קוראים

Google+ Followers

יום חמישי, 22 באוגוסט 2013

20.08.2013
מסר של  Sheldan Nidle, מיום 20 באוגוסט 2013 


9 רוח, 5 התנהגות טובה ,צלב שמש, 10 אדמה

Selamat Balik! אנו חוזרים! עולמכם שקוע בשלב הסופי של עימות אשר התחיל כאשר האנונאקי עזבו את משרתיהם האפלים על הפלנטה לדאוג לעצמם והצטרפו לשורות האור. החלפה פתאומית זו גרמה לכאוס מסיבי בין הקבוצות השונות של האליטה העוצמתית בעולמכם, כמעט חצי עשור. כניסתו של ממשל בוש השני נתן לו יתרון זמני על הקליקות הפרו מערביות של משרתי האופל על פני עמיתיהם האסייתיים, אבל עכשיו הגאות השתנתה ואלה אשר היו בשלטון זמן רב לפני ההגמוניה של המערב, דורשים את מקומותיהם הקודמים בשלטון. אולם, הפעם, המיקוד  שלהם השתנה משיקולים הרסניים לזירה רחבה יותר: הקמתה של מערכת פיננסית ומוניטארית חדשה לפלנטה בשלמותה, כולל ממשל גלובלי חדש. חוקים שונים כ NESARA הם אבטיפוס של מה שמתוכנן. הכוונה מאחורי שינוי מסיבי כזה היא להתמיר את ממלכתכם בהכנה להגעתנו, כך שברגע שאנו כאן, אנו יכולים להאיץ את נתיבכם לתודעה מלאה. הסעיף הראשון בסדר יום זה הוא לשחרר אתכם מכל סוג של עבדות, וישנן  צורות רבות שכרגע מכבידות עליכם.


הצורה הגלויה ביותר של עבדות הן המערכות המשפטיות והפיננסיות שלכם, כך שאלה יתוקנו בתחילה. שיקום ריבונותכם המולדת היא החשובה ביותר בפעולותינו. החל מההיבטים החומריים, תהיה מחילת חוב מלאה, שפע אוניברסאלי, קץ למיסוי הבלתי חוקי, והכרזה ממשלתית רשמית על צורת ממשל חדשה. רק אז, אתם תוחזרו באופן מושלם לזכויות הטבעיות שניתנו על ידי הבורא. ברגע שחייכם מלאים עם שפע ובעיות הישרדות ייעלמו, אתם תהיו מסוגלים להכיר את הצורך העמוק בתוככם לקבלת תשובות להרבה דברים, כולל מה שיש לנו להציע לכם. יש לכם כה הרבה ללמוד, והחונכים האישיים שלכם ואנו מצפים בשמחה לדיון גלוי לב ופתוח בינינו. כשאנו עונים לשאלותיכם, הם יובילו לשאלות חדשות, ונקודת מבט חדשה כה עצומה תיפתח כה מהר לפניכם. כמו קונים רעבים הנכנסים למעדניה יוקרתית מאוד, סוגי "מזון" רוחני שונים רבים ואקזוטיים יהיו זמינים פתאום לכם! ואכן, אתם תזדקקו לתזונה עובדתית זו כדי לאפשר לכם להבין באופן מלא מה השמיים תכננו עבורכם, כולל האופי והפלאות האינסופיים של תודעה מלאה.


אנו מתבקשים לשנות את סביבתכם ולהתמיר אתכם חזרה למצבכם הטבעי. זוהי זכותכם להיות מוקפים בכל הידע שאתם יכולים לקלוט לפני שפעולה מקודשת זו תסחוף אתכם מעלה לתוך מטריצה אלוהית ביותר. מאז התחלתכם על ווגה לפני מיליוני שנים, כל היקומים היו פתוחים לכם במצבכם הטבעי של הוויה, ועכשיו מתנה מקודשת זו תוחזר לכם. כישות ריבונית, אתם יכולים להתחיל להבחין במצב המעולה שהשמיים רוצים עבורכם, ולכן, אנו מגיעים לא רק להתמיר אלא גם לחנך אתכם.  זכרו, שמה שמתרחש לכם הוא אירוע ייחודי: באופן נורמלי, היתרים מעין אלה אינם זמינים לאלה שהסתבכו כה עמוק ובמשך זמן כה רב בייסורים נוראיים של תודעה מוגבלת. אולם, תוכניתכם וההיסטוריה הייחודית שלכם מצדיקים מתנה זו וגם את מעורבותנו. יש כה הרבה מה לדבר במסגרת זמן כה קצרה, ואנו מוכנים באופן מלא להתמודד באתגרים כלשהם שמייצר זמן לחוץ זה. לשם כך, אנו עסוקים בהקמת האמצעים שייתנו לכם את המידע שאתם זקוקים לו.


הזמן המגיע יהיה מלא בחגיגות ניצחון שהורווחו ביושר עבור כל הבריתות המעורבות עם האור. מעל הכל, אנו מאוד מצפים סוף סוף לפגישה איתכם! אנו יסדנו קשרים עם האחיות והאחים האלוהיים השונים של האור והחונכים הגלקטיים האישיים שלכם הוכשרו במיוחד כדי לעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם המאסטרים הנעלים שלכם. החונכים שלכם יהיו מסוגלים לפעול בצוותא במהירות עם הצווים הרבים של המאסטרים הנעלים כדי לקבל את התשובות שאתם מבקשים מהם. גישה זו למידע היא רק אחת מהקשרים הרבים שהחונכים שלכם יהיו שותפים להם כשאנו מוכנים לצייד אתכם עם דוחות מלאים של כל מה שאתם צריכים כדי להכינכם לתודעה מלאה. תחילה יגיע באופן הגיוני דיאלוג ללא מעצורים איתנו; לאחר מכן, תהליך של התמרתכם חזרה לתוך התוכנית האלוהית המקורית אשר תתרחש באגרטה, משולבת בלימוד יסודי של האתיקה של התודעה המלאה. לאחר מכן, אתם תהיו מוכנים לחוות את המעבר לפלנטות אחרות במערכת השמש, אם אתם כה מבקשים, והקמתה של אומת-כוכב ייחודית שלכם.


ברכות, לבבות יקרים! אנו המאסטרים הנעלים שלכם ואנו מגיעים להביא לכם הרבה חדשות טובות!  אלה שעבדו קשה כדי לסלק את קנונית האופל מכוחם זכו בניצחון משפטי נוסף: כל משרתי האופל הם תחת איום של מעצר קרוב. נוסף על כך, ההסכמים העיקריים המתייחסים להקמתה של מערכת מוניטארית חדשה הסתיימו, והמסמכים אשר ייחתמו בקרוב ייסדו את ההליך להחלפת המטבעות פיאט בעולם עם מטבעות קשים. הסכמים אלה ייושמו ברגע שהחתימות הדרושות בהישג יד. כל אומה תקבל חלק מהמטילים שמוחזקים כרגע בפיקדונות סודיים גדולים וזה יבטיח את הדרישות של המטבע הקשה החדש. בעיה נוספת שתיפתר היתה המועד בו זה ייעשה, וזה עכשיו הוחלט; אולם, העיתוי יישאר בסוד עד שפעילות זו מסתיימת.


בזמן זה, אנו המאסטרים הנעלים מסיימים את ההכנות לחנך את האנושות על האמיתות שהוחזקו זמן רב סודיות מאחורי החזית של כמה מהפילוסופיות שלכם. למערכות מפוקפקות אלה של חשיבה יש תוקף עבור פעילויות שונות ומדיניות שחוקקו על ידי מרבית הממשלות שלכם. האמיתות הסודיות, עם זאת, הינן למעשה המפתח לדרך בה המציאות שלכם פועלת וזהו הזמן  שתכירו אותן מחדש. משימתנו היא להכין כל אחד מכם למסע הקדוש לתודעה מלאה, הצעד הראשון הינו שינוי הממשל, ושבעקבותיו יגיע הגילוי וחשיפה של שורה של טכנולוגיות סודיות. באווירה זו של גילויים וחשיפת מסך, אנו יכולים להתחיל באופן חופשי ללמד את התורות הגלובליות שלנו, אשר חלק מהן יפוצצו את המושגים היסוד הנתמכים על ידי הפילוסופיות העיקריות. בתורתנו יימצאו האמיתות האלוהיות אשר ישחררו את מציאותכם לחופשי!


משימתנו היא ליצור מחדש את הקשר המקודש בין מציאות זו לבין השמיים. כל אחד מאתנו בחר בנתיב ההתעלות המקודש על מנת להיות מסוגל ללמד ולהדריך אתכם בזמן זה, ואנו מוכנים לסייע לכם בהתמרתכם המסיבית.  התהליך של החזרתכם לתודעה מלאה אינו רק התעלות מקודשת בעצמו, אלא הוא גם חושף אתכם לכמויות עצומות של מידע בהתייחס לדרכי השמיים. כישות חדשה מודעת במלואה אתם תהיו מסוגלים להסתמך על רמות עצומות של מסירות ולהתמקד בתוככם ואתם תגלו שזה קל להשגה באמצעות הלימוד המיוחד שאתם עומדים לקבל. השמיים יצרו בית ספר אתי לתודעה מלאה שאנו כולנו נהיה נוכחים בו כאשר תעזבו את חדרי האור שלכם. כל מי שמשיג תודעה מלאה עובר דרך אולמיו ומתמלא ביראת כבוד ועונג לפלא שעומד להתגלות שם. כל זה מחכה לכם!


היום, המשכנו לעדכן אתכם על מה שמתרחש. האופל נדחף לתוך חומות המגן של מבצר ענק שהוא בנה ממנו הוא שלט עליכם. זהו חלק מהתהליך אשר יביא לכם בקרוב את החופש, השפע ואת הזכויות המקודשות שכה מגיעות לכם בחן. דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)

Translation: Gili Weizmanיום שישי, 9 באוגוסט 2013

06.08.2013

מסר של  Sheldan Nidle, מיום 6 באוגוסט 2013 ברגע שתרתמו מקור אהבה זה מבפנים, זה ידחוף אתכם באופן קולקטיבי לעבר ניצחונותיכם הרבים הקרבים...
אכן, אתם תהיו מאוד מועילים בלסייע לעצב גלקסית בית חדשה עבור כולנו! אלה עומדים להיות הזמנים הטובים ביותר! זמן להרפתקאות ולבדיקות גדולות כשאנו נותנים ביחד ביטוי לתוכניתו האלוהית של הבורא.

http://www.paoweb.com/sn080613.htm

8 כוכב, 11 וונוס כוכב בוקר, אמא כדור הארץ, 10 אדמה.
Dratzo! אנו חוזרים לדון אתכם בדברים נוספים! בסוף השנה הגרגוריאנית שלכם של 2012, מינון גבוה של אור שמימי הומטר מטה על ממלכתכם, ולאחר מכן ב-29 ביולי בשנה זו, פי שלוש מכמות זו הוחל בעולמכם באמצעות היערכות אסטרולוגית מיוחדת במועד זה. זה הגדיר את האנרגיות עבור מה שעומד להתרחש. אחיזת החנק הארוכה של האופל על הפלנטה האהובה שלכם הינה בסיומה והגיע הזמן לשמוח עבורכם ועבור שינויים אלה אשר רשמית ישנו את מציאותכם כך שהאור יתפוס את מקומו.  המערכה הראשונה בתהלוכה זו של אירועים היא, כמובן, השחרור של כספים שונים אשר יסמן את המעבר של המבנה המוניטרי העולמי שלכם מהשיטה הלא הוגנת של מטבעות פיאט, שנוטה כל כך לספקולציות בלתי מרוסנות, לזו המגובה על ידי מתכות יקרות. שיטה חדשה זו של מטבעות אשר הינה בעלת ערך אמיתי, תעורר הערכה מחדש עולמית, ואכן, הראשון מאלה מוכן לחלוקה. נוסף על כך, גם הסיבובים הראשוניים של חלוקות השפע מוכנות להשקה. התאמות פיננסיות אלה יניעו את האינטרסים הישנים מכוח ויאפשרו את פתיחתו הרשמית של ממשל דה יורה חוקי. כפי שאתם יודעים, אלה הם רק מהלכי הפתיחה למה שעומד להגיע.

עלייתה של המערכת הפיננסית והבנקאית החדשה שלכם תביא מחילת חוב אוניברסאלית וזמן קצר לאחר מכן, גלוי על נוכחותנו הנדיבה. הממשל החדש שלכם מאפשר לנו להיהפך למוכרים לכם באופן פורמלי. אנו מתכוונים באותו זמן לבצע סדרת הודעות המיידעות את כולכם על הנחיתות המסיביות הקרובות ולהציג אתכם למאסטרים הנעלים אשר מוכנים להתחיל ללמד את תורתם המקודשת ברחבי העולם. התפתחויות אלה תהווינה שינוי מסיבי בהשקפה עבור חברתכם הגלובלית, תחליף  את התחרות התוקפנית הנוכחית בין מדינות לאום שלכם לשיתוף פעולה חברי. ללא ספק, מה שיש למאסטרים הנעלים ולנו לספר לכם יהפוך את מציאותכם! השקרים והמניפולציה השוטפים שהאופל הזין אתכם  במשך העידנים ייחשפו באופן מלא ויותמרו כשהמאסטרים הנעלים יציגו את האמת בפניכם. כשעולם חדש זה של אמת לובש צורה, הדרכים המעוקלות הישנות של ההוויה והתפיסה יתיישרו לתוך הבנה וקבלה אוהבת של השלב הבא של מסעכם: פגישה עם החונכים הגלקטיים האישיים שלכם.

ברגע שמתחילות הנחיתות המסיביות, החונכים שלכם יוצגו לכם. באותו רגע, יכול להתחיל סוף כל סוף דיאלוג מלא ופתוח בינינו. כפי שאתם יכולים לדמיין, יהיה לנו הרבה מה להגיד אחד לשני. הנושא הבולט יהפוך במהירות לנושא חזרתכם לתודעה מלאה כיוון שזו הסיבה העיקרית לנוכחותנו כאן. יהיה לכם כה הרבה לקלוט ואתם תצטרכו זמן לעכל את כל המידע החדש. אתם תצטרכו ללמוד לחשוב לא עם מחשבותיכם אלא עם ליבכם, מקום בו ניתן לדעת את האמת. שלב אחרון זה של מסעכם לתודעה מלאה מצריך אתכם להתמיר לגמרי את האופן בו אתם חושבים ומרגישים, ולהבין מחדש איך אתם רואים את עצמכם, גם מבחינה רוחנית וגם מבחינה רגשית. זה עומד להיות אתגר גדול שאנו יודעים שאתם יכולים לעמוד בו, כפי שאתם חופרים עמוק בתוככם כדי להוציא את האהבה שהינה מהותכם. ברגע שתרתמו מקור אהבה זה מבפנים, זה ידחוף אתכם באופן קולקטיבי לעבר ניצחונותיכם הרבים הקרבים, וכאשר הרגע מגיע,  אתם תהיו יותר ממוכנים ורוצים לחבק את הגלגול שלכם לתוך תודעה מלאה כשאתם צועדים לחדר החיים המואר האישי שלכם. לאחר מכן, כישות של אור, אתם תצטרפו אלינו ליטול בשמחה את שירותכם האלוהי לפיזיות, ובעיקר לבורא. 

ברגע שהתחיל, דברים ינועו מהר. הבידוד מתודעה מלאה שנכפה עליכם יסתיים ויתרחש טקס קבלת פנים בבית, בו אתם בשנית תאחדו כוחות עם משפחות הרוח והחלל שלכם. איחוד מחדש גדול זה יפתח את גישתכם לכדור הארץ הפנימי כשאתם מגיעים בשנית ביחד עם אלו אשר מייצגים בנאמנות את אבותיכם הקדמוניים. ההיסטוריה שלהם לא תהיה אפופה יותר ב"מיתוסים" אלא תיהפך לסאגת חיים אשר מתייחסת למוצאכם ומדוע אתם כאן. כשאתם קולטים את כל זה, אתם תהיו שלמים בשנית ומסוגלים לבצע באפקטיביות את חוזי החיים שלכם. הבנייה של כוכב-אומה שלכם, תפתח את הדלתות לא רק לעולמות מים אחרים של מערכת השמש הזו אלא לטווחים מרוחקים של גלקסיה זו כחלק מהשרות האלוהי שלכם לפיזיות. אתם תקודמו לשלום על ידי ישויות מודעות אחרות ותסייעו להם להשיג תודעה מלאה כפי שאתם עשיתם. אכן, אתם תהיו מאוד מועילים בלסייע לעצב גלקסית בית חדשה עבור כולנו! אלה עומדים להיות הזמנים הטובים ביותר! זמן להרפתקאות ולבדיקות גדולות כשאנו נותנים ביחד ביטוי לתוכניתו האלוהית של הבורא.

נמאסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! אנו מגיעים אליכם עם בשורות חדשות! האנרגיות שנשלחו לממלכה מבורכת זו על ידי האור מתקרבות לשיאן, וההשפעות הרבות של עליה עצומה זו באור הופכות נראות לעין.  האופל הפסיד את מלחמת ההישרדות שלו ואנו נערכים להדרכות הרבות שאנו ניתן לכם. כל אחד מאיתנו יראה לכם את החוכמה שאתם תצטרכו כדי להמשיך לרומם את רמות תודעתכם. מצפנים מוסריים אלה ידריכו אתכם כשאתם מתקרבים קרוב יותר מאי פעם ליום בו אתם מוכנים סוף סוף לחדר החיים המואר האישי שלכם. אנו נהיה לצידכם בכל צעד בדרך בה אתם עושים התמרה מופלאה זו, ולאחר הדרכתכם על  כללי ההתנהגות של תודעה מלאה, זו תהיה משימתנו המתמשכת להשגיח ולהדריך אתכם על אופיו של השירות האלוהי שלכם לשמיים. למעשה, היבטים אלה שאנו מתארים הם רק חלק משירותינו לגאיה ולכל אחד מכם כאשר תגיע לאחר מכן לעולם תקופה לגמרי חדשה עבור האנושות. הללויה! הללויה!

תפקידנו במשימה זו הוא להשגיח על האנושות ולספק הדרכה מוסרית. אנו עונים לקריאות לעזרה הנשלחות על ידי הקולקטיב האנושי. אנו מקלים על הפצעים המכאיבים שלכם ומשדרים מסרים עבור גאולתה של האנושות. עכשיו, משימתנו כוללת העברה מוצלחת של כולכם לממלכה של תודעה עולה בה אתם יכולים להיות מודעים למרכז הלב הרוחני שלכם. אנו צופים בשמחה אחר יתרונן של פעילויות אלה המגיעות לעולם, וכשהשמיים  מחילים עכשיו את האנרגיות העצומות שלהם כדי להתמיר את מציאותכם לתוך האור, זה נותן אמינות רבה יותר למסרינו ולסיוענו לכם.  זהו הזמן של עליה ברוחניות וזהו הרגע שציפינו לו זמן רב. ממש עכשיו, אנו עסוקים בסיום הרודנות הארוכה של האופל, כך שהמערכת הפיננסית החדשה והממשל החדש ניתנים להובלה ברוב פאר באמצעות תוכניות השפע שלנו ביחד עם החגיגה הכללית ברחבי העולם. עידן חדש הגיע!

העידן החדש עבור האנושות יכלול איחוד מחדש עם אחיכם בחלל, בכדור הארץ הפנימי וברוח. זה יהיה ברור כשמש, שאתם אף פעם לא הייתם לבד! אתם חלק מאחת מרשתות העצומות של החיים האנושיים באמצעותה הבורא מתפשט ברחבי מרחב חיים כמעט אינסופי הזה הידוע כפיזיות. כאן נמצאים גם ביליונים של ישויות שאינן גשמיות.  במרחב של חיים מודעים ביותר, אנו יושבים וגרים באהבה ובאור. עכשיו, אנו מגיעים כישויות מודעות במלואן לבצע בשמחה את התוכנית האלוהית לפיזיות. אנו התקשרנו בהתנדבות לבצע תחומי פעילות אלה, דבר הנותן לנו שמחה גדולה כשהם ממלאים את ליבנו בגעגועים עמוקים. כולם מרגישים את אהבתנו הגדולה כשאנו פועלים בהדדיות בנועם אחד עם השני; חיינו מלאים עם אושר אלוהי, וכל יום אנו מקבלים הוקרה על מה שהשלמנו. זו באמת דרך נהדרת ביותר לחיות בה, ודרך שאנו כמהים לחלוק איתכם!

היום, סקרנו כמה התפתחויות אחרונות ומה אוחז העתיד שלנו. אנו מגיעים לעולמכם כדי להביא לכם מתנה גדולה של תודעה מלאה ואת השמחה שהיא נותנת לכל הפיזיות. אתם מתקבלים בברכה לתוך מצב זה של אושר לא רק על ידינו אלא על ידי כל הבריאה! דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)Translation: Gili Weizmanיום שבת, 3 באוגוסט 2013

30.07.2013
מסר של  Sheldan Nidle, מיום 30 ביולי 2013 


נכון לעכשיו, מערכות מוניטאריות חדשות מתהוות, ועמם מגיעים הצווים שהוכרזו באמצעות הממשל החדש, כולל גילויים על טיוח בפרופורציות באמת מדהימות. כפי שאתם יכולים לדמיין, הודעות אלה ישנו מאוד את מציאותכם, ואנו כאן כדי לשמש מדריככם האוהבים במהלך מעבר הכי מדהים זה.


1 דרקון, 4 ונוס כוכב בוקר, אמא אדמה, 10 אדמה

Selamat Balik
! אנו חוזרים עם חדשות נוספות! ראשית, במאוחר, שנה גלקטית חדשה מאושרת לכל אחד! זוהי שנה של 10 אדמה, שנה גלקטית שבעיקר שמורה עבור גילוי פנימי וחיצוני. היא מעודדת אתכם ללמוד יותר לגבי מי אתם באמת ולהסתכל על יכולתכם המולדות באור חדש, ואלה האנרגיות שעכשיו הופכות לשכיחות ביותר במציאותכם. אתם מתחילים בתקופה של חשיפות וגילויים לגבי מה אתם חושבים הינם חיים ולכן באיזה סוג עולם אתם מבקשים לחיות בו. השפע וממשל החדש המגיעים הינם בעיטת פתיחה של תהליך חקירה עצמית זה. אולם, מה שאתם מגלים לגבי עצמכם בתחילה רק יאפשר לכם הבזקים על האמת הנהדרת של העצמי הפנימי האמיתי שלכם כשהרוח מתחילה את החשיפה הזו אתכם, אתם תלמדו איך העולם החיצוני שלכם משקף ומדרבן את ההתרחבות הגדלה של חווייתכם הפנימית. השנה החדשה של 10 אדמה אכן תהיה עמוסה בכל  מיני הרפתקאות חדשות ומאתגרות. רק להתחיל עם, חוב אישי יסתיים ואתם תזרקו לתוך עולם של שפע. אתם תהפכו מסוגלים לאינטראקציה משמעותית עם הממשל החדש שלכם, אשר יחפש באופן רציני את הקלט שלכם ובאמת יבקש לשרת אתכם. זה לכשעצמו, תהיה הסתגלות גדולה!

מתהווה הרבה ברחבי כל הגלובוס שלכם. אלה שעבדו בחשאי להביא ממשל חדש זכו בסדרת מאבקים משפטיים, בפותחם את הדרך להחליף את המשטרים המושחתים שלכם עם ממשל חדש המחויב במדיניות משקמת לטובת האנשים בעלי אוריינטציה. חלפה העליונות של אליטיסטיים אוהבי כוח של כוונה שלא ניתן לגעת בה של תאגידים להוביל את הגלובוס שלכם להרס. כפי שאתם יודעים העלות שלכם, קואליציה של אופל זה הכופה סכומי מס וחובות לא חוקיים כדי לשלוט ולהחליש אתכם, והמטרה של הממשל החדש לתקן אי חוקיות זו ולשחרר אתכם משעבוד חובות במשך עשרות שנים.  תהיה מערכת חדשה של מטבע קשה אשר תסיים את המניפולציה והדיכוי של מערכת מטבע הפיאט (fiat). "ריקבון יבש" פיסיקלי זה ישתנה במהירות למטבעות גלובליות המגובות במתכות יקרות, והממשל החדש יתמוך ויקדם לא רק את מערכת המטבע-הקשה אלא גם את התוכניות החברתיות המועילות המלוות זאת. כאשר ההיבטים של פרטים בסיסיים אלה יוצגו בפומבי, צמיחתכם הפנימית המהירה תאפשר לכם להשתתף באופן משמעותי בממשלה, לנסח ולאחר מכן לפקח על השינויים שאתם מבקשים לחוות בעולמכם המשתנה במהירות.

אתם נכנסים לתקופת למידה רבה. בחברות גלקטיות, כל אחד מכובד ומוערך באופן אישי. כל אחד הוא יצירה ייחודית שאין לה תחליף של השלם, ואתם תצטרכו לאמץ זהות זו.  הממשלה אינה עומדת מעל האנשים; במקום זאת, היא מהווה מכשיר שיש להשתמש בו כדי לתמוך ולהקל על הרווחה של כל אדם. חוק האדמירליות (החוק של הכובש), אשר מנצח כרגע, יפנה את הדרך למשפט המקובל, אשר מגיע מהאנשים. המשפט המקובל מורכב ממנהגים ומסורות אשר הוכיחו, לאורך זמן, שעובדות היטב בין אנשים, וזה מה שנותן לאלה שמונו לסמכות מצפון מוסרי המנחה את דיוניהם ואת פעולתם. כאשר שינוי תפיסתי זה מתרחש, תפקידכם הוא להשגיח על פעולתה של הנהלתכם החדשה ולאחר מכן להבטיח שהיא עומדת בכיוון שנתתם לה. יש לכם מעמד אלוהי כאדם של תוצאה. אתם ישות ריבונית אשר הינה חלק מקולקטיב בעל מוטיבציה גבוהה, וככזה יש לכם אחריות להבטיח שמושגים הפתרונות המוסכמים על כולם. אימרתכם "הממשלה אינה ספורט ראווה" (המתרגמת - אמרה שמשמעותה - אתה צריך להיות משתתף בממשלה ולא רק צופה בה) מאוד מתאים כאן.

מעורבות בשינויים אלה תצייד את תודעתכם הגדלה עם תחומים רבים של התנסות מעשית בחינוך. אתם תגלו מוסריות אמיתית ורחומה שלא תפלה לחלוטין. אתם תגלו כמה חשוב זה לשמור על השמחה ועל הפלאות של חברתכם המתפתחת הייחודית שלכם; כמו כן, אותה שליטה על עצמכם היא פעילות באמת אלוהית בעלת מורכבות רבה, הדורשת את ההשתתפות המושכלת של, או השגחה על ידי, כל חבר. השמירה על זכויותיכם הריבוניות וההבטחה שהמשפט המקובל מנוהל כיאות הינם משימה מקודשת שיהיה לכם יותר זמן עבורה ברגע שהשפע נותן לחייכם יציבות ומשחרר את הפוטנציאל שלכם. זכרו שרמות התודעה שלכם יעלו במהירות והשקפותיכם ותפיסתכם ישתנו בהרבה. אתם גם תהיו זמינים לישויות שלכם משושלות יוחסין שונות שהגיעו לסייע לכם במהלך מעבר מסיבי זה, כשרבים מכם עשויים להיות קצת מבולבלים או מודאגים ממה שכה הרבה משתנה. זו הסיבה מדוע יהיו לכם חונכים אישיים לצידכם כדי להסביר ולהרגיע.

נמאסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! אנו הגענו לדון מנקודת המבט שלנו על מה שמתרחש ברחבי הגלובוס שלכם כשאירועים אלה ישפיעו עמוקות על תהליך ההתעלות שלכם. וכמובן, זהו תחום מומחיותינו. ממשל חדש יהיה התוצאה של מערכת מוניטארית חדשה, אשר תאפס את עצמה באמצעות החלפה למטבעות קשים. פעולה זו גם תגרום לבחינה מחודשת של מטבע גלובלי. שתי התפתחויות אלה יביאו במהירות את מערכת המטבע המבוססת חוב הנוכחית אשר מגובה על ידי הממשלות הנוכחיות. שותפינו הרבים מוכנים לחנוך את המערכת הפיננסית באזל 3 החדשה אשר בתורה תיזום ממשל חדש. ממשלות חדשות אלה ישימו סוף לשעבוד החוב, אי שוויון בעושר, ויגדירו מדיניות כלכלית אשר תחזק מלמטה את השפע הגדול אשר מכין את אזרחי גאיה לקשר הראשוני ולהשתוקקות הרוח להחזיר אתכם לתודעה מלאה. זה גם מאפשר לנו להגיע אליכם באופן גלוי ולדבר בחופשיות על האמיתות האוניברסאליות שהוסתרו מזמן על ידי הפילוסופיות המרכזיות אשר נמצאות בבסיס הדת על הכדור המקודש הזה.

משימתנו היא ליידע אתכם על השינויים הרוחניים שעוברת החברה הגלובלית שלכם. כפי שרבים מכם מודעים במידה מסוימת, עולמכם מתרחק מהתפיסות ומהרעיונות שאתם מכירים אותם, לכיוון התייחסויות וידע אשר יכולים להיראות די זרים בתחילה. הרוח מתכוונת לפתיחה זו של השקפת עולמכם. אנו כאן לסייע לכם להבין מחדש את האמונות שלימדו אתכם כשגדלתם; המשמעות היא שינוי המושגים שהסכמתם להם כ"עובדות". זה כולל להציג לכם מינוח רוחני חדש אשר יפרוק שכבות של חשיבה מבולבלת ואשר ניתן לנו על ידי השמיים לפני זמן רב. אנו רק הזכרנו כבדרך אגב את המיתוסים שכוננו על ידי החברות שלכם, אבל הזמן הגיע לספר מחדש את המעשיות האלה באופן מלא ובאמת, כך שאתם יכולים להבין את משמעותם ללא הערפל של חוסר הבהירות. לפני זמן רב, אדוני האופל העליונים לקחו סיפורים אלה ושינו אותם על מנת להטות את רגשותיכם בכיוונים מסוימים "שימושיים", ואנו מתכוונים להביא את המצפן שלכם חזרה לצפון הנכון, ובכך לאפשר לכם להיערך עם האמת לגבי מי אתם באמת.

אנו המאסטרים הנעלים עומדים להיות כוכב הצפון שלכם, מצביעים לכם באופן ברור את הדרך מחוץ לאי הסדר הנוכחי לכיוון עולם חדש נהדר, עולם אשר אתם יכולים כבר לחוש אותו שם, מחכה לכם. כישויות הדוהרות, פשוטו כמשמעו, לכיוון תודעה מלאה, אתם זקוקים למידע מפורט לגבי משמעות התודעה המלאה. יש לנו מתנות רבות של חוכמה לתת לכם, אשר יספקו את הקריטריון לפיו תעריכו את מה שמתרחש. השמיים משתמשים ביכולותיהם האלוהיות לשקם אתכם ואת כל העולם מסביבכם, ואנו הגענו כדי להיות המדריכים הרוחניים שלכם ולהרגיע אתכם לגבי מה שעשוי להיראות כסדרה מאד מוזרה של אירועים. נכון לעכשיו, מערכות כספיות חדשות מתהוות, ואיתן מגיעים צווים שיוכרזו על ידי ממשל חדש, ובכלל זה גילויים לגבי טיוח של פרופורציות באמת מדהימות. כפי שאתם יכולים לדמיין, הודעות אלה ישנו מאד את מציאותכם, ואנו כאן להיות מדריככם האוהבים במהלך מעבר הכי מדהים זה.

 
היום, דברנו לגבי מה שעומד להתרחש. התקופה הבאה תהיה שינוי פתאומי ענק. בכוונתנו להיות מסוגלים להודיע לכם בקצרה מהו הקשר הראשוני. משפחותיכם הרוחניות, החלל וכדור הארץ הפנימי מוכנים להופיע ביניכם ולהתמיר את מציאותכם לעד! דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)Translation: Gili WeizmanesotericSUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

invoca


לחצו בבקשה על הריבוע הימני בתחתית מסגרת הוידיאו כדי לקבל את הכתוביות .

AN INVOCATION

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

JERUSALEM -01:00H on 14:02:20

http://24timezones.com/

Sheldan Nidle Interviewed by Maarten Horst

Hino SLPlease sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projects


Sheldan Nidle Free Webinar