אלה שמונו על ידי השמיים, ידריכו אתכם בהיבטים הרבים של מצב הוויה מאוד שונה זה. לפני שאתם הולכים לאגרטה, אתם תרצו לדעת את הכול לגבי הנס אשר התרחש בחדר-אור שלכם וכל פרט יכוסה במהלך שיחות מקיפות ביניכם לבין החונכים שלכם. מרבית הלימוד ייעשה שימוש בטכנולוגיות שלנו, אשר מאפשרות לכם לחוות באופן חזותי ומנטאלי את המושגים שאנו מציגים לכם. ידע יכול להיות מוקנה בצורה כזו, שזיכרונכם בגין הוראות אלה יישאר ויהיה זמין לשימוש. זה יכלול את הלימוד "המקדים” ובעקבותיו תהיינה פגישות לימוד בנושא כללי נימוס והליכות מקובלים התנסותיים בתודעה מלאה אשר יכולים להתרחש רק אחרי שאתם הופכים להיות מודעים באופן מלא.
ברכות, לבבות יקרים! אנו המאסטרים הנעלים שלכם!  אנו באים אליכם ביום מיוחד זה עם חדשות טובות! המציאות שלכם מתחילה לתת ביטוי למציאותה החדשה והמשגשגת. אלה שאחראים על הנאמנויות השונות בעולם מתחילים בהליכים לשחרר קרנות עצומות אלה. בינתיים, אלה אשר גורמים לאופיו החדש של ממשל שלכם מונחים על ידי מנהליהם השמימיים כדי לסיים להרכיב את רשימותיהם על מה שהם מתכוונים להגשים ברגע ששבועת האמונים תסופק להם. בחזית השמימית, האירוע הקסום אשר מבשר שינויים נהדרים אלה בממשל, קרוב להיחשף! כמו כן, אנו מבקשים מהחברות הסודיות המקודשות שלנו לקחת את תפילותיהם וטקסיהם המיוחדים לרגעים הסופיים. אתם כמעט בנקודה, קולקטיבית, בה אתם יכולים להתחיל להבחין בקלות ביריות הראשונות החדשות של המציאות החדשה שלכם. זה יהיה רגע מרגש ביותר בהיסטוריה של חברתכם הגלובלית!
ככל שאנו מתקרבים לזמנים חסרי תקדים אלה, ישנם נושאים חיוניים מסוימים שאנו רוצים לטפל בהם איתכם. ראשית, לבבות יקרים, זכרו  שכל אחד ואחד מאיתנו שיחק חלק אשר עכשיו מגיע לסיומו. זה מתרחש כאשר מחזור אנרגטי מיוחד זה הושלם, מה שמאפשר לכולנו להתקדם. האופל מתענג על שיפוט וחוסר הרמוניה והמציאות החדשה היא כולה על אהבה.  עכשיו, המשימה העומדת לפנינו היא להביא לידי סיום את המחזורים הסופיים של מציאות זה, אשר כוללת הפרדת אלה מקנונית האופל ועובדיהם אשר מבצעים את הנהלים הבלתי הוגנים המצווים על ידי קנוניה זו. כמה ישויות אלה צריכות להסביר פעילויות לא נעימות אלה לכם בפירוט, וזה כאן, כי אתם צריכים לזכור את הקשר ואת הכוונה העליונה של מעורבותו של כל אחד בדרמה זו של כדור הארץ. אתם יכולים לגרום להשלמתו של מחזור זה באמצעות הפעלת אהבת המחילה אשר מהווה את מהותכם. לאחר מכן, הבטיחו שאנשים אלה ייתלשו מכוחם ולגמרי יבודדו מכם.
אנו באים עכשיו כדי לכבד רגע מקודש ביותר זה ולברך אתכם כולכם! אנו מגיעים גם להבטיח לכם  שחשיפתנו ביניכם תהיה משהו טבעי לחלוטין.  עלינו להקנות לכם חינוך אלוהי רב, אשר כולל בעיקר שיעורים שלמדנו בשעה שאנו התקדמנו מחיים אנושיים לחיים בני אלמוות. כל הישויות המבורכות הן בשירות לאלוהות, וזה מצריך ידע מסוים זה על טבעה של האהבה, האור וברכתם הטבעיות של השמיים. כשאתם תותמרו בקרוב לתוך ישויות אור מודעות במלואן, אתם צריכים לספוג כמות עצומה של מידע, כולל האחריות שמגיעה עם מידע מסוג זה. זה יהיה שירותנו המשמח. חינוך זה נדרש מבחינה אלוהית לפני שמתחיל שלב החונכות המלא שלכם, אשר מכין אתכם לעבור לקיום חדש בעל סגנון פלאי: תודעה מלאה. זה יהיה הכבוד שלנו להכינכם באופן זה, כשאתם מחכים להגעתם של אחיכם האלוהיים מהשמיים ומאגרטה.
היום, הגענו לספר לכם על מספר דברים שמתחילים ברצינות. הם הסמנים הראשונים בשלב הסופי של מסעכם לתודעה מלאה. האופל מבין זאת ורועד כשמגיע יום מבורך ביותר זה. הרגע מתקרב ל"ימים מלאים בפלאות ובניסים"!  דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)
Translation: Gili Weizmanיום שישי, 19 באפריל 2013

09.04.2013
מסר של Sheldan Nidle, מיום 9 באפריל 2013 


6 ירח, 17 Mac, 9 אדם

Dratzo! אנו מגיעים בשנית כדי לספר לכם יותר. מציאותכם מאוד קרובה לשינוייה הגדול בתודעה. החברות הסודיות המקודשות של עולמכם נכנסו לבריתות חדשות אשר מטרתן לשרת אותם היטב ברגע שסגנון חדש של ממשל מתהווה. יש לנו הבטחות ממספר ארגונים ממשלתיים כי ברגע שהשמיים נותנים לנו אור ירוק, המציאות החדשה יכולה להתחיל ללא עיכוב נוסף. אנו ממשיכים לפקח על קנונית האופל כיוון שזה ברור שקבוצה זו נותרה נחושה להתמיד במסלולה המכוון וההרסני של התחלת עימות צבאי רחב-היקף. זה לא יתאפשר. כמו כן, אנו ממשיכים להוסיף שמות לרשימות המעצר ובוחנים מקרוב את אלה אשר ידם מכוונת את השטות המתמשכת של שמירה על כך שעולמכם עמוס בעימותים מתוכננים חסרי שחר. שיטת פעולה גלובלית זו תיהפך בקרוב לנחלת העבר ויפסיקו להפריע לנתיב ההתעלות שלכם או להסיטו, כפי שקרה בשנים האחרונות. עידנכם החדש הוא בלתי נמנע ויוכרז בקרוב על הגעתנו הפורמלית. לשם כך, ערכנו לוח זמנים מהיר- פעולה להגעתנו כך שנהיה מוכנים בהתראה של רגע.

העידן החדש יאופיין ביותר מאשר רק הסרת סדר היום מרסק-החיים של האופל, כיוון שיציגו לכם שפע של מידע חדש ואמת. אלה שעבדו קשה על מנת לייסד מעבר חלק גלובלי לתוך עידנכם החדש, כבר שחררו אתכם משלטונו של הבנק המרכזי בארצות-הברית. "בנק" בלתי חוקי זה נמצא בפשיטת רגל, ונראה שהוא פועל רק משום שהמשגיחים החדשים שלו עדיין לא רוצים לאכוף את המציאות של המצב על הציבור הרחב. הם מתכוונים לשמור על אשליה זו של "יציבות" רק עד שיתאפשר לשינויים הפורמליים להתרחש. וכך אנו מפקחים אחר תחבולה זו, בידיעה שמערכת פיננסית ומוניטארית לגמרי חדשה נמצאת במקומה וממתינה לרגע הקסם בו השמיים נותנים לנו רשמית את האישור להתקדם. עד אז, אנו נשארים בעמדת המתנה. כול מה שאנו יכולים לומר כרגע שאנו בעמדת המתנה עד שהשמיים יתנו צו רשמית שעידן זה של אופל רוחני עבר.

אף על פי כן, התקופה הרוחנית החדשה החלה והמשמעות היא שהאופל, במציאות, לא יכול יותר "שירד גשם על המצעד"! (המתרגמת - פירושו של הביטוי - להרוס את ההנאה או את התוכניות)! אלה בקנונית האופל האחרונה יודעים באמת שביסודו של דבר זמנם הסתיים. ההארכה נותנת להם דחייה זמנית בין התקופה היוצאת לבין הנכנסת. בינתיים, אין הפוגה בהתקדמות של העברתכם לכיוון תודעה מלאה: שומרי הגוף המלאכיים שלכם וישויות רוחניות אחרות מקימות שדות אנרגיה ודפוסים אשר מחזירים אתכם למצב הטבעי של הווייתכם כפי שהסמיכה תוכניתו האלוהית של הבורא. תוכנית זו גם מבקשת את שיקומם של פני שטח הממלכה, וזה ישולב עם שיקומו הסופי של ה-DNA שלכם אשר יבוצע באגרטה (Agartha); אתם וגאיה תנועו ביחד כלפי מעלה. כמו כל, כל החיים של בעלי החיים והצמחים יהיו מוגנים בהתאמה באמצעות ממלכות ה- Devicאשר מטפחות אותם מידי יום. ממלכות אלה יעבירו את מטענם לסביבות הולוגרפיות מיוחדות על מנת למנוע מהם את הסבל של המהפך שהינו מלווה בלתי נמנע של שינוי התצורה והמעבר למצבם במימד החמישי. איחוד מימדי זה מסיים את הפיצול בעל התפקוד הלקוי הנוכחי בין עולם פני השטח לבין כדור הארץ הפנימי.

תופיע גאיה חדשה המאוחדת פיסית, לא שונה מזו של לפני 13 אלף שנה. אז היא תהיה מסוגלת לשקם לא רק את הרוח המאוחדת שלה אלא גם זו של מערכת השמש הרב-מימדית השלמה שלה. שיקומה יאפשר למערכת השמש שלה גם לחזור למצב של אחדות אשר היה קיים לפני שנקרעה לגזרים בשל בגידתם של האופל לפני כ-13 אלף שנה. מצב של הפרדה מימדית אשר הגיע בעקבות כך עומד להירפא עכשיו על ידי גילוי פורמלי של משפחת החלל שלכם, אשר מתכוונת למקם ממלכה זו בצורה יציבה לתוך השלב הסופי של המסע לתודעה מלאה. התפתחויות אלה מתוכננות להתרחש כשההגמוניה הארוכה של האופל מסיקה לבסוף מסקנה חגיגית. האגרטנס ציפו זמן רחב לזמן חזוי זה ואנו גם באים עכשיו להסביר לכם בפירוט את המשמעות של כל זאת, ברגע שהזמן שנגזר על ידי השמיים מגיע. מה שיבוא בעקבות כך ידגים באופן דרמטי מה שינוי נהדר זה של אירועים מסמל עבור האנושות. זה יהיה זמן בו יוסבר רבות לכם, כולל הגילוי של מה שמונח מאוחסן עבורכם!

ברכות לכם! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! אנו מגיעים עם מסר מלא שמחה ותקווה! בכל מקום בממלכה על פני השטח ישנן חגיגות בין הנוכחות ה- Devic והנוכחות המלאכית אשר הינן אחראיות על העברתן של ממלכות בעלי החיים והיסודות של גאיה. זנים חדשים מתוכננים להתיישב בקרוב על פני השטח רבי הממדים, סביבה מודעת במלואה של גאיה, ברגע שהיא משוקמת למצבה הקדמוני. באופן טבעי, הדבר נכון גם עבור ממלכות הצמחים המגוונות אשר ישקפו את האקולוגיה המצוינת של כדור הארץ הפנימי. הסביבות החדשות שחזרו לחיים של גאיה יתחילו בסדרות של שינויים כדי להתכונן למגוון החיים המואר יותר, הנקי יותר והיותר גבישי אשר מתאים לגרם השמיים הייחודי והיקר ביותר של חיים. גאיה עומדת לחזור לדרך של הוויה אשר היתה ברשותה לפני שפני השטח שלה נדחקו למצב המימד השלישי הפראי הנוכחי שלה. ההשפעה של התמרתה תזרום החוצה דרך מערכת השמש, כשהיא מפעילה שיקום אקולוגי דומה שם: החזרת צמחיה ובעלי חיים למאדים ולנוגה נוסף על המרצת בניה מחדש מושלמת של פלנטת המים הגדולה, Pax..

תחומי פעילותינו המקודשים כוללים אספקת חינוך רוחני לכם על החיים בעולם הבית היוצא דופן ביותר שלכם ואיך להפוך לשומרי הקרקע העיקריים שלו. היונקים הימיים צריכים להרחיב את השפעתם הרוחנית כשומרי המים העיקרים של גאיה וביחד, אתם עומדים להיהפך לצוות אשר מטרתו להבטיח שכל אחת מסביבות החיים של גאיה מגשימה את מלוא הפוטנציאל שלה. גאיה עומדת להתאחד בתוך עצמה ולשרת כתבנית עבור החיים כפי שהיא קיימת ברחבי מערכת השמש שקמה לתחייה בקרוב. אומת-כוכב החדשה שלכם תיטול אחריות על הסביבות שתוכננו בתחילה עבור עולמות הבת השונים הכוללים אותה. אנו באים לחנך אתכם למי אתם עומדים להיהפך, ולהחדיר בהדרגה בתוככם אהבה גדולה וכבוד למהויות הרוחניות אשר שוכנות עמוק בתוככם ואשר יינתן להן ביטוי בכל מקום שהוא באומת-כוכב חדשה זו.

אזי, משימתנו תדרוש מאיתנו להיהפך למדריכים פורמליים עבור פעילותיכם העתידיות. אוסף מהמם ויפה זה של עולמות יהווה את הבית העתידי שלכם. אנו מקבלים הוראות מהשמיים בהתייחס לאיך לפתח את התוכנית האלוהית עבור השמש והבנות המותמרות שלה. המשימה ההשראתית תהיה ברכה לכולם! ההוראות והחינוך שאתם מקבלים יכינכם למה שצפוי מכול הישויות המודעות באופן מלא של האור. אתם עומדים להצטרף בשנית לשורות המערך המפואר של ההיררכיות הרוחניות וזרמי החיים אשר, בשמם של השמיים, עומדים לשנות מגזר זה של פיזיות. זה מכין את השלב לאירועים אשר עומדים להבטיח שלום גלקטי קבוע, ומספקים את תפאורת הרקע בה הגלקסיות השלמות יכולות להצטרף ביחד באורו הקדוש של הבורא. איחודים חדשים אלה יצרו את הבסיס להפצת אור ברחבי הפיזיות!

היום, התמקדנו במה שמתוכנן עבור מערכת השמש שלכם וכול הפיזיות. השינויים המתמשכים משמשים הקדמה לתקופה גדולה של אור, במיוחד עבור האנושות ארוכת הסבל על פני שטח אמא כדור הארץ. דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!) 


Translation: Gili Weizman16.04.2013
 מסר של  Sheldan Nidle, מיום 16 באפריל  2013


13 לוחם, 4 Kank'in, 9 אדם.


Selamat Jarin! אנו חוזרים! הרשו לנו להתחיל היום על ידי סקירה של מה שהתרחש עד כה. כפי שאתם יודעים, בעלי בריתנו על כדור הארץ הקימו את הבסיס למערכת מוניטארית ופיננסית חדשה, והאגרטנס השתמשו בכישוריהם הדיפלומטיים כדי לייסד את הגרעין של הממשל החדש אשר ינוהל באמצעות קואליציה בחסותם של המאסטרים הנעלים שלכם. המאסטרים הנעלים בהדרכתם של Quan Yin במזרח והרוזן סנט ג'רמן (Count Saint Germaine) במערב, ווידאו שמגיעה מערכת חדשה של בנקאות ומדיניות מוניטארית. שינויים אלה הינם אינהרנטים לצווים המקודשים אשר מכינים עולם זה לנחיתתנו ההמונית. הנחיות אלוהיות אלה מנחות אותנו כשאנו מייסדים את הדרך להקמת מציאות חדשה עבור האנושות על פני השטח. חופש הינו תנאי הכרחי עבור כול מה שתוכנן וממלכתכם נמצאת בנתיב מואץ ליצירת תנאים מוקדמים אלה לחזרתכם לתודעה מלאה. צוותי הקשר הרבים שלנו מפקחים כל דבר ונפגשים כל יום עם אלה אשר מעצבים את הממשל החדש שלכם. נכון לעכשיו, תוכניות רבות אלה הניחו את כל היסודות הדרושים במקומם.

צוותינו מפקחים על לוח הזמנים של הפרויקטים אשר צריכים להפיק את התוצאות עליהן דברנו איתכם במשך זמן רב. בינתיים, צוותי הרפואה של הפדרציה הגלקטית ממשיכים לאסוף את הנתונים הנדרשים כדי לעדכן את חדרי האור הפרטיים שלכם. כאשר תבקרו, חדרי אור אלה יהיו האמצעים להחזרתכם לתודעה מלאה. כרגע, כולכם מחזיקים במחסומים עיקריים מסוימים, שהינם גם רגשיים וגם פיזיולוגיים, אשר מונעים מכם את חזרתכם באופן טבעי ובכוחות עצמכם לתודעה מלאה, ומסיבה זאת, במשך אלף שנה נוסו שיטת שונות לגרום למצב נהדר זה של הוויה. אולם, התוצאות של טכנולוגיות מורכבות אלה היו מקריות לכל היותר, וזו הסיבה מדוע הותר לנו ליצור אמצעים פשוטים יותר כדי להשיג מטרה זו. בזמן הנכון, כל אחד מכם יכול שתהיה לו גישה לחדר האור הפרטי המחכה לכם באגרטה, ובמשך 3 ימים של שינה לחזור למצבכם המקורי של תודעה מלאה כמלאכים פיזיים.

ברגע שהבטחתם את מצב תודעתכם החדש הנהדר, אתם תהיו כשירים להצטרף מחדש לפדרציה הגלקטית באמצעות יצירה מחדש של כוכב-אומה קודם שלכם. בכך, האגרטנס יהיו המדריכים העיקריים שלכם ביחד עם המאסטרים הנעלים השונים שלכם. האתגר הראשון שלכם לאחר חזרתכם לתודעה מלאה יהיה להקים חברה גלקטית משלכם, וחלק מזה כולל שינוי מיקומם של אלה אשר בהתאם לחוזי החיים שלהם עליהם לייסד מחדש את העולמות של מאדים ונוגה וכן את הפלנטה של Pax (aka Maldek), אשר עכשיו שוכנת כרסיסים בין מאדים וצדק. כוכב-אומה חדש משלכם יבשר את השינוי של ברית Anchara הקודמת כיוון שכוכבי-אומות החדשים רבים אלה צריכים תבנית כדי להרחיב את תודעתם לרמותיהן המלאות. בהתאם לכך, אתם תסייעו לחברים רבים של הפדרציה הגלקטית אשר הינם גרסאות מודעות במלואם של מספר רב של דינוזאורים, זוחלים ודו-חיים אשר עכשיו רוצים מאוד לפתח גופי אור בעלי תודעה מלאה. השמיים גזרו שזו תהיה משימתכם הראשונה כשתתחילו להפיץ אור בכל הגלקסיה.

משימות ראשונות אלה שאתם תבצעו כמלאכים פיזיים הן חיוניות במהותן כיוון שהן יגרמו לשלום גלקטי קבוע. זוהי משימה מקודשת אשר תכין אתכם להוות תוספת מבורכת  מאוד בכנסי הפדרציה. אנו מצפים באופן מלא שכוכב-אומה חדש שלכם יספק את הליבה של ציי החלל והמחקר אשר יחקרו את השפעתו של מגזר זה של פיזיות. בתפקיד זה אתם תבצעו רבים ממטרות המשימה שהינן חלק מהקשר הראשוני. למעשה, אתם תעשו מה שאנו עכשיו עושים כדי להאיץ את המעבר שלכם לתוך הפלאות של תודעה מלאה. למעשה, אנו רואים שאתם הופכים בזמן קצר למאסטרים של משימת הקשר הראשוני, וכל מה שמשתמע מכך. בדרך זו, מה שאנו מגשימים כאן איתכם, אתם תגמלו לטובה פעמים רבות. ממלכת המימד השלישי הפרימיטיבית שאתם גרים בה עכשיו, תותמר בקרוב לממלכה המאפשרת לכם לחזור אל הכוכבים, והגשמה זו של גורלכם האלוהי תברך אתכם בדרכים שהן מעבר ליכולתכם העכשוויות לדמיין!

ברכות, יקרים! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! אירועים רבים ונפלאים מוכנים להתרחש. גאיה מתכוננת להגביר את האנרגיות שהיא גומלת מידי יום בין כל היצורים החיים והמערכת האקולוגית שלה. ניתן לראות באנרגיות נוספות אלה, אשר מעודדות את ההאצה של שינוי תודעתכם, כהוכחה אלוהית שאתם מבורכים על ידי השמיים! עולמכם המקודש היה חבוי זמן רב בתוך ממלכת צל מניפולטיבית במיוחד שנשלטה על ידי קנונית האופל. עכשיו, עם זאת, אנרגיות חדשות אלה מוכנות לדחוף אתכם מחוץ לחלל בו שוכן האופל ולתוך האור. אנו מאוד מרוצים והשמיים ממשיכים להשתמש בברכותיה כדי להעביר אתכם קרוב יותר מאשר אי פעם אל האור ולקראת מציאות חדשה הרבה יותר מודעת שלכם. דעו ששינויים אלה הם בלתי נמנעים! סדרות של אירועים עומדים לחול עליכם אשר יעבירו אתכם לסף של מציאות חדשה. אירועים אלה הינם שמימיים במהותם ומבשרים על נסיבות באמת מדהימות! הם עומדים להביא לכם שפע וחופש!

האגרטנס מסייעים לנו להכין את האופן בו נוצג לכם. הודעות מבוא אלה ייעשו על ידי החברות המקודשות הסודיות וגם אמיתות חיוניות רבות יובהרו באותו זמן. האופל דחס זמן רב את חשיבתכם ואת החברות שלכם עם חצאי-אמיתות נוסף על שקרים מוחלטים, ואת אלו צריך לתקן. אתם תהיו בקרוב בחברתם של אלה אשר ידעו מזה זמן רב על מקורותיכם האמיתיים ועל ההיסטוריה האמיתית שלכם. התוכנית האלוהית דורשת שעובדות אלה יובהרו לכם ושאתם תלמדו איך אתם נהפכים מצומצמים במשך הזמן, ויותר לא מסוגלים לשוחח בקלות עם השמיים. חיבור שבור זה שלכם דורש את תשומת לבנו המיידית. אתם נמצאים בשלב המעבר ומטרתנו עכשיו היא להשתמש ביכולתנו לשנות אתכם בקלות לתוך מציאות חדשה. מציאותכם מתוכננת להיות משודרגת במהירות באמצעות הצגתן של מגוון עצום של אמיתות אותן אתם צריכים להטמיע. הזמן הגיע לעשות זאת!

כל יום, שולחים לנו השמיים ברכות גדולות. "ברכות" אלה מיועדות להפוך אותנו להיות יותר מודעים לאן אנו הולכים, ואיך התוכנית האלוהית מתעתדת להביא אותנו לשם במהירות. אנו שמחים ומבקשים לומר שלכולכם יש את היכולת המולדת להשתנות במהירות למצבי תודעה גבוהים יותר. אנו רק ממתינים לאות מהשמיים "צאו"(('go'. הסדרות הסופיות של אירועים מוכנות להתרחש ולהביא אותנו לתוך אור חדש. אור זה יתיר שפע אינסופי ויביא אוסף של תחומי אחריות חדשים לכולנו. חברות אינן נוטות להשתנות במהירות אלא אם מיושם סט חדש של אמונות אשר נתמך בלהיטות על ידי קבוצת ישויות מסורות ונלהבות. משימתנו היא להנחות אתכם, ברגע האלוהי המתאים, לנקודה בה להט זה המשולב עם אמת מקודשת, מעצב את עולמכם החדש. ברצוננו להזכיר לכם, שמלווים זאת שלום ואמת. היו מודעים. היו חכמים. היו אהבה.

היום סקרנו את ההתקדמות שהושגה בעולמכם. אנו מבקשים מכם להמשיך להיות מוכנים לקבל את הגילויים החדשים שמגיעים לאט, ועם זאת יותר מאשר אי פעם במהירות, לתוך ההוויה. דברים מהממים מוכנים להתרחש. למרות כוחו, האופל עומד להפסיד. הוא יפסיד בגלל אהבתכם הקולקטיבית הגדולה! דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


Translation: Gili WeizmanesotericSUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

invoca


לחצו בבקשה על הריבוע הימני בתחתית מסגרת הוידיאו כדי לקבל את הכתוביות .

AN INVOCATION

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

JERUSALEM -01:00H on 14:02:20

http://24timezones.com/

Sheldan Nidle Interviewed by Maarten Horst

Hino SLPlease sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projects


Sheldan Nidle Free Webinar