קוראים

Google+ Followers

יום חמישי, 26 בספטמבר 2013

24.09.2013
מסר של  Sheldan Nidle, מיום 24 בספטמבר 2013 


5 אדמה, 0 עטלף, 10 אדמה.

 !Selamat Jalwa(היו בשמחה אינסופית!) אנו באים לשתף בכמה הרהורים על מה שמתרחש בעולמכם. המערכת הכלכלית מבוססת החוב של קנונית האופל היא באמת "על החבלים" (המתרגמת - ביטוי שמשמעותו עושה רע וצפויה להיכשל) וממשיכה להשפיע על שיעור היווצרות חוב שהוא די מדהים. למעשה, זה הגיע לנקודה בה משקל החוב מתחיל לחדור לתשתיתה של המערכת, מאיים לקרוע אותה לחלקים, וזה נעשה ברור שהאופל לא יכול יותר לאחוז את המרכז ביחד.  הוא רואה את הרגע מתקרב בו מערכת חדשה חייבת להשתלט ולהכיר שאלו הסימנים של הסוף של זמניהם בפסגה. במובנים רבים, שערוך המטבע הגלובלי מייצג שינוי זה של אירועים ואכן, אנו לוקחים בחשבון שהשערוך יהיה "בעיטת הפרד" אשר תשליך יהירים אלה מכוחם. אנו גם יודעים שסוג לגמרי שונה של מערכת כלכלית מחכה לכזה רגע על מנת להפעילה. בעלי בריתנו מוכנים ובקרוב יאכפו את חיסולה של המערכת הישנה, הרעועה והמרושעת, ובכך לפתוח לרווחה את השערים למציאות המלאה בתפארת האור אשר תתמיר את התודעה הגלובלית.

הידיים הבטוחות והיציבות של השמיים הנחו מספר רב של שינויים אשר מניעים את המציאות החדשה שלכם לבוא לידי ביטוי. אלה אשר התכוונו במשך זמן רב שחברתכם הנוקשה תוחלף בחברה הנוטה יותר לאור צוהלים למה שעכשיו מתרחש. גם אנו מאוד מצפים שהמשטרים הנוכחיים הלא בריאים שלכם יסתיימו. כפי שאתם יודעים, קנונית האופל היתה נחושה להפוך את עבודת הפרך האינסופית למצב קבוע של חיים על פני כדור הארץ ומושכת את כל הבלמים כדי לחבל בעלייתכם בתודעה ובכל מה שמייצג האור. במשך כה הרבה זמן, אתם השתתפתם בלא יודעין בתרחישים מוליכי השולל של האופל, מאמינים שלא היתה אלטרנטיבה ולא נראה סוף באופק. עכשיו, הכול זה היסטוריה. זומנו לכאן על ידי צווי השמיים כדי להזיז הצידה את האומללים במועד האלוהי הנכון, והרגע הקסום הגיע עכשיו! בכל מקום, סימני ההתמרה הינם עדות לאלה אשר רואים בבירור מה שנכתב והוסבר על ידי המלומדים הכלכליים השונים שלכם. הזמן הינו עכשיו!

אנו היום תקיפים לעמוד במטרה, כיוון שאתם צריכים לדעת שאנו מחויבים לאמת ולפעולה. הפילוסופיה של אנשי האופל להאמין ביכולתם לס איכשהו את דרכם דרך כל קושי, לא תעבוד בזמן הזה. כוחות המוקדשים לסיבה של האור התקדמו מספיק כדי להפיל אחת ולתמיד את בית הקלפים הלא חוקי ושהושג באופן לא חוקי, ואנו מוכנים לסייע מתי והיכן שרוצים בסיוענו. הכול מוכן ללכת ואנו כה גאים על ביצועי בעלי בריתנו. עולמכם מתאמץ לגמרי עם מעשים טובים רבים ואירועים טבעיים אשר מסדרים את החלקים כך שהם יכולים לפרוץ בתפרחת של חופש ברחבי הגלובוס. גאיה מאוד מאושרת שתודעתכם הגדלה עושה זאת קשה וקשה יותר עבור האופל להמשיך את משחקיהם האכזריים והבלתי חוקיים איתכם.  הרמות המואצות של אור כינסו קדימה את התנאים הנדרשים להפיכה חוקית ללא שפיכות דמים אשר תגרש בשמחה את משרי הדיכאון מכוחם.

אנו חוגגים את מה שעומד להתרחש. קנונית האופל היתה תמיד בטוחה ביכולותיה לרמות אתכם בקבלת מדיניות מזיקה אשר מובילה למלחמה ולסבל מיותר. עכשיו, אתם משנים את חלומותיהם על שליטה קבועה לסיוטי לילה, בהם המרד הגדל שלכם מסמן את ההכרח ביום הדין שהביאו על עצמם. בעלי בריתנו תמרנו את הקנוניה מחוץ לזיז ממנו יש רק דרך אחת למטה! הממשל החדש יביא קץ לסדרות ארוכות של טיוחים אשר החביאו את האמת מכם לגבי מגוון רחב של טכנולוגיות משחררות חדשות; לגבי נוכחותנו המועילה; לגבי העובדה שגאיה היא חלל אשר תומך בחברה מתקדמת מהמימד החמישי בתוך פנים החיים המקודש שלה. בסופו של דבר, תודעה מלאה היא מטרתנו המשותפת. המטרה היא להחזיר את גאיה ואכן את כל המערכת השמש למצב הקדמוני הקודם, בעל תודעה גבוהה יותר. ברגע שזה יושג, אתם תסיימו מה שהלמורייאנים העתיקים כמעט הגשימו. לאחר מכן, אתם יכולים להפנות את תשומת לבכם לנושא הבטחת שלום גלקטי קבוע.

ברכות! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! אנו מגיעים על מנת להתייחס למה שמתרחש לגאיה ולכם. אתם עוברים מתודעה מוגבלת למלאה. אתם מתכוננים לנוע לתוך תודעה מלאה שהינה פלא רוחני, בכך שאתם משלבים את מהותכם הרוחנית המלאה ולומדים מי אתם באמת. תהליך מבורך זה הוא איכשהו מכאיב ופותח אתכם לחוות רמזים עדינים על מי אתם תהיו בעתיד הקרוב מאוד. יש כל כך הרבה מה ללמוד ומעט מאוד זמן לספוג זאת לתוך הווייתכם. כדי לסייע לכם להשלים תהליך זה, אתם תצטרכו קצת הדרכה פעילה מאוד מיוחדת. משימתנו היא לסייע לכם באמצעות הצגת מידע בנתחים גדולים אבל ניתנים לעיכול. אנו המאסטרים הנעלים היינו צריכים לעשות כל זאת במשך מסלול של מספר מחזורי חיים, אבל לכם יש רק את המחזור האחד הזה בו אתם נהפכים למוארים. אנו מקדמים בברכה אתכם בזרועות פתוחות ובכוונה מלאה לקחת אתכם לקו הסיום!

כמאסטרים הנעלים של המין האנושי על פני השטח, הרוח מינתה אותנו למשימה מופלאה מלאת חסד. כל אחד מכם הוא מהות רוחנית גדולה שנולדה לתוך קיבולת של מיינד מופחתת שבה קשה לכם לתפוס את מה שאנו מנסים לתאר. תודעה מלאה מתרחשת כאשר הפיזיות בכללותה והשמיים מתמזגים בקוהרנטיות בתוככם. לאחר מכן, כל מחשבה שיש לכם היא השתקפות של קוהרנטיות זו, מאפשרת לכם להיות מודעים ואחד עם הבורא והתוכנית האלוהית המדהימה. לאחר מכן, אתם יכולים להשתמש בביטחון ביכולתכם ובכישרונותיכם כדי להתפתח פיזית ולדעת את הלמה ואת הסיבה של כל אירוע בעבר, הווה או עתיד שלכם. זה מתרחש כיוון שהתבנית האשלייתית בעלת זמן ליניארי של המימד השלישי מתמזגת לרגע אחד נצחי של המימד החמישי בו הם יכולים להיות מובנים בקלות. כדי לממש יכולת זו, ורבות רבות אחרות, אתם צריכים ללמוד על הפיסיקה של הפיזיות ושל הרוח.

הגשמת חוכמה חיונית זו לקחה לנו הרבה מחזורי חיים כדי להשיג חיים רוחניים מסורים. עכשיו השמיים רוצים שאתם תמזגו חוכמה זו באופן דומה, אבל אתם צריכים לעשות זאת  באמצעות סיוע רוחני ופיסי במידה רבה מאד. הסיוע יתחיל עם הבסיס החיוני של ממשל חדש ושפע גדול משחרר  לכל אחד מכם. זהו הזמן להיות, ללמוד ולקבל דברים רבים: הסודות חבויים של האופל יהיו גלויים; יהיה שיתוף בעושר רב; וענפים של משפחתכם האנושית, שנמנעה מהם גישה קלה אליכם במשך זמן רב, יגיעו לעטוף אתכם בשיבה הביתה שהיא מרכזית בהשגת הצו האלוהי הגדול. אתם מבורכים במידה עצומה כיוון שאתם מייצגים קבוצה של בני אדם אשר עומדים בקרוב להתמיר את מערכת השמש שלכם בכללותה ואכן, את הגלקסיה הזו בשלמותה. אתם נועדים לפזר אור גדול על פני הגלקסיה ולמזג אותו עם מה שעכשיו סוחף ברחבי היקום הגדול הזה!

היום, סקרנו את מה שמתרחש בעולמכם. אירועים שלא ייאמנו והודעות מהממות עומדות להתרחש. אלה יתמירו את עולמכם ויתיר לכם להיהפך לישויות אור מודעות במלואן. לפניכם מונחת מציאות חדשה והכי חשוב, מצב הווייה חדש! דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)Translation: Gili Weizmanיום ראשון, 8 בספטמבר 2013

03.09.2013
מסר של  Sheldan Nidle, מיום 3 בספטמבר 2013 

10 לוחם, 19 התנהגות טובה, 10 אדמה

Selamat Balik! אנו מגיעים היום עם הרבה מה לספר לכם. כפי שאתם יודעים, אירועים שונים בדרך, אשר יובילו לניצחונכם הגדול. עבודת הניירת והחתימות הנדרשות שאוזכרו בשבוע הבא, כבר טופלו. בעלות בריתנו מנהלות את המצבים המגוונים על במת העולם, ואנו בקשנו מצי התצפית שלנו לעצור את ניסיונות האופל לאכוף את אי התפרצותה של התלקחות גדולה. זה מאד מאתגר לבצע כל דבר משמעותי בעולמכם, בשל המכשולים המושלכים על ידי אמונתכם התרבותיות והנוהגים המנהלתיים שהוצבו שם על ידי האופל, בנוסף לסיבוכים המוזרים הנוצרים על ידי החברות הגלובליות המגוונות שלכם. אף על פי כן, התגברנו על מכשולים פוטנציאליים אלה בסיועה של תוכנית מאד מפורטת שפותחה בין בעלות בריתנו ואנשי הקשר הקונסולאריים שלנו, ופתרונות יצירתיים אלה מיושמים עכשיו באופן מלא וצפויים להסתיים בהצלחה כללית. בינתיים, המערכת הכלכלית הנוכחית שלכם עוברת דרך מעבר הכולל את השלמת ההתמוטטות הפיננסית שהונעה על ידי קנונית האופל לפני כעשר שנים. למעשה, האופי של מהלך זה יהיה עכשיו יותר בדרך של "להעיף הצידה" את מערכותיכם, אשר יוביל לעידן כלכלי חדש עבור כולם.

העידן הכלכלי החדש הזה יראה את סופה של העבדות המונצחת העצמית שלכם של החובות. במקומה תגיח מחילת חוב גלובלית שחלק במערב קוראים לה חגיגה כלכלית. לאחר מכן, כסף יהיה מבוסס על קנה מידה בעל ערך אמיתי. המחיר של הסחורות והשירותים יצומצמו לרמות טרום-היפר-אינפלציה כך שישקפו במדויק את השווי האמיתי שלהם בחברה שלכם. אולם, הערכים האלה שנקבעו יהיו רק זמניים כיוון, כשהטכנולוגיות החדשות ייכנסו, הן, ביחד עם השפע החדש, יגרמו לערכים אלה להיות בסופו של דבר חסרי משמעות. כל משק-בית יהיה בקבלה של "מעבד אור בתוך הבית" אשר יהיה מסוגל ליצור כמעט כל דבר שאתם צריכים, בשימו סוף פתאומי לכל התכתיבים של עלויות יצור וביקוש צרכני אשר כיום מחזקים מלמטה את המערכת הכלכלית הגלובלית. בנקודה זו, התיאוריות והמושגים הכלכליים נהפכים למיושנים; ניתן להסיר את התשתית המכוערת של הבסיס התעשייתי שלכם; והכי חשוב, ניתן להפסיק את ההרס שעוצב על ידי כלכלה המבוססת על דלקים מאובנים על המערכת האקולוגית של גאיה.

ברגע, בו אתם לא צריכים יותר לדאוג לסחורות ולשירותים החיוניים, אתם חופשיים להפנות את תשומת לבכם באופן מלא לבריאה ולניהול החברה שלכם. אתם תהיו חופשיים מהדרישה המלחיצה של הישרדות אשר האופל סחטו עד תום על מנת לשלוט עליכם באמצעות הקטנתכם לאדישותה של עבדות. אדישות היא מוצר של הסדר הישן ותיעלם מדפוס חשיבתכם כשתיכנס המציאות החדשה. המציאות החדשה שלכם, אשר מופיעה מסביבכם, צריכה את מערבותכם ואת כוחותיכם הנלהבים. זו תהיה קרקע פורייה אשר ממנה תיווצר החברה הגלקטית שלכם, ובה כל חבר תורם באופן יצירתי למכלול. זהו תהליך טבעי אשר בגינו השמיים פשוט סיפקו תוכנית אלוהית. כל חברה תיקח תבנית זו ותתאים אותה בהתאם לנטייתה בהתאמה. כתוצאה מכך, כל אומת-כוכב תיהפך סיבה לחגיגה כאשר חבריה מפעילים את כישרונותיהם המשותפים היצירתיים כדי לייצר חברה גלקטית "שעובדת". כאשר אתם תגיעו לנקודה זו, אנו נציג אתכם לשלל גרסאות אפשריות מהן תיצרו את העיבוד הייחודי שלכם. אנו יכולים לראות שתוכנית גדולה זו תספק משהו באמת מרשים!

המציאות החדשה היא כמובן מציאות מודעת במלואה. היא תיווצר מיחידים המקבלים את פלאי התודעה המלאה ומבינים את כללי ההתנהגות החברתיים המשתמעים במצב כזה מדהים של הווייה. אתם נכנסים למציאות שהיא כה שונה מאוד מזו שאתם שוכנים בה. בכל מקום, היא משקפת את צורתה הייחודית של אחדות ומטביעה את חותמתה האישית באופן בו היא מתפקדת. ברגע שאנו יכולים ליצור קשר פתוח איתכם, אנו יכולים להכינכם למה שאתם עומדים לקבל. כל דבר שאתם כרגע יודעים ישתנה כלפי מעלה וייעשה לגמרי מחדש. בחברה גלקטית, מכירים לחלוטין את כל אחד ונחגגת הייחודיות שלהם; סודות הינם בלתי אפשריים. אנו נהנים להיות פתוחים אחד עם השני ולומדים על החיים אחד מהשני, ואנו שמחים בפלאות של הקולקטיב הגדול שלנו. אנו מזמרים, שרים, ורוקדים כדי לבטא זאת. אנו יכולים באמת לראות איך אהבתנו משפיעה על כל אחד מאיתנו ויכולים להבין איך זה משפיע על היקום הנהדר בכללותו.  זהו עולם שאין לתארו שאתם בקרוב תסיימו את הלימודים בו, עם כל מה שכה בפאר משתמע מכך.

נאמסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! הגענו בנושאנו חדשות טובות. עולם האופל שאתם שוכנים בו מאבד את כוחו עליכם. הבסיס העיקרי למבנה השליטה שלו הוא המערכת הפיננסית המתכווצת וצוללת אשר נלכדה במשבר ממנו אין היא יכולה להימלט. מערכת כספית חדשה המבוססת על אשראי מתחילה להחליף את המערכת פיאט (fiat) מבוססת החוב, ולזו האחרונה אין שום סיכוי להתגבר על גודלו של החוב שהיא צברה. השמיים, ברחמיהם, מאפשרים למערכת אכזרית היוצרת אינפלציה פשוט להיעלם. כבר, כמה חוקים בנקאיים חדשים נמצאים במקומם ואלה יחישו את מותה של המערכת הישנה. אנו מקדמים בברכה אירועים אלה אשר יאכפו את הרוע מכוחם ומהעולם החדש שלכם, ואנו מהללים ומשבחים את ההתמרות שמוכנות להיחשף ולשחרר אתכם מעבדות החוב הנתעב, בהחזירם את הריבונות האישית שלכם אליכם. השמיים מתזמרים אירועים אשר יתמירו לנצח את עולמכם!

שינויים אלה דורשים מכם ללמד מספר אמיתות שהאופל שמר במשך זמן רב סוד מכם. חשוב יותר, המטרה  מאחורי הלימוד של המאסטרים היא להראות לכם את הכוח המדהים שיש בבעלותכם, אשר מעניק לכם אחריות אלוהית כלפי גאיה ולכל ההיבטים של יקום חיים מקודש זה. השיעורים שלנו יצללו למעשה הרבה יותר עמוק מאשר הפילוסופיות שלכם לתוך "המסתורין הנצחי" "מוות" אשר אין להם משמעות עבור ישות אור שהתעלתה; אנו עוברים, בהתאם לצורך, בין הממלכות של הפיסי ואלה של הרוח. במסעות אלה, אנו לומדים על מהותם של החיים ועל מערכת היחסים שלהם לחוכמה הבל תתואר של הבורא. אתם תגלו, כפי שאנו גילינו, את האופי של שירותכם האלוהי לבריאה, וכשחוכמתכם גדלה, אתם תשתמשו בה להוליד את התוכנית האלוהית ולסייע לכל הישויות ליצור את השגשוג המהיר הנהדר שהינו החיים.

עבורנו, שירות אלוהי הינו הנאה גדולה, ושיתוף הידע שלנו הינו שמחה גדולה. לכל אלמנט במה שאנו עושים יש לו את הדומה לו בדרכי האחרים, מהם הבורא אורג דפוס נלהב. בהתבסס על הבנתנו, זה שאנו חולקים את חוכמתנו איתכם ומדריכים אתכם בביצוע תרומתכם לשנות ממלכה זו באופן מלא לתוך האור. חוכמתנו מגיע מהמקור העליון של כל הדברים. כאשר אתם משיגים מצב זה של אחדות, אתם מסוגלים לחוות את הרטט המגיע מכך שאתם תורמים את מהותכם להכול, והווייתכם הכוללת נשטפת עם תחושה של התרוממות רוח למחשבה של מה שאתם עומדים לבצע. זהו מצב של אושר אשר הבורא גזר באהבה עבורכם, והתקופה הבאה של חייכם תתמקד בכך שתיהפכו לאחד עם המצב הבל יתואר של הווייה! זה ישולב עם ההרפתקה של פגישה עם משפחות הרוחניות והחלל שלכם.

היום, המשכנו עם המסר השבועי שלנו על מה שמתרחש מסביבכם. שינוי גדול מתרחש בעולמכם ולאורך המערכת השמש הזו. זו "טלטלה" רב- ממדית להחזיר אתכם למצבכם הטבעי: ישות מודעת במלואה! . דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)

Translation: Gili WeizmanesotericSUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

invoca


לחצו בבקשה על הריבוע הימני בתחתית מסגרת הוידיאו כדי לקבל את הכתוביות .

AN INVOCATION

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

JERUSALEM -01:00H on 14:02:20

http://24timezones.com/

Sheldan Nidle Interviewed by Maarten Horst

Hino SLPlease sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projects


Sheldan Nidle Free Webinar