קוראים

Google+ Followers

יום שבת, 29 ביוני 2013

25.06.2013


מסר של  Sheldan Nidle, מיום 25 ביוני 2013 


5 מגשר החלומות, 14 צב, 9 אדם.

Dratzo! הגענו היום כדי לדון בשפע שלכם! שינוי פתאומי בכל עולמכם, יוצא לדרך. לפני יובלות, מציאותכם נתפסה בכוח על ידי האופל ואלה יצרו כת שלטת של משרתים אשר ניהלו את הפלנטה שלכם במשך אלף שנה פחות או יותר לשביעות רצונם. אנו מגיעים עכשיו לספר לכם שהסתיימה היד החופשית שאין לשלוט בה. האור לא רק נגזר אלא גם הוסבר באופן מלא לכל הנוגעים בדבר שעולם זה יעשה שינוי סיטונאי אל האור וכל אחד מכם יותמר לתוך ישות אור מודעת באופן מלא. לפני כן יבואו סדרת שידורים מיוחדים אשר יכריזו על נוכחותנו הנדיבה ויסבירו את הסיבות להפצתו של השפע והחופש האוניברסאליים שמגיעים לכם כה בשפע. אנו מגיעים ברגע זה להצהיר זאת לכם ולהיות המבשרים של הממלכה החדשה המבוססת על הדרכים האלוהיות של השמיים. ספינותינו מכתרות את עולמכם ומוצבות מסביב לכל פלנטה במערכת השמש הזו. אנשי האופל שלכם ניסו לעשות זאת קשה יותר עבורנו להשלים משימה מקודשת זו אבל ניסיונותיהם הרבים נכשלו. האופל חייב לעזוב בקרוב ולנטוש את משרתיהם לגורל שהשמיים בחרו עבורם.

במציאות החדשה, אתם חוזרים הביתה למשפחתכם ועוזבים מאחוריכם מוות וחוסר סדר אשר הטרידו את חייכם מאז נפילתה של אטלנטיס. מגוריכם המיוחדים באגרטה מחכים לכם, וכאן אתם תמצאו את המכשירים הקסומים אשר עומדים להחזיר אתכם למצב של ישות בו נהניתם כאשר למוריה (Lemuria) שלטה על העולם. כאן, גם אתם תגלו מחדש את נתיבי החיים האמיתיים שלכם ותהפכו לחברים מוערכים של הפדרציה הגלקטית. במהלך מסעכם דרך מדינות האופל, חוויותיכם סיפקו לכם  הרבה חוכמה חדשה, והשמיים רוצים שאתם תחלקו ידע זה עם החברים לשעבר של ברית אנצ'רה שעכשיו שבקה חיים, כשמשימתכם היא לחזק שלום בר קיימא בין כל המגזרים של גלקסיה זו. השגשוג והחופש שאתם עומדים ליהנות מהם הינם סמלים למה שתשיגו, ואכן, השמיים רואים אתכם כשחקן עיקרי בהבאת האור לכל ההיבטים המעורבים בפיזיות המעוצבת. אתם תכובדו ויוענק לכם כבוד רב והכרה נאותה  לתרומתכם לתוכנית האלוהית שהושגה בעמל רב.

הפילוס כלפי מעלה של חברתכם הגלובלית ייצור תנאים מתאימים יותר עבורכם להכיר מחדש את מקורותיכם הגלקטיים. זה ימקד מחדש את דאגותיכם העיקריות על מצב הבריאות והרווחה של גאיה, אשר ידגימו לכם את הפוטנציאל הגדול אשר גלום בתוככם. פוטנציאל זה בשילוב עלייתה של המודעות הרוחנית שלכם הינו חשוב ביותר לנו כשהם מדברים ליכולות המולדות העצומות בתוך כל אחד מכם. זוהי אחריותנו לסייע לכם לגרום לכך ולהשתמש בהם כדי לעצב אומת-כוכב חדשה וחיונית. אנו מגיעים, לכן, לבצע את מה שאתם ייחלתם במשך זמן רב. כפי שאתם יודעים, האופל הקשיח את מאמציו למנוע שינויים אלה מלבוא לידי ביטוי כיוון ששינויים אלה יצלצלו באופן אוטומטי פעמוני אבל לכול מה שהאופל עבד לקראתו. אף על פי כן, משימתנו שנגזרה באופן אלוהי היתה חישול התנאים אשר יתירו את השינויים המתוכננים הנדיבים לבוא לידי ביטוי. אנו עשינו זאת. וזו הסיבה מדוע עכשיו אתם עומדים על סף שינויים מדהימים אשר יתמירו לנצח עולם מקודש זה ויאפשרו ליצירה של אומת-כוכב חדשה.

הממלכה החדשה תאפשר לכם לגדול לא רק כאינדיבידואלים אלא גם באופן רוחני, תאפשר לכם לכתר עולמות תודעה חדשים. כפי שאנו מספרים לכם לעיתים קרובות, אתם יצירה נהדרת שהובלה במורד הנתיב אשר איפשר לכם לחוות את הדרכים והמחדלים של האופל. עכשיו, אתם מוכנים לעזוב כל זאת מאחוריכם. עולמכם החדש יאחד מחדש את הממלכות על פני השטח והפנימיות של גאיה ואתם תראו "מציאות" בדרכים שאתם לא יכולים כרגע לדמיין! תודעתכם העולה תספק לכם מבט חדש על מה החיים, וכבר, רבים על עולמכם יכולים לראות את הסוף למשחקי הספורט החובבניים והמקצועיים ואת פטירתם של ליגות משחקי הספורט, ושינויים הרבה יותר גדולים מאלה שמגיעים. יש מעט מאוד לגבי המושגים החברתיים והפילוסופים הנוכחיים שלכם אשר לא יותמרו כיוון שהעמדות שהם משקפים משתנות עמוקות. החברה הגלקטית המתפתחת כתוצאה מכך תצטרך לארח את המבט ההולך ומתרחב על עצמכם אשר מבשילים במהירות לישויות אור גלקטיות. אתם תיהפכו מוקסמים כשאתם תלמדו על גלקסיה זו כאחדות חיים גדולה שאתם חלק ממנה! אומת-כוכב החדשה שלכם תיהפך למוערכת מאד ואהובה על ידי כול מי שמרכיב את הפיזיות.

ברכות! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! הגענו היום עם חדשות טובות יותר! עד עתה, עולמכם היווה במשך זמן רב מקום מגוריה של קנונית האופל אשר מטרתה היחידה היתה לכבול אתכם לשעבוד חובות ולכלוא אתכם בממלכה המגבילה את חזרתכם לתודעה מלאה. "הכלוב" וסוהרי האופל שלו עומד מאוד בקרוב להיעלם כשעולמכם עכשיו מוכן להיות מותמר באמצעות האור. מנהיגי עולם האור הזה המגיע נלחמו במשך עשרות שנים להיפטר מהאופל ואכן התנועה מתנהלת היטב ועד כה השלימה את כל פעולות ההכנה כדי להקטין את כוחה של הכת השלטת של המשרתים אשר עדיין מתכננים ללכוד אתכם באופן קבוע בממלכה מאוד אפלה! עכשיו, קבוצה מיוחדת אחראית ואלו האנשים המסורים אשר יציגו את הממשל החדש שלכם ויפקחו על החלוקה של השפע שנגזר באופן אלוהי לכדור הארץ הזה. אנו מצהירים בזאת ששותפויות אלה עכשיו מתכוננות להכריז את תמציתם של שידורים רבים אלה.

משימותינו המבורכות יתמכו בשינויים אלה ולאחר מכם יספקו לכם סדרת הדרכות, אשר תועברנה על ידי כל אחד מאיתנו לכל חלק של הפלנטה, ביחד עם קווים מנחים ליישומם בחייכם. באופן כללי, אתם קבלתם מבלי להטיל ספק את מה שהוכרז רשמית בשמנו בכל מקום ויש להתאים עכשיו תורות אלה.  הבנה של האחדות הגדולה שהיא כל מה שיש היא בעלת נחיצות עיקרית לצורך התעלות. גם אמונותיכם צריכות להתרחב כדי שיכללו את הישויות הנפלאות של אגרטה אשר שמרו על ביטחוננו ביניהם במשך אלף שנה. הם מבינים את האופי הרוחני של האנושות ומשתוקקים ללכת בחופשיות ובפתיחות ביניכם. פתיחת לבכם צריכה להתרחב לבתיהם העתיקים של אבותיכם בכוכבים. בקיצור, אתם תגיעו במהירות בכדי לראות שהזרעים של הרוח נעים בזריזות לכל אורכה ולרוחבה של הפיזיות!

אנו משתוקקים להדריך אתכם, לסייע לכם, ולהעמיד דברים על דיוקם לגבי מילותינו לכם במהלך הדורות. אנו צפינו באנשי האופל המקבלים את מסרינו ומסובבים אותם כדי שיתאימו למטרותיהם. וכפי שאנו אוהבים לספר לכם, זה עומד עכשיו להסתיים!  אהבה ואחדות היו תמיד המסר שלנו אליכם. ישויות נהדרות מרחבי הגלקסיה הגיעו לכאן בהתאם להדרכה האלוהית ומשימתם היא לסייע לנו לקדם אתכם במהירות לתודעה מלאה. אנו מתכוונים לנצל את הזמן הקרוב ללמד, לייעץ ולהכינכם להתעלות המבורכת שלכם. אנחנו נהיה לצדכם כשאנו נדריך אתכם לקראת חברה חדשה אשר תותמר לתוך אומה-כוכב חדשה שלכם. כשאנו עושים זאת ביחד, אנו נעזור לגלקסיה זו ונשתמש בכוחותינו במשותף כדי לשנות גלקסיה זו מכל הבחינות למכשיר אור נהדר ומבורך! זו הסיבה מדוע אנו מגיעים בתפילה ובכוח לברך עולם חדש זה! הללויה לשמיים ולאור!

היום המשכנו את מסרינו על שלום, שמחה ואור. בכל מקום, עידן חדש יורד מהשמיים כדי להתפשט על ממלכה זו עם שפע, חופש ואיחוד מחדש שלנו כולנו עם אחינו המקומיים והמרוחקים. המשימה הגדולה של ברוכים הבאים הביתה הגיעה לשיאה המקודש! דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)Translation: Gili Weizmanיום חמישי, 20 ביוני 2013

18.06.2013


מסר של  Sheldan Nidle, מיום 18 ביוני 2013 

7 צב,  11 סערה, 9 אדם.

Selamat Jarin! אנו חוזרים עם הרבה דברים לדון בהם. כפי שאתם יכולים לראות, עולמכם עדיין כפוף לתעלולי הדהיה האחרונים של המציאות הישנה. כל רגע שחולף מביא את קנונית האופל קרוב יותר למותה הבלתי נמנע. אנו מתבוננים בחמלה כאשר היא מגיעה להכיר ולהתמודד עם התוצאה של בחירתה: קריסה טוטלית של כל מה שהיה ידוע. אלה משותפינו המעורבים עם היבט זה, מטפלים בפרטים האחרונים של הפעולה אשר תהפוך אנשי אופל אלה לחסרי כוח וקליפה של מה שהם פעם היו. הממשל החדש אשר יבוא אחרי הסדר הישן יסביר את תוכנית האב לשינוי ואת לוח הזמנים המשוער, וחלק מזה סביר שידהים אפילו אלה מכם אשר מאוד מיודעים.  שידורים אלו יובילו במהירות לגילוי מלא על קיומנו הנדיב והסיבות להיותנו כאן. ברגע שזה נעשה, אנו יכולים לאחר מכן לעבוד עם המאסטרים הנעלים ולהציג לכם מתאר כרונולוגי של מוצאכם וההיסטוריה שלכם, ומבוא לנפלאות התודעה המלאה. משימתנו העיקרית היא להחזיר אתכם למצב של איחוד עם העצמי שלכם, וזה יבוא לידי סיום ברגע שנחתנו ומשפחת כדור הארץ הפנימי הוצגה לכם.

זה חשוב עבורכם להבין מה כרוך בהתמרתכם לישות מודעת במלואה; זו, באמת, פעולה מורכבת ועדינה. ברשותכם כמה ביליונים של סטים של מתגי אר.אנ.אי/די.אנ.אי שיש צורך בהפיכתם.  יש לכם גם כמעט מיליון מיילים של מבנים פיסיים ייחודיים הדורשים שינויים מיוחדים. כל זה יושלם באמצעות אמצעים שהשמיים תיכננו ואשר גם יהיו נשלטים על ידי רצונכם האלוהי. כל התהליך הזה יבוצע באמצעות סט נוסחאות מקודשות, שניתנו לנו על ידי הצוותים הרפואיים שלנו ויועצינו השמימיים, ותוך שימוש בטכניקות שיתאפשרו רק בשל המנדט המיוחד המחובר לגורלכם: להפוך לישות אור מודעת במלואה. השמיים מתבוננים מקרוב בכל זה ומבטיחים לנו שאתם תשתנו בהתאם ללוח הזמנים האלוהי אשר מתורגם לתוך מסגרת זמן ספציפית. אתם עומדים עכשיו על סף זמן זה כשהרגע האלוהי שלכם בהישג יד. כשאתם מביטים סביבכם, חובה עליכם לתפוס את המשמעות העצומה של רגע הייחודי והיקר ביותר הזה.

כל יום אנו פועלים הדדית עם קנונית האופל שלכם ותוהים על עמדתם העיקשת ולכאורה המתעלמת מהסיכוי של שינוי עתידי כלשהו. למען האמת, זה פשוט לעשות את מה שהאלוהות כה רוצה. מצד אחד, היא מאמינה עמוקות בעצמה ובאי- כניעותה, מצד שני, היא מתבוננת בפניקה כשתוכניותיה הרבות סוכלו על ידי התנאים המשתנים הנבנים במהירות על ידי ההתנגשות בין רצונותיה לבין מציאותכם האלוהית הקרבה. היא עכשיו מכירה בהתפצלות זו הבלתי נסבלת כשהיא רואה כמה קרובה הקריסה של עולמה, ותחושת אבדון השתלטה על קבוצות ההנהגה כשהן נועצות מבט בתוך הפנים של הבלתי ידוע. הם מתחילים לראות שאי-הכניעות והכוח שלקחו כל כך כמובן מאליו הם אשליות וכל התוכניות שעשו הן בסופו של דבר חלום באספמיא.  לכן, אי-הסדר עולה, ויכולתם לנהל את ענייני העולם מועד ודועך. כשאחיזתם נחלשת, האור הנכנס אוחז ומרים את תקופת הרפיון, ועכשיו שינוי גדול לכיוון האור הוא עלינו! המציאות שלכם הגיע למה שמכונה "נקודת השינוי האלוהית שלה".

במהלך השלב הבא של הפעולות, הודעות חסרות-תקדים ישודרו, מלוות על ידי חלוקה גדולה של עושר, ממשל חדש וגילוי. הממשל החדש שלכם יהיה שקוף במלואו ומכשיר אמיתי של האלוהות. ניסים ופלאות יהיו על סדר היום! קחו רגע כדי להבין את המשמעות העמוקה של מה שעומד לפניכם.  זה הכול כה פשוט להמעיט בערך ההשפעה של אירועים אלה על רגשותיכם, חייכם, שכניכם, והאנושות בכללותה. הבלתי אפשרי לכאורה יוצג לציבור לפניכם, יעורר הכרת תודה הולמת וענווה ממעמקים. אבל, הרגישו גם את הניצחון, כשכולכם חזיתם כה בסבלנות וכה הרבה זמן שבסופו של דבר מתאמת! אין זה הזמן להיכנס למצב של שעמום; זה מה שכל עבודתכם והמסירות שהתמקדתם בהן. ועכשיו, נדרשים עדיין הכוח והחמלה שלכם, כשאנשי האופל עוברים דרך מבחני האחריות, ולאחר מכן ייקחו את מקומם ביניכם. כשאתם חוזרים לתודעה מלאה, כל הסבל והכעס ייעלמו וכך גם העבר!

הושענא לאור! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! אנו מגיעים בזמן של שמחה ושינוי גדול במציאותכם. אלף שנה הובילו לרגע זה! אתם עדים למשהו מאוד מיוחד שרבים חשבו כבלתי  אפשרי: הסיום של מציאות מבוססת אשר אילצה אתם לחשוב, לפעול, ולהאמין בדברים שהאופל סברו שהם שימושיים למטרותיהם.  כל יום, המקודש נעשה טמא והתאפשר מרחב קטן לטוב. הדיכוי של המצב הטבעי של ההוויה מסתיים ואתם מתבוננים בנפילת האופל שסר חנו מסביבכם. אנו ממתינים בהתלהבות מופגנת ומתכוננים לגלות לכם את האמת שכה זמן רב הוכחשה מכם. החלוקה של הכסף והשינוי בממשל הם רק הסימנים הראשונים של מה  שעומד לקרות! עולמכם שועט קדימה לעבר פרדיגמות חדשות ותודעתכם הגדלה לא יכולה יותר להשלים עם עזות המצח המתפקדת באופן לקוי של קנונית האופל.

השמיים נתנו מנדט לשינויים שהביאו את עולמכם למצב זה של מעבר, ואתם מתעוררים באופן קולקטיבי לדילמה הגלובלית שעוצבה על ידי תאוות הבצע של האופל וההתעלמות המוחלטת מהטבע. אתם גם מכירים שאין לשנות את הזמן הקצר שנותר לתיקון אי הסדרים העצומים האלה. לעשות זאת, אתם נדרשים לסיוע טכני מתקדם וידע מקצועי, ולכן השגנו הקלות מיוחדות אשר מאפשרות למשפחות החלל שלכם לתקן במהירות מה שעומד בפניכם כה בדחיפות. הפעולה המשותפת הזו תחזק את רצונכם לטוב ותתקן במהירות את עולם פני השטח של גאיה. פעילות זו גם תכין אתכם להדרכות המקודשות שלנו ותאפשר לכל אחד מכם להושיט יד באופן אישי לגאיה, אשר תסייע לכם להיהפך מיושרים איתה ולכבד ולהעריץ את ריבוי המערכות האקולוגיות המשולבות שלה.

אנו מציעים שהשימוש בזמן שנותר יהיה לצורך השתקפות: זה חשוב לראות מה מתרחש ולהכין את עצמכם למסע מקודש של אמת ואהבה. אתם עומד לפעול הדדית עם אלה, אשר לפני זמן רב, הותרה להם גישה עקיפה לכם כשנפלתם לתוך תודעה מוגבלת. במשך אלף השנה שלאחר מכן, מותר היה לחברי משפחות אלה רק כמות קטנה של אינטראקציה ישירה איתכם. זה עכשיו עומד להשתנות, ותהיו מסוגלים לראות אותם בשידור בתקשורת ומדי פעם באופן אישי.  אתם תלמדו על אהבה, וכי השפע בכל הדברים הוא טבעו של היקום. אתם תלמדו איך לשגשג בעולם חופשי מרצון ומחוקים נוקשים חד-צדדיים. אתם תראו כמה ממלכת השטח שלכם תיהפך למותמרת! אזי, עמוק בתוך האמא המקודשת שלכם, אתם יכולים לחזור לתודעה מלאה וללמוד על גורלכם.

היום המשכנו את מסרינו. אנו שמחים בכל מה שמתרחש. פלנטה יפה ומשתנה זו מתחילה לבטא את השפע ואת השמחה של הווייה אשר מעבירה את ממלכות פני השטח ופנים השטח חזרה לאחדות. אתם גם עומדים לקבל סדרת מתנות נהדרת מהשמיים! דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)Translation: Gili Weizmanיום ראשון, 16 ביוני 2013

11.06.2013


מסר של  Sheldan Nidle, מיום 11 ביוני 2013 


0 צב, 3 האדם, 9 האדם

Dratzo! אנו חוזרים! בזמן זה, שותפינו עושים את ההתאמות ואת הצווים של השיטה הדרושה להבטיח שמשלוחי השפע שלכם יחולקו כפי שתוכנן. עכשיו גם סדרת הסכמים וצווים חדשים סופיים של מגע מגיעה לסיומה. הרגע מגיע עבור משלוחים אלה שיתחילו בצורה מוצלחת, וכך מפקחים מקרוב על קנונית השפע באמצעות מספר צוותי קישור מהפדרציה הגלקטית ומהאגרטן, אשר מטרתם לדאוג שלא תתרחש הפרה חמורה לפני תחילת הצווים, כפי שקרה כה לעיתים קרובות בעבר. נכון לעדכון זה, פעילויות טרום נחיתה בדרכן, ואנו לא צופים מראש עיכובים אשר עשויים לגרום לפסי האטה או לסטיות מהנתיב שהותחל בו. הקבוצות הרבות שאנו שותפים בהן סיימו את רשימות המטלות שלהם ומציבים את הצוות הנדרש בעמדה. אנו מפקחים מקרוב אחר פעילות זו כדי להבטיח התחלה פורמלית בזמן שהוחלט עליו מראש. פעולות אלה, ברגע שמתחילות, תהיינה משיכות מכחול הראשוניות על בד קנבס רחב יותר אשר מיועדות לשנות את המציאות שלכם כך שלא ניתן להכירה!

לפני אלף שנה, התהוותה ממלכה חסרת מזל אשר היוותה את עולמכם במשך זמן רב מדי. ממלכה זו מחצה את הפוטנציאל הגדול שלכם, התישה את נפשכם, ואפשרה לאלה בשלטון לרמוס אתכם באופן ברוטלי. ממלכה זו הגיעה לסיומה. כל אחד מכם עומד לצאת לחופשי ומעודד להתמיד באופן חופשי בנתיב החיים החוזי שלכם. מטרה זו תצליח ברגע שסוכני קנונית האופל הנמצאים בכל מקום יוסרו מסמכותם. די במהירות אתם תשתחררו מהמוני מכשולים ופגעים שהועמסו עליכם מאז לידתכם. כדי לסייע לכם לקלוט את המשמעות של ההזדמנויות העוטפות אתכם כה מהר, המאסטרים הנעלים והאגרטנס יצרו תוכנית לימודים אשר תחנך אתכם להגביר מהירות על מה שמתרחש, על מה שאתם צריכים לדעת, ואיך לאמץ בצורה הטובה ביותר את הידע החדש לנסיבות האישיות שלכם. לימודים אלה יהיו רק קווים מנחים שאתם יכולים להשתמש בהם כדי לקבל הבנה טובה יותר על מה שעולמכם החדש יכול להיראות. חמושים עם יסודות אלה, אתם יכולים לקבל הבנה רחבה יותר על האופן בו תודעתכם משתנה והערכה בהירה יותר על העבודה שאתם והחונכים האישיים שלכם מהפדרציה תעשו ביחד.

דמיינו לרגע איזו השפעה עצומה תהיה לתוכנית חונכות זו עליכם! לכל אחד מכם על פלנטה זו ימונה חונך אישי משלכם אשר יהיה אחראי להוביל אתכם בעדינות ובאהבה מחוץ לערפל ולמבוכה של עולם אפל וגוסס, ולתוך הברק ההולך וגדל של ממלכה מוארת אשר רבים אינם חושבים שזה אפשרי אפילו בחלומותיהם הפרועים ביותר! כמה הרבה להביא בחשבון בזמן כה קצר! זו הסיבה מדוע אתם צריכים מדריך אישי לצידכם 24/7 אשר יכול ליידע אתכם על כה הרבה מאוד דברים ואשר יהיה מסוגל לענות על כל שאלותיכם ודאגותיכם בהתעוררותן. יותר מהמם במידה רבה מאשר השינויים לפלנטה שלכם ולמערכת השמש הינם השינויים הקורים בתוככם ולאן זה ייקח אתכם. כדי לתת לכם אינדיקציה קטנה: יש לכם ביטוי "מעוני לעושר", והשינוי שלכם הוא יהיה האמא של כל ההתמרות מעוני לעושר המתרחשות במישורים רבים, בעיקר ברמה הרוחנית. סיכוי זה יכול להכניס אתכם במהירות להלם, וזו הסיבה מדוע אתם צריכים חונכים חכמים ואוהבים אשר ירגיעו ויידעו אתכם כשעולמכם החדש יתגלה.

כשסביבתכם החדשה פורחת מסביבכם, אתם תגלו מחדש מי אתם נוצרתם להיות, ומדוע אתם מגולמים בחלק מיוחד זה של פיזיות. ברגע שאתם התגברתם בהצלחה על קו פרשת המים המסיבי שהינו המגע הראשוני, אתם יכולים להפנות את תשומת לבכם להבנת ה"גשר" שאתם מייצגים. אתם תגורו בשני עולמות: עולם נוכחי של תודעה מוגבלת וממלכה של תודעה מלאה לתוכה אתם עוברים במהירות.  כאן, מושגים רבים חדשים יהפכו למציאויות יומיומיות, כמו חוזה החיים שלכם ומה הוא מסמל, וארבעת החוקים ותפקידם ומשמעותם בחברה הגלקטית. עם נתונים אלה, אתם יכולים להתחיל חקירה יותר ויותר מושכלת על איך אתם רוצים שהחברה הגלקטית שלכם תיראה. חווייתכם של פסיעה בין שני עולמות מספקת לכם חוכמה ייחודית, והשמיים ישתמשו בה כדי להפיץ את האור. ישויות רבות בפיזיות צריכות לרכוש גוף של אור וחווייתכם הייחודית בתחום זה תהיה רבת ערך להם באמצעות קיצור משמעותי של נתיבם לתודעה מלאה.

ברכות! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! אלה הם ימים מאוד מבשרי טובות! דברים רבים מתרחשים אשר מבשרים שינוי גדול במציאותכם המאוד מגבילה. עניינים נקבעים בעולמכם כדי להתפוצץ (אבל לא באופן מילולי!). לבסוף הופיע טווח אפשרויות חדש אשר מבטיח ליצור הזדמנויות לכולנו. עולמכם מתלכלך בייסורי מאבק אשר מדגירים ספקטרום חדש של קיום; בקיצור, עידן חדש לגמרי ודרכים לגמרי חדשות ליצירת חיינו. המשמעות היא גם שאנו יכולים להגיע ביניכם בשנית ללמד את מה שאנו יודעים מחוויותינו להיהפך לבני אלמוות. להביא לכם אמיתות אלה זו הנאה עבורינו שמאד התגעגענו אליה! מה שאתם עשויים לא להבין הוא שאתם מחזיקים בתוככם חוכמה רבת ערך שצריכים להביאה, וכאן הוא המקום בו אנחנו נכנסים לתמונה: תפקידנו הוא להשלים את מה שהמורים הרוחניים הגדולים עשו לפני אלף שנה. לאחר מכן, אמיתות אלוהיות אלה יכולות סוף סוף להיות מוכרות בברור ומוערכות כראוי על ידי האנושות.

אמיתות גדולות אלה ייצרו את הלב החי בליבת החברה הגלקטית שלכם. כל אחד מכם הינו היבט גדול וייחודי של הבורא, וביחד אנו ניצור אוסף נהדר שהינו חלק מהאחדות שהינה כל החיים. לכל אחד מאיתנו ישנן חובות ופעילויות שאנו מבצעים בתיאום עם השלם המיידי, וזה בתגובה מתאם עם השלם הרחב יותר בדומה לסימפוניה גדולה. ההרמוניה הנהדרת הזו היא להביא שמחה לשמיים ולכל  מי שעוצר להאזין ולבחון את מאמציו המקודשים.  הרוח שופכת את אהבתה ואת תשומת לבה למציאות זו ואנו מחויבים להביא לכם קצת תחושה על מה שמגיע, ולהכינכם למגע הראשוני הרוחני והפיסי באמת. אנו מבטיחים לשנות את המציאות הזו, ולאחר מכן לדון לעומק לגבי כל המשמעויות של זה. אנו עומדים על סף של גל פעילות אשר יתמיר לנצח את עולמנו!

לכן, אנו באים, מלאים עם ציפייה שמחה מראש ומלאים באהבה. אנו מרגישים לעומק את האחריות לתת לכם הסבר על מה שעומד להתגלות בחייכם. אדמה זו לא ראתה את האהבה של מה שמגיע למעלה מ-13 אלף שנה! השמיים החליטו ביסודיות להתמיר כל אחד מכם באופן כזה שגאיה עטופה במציאות שהינה היתר של השמיים וצוו גדול של AEON. נוסף כל כך, אין שום רמז על אקראיות במשימה זו; כוונתה של התוכנית האלוהית ממלאה את ליבנו ומיידעת את כולם מה לעשות. לכן, היו פתוחים לקבל נסים והתבוננו כשממלכת האופל הנוכחית שלכם בורחת לפני כניסת הזוהר של אהבה. במשך השנים, התבוננו בעולם מתעורר לאיטו, ועכשיו המומנטום הנאסף הוא כזה שהשינויים שהובטחו לפני זמן רב יכולים להופיע ולהתחיל לגרום להבדל! הרגע שאנו המתנו לו כל כך הרבה זמן הגיע עכשיו! הושענא! הושענא! הושענא!

היום, המשכנו עם מסרינו. אנו מודים לכם כולכם עבור אהבתכם ומסירותכם לסיבה של התמרת התודעה שהינה הרצון האלוהי של הרוח. הזמן לשינוי גדול באנושות, הוא כמעט כאן. זה יהיה הנתיב אשר יוביל את כולנו למגע הראשוני ולתודעה מלאה! דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)Translation: Gili Weizmanיום חמישי, 6 ביוני 2013

04.06.2013


מסר של  Sheldan Nidle, מיום 4 ביוני 2013 


10 נחש, 13 Pax, 9 אדם.

Selamat Jarin! אנו חוזרים עם דברים חשובים לדון בם. החשוב ביותר הוא על המגע הראשוני. בעבר, החלטנו לסמוך בכבדות על הודעת גילוי פורמלית מהממשלות החדשות שלכם. עכשיו, מה שאנו מתכוונים לעשות הוא להגביר את הרמה הנוכחית של תצפיות בשעות היום, כדי להשלים את מדיניות הגילוי הכללית של המשטר החדש. זה כמובן פשוט לשבת בחיבוק ידיים ולתת לתרחיש הנוכחי להסתיים. עם זאת, בכוונתנו ליצור סביבה מסייעת יותר עבור הודעות אלה באמצעות הכנה אקטיבית של הקרקע עבורן. אנו מחויבים להפגין שאנו גם נדיבים וגם מסורים לגילוי מלא. אנו מודעים שרבים מכם אינם מבינים למה מובילים גשרים עיליים אלה: דהיינו, הנחיתה הגלובלית ההמונית של כלי הטיס שלנו והיכרות רשמית לכל אחד מכם של החונך האישי שלכם. כל אחד מאוד רוצה לפגוש אתכם ולהתחיל את הלימוד אשר מכין אתכם לשינוי הנפלא לתוך תודעה מלאה. אתם צריכים ללמוד הרבה: היסטוריה לגמרי חדשה על ענף האנושות שלכם; הבנה חדשה על פיזיות; וידע בסיסי על האופן בו השמיים פועלים. (Your First Contact (המגע הראשוני) מכסה נושאים אלה באופן יפה ולעומק).

לאור ישנם נוהלי עבודה מסוימים שאתם צריכים לדעת עליהם כיוון שהחברות הגלקטיות מבוססות עליהם.  כל אחד מנוהלים אלה מקרב אתכם יותר להבנה טובה יותר של ארבעת החוקים, וברגע שאנו מגיעים, כולנו נצטרך זמן עבורכם כדי שתקבלו אחיזה טובה, ותרגישו בנוח עם כל מה שמשתנה בחייכם. שעמום יהיה נחלת העבר! כמעט כל דבר שאתם חושבים עליו ישתנה. בקיצור, כמות השינוי שאתם תתבקשו לקלוט היא מדהימה! כדוגמה: כולכם תבינו כמה טפלתם באופן חמור בעולם הבית שלכם; גאיה הכירה בנועם את הבורות הכמעט מוחלטת של נושאים אלה שבבעלותם של רבים מכם ולכן ההוראה הראשונה של היום תהיה לערוך מחדש את סדרי העדיפויות הבסיסיות של חברתכם. לאחר מכן אנו נסביר באיזה אופן הכללים החדשים והטכנולוגיות המלוות אותם עובדים בתוך המבנה של חייכם היומיומיים. זוהי דוגמה לתפקיד העיקרי שהשפע החדש שלכם יכול לשחק בקידום כל מה שחייב להיעשות כדי לרומם את חברותיכם. צריך לרפא להאיר ולתקן כה הרבה מחייכם, ואכן את חייהם של כל יצורי החיים על פני שטח עולמכם. 

התמרה זו היא פשוט הראשונה מרבות שאתם תעברו דרכן. אתם גרים בעולם מאוד מיוחד, והוא גוסס. הגיוון של גאיה מאוים קשות ואתם מתקרבים במהירות להתחלתו של סינדרום קטלני אשר מסוגל להפוך למחזור הכחדה המוני. אנו ממתינים לביצוע פעילות אשר יכולה להפוך במהירות כל זאת, אבל אתם צריכים לדעת שקנונית האופל צצה עם מזימה מאוד מרושעת לחסל את החיים על ממלכת פני השטח. כדי לעצור זאת, אנו צריכים את סיועכם כשהאנרגיות שלכם מסייעות לשנות אפשרות זו של האופל. כול מה שיש לעשות, נעשה ביחד. במשך אלף שנה נתתם שלא במתכוון את כוחותיכם לתוכנית כלשהיא שהקנוניה כה רצתה; עכשיו הגיעה ההזדמנות עבורכם להתקדם ולדרוש אחריות למה שאתם רוצים לראות מושלם בעולמכם. כשאתם מפגינים את הקבלה של אחריות זו ושל דרכי האור, זה מעביר אתכם במהירות לאורך נתיבכם לתודעה מלאה. מטרת משימתנו היא לסייע לכם בבטחה במהירות ובאופן חלק ככל האפשר לחזור לתודעה מלאה.

קפיצה זו בתודעה הפלנטרית שנחזתה מראש היא הסיבה שאנו נמצאים כאן. לשמיים יש לוח זמנים אלוהי עבור כל זאת ולכן משימתנו מותנית באותו לוח זמנים. אנו מאוד רוצים שתהיה לכם גישה לכול המידע שאתם צריכים על מנת להבין במידה מסוימת את המשמעות של מה שנגזר באופן אלוהי עבורכם. לאחרונה, השמיים נתנו מנדט לתקופת דחיה, אבל הזמן להשיג את לוח הזמנים הגיע בשנית ולכן אנו מתכוונים לנקוט בכמה פעולות היסטוריות. הצורך העיקרי עבורכם לראות שאנו אמיתיים, ומחויבים לכם ולחזרתכם לתודעה מלאה. תיכננו כמה אירועים עם האגרטנס כדי להבטיח לכם שאינכם לבד. אנו לא נודיע מראש על אירועים רבים אלה, אולם הם ייעשו בכזה אופן שלא יהיה לכם שום ספק במוחכם שאנו כאן! קנונית האופל ניהלה מציאות זו במשך יותר מדי זמן ללא מתן אפשרות כלשהיא לכם להימלט מהרודנות שלה. זוהי כוונתנו לספק לכם את היכולת לעשות זאת!

ברכות, לבבות יקרים! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! אנו מגיעים עם חדשות טובות! חברי החברה הסודית המקודשת שלנו נמצאים בשלבי ההכנה האחרונים של הכספים שלכם לצורך מסירתם. כאשר יושלם, ההפעלה של כספים אלה תעורר את המשטר החדש, את סדרת ההודעות הפורמליות, ושינוי מסיבי באופן בו עולמכם פועל. כל זאת ייצר סביבה אוהדת לצורך גילוי והזדמנות עבורנו להתחיל את הלימודים הרבים המקודשים בקנה מידה גלובלי. חשיפתנו ביניכם תתמיר את המושגים הנוכחיים של מוצאיכם ובמה שאוחז העתיד. אתם ישויות מקודשות, אשר העברתם את 13 אלף שנה האחרונות בנדידה מסביב בערפל דחוס ללא זיכרון או הבנה על האופן שהגעתם לשם.  אנו הגענו לשים אתכם בתמונה בשנית ולהציג לכם נימוק משכנע על מה שמתרחש בעולמכם. לאחר מכן, אתם תהיו מוכנים באופן מהימן למה שיתרחש לאחר המגע הראשוני.

יכולתכם הרוחניות שעכשיו מודחקות, יודגשו הרבה באמצעות החונכים החדשים שלכם, אשר גם יתמקדו על הרבה מהיסטוריה החדשה, הפילוסופיות הרוחניות החדשות, ואפילו האופי של משימותיכם הקרובות בשם השמיים. עבודת המסגרת שתינתן לכם תהיה בניגוד מוחלט לחבילה העצובה והמדכאת של שקרים ומניפולציה שהזינו אתכם בכוח מאז נפילתה של אטלנטיס. מאמצינו המוצלחים לחזור לחיי נצח ולחוכמת הדורות היו מבצע של מיקוד לא יאומן וכוח רצון מוחלט, ואנו מאוד מרוצים שלא תצטרכו גם כן ליטול על עצמכם כאלו נהלים מפרכים. כור היתוך זה עומד להיות מוחלף עם חיים וחדר אור אוהב, המותאם באופן אישי לצרכיהם הספציפיים של כל אחד, ובכך להתיר לכם להירפא ולהשתקם לפאר התכנון המקורי שלכם! אז יכולה ישות נהדרת משוקמת זו להתאחד עם הארגטנס ואיתנו, המאסטרים הנעלים שלכם, כשאנו מתכוננים להתאחר מחדש עם משפחות המרחב והרוחניות שלנו!

התמרתכם לישות אור מודעת במלואה היא משהו שהאופל ודומיו חרדו במשך אלף שנים, וכפי שאתם יודעים לפי ניתוח עלות-תועלת, עשו הכול בכוחם כדי למנוע.  עכשיו, השמיים מיקמו את המסלול האופטימלי כדי לחולל את הצו המקודש ~~ חזרתכם לתודעה מלאה. ברגע שאתם יוצאים מחדר האור שלכם, אתם אדם שהותמר, עם שריד מועט ממה שהייתם. אתם חוזרים לתבנית המקורית שלכם ומסוגלים לבטא את המכלול המלא של התוכנית המקורית שלכם. לאחר מכן, עבודתנו איתכם תשתנה כשאנו מראים לכם ולחונכים האישיים שלכם את השונות של החברה הגלקטית. אנו גם נחקור איך למקסם את הפוטנציאל החדש שלכם כאשר אתם יוצרים את החברה הגלקטית הייחודית שלכם, אשר תהפוך די במהירות לבסיס של אומת-כוכב חדשה שלכם. השמיים מתכוונים ל"חייך" אלינו ולהעניק לנו מתנות רוחניות נהדרות רבות. זה עוד יותר יבטיח לנו מקום מיוחד בפדרציה הגלקטית של אור.

היום, המשכנו עם סדרת העדכונים שלנו. שימו לב לכך שהזמן הגיע למה שאנו כה הרבה זמן חיכינו לו: דהיינו, השינוי שדברנו עליו רבות אשר יתיר לנו לפגוש אתכם ולהתחיל את ההליכים להחזיר אתכם לתודעה מלאה. זהו זמן מאוד מבשר טובות בהיסטוריות המשותפות שלנו! דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)Translation: Gili Weizmanיום ראשון, 2 ביוני 2013

28.05.2013


מסר של  Sheldan Nidle, מיום 28 במאי  20136 מראה, 3 Pax, 9 אדם.

Selamat Jarin! אנו מגיעים לספר לכם דברים רבים! קנונית האופל ממשיכה לחפש דרך להימלט מהמצוקות הרבות שלה, אבל כל פניה שהם נוקטים מובילה אותם למבוי סתום. לא נשארה שום דרך עבור אנשי אופל אלה לפתור את הדילמה שלהם שמעמיקה יותר מאי פעם. בינתיים, העולם שאבותיהם בנו ממשיך לקרוס סביבם. אנו מפנים את תשומת ליבם ללא הרף למציאות הכלכלית והפוליטית החדשה שמתחילה להיחשף לפניהם. באמת, תקוותם היחידה היא להיכנע ולהפקיד את עצמם לרחמיהן של החברות הסודיות המקודשות של המאסטרים הנעלים, שבשמירתן הם יכולים להתוודות ולחפש את החרטה הפנימית אשר יכולה לספק את ההקלה שכל אחד מהם מחפש עד מאוד. ישנה באמת חמלה בדרך פעולה זו בהתחשב במה שהם פשעו כנגד האנושות. אם ידחו בבוז את הצעת הכניעה, פעילותיהם המזיקות יובילו אותם לגורל אפל במידה והם בוחרים את האופציה של מעצר אזרחי וסביר שתהיה תביעה נקמנית. כשכוחם פוחת, קבוצות אלה צריכות לבחון היטב היכן הן עכשיו עומדות ולהכיר בסיוע הרוחני שמוצע להם. אבל הקנוניה נראית קפואה בנתיביה ובלי רצון להתפשר עם הבלתי נמנע.

האור עובד בקסמו המקודש, מניח את כל אבני הדומינו במקומם.  בקרוב, מפולת גדולה תתקוף לפתע את האופל, יחד עם השחרור של עובדות בלתי ידועות רבות קודם לכן, שעומדות להיהפך לנחלת הכלל. האנושות, באופן בלתי נמנע, תיפגע על ידי חלק מהתוכן של שטפון פתאומי זה של מידע מבהיל, אשר בטבעו יהיה כה מחריד כך שהוא ימנע בצורה מוצלחת נטייה כלשהי לחזור לישן, לדרכים הנוקשות של האופל ויאפשר את המציאויות החדשות להתקבל בברכה. כוחם של המעטים יסתיים ושפע עבור כולם ישטוף את הפלנטה. נוסף לכך, גילוי פורמלי יתיר לנו לפעול הדדית ישירות איתכם.  בסדרת שידורים באמת מהממים, הבסיס של מציאותכם יזדעזע בתחילה ולאחר מכן יהפוך לעיי חורבות! נוכחותנו בלבד תזעזע את ליבת אמונותיכם לגבי עצמכם, דהיינו, שאתם לבד וייחודיים ביקום. כל ההיסטוריה שלכם, הסיפורים על מוצאיכם (דתיים ואנתרופולוגים) והדימוי העצמי שלכם עומדים להשתנות לנצח. בהינף אחד גדול, מסתיים הרומן הארוך שלכם עם תודעה מוגבלת!

זרועות פתוחות שמחכים לכם זהו החיבוק של תודעה מלאה. החונכים שלנו מתכוונים לספק לכם הבנה מעמיקה על מה רומז מצב אלוהי זה. תורתם הינה חלק מהקטע האחרון של המסע אשר מגיע לשיאו בתאי האור הפרטיים וגולת הכותרת הינה ההתמרה של הווייתכם לתוך ישויות אור מודעות במלואן. תהליך זה יסיר את המצב הארוך במשך אלף שנה של שכחה ויאחד אתכם מחדש עם העצמי השמימי, באפשרו לכם, ראשית, להיהפך אחראי לניהולה של גאיה ולגיוון המדהים של החיים שלה. אחריות זו תתרחב כך שתכלול את האפוטרופסות על מערכת השמש כולה והשפע של צורות החיים אשר שוכנים בעולמותיה. עלייתכם בתודעה גם תעשה אתכם ראויים לקחת חלק עם האחרים ביצירת גוף אור עבור ישויות אלה  אשר האנצ'רה (Anchara) השתמשו בהם להפיץ תוהו ובוהו וריב ברחבי הגלקסיה הזו.  זה יביא לנו כולנו שלום גלקטי אמיתי ונצחי. באותו זמן, זה יביא  לכם את הפרסום והתהילה שבאמת מגיעים לכם.

כשאתם עוברים את הימים הקרובים, דעו שאתם חווים את הרגעים האחרונים של זמנכם בתודעה מוגבלת. נצלו רגעים אלה כדי להעריך מחדש מי אתם, קחו בחשבון את מה שהשלמתם, ומה אתם חושבים שאתם צריכים לעשות כאן. קחו את חזונכם האישי והתכוננו שהוא ישתפר על ידי המידע שהחונכים שלכם יביאו לכם. שני זרמי מידע משולבים אלה יצרו את הבסיס למה שאתם תיהפכו בקרוב. החונכים שלכם מבינים איך התודעה פועלת ומתכוונים להקנות לכם יכולות אלה באופן מלא. חמושים במידע זה, אתם יכולים לקבל הבנה טובה יותר איך  נעשה משא ומתן בין המועצה השמימית של המדריכים שלכם לביניכם על חוזה החיים המיוחד שלכם. מסמך שמימי זה הוא חוזה חי ולכן משתנה במידת-מה כשאתם נעים דרך חייכם על כדור הארץ.  זה אחד מהנושאים שאתם תדונו באופן מלא עם החונך שלכם כשאתם צריכים ללמוד איך ניתן להתמיר את החוזה שלכם ברגע שאתם הופכים למודעים באופן מלא. באמת, אם יכולתם לראות את המראות המקסימים הרבים העומדים להיפתח לכם במשך מסעכם הסופי לתודעה מלאה, הייתם חסרי נשימה!

נמסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! אנו מופיעים בזמן זה לכם דרך המסרים שלנו אשר ממשיכים בהלך רוח המבורך אשר הותווה בדיווחינו האחרונים לכם. האלוהות ממשיכה להבטיח שקנונית האופל ותומכיה הסודיים מסולקים בחן מכוחם על ידי כוחות ההתמרה המהממים של האור. בינתיים, אנו מתמקדים בתוכניות להתרוממותם של כולם. כל אחד מאיתנו, בזמן זה או אחר, הוכח שהוא מסוגל להתעלות לתוך הפוטנציאל הרוחני והפיסי המלא שלנו וטקס התעלות זה יסופק לכם כאשר אתם מתחילים את הטקס המקודש שלכם בתאי האור האישיים שלכם.  טקס מבורך זה ייתן לכם גישה לפלאות וליכולות שנמנעו מכם מאז נפילתם של אבותיכם באטלנטיס לפני 13 אלפי שנים. חשבו על הליך זה כהיתר מקודש אשר השמיים מעניקים לכם ביחד. טכנולוגיה מדהימה זו, המתוכננת בחלקה על ידי השמיים, היא פשוט כלי הרכב שנבחר כדי להגשים את ההבטחה האלוהית שנעשתה לכם בדיוק לפני נפילתכם.

תאי האור מאפילים את הצורך בדורות רבים של מיקוד רוחני רב- עצמה, אשר כולנו המאסטרים הנעלים נדרשו ליטול על עצמם, אשר הותר רק על ידי היתר אלוהי מאוד מיוחד. במרווח קצר של שלושה ימים, מותר לכם לותר על ערימות של תפילות ומנהגים מיוחדים שהיו הנוגשים העליונים שלנו. במהלך תקופה קצרה זו, אתה תהיו חדורי אור אשר יפתח את כל המרכיבים הביולוגיים שנכפו על ידי האופל על אבותיכם, וזיכרונותיכם הנשכחים ויכולת היצירה הענקית שלכם "יחוברו בחזרה". האחריות שלכם היא להשתמש בפוטנציאל זה כדי להפעיל מחדש את מעמדכם הגדול כמלאך פיסי מיומן.  יהיה לכם את סיוענו במהלך הלימוד שלכם לאחר חדר האור, וברגע שזה נגמר, אתם תדרשו מידע רב באשר להקמתה של החברה הגלקטית שלכם. כאן, אתם תיעזרו בעיקר על ידי האגרטנס ועל ידי כל אחד מאיתנו.

להקמתה של חברה גלקטית חדשה הפועלת באופן מלא ישנן השלכות מעבר לרק יצירתה של אומת-כוכב חדשה: אחריות ראשונית אחת שלכם תהיה להרכיב קבוצה המוקדשת לשימוש ביכולותיה הייחודיות לסייע לאחרים ועל ידי כך לחזק בתקיפות במקום שלום גלקטי שמאוד נדרש.  אומת-כוכב מיוחדת זו, אשר נושאת כזו אנרגיה עוצמתית של "בית" תהווה את המקום לסדרת כנסים המתמקדת בהרחבתו של שטח השיפוט של האור לגלקסיות שנמצאות במרחק כה רב שמיקומם הידוע מאיתנו נמדד בקוודריליון (המתרגמת -  10 בחזקת 15(בארצות הברית ובצרפת) או 10 בחזקת 24 (באנגליה)) של פרסק (המתרגמת - יחידת אורך המשמשת באסטרונומיה). אנו צריכים להיות מבורכים בתחומי פעילות מקודשים אשר באמצעות תתגלה התוכנית האלוהית ולהתיר לנו לבצע את משימותינו המקודשות הרבות.  פעילויות אלה יתירו לנו לגרש את האופל ולהכניס את האור לכל חלק של מגזר זה של פיסיות כפי שנחזה לפני יובלות. אתם הגעתם לסיומה של האודיסיאה המעצבנת דרך האדמות המוצלות ועכשיו הן יפרחו בתפארתו של האור!

היום, המשכנו בדיוננו על מה מתרחש סביבכם. ממלכת פני השטח שלכם צפויה להיות מותמרת  מארץ של הישרדות ומצוקה קשים למקום אשר יוכל בקרוב להתאחד מחדש עם ממלכת האור שהינה כדור הארץ הפנימי! איחוד מחדש זה יתחיל אומת-כוכב חדשה שתהיה תוספת מבורכת ביותר לפדרציה הגלקטית של אור! דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)Translation: Gili WeizmanesotericSUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

invoca


לחצו בבקשה על הריבוע הימני בתחתית מסגרת הוידיאו כדי לקבל את הכתוביות .

AN INVOCATION

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

JERUSALEM -01:00H on 14:02:20

http://24timezones.com/

Sheldan Nidle Interviewed by Maarten Horst

Hino SLPlease sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projects


Sheldan Nidle Free Webinar