קוראים

Google+ Followers

יום חמישי, 28 בנובמבר 2013

26.11.2013
מסר של  Sheldan Nidle, מיום 26 בנובמבר 2013  
3 שמש, 3 זרימת שמש, 10 אדמה.

Selamat Balik! אנו חוזרים עם חדשות טובות נוספות! הקבוצות השונות אשר מגדירות את התצורות הסופיות עבור המערכת הפיננסית החדשה מתחילות לפקח על הימים האחרונים של שיטת האופל הנתעבת. חשיפתו של האיפוס העצום של המטבע הגלובלי, מוכנה. השלב הראשון של הליך מורכב זה בדרך. יתרת המערכת החדשה הזו תופיע כאשר הממשל החדש מגיע און ליין.  התבוננו בזהירות כשהפלגים הרבים המרכיבים את בעלי בריתנו בכדור הארץ עובדים בחריצות כדי להעביר את עולמכם לקראת שפע חדש וקבוע. בינתיים, מיושמים בלמים חדשים לשלטון האופל. ממשלות רבות מסביב לגלובוס שלכם מרגישים את הלחץ על השחיתות המתמשכת שלהם ועל משוא הפנים המוחלט של המגזרים העשירים יותר של חברתכם, בהתאמה. סוג זה של ממשל אינו עובד יותר. במשך זמן רב מדי הוא יצר ממשלה שאינה אחראית אשר לא ניתן יותר לסובלה.  לכן, תנועה לכיוון מהפיכה גלובלית גדלה מדי יום. הממשל החדש והמערכות הפיננסיות יפתרו ביצירתיות בעיות אלה.

ההתמרה בתודעה הופכת עכשיו את המבנים החברתיים והפוליטיים השונים הפועלים בחברות הרבות שלכם, ללקויים. כאשר יכולתכם או להיות בזיקה הדדית ו/או לתקשר את השינויים, היא מספקת אמצעים לחוש עוולות בקלות גדולה יותר, ולנתח חברות אלה בצורה שונה. הדברים שאתם פעם לקחתם כמובן מאליו, לא נראים יותר נכונים. אתם מתחילים להבין שנחוצה גישה שונה. הטבע היומיומי של המערכות החברתיות האלה מתחיל להיראות קטנוני לכם. אתם מסתכלים בזהירות בחלופה המסוגלת להתקיים, אבל אף אחת מהן לא נראה זמינה. מחשבותיכם הפנימיות מבטאות את שאט הנפש שלכם למה שסובב אתכם. תסכולכם גדל. התהליך הוא כרגע מתפשט בגלובוס. מה שבעלי בריתנו בכדור הארץ עושים הוא לכן חיוני למה שיבוא בעקבותיו: מערכות פוליטיות וחברתיות חדשות המבוססות על שפע, וזרימה חופשית של מידע וטכנולוגיה חדשים שקודם לכן דוכאו על ידי עובדי האופל. חברה מתוקנת זו גם תפתח את הדלת לכמות עצומה של גילוי.

גילוי באמצעות המאסטרים הנעלים, וגילוי באמצעות המשטר החדש של נוכחותנו ושל האגרטנס הם קריטיים כדי להוביל לכיוון תודעה מלאה. כל צעד צריך קצת זמן עבורכם כדי לספוג באופן מלא את הכמות העצומה של נתונים וחוכמה חדשה שאתם צריכים. בתחילה, היסודות המסורתיים של חברתכם יהיו "מפוצצים" ולאחר מכן  יוחלפו על ידי משהו לגמרי חדש לכם. שינויים אלה "יסובבו אתכם בלולאה" (המתרגמת - ביטוי שמשמעותו - יפתיעו אתכם). בשל הישארותכם באופן ציורי בסחרור בגלל זה, אתם תצטרכו זמן להסתגל מחדש ולהשלים עם אמיתות חדשות אלה. ברגע שזה נגמר, אתם יכולים לאחר מכן להכין את עצמכם למה שיבוא בעקבות זאת. אנו מבינים כי גודל הידע המוצג לכם יגרום לרבים מידה גדולה של אי נוחות. הכללים המסורתיים של חברתכם יאותגרו בתחילה ולאחר מכן ייזרקו הצידה. האמיתות החדשות יגובו באמצעות גילויים אשר מאפשרים לכם להבין טוב יותר איך האופל עבד את הבישול הקסום של שקרים, הונאה ומניפולציות מיומנות. אמיתות אלה יכינו אתכם לצעדים האחרונים לכיוון תודעה מלאה.

הזמן הנוכחי הוא זמן של מעברים. המציאות הנוכחית שלכם דועכת והיא זקוקה נואשות לשינוי. אלה בשמיים אשר מפקחים על מציאות זו יודעים זאת ונעים לכיוון אחת בה התודעה שלכם מתרחבת ואתם פוגשים את שכנכם בכדור הארץ הפנימי ואותנו. קבוצת השינויים המשמעותיים למושג שלכם על מציאות יאיץ אתכם לכיוון תודעה מלאה. חוסר הגילוי הנוכחי לא יכול להמשיך הרבה יותר. למעשה, השמיים הגדירו לוח זמנים לאופן בו זה יתרחש. זו הסיבה מדוע אנו יודעים שהעתיד המיידי שלכם יביא את השינויים שאנו דנים עליהם, כמו גם את הקשר הראשוני.  ממלכה זו שלכם היא חיים על זמן שאול. הרגע עבור כניסתנו הרשמית לתוך מציאות זו הוא מאוד קרוב. המאסטרים ושותפיהם מוכנים לגלות מערכות פיננסיות וממשלתיות חדשות. אנו עוזבים אתכם עם חדשות טובות אלה. היו בשמחה והרגישו כמה קרובה להיחשף מציאות חדשה זאת. העתיד שלכם עומד להיות מלא בחופש, התרחשויות מופלאות ואיחוד מחדש גדול עם כולנו! 

ברכות! אנו מגיעים לדבר איתכם על דברים רבים! נכון לעכשיו, אתם נמצאים בעיצומם של שינויים שהינם הקדמה לתודעה מלאה. שינויים עדינים אלה עושים את מה שלקח לנו להשיג במחזורי חיים רבים. אתם בטוחים על הדרך למציאות חדשה אשר דורשת את השתתפותכם המלאה. לכן, השמיים עיצבו שותפות מיוחדת בין האגרטנס, הפדרציה הגלקטית ובינינו. שותפות זו משנה את המציאות שלכם בדרכים מאוד מדויקות. ההיבטים הנוכחיים אשר לכאורה שולטים על המציאות שלכם, דועכים. כוחם יוחלף על ידי אלה אשר מתכוונים רק את הטוב המבורך עבורכם. נכון לעכשיו, המציאות שלכם נראית תקועה בשעה שהבטחות של עושר מבזיקות לפניכם וטרם התממשו. שמועות עפות מסביב כמו  נחילי יתושים רעבים. בנוסף, מידע מבלבל מופגז עליכם ללא הרף. מצב לא קדוש זה עכשיו מוכן להיחשף. אירוע מופלא מוכן להתרחש!

אלה היחידים וקבוצותיהם המתאימות אשר עובדים בחשאי איתנו יום יום ומוכנים לשחרר הפתעה לחג ההודיה! במהלך העשורים האחרונים, אנו אספנו אמצעים לספק את הצעד הגדול הראשון במצעד לכיוון החופש המוניטארי שלכם. צעד זה מערב לא רק את הכספים הקיימים, אלא גם דרך להגן עליהם מפני המזימות הלא קדושות של האופל. מה שאנו יכולים להצהיר כאן הוא רק שדברים אלה מוכנים להיחשף. המשטרים הרבים הלא חוקיים של האופל מרגישים בטוחים בצורה שקרית שמה שהם עומדים לבצע, יכול איכשהו לעבוד. זה למעשה בפועל דבר בלתי אפשרי גדול. שותפינו המבורכים עומדים לעשות משהו מיוחד לסייע לכם לשמור על המיקוד הגדול שלכם. אל תתייאשו. הישארו חיוביים. דברים טובים עומדים להתרחש. מציאות חדשה, יקרים, עומדת להיוולד!

האופל ועובדיו בבנקאות ובממשל מבינים את מידת הגועל שהם גרמו לכם. עם זאת, לא אכפת להם. כל אחד מהמיזמים האחרונים שלהם הוא על סף חורבן. העתיד של מיזמי האופל שלהם הוא כישלון קרוב. מאמצינו המשפטיים והרוחניים השונים הם על סף הצלחה מוחלטת. עם זאת, הם ממשיכים לשקר, לזמום ולכאורה להישאר בעלי כוח כתמיד. "ההפתעה" המגיעה תדגים מה זה אמיתי. אנו מבקשים רק שאתם תחזיקו באנרגיה של תקווה ותעצבו מציאות משגשגת חדשה. דברים נהדרים אלה הופכים אמיתיים. תומכינו הרבים עוקבים אחר פרוטוקולים אשר יפרחו בקרוב ונותנים לכם שורה של הצלחות אשר תאפשר לנו ללמד אתכם ולאפשר את הגילוי של מה באמת מונח מעל ומתחת לכם. המשפחות הרוחניות והחלל שלכם כאן!


היום, המשכנו עם המסרים הקצרים שלנו על מה שמתרחש. רגע החגיגה מגיע. הזמן מגיע לשחרר ממלכה זו מהרודנים הזדונים שלה. אירועים נהדרים אלה עומדים להביא איתם את המסך האחרון למה שקנונית האופל עשתה במשך אלף שנה. שמחו! הזמן לניצחונכם בהישג יד! דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)Translation: Gili Weizmanיום שישי, 22 בנובמבר 2013

19.11.2013
מסר של  Sheldan Nidle, מיום 19 בנובמבר 2013  
9 הלך שמיים, 16 יגואר תינוק, 10 אדמה.

Selamat Bratzo! אנו מגיעים עם דוח על מה שנוצר מסביב לגלובוס שלכם. נכון לעכשיו, האופל אולץ לוותר במידה רבה על עושרו ועל כוחו הארצי. כתוצאה מכך, כל הממשלות העיקריות בעולמכם הן או בפשיטת רגל או על סף פשיטת רגל. עובדה זו מוסתרת כדי לשמור על התחבולה הנוכחית מבלי לעורר כעס ופניקה אשר ינבעו כאשר אמת זו תפורסם בפומבי. העושר האמיתי של החברות הגלובליות שלכם יופיע רק כאשר יינתן ביטוי לאיפוס המטבע הגלובלי, המבוסס על מטבעות המגובות בזהב. מציאות זו היא די קרובה להיחשף לציבור. כאשר הודעות אלה נעשות, הן גם ידברו על סדרה חדש של ממשלות ביניים. נכון לעכשיו, משאי ומתן רגישים מנוהלים כדי להתיר כל זאת להתרחש. בעלות בריתנו הארציות עכשיו בעמדת כוח ועושים את כל מה שנדרש כדי לגרום למעבר קשה זה להתנהל באופן החלק ביותר האפשרי. הרגע המיוחד יגיע בקרוב עבור כולנו כדי לתת לפלנטה זו ולאוכלוסייה על פני שטחה מתנה מאוד מופלאה.

הסדר הישן של עובדי האנונאקי אשר שלטו במצח נחושה על פני ממלכת השטח הזו עדיין  טרם הבינו שהזמן לענישתם הוא בהישג יד. נכון לעכשיו, ישנם סדרת צווי מעצר עם מספר ארגונים לאומיים אשר עוסקים בצדק ומשפט. כמו כן, משאי ומתן בעיצומם כך שיובילו לסדרת התפטרויות מסיבית של ראשי מוסדות פיננסיים רבים וממשלות רבות. מעצרים אלה הם קרובים להגשמה. מרכיבי המפתח הם שחרור כספי השפע והתחלתה של הנפקה פורמלית של מטבעות חדשים אשר קשורים לאיפוס מטבע מבוסס זהב. קנונית האופל מבינה את הסיכון של מעמדה. עם זאת, הם נשארים יהירים כתמיד. לכן, אנו צריכים להשלים פעולה זו בשלמותה באמצעות ביטחון עצמי ופקחות משפטית נאותה. נציגינו ואלה אשר תומכים במאמציהם מוכנים ללחוץ על הכפתור ברגע האלוהי הנכון. אנו מצפים באופן מלא שזה יקרה בקרוב!

אנשי הקשר שלנו צופים כאשר הכספים מועברים והמשרות של מנהלי המשא ומתן שלנו מתחזקות מאוד. תקופת הזמן הבאה היא זו בה יתרחשו אירועים גדולים רבים. קבוצת רגעים זו היא באמת זמן של יום ההודיה הגלובלי. אנו רואים איך מה שלקח כה הרבה זמן לבוא ביחד, בא כיום לידי ביטוי. עוצרים את האופל ואת שותפיהם הרבים והם מוחזקים למשפט שינוהל במהירות וישים סוף לשלטונם שנמשך במשך אלף שנה. תהליך זה צריך להתרחש באופן נכון וחוקי. זכרו כי הממלכה הנוכחית שלכם היא עדיין באופן חוקי "האימפריה של רומא" ושותפיה הריבוניים הרבים. יש לקחת זאת בחשבון באופן נאות כך שתקופת התמרת התודעה המגיעה יכולה להיעשות באופן מקודש ואלוהי. זו היא הכוונה והדרך של השמיים. לכן, אנו ובעלות בריתנו, פועלים בהתאם, וכל פעולה לוקחת זאת בחשבון. כל מסמך נכתב בעקבות צווים אלוהיים קפדנים. אנו מאוד מרוצים עם מה שנעשה.

עכשיו,  החלק המרגש באמת יכול להתחיל. אנו מאוד קרובים לשינויים במציאותכם אשר יגיעו לשיאם באמצעות גילוי ממשלתי פורמלי. גילוי זה יאפשר לנו לצאת מהמחבוא ולהסביר לכם את עצמנו. הוא גם יתיר למאסטרים הנעלים לכוון אתכם מחדש לאמיתות אשר עוותו במשך זמן רב בטקסטים המקודשים הרבים שלכם. זה גם יאפשר שינוי גדול באופן בו אתם רואים עולם זה ואפילו את עצמכם.  זהו אירוע גדול בחייכם, וצריך להיעשות באופן נכון ואלוהי. הוא צריך להתרחש במועד ולהתיר גם לכם לספוג באופן מלא את המשמעות של מה שהתרחש. זה יהיה שינוי רחב היקף שאי פעם נתקלתם בו. זה יהיה מבשר אלוהי של מציאות שמרביתכם לא יכולים לתפוס במהירות, וידרוש מאיתנו לסקור אירועים אלה בפירוט רב כדי לסייע לכם להבין את מה שקורה. אירועים אלה יתחילו עידן חדש עבור האנושות, ויכינו אתכם לממלכה של תודעה מלאה אשר תהיו קרובים להיכנס בה. עכשיו יינתן ביטוי לנס זה!

הושענא! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! אנו מגיעים ביום זה כדי לספר לכם דברים מבורכים רבים! שותפינו המקודשים עובדים בחריצות כדי להכין מערכת פיננסית גלובלית חדשה. מערכת זו מלאה באילוצי זמן מסורתיים כשאנו נכנסים לתקופת החגים. זה באמת הזמן לכבד את הכוונה של השמיים ולהתיר לעולם זה לתת ביטוי לשפע גלובלי. ועוד יותר, זהו הזמן המתאים ביותר להתחיל תהליך אשר מברך עולם זה עם אמיתות סודיות לגבי הסיבות הלא ידועות לחגוג את תקופת החגים הזו. אנו מתקרבים להיפוך של החורף ואיתו המזכרת של תור הזהב בעבר, ונפילתן של מו (Mu) ואטלנטיס. אנו גם מוכנים להבין איך כולנו נוצרנו מהכוכבים. השמיים מברכים אותנו ושולחים לנו לנקודה הכי מקודשת זו. אנו עכשיו מתקרבים להולדתה ובזמן אלוהי צריכים להבין את המשמעות המלאה של זה. המסורות המבורכות שלנו צריכות להיעשות ידועות בדרך חדשה לגמרי.

השיעורים שלנו ירחיבו את מה שאתם יודעים ויכינו אתכם לאחריות הניתנת לנו על ידי השמיים. החברה העולמית יודעת מעט על עצמם כאנשים. האמת צריכה להינתן בצבעים מלאי חיים נצחיים אשר מציגים "קליקים" למיינד הקולקטיבי שלהם. "קליקים" אלה יעוררו את זיכרונות הנשמה אשר מספרים סיפורים על איך הגענו לכאן ומה קרה לנו במשך אלף שנה. משימתנו המקודשת היא לספק את האמצעים כדי ללמוד כך שאתם יכולים להבין לאן אתם הולכים ומדוע. ישנה מורשת לחברה גלובלית זו שאינה ידועה לכם כרגע. עם זאת, היא עדיין יושבת עמוק בתוך המיינד הפנימי הגבוה יותר. שיעורים אלה שאנו ניתן יפתחו זיכרונות עמוקים אלה ויתירו לכם הבנה טובה יותר איך הגעתם לכאן. לכולנו ישנה משימה מקודשת לבצע. לכולנו יש חובות מקודשים לגאיה, לחיים אלה, לאהוב את העולם.

הבורא של כולנו שלח אותנו לכאן עם מערכת חובות שנקבעו. חובות אלה שוכתבו על ידי האופל במספר טקסטים מקודשים כפי שכונו. אנו צריכים לחזור למה שבאמת ניתן, ולהגיע ביחד כאנשים. במצב הכי מבורך זה, אנו יכולים לבצע חובות מקודשים אלה וליטול את צורתנו החדשה המודעת במלואה. אנו כאן להדריך ולפקח עליכם באור ובאהבה. אנו מיידעים באמצעות תורותינו. אנו מיידעים באמצעות שחרורכם מאשמה ומ"פחד" של השמיים שלא זקוקים לו. אין "עונשים" רשומים. תפקיד השמיים הוא אהבה, אור והגשמת החשיפה של התוכנית האלוהית. אנו כאן כדי להכין אתכם, לשחרר את כל האמונות שעיכבו תהליך זה בכם. הזמן הגיע לסלוח, להתאחד ולעבוד בהרמוניה אחד עם השני. חשבו על כל מה שאתם עומדים להשיג!

היום, המשכנו את סדרת המסרים שלנו. אנו השתדלנו בכך לתת לכם תמונה של מה שמתרחש בגלובוס זה. ניתנה לנו גם קצת חוכמה מהפדרציה הגלקטית על הקשר הראשוני המגיע איתכם. האירועים שצריכים לקדם זאת באים עכשיו לידי ביטוי. דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)
Translation: Gili Weizmanיום שני, 18 בנובמבר 2013

12.11.2013
מסר של  Sheldan Nidle, מיום 12 בנובמבר 2013  2 מגשר העולמות, 9 יגואר תינוק, 10 אדמה.

Selamat Bratzo! (סירנים "היו בשביעות רצון!). אירועים רבים מתמזגים כך שבאמת ניתן לתת ביטוי לדברים מרגשים. שני הפריטים החשובים ביותר הם הממשלים החדשים וחלוקות השפע. אנו עובדים בחריצות כדי לבצע שינויים אלה. אלה האחראים על פרויקטים אלה מבינים שלא ניתן יותר לסבול את המצב הנוכחי של החברות הגלובליות הרבות שלכם וקריסתה הקרובה של המערכת הפיננסית הגלובלית שלכם. העודפים של הבנקים העיקריים בעולם עדיין ממשיכים. הם אפילו עולים על האירועים שהובילו לקריסה הפיננסית בשנת 2008. בנוסף, תחומי השחיתות עכשיו כוללים ביסודם את כל המלאי ושוקי הסחורות. "קביעת מחיר" מסיבית היא כה נפוצה והרמה של רווחים שהושגו שלא כחוק כה מסיבית שמשהו די דרסטי צריך להיעשות. בנות בריתנו בכדור הארץ יודעים מה שחייב עכשיו לקרות. זהו הזמן "להפיל את הפטיש" ולשים סוף מהיר למניפולציות לא חוקיות אלה. זהו גם זמן לחלוקה מחדש מסיבית של עושר בעולם זה. דברים שעוכבו במשך זמן רב צריכים עכשיו להתרחש.

דנו איתכם במהות החיונית של "הזמן האלוהי הנכון". לדעתנו, זמן זה הגיע. לא רק האופל מנסה בחריצות לגלות כל דרך להעשיר את עצמם, אלא הממשלות שלכם גם בקנוניה עם מרביתן! הרמה של ניהול כושל ותאוות בצע גלובליים היא לכן בשיא גבוה חדש. משתפי פעולה חורשי רע אלה של האופל איכשהו מרגישים שבימיהם האחרונים הם חייבים לשבור שיא לנטייה של יהירות ותוכניות שלא ייאמנו כדי להישאר בשלטון. רמת הפעילות הפלילית הגלובלית אכן הגיעה באמת לשיאה. זו הסיבה שאמרנו לבעלות בריתנו בכדור הארץ שהרגע לפעולה הגיע. אתם כולכם סובלים ללא צורך. הכאב היומיומי המתמיד והייסורים שאתם סובלים דורשים הפוגה מיידית. התערבות מסיבית בשמכם הינה הכרחית. לכן, אנו ממשיכים לבקש זאת. זה מוכן להתרחש ואנו מתכוונים להכריח את חברכם לעשות זאת מהר ככל האפשר!

מידת ההכנות הנדרשת להחליף את הממשל הנוכחי ולמסד מערכת פיננסית גלובלית חדשה היתה פעולה ארוכה ומעייפת. קנונית האופל לחמה בנו כשהתחלנו להרכיב את החלקים אשר יהפכו למערכת הפיננסית החדשה. בעלות בריתנו הארציים סייעו לזכות בהצלחות המשפטיות הנדרשות. אנו סייענו להבטיח את מאגרי הזהב החבויים שהם עכשיו עמוד שדרה נוכחי של המערכת המוניטארית החדשה. כעת, אנו משלימים את הנהלים הדרושים למעבר מהיר וחלק של הממשלה. בקיצור, התגברנו על קנונית האופל. מה שאנו רוצים בגין כל העבודה המתמדת ורבת-תושייה זו לתת ביטוי להתחלתה של המציאות החדשה שלכם. במשך 13 אלף שנה, צפיתם בדור אחר דור נכשלים להשתחרר מעול דיכוי ועבדות שהונהגו על ידי האופל. דיכוי זה חייב עכשיו להיות מותמר לתוך החופש, השפע וריבונות אישית שלכם.  דברים אלה הינם מטרתנו הגבוהה ביותר עבורכם!

גם תודעה וגם גילוי מלאים צריכים להתרחש. אתם בנקודה בזמן בה אתם צריכים לגדול בתודעה ולקבל מציאות חדשה מלאת אור. האירועים המתרחשים מאז אמצע אוקטובר יקלו על מטרות נשגבות אלה. אנו דוחפים כדי לאפשר לתת ביטוי לפריטים אלה בבעלותם של בעלות בריתנו הארציות. כפי שהצהרנו קודם לכן, אולצתם לקבל את כל ההתעללויות והשקרים הנמשכים שקנונית האופל והתאגידים המיושרים איתה זרקו בדרככם. זה יותר לא מקובל. למעשה, ישנה תנועה מהפכנית מתחת לפני הקרקע שגדלה אשר האופל מקווה לצרפם כך שהוא יכול להמשיך את זמנו בשלטון. לכן, זה אפילו יותר חיוני שיינתן ביטוי לשינוי שאינו אלים בחסות האור. אנו חדרנו לתנועה אלימה זו, כפי שעשו האופל. אנו רוצים למנוע מהפכה אלימה זו. הרגע הגיע לתת ביטוי למציאות חדשה!

ברכות! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! אנו מגיעים עם קצת מידע המתייחס למצב הנוכחי של גלובוס זה. נכון לעכשיו, חברים שונים של החברות הסודיות המקודשות שלנו משלימים אירועים אשר יובילו למתן ביטוי לממשל חדש ולשפע שלכם. בינתיים, ועדה מיוחדת קבעה תוכניות פעולה כדי לסיים את השחיתות הגלובלית ולהתיר את השפע הכללי לעולם מעונה זה. אנו מבטיחים לגלות מספר תורות אלוהיות אשר יתקנו את השקרים השונים, מידע מוטעה ומניפולציות של אמיתות המסמנות את יצירות היסוד של הפילוסופיות העיקריות של עולם זה. שיעורים אלה פשוט יוכיחו את האחדות הגדולה של מחשבה הקיימת בליבתן של פילוסופיות רבות. עבודתנו המקודשת תכין את הדרך לחזרתכם לתודעה מלאה ולפגישות שלכם עם משפחות הרוחניות והחלל שלכם.

אנו באמת מבורכים על ידי השמיים. הממשלים הגדולים אשר משגיחים עלינו העניקו סדרה של הקלות, המאפשרים לנו להכיר במספר אמיתות שהוכחשו לראשונה לכם על ידי האנונאקי ולאחר מכן על ידי קנונית האופל. קשר גדול מנע מכם את הבנת המהות של מי אתם והכוח הקולקטיבי שיש לכם לשנות את המהות מאד של מציאות זו. אנו, ביחד עם האומה של היונקים הימיים, שולטים בעולם זה ועושים את מה שאנו יכולים כדי לנהל את המערכות האקולוגיות שנמצאות כאן. המשימה נעשית קשה יותר באמצעות הפרות קבועות של קנונית האופל. לכן, הזמן הגיע לשנות זאת ולאפשר שדרכי השמיים יהפכו לדרכינו. מערכות אקולוגיות חדשות תופענה על פני שטח ממלכה זו ברגע שהשינוי בתודעה מושלם.

השינוי הגדול בתודעה יהיה הראשון מהצעדים המבורכים אשר יחזירו את גאיה. בעשותו זאת, הוא יפעיל שרשרת תגובות אשר תשנה דרמטית את מערכת השמש כולה. יש לנו משימה מקודשת להיות השומרים המבורכים של ממלכה חדשה זו, ולהשתמש בקשרים החדשים עם האלוהות שנמצאו מחדש כדי לבצע את חשיפתה של התוכנית האלוהית במגזר הפיזי הזה. משימתנו האלוהית נשארת לפקח על פעילויות נהדרות אלה כדי לחדש את הקשרים הישירים שלכם להנהלתם השולטת של השמיים. באור גדול זה, אנו עומדים לפעול ולהפיץ אור אלוהי זה לאורך כל אורכה ורוחבה של גלקסית שביל החלב. המשמעות היא, כי בהתאם לצווי השמיים ושל הפדרציה הגלקטית, אנו נלמד ונסייע לכולם להשיג תודעה מלאה. יהיו לנו מפגשים חשאיים גדולים על מנת לסייע לפיזיות.

היום, באמצעות המסר הקצר שלנו, אנו חקרנו מה מתרחש בעולם זה. קבלנו דוחות מנציגי צוות הקשר הראשוני ומהמאסטרים הנעלים. אנו עושים זאת כדי לתת לכם מושג טוב יותר כמה קרובים כולכם לאירועים אשר ישנו את המציאות הנוכחית הזו. דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)Translation: Gili Weizmanיום שלישי, 12 בנובמבר 2013

05.11.2013
מסר של  Sheldan Nidle, מיום 5 בנובמבר 2013  


8 סערה, 2 תינוק יגואר ,10 אדמה.

Selamat Balik! אנו מגיעים עכשיו כדי להסביר מספר אירועים המתרחשים ברחבי הגלובוס שלכם. האופל נשאר בנסיגה. פקידיו הסודיים מוכנים להיכנע כאשר ייקראו לכך. אנשי הקשר השונים שלנו מסכמים סדרת דיונים פרטיים שונים עם ההנהגה המגוונת של בעלי בריתנו הארציים. שיחות אלה קבעו מספר מועדים אחרונים לסיכום כל האירועים הקודמים לנחיתות שהמשטר החדש עומד להודיע עליהן. השיחות גם קבעו את המועד לסיום הטיוח של העב"מים ואת המועד בו אנו יכולים פורמלית לשדר את לוח הזמנים שלנו לאנושות על פני השטח. אנו מאוד להוטים לגמור את כל מה שדרוש להיעשות לפני שאנו יכולים לפגוש אתכם. החונכים שלנו מוכנים להתחיל באינטראקציה מיוחדת עם כל אחד מכם אבל זה דורש בתחילה שאנו נסביר את משמעותה של חניכה זו. יותר מזה, אנו צריכים לתאר בקצרה את ההיסטוריה שלכם ואיך אתם נפלתם לתוך תודעה מוגבלת. אנו המשפחה שלכם ומאוד מבקשים להתחיל דרך כדי להחזירכם למצב תודעתכם הקודם. בנוסף, יש לנו טכנולוגיות אשר יכולות לסייע לכם במעבר זה לסגנון חיים של תודעה מלאה.

תודעה מלאה תפתח מציאות מורחבת גדולה - מציאות בה אתם תוכלו בקלות לשמוע, להריח לטעום ולחוש. מציאות זו כוללת לא רק את הטווח הנורמלי של המימד השלישי אלא גם מספר מימדים אחרים. מערכת אפשרויות מוגדלת זו פותחת עולם אשר אתם לא יכולים עדיין לדמיין באופן מלא! משימתם העיקרית של החונכים שלנו היא להכין אתכם למה שעומד לבוא. זה כולל מספר רב של פגישות "הכרוכות בהשתתפות פעילה" בהן אתם יכולים לחוות באופן זמני את מה שעומד להגיע. נוסף על כך, אנו מתכוונים לסייע לתהליך זה כאשר אתם  מסיירים בספינות האם הרבות שלנו. יש לנו כלים חינוכיים על הסיפון אשר יכולים לסייע בחוויותיכם של מה שאתם עומדים להיות. כחלק ממערכת גדולה זו של הליכים, אנו נציג אתכם לבני דוד שלכם בכדור הארץ הפנימי, האגרטנס. הזמן מתקרב לסיומו של סוד גדול זה אשר האופל החביא זמן רב מכם. כל הפלנטות והכוכבים הם חלולים. מתחת לפני הקרקע של גאיה קיים עולם אחר אשר היה תמיד בתוך הממלכה של תודעה מלאה. מציאות המימד החמישי היא למעשה רחבה יותר ממה שאתם יכולים לדמיין.

זו הסיבה מדוע גאיה מתרחבת כאשר הפלנטה שלכם מתאחדת מחדש כמציאות שלמה של המימד החמישי. ממלכה מורחבת זו גם תראה את חזרתם של שני ירחים שהם שלושה רבעים מגודלו של "הירח" הנוכחי שלכם. כל אחד ינוע במסלול בערך 180 מעלות הצידה אחד מהשני. העברתו של הלוויין הנוכחי שלכם תלווה בסדרת שיחות על ידינו אשר תסברנה את ההיסטוריה העתיקה האמיתית של עולמכם. באור זה, אתם יכולים להבין טוב יותר את הערבוביה המסובכת של המערכת הנוכחית שלכם של אמונות פילוסופיות. זהו משהו שאתם צריכים לא להתייחס אליהן כמקודשות, אלא להבין שאלו היו פשוט אמצעים ששימשו את המאסטרים האנונאקי הקודמים שלכם לרמות ולהפעיל מניפולציה עליכם. זה יוחלף על ידי אמת ותחושה של מהו באמת האלוהים. המאסטרים הנעלים שלכם יתנו לכם הבנה אפילו עמוקה יתר על המשמעות להיות בן-אלמוות וישויות אור מודעות במלואן. עובדות אלה ייצרו בסיס שבו אתם יכולים להשתמש כדי לזכות בתחושה של מי אתם באמת!

זהות אמיתית היא די מעצימה, וזה יכול לספק מבט חטוף לתוך מהם באמת השמיים, ומערכת היחסים האלוהית בין הממלכות הפיזיות והרוחניות. אינטראקציה מקודשה זו היא המניע העיקרי עבור כל פעולותינו החברתיות. אתם עומדים להיכנס לממלכה המלאה עם אמת, דת ופעולות מיוחדות. אנו גם יחידים וגם קולקטיב. אתם תלמדו בדיוק איך כל הדברים הינם אחד, ועל התהילה אשר מתמירה את כל המציאותיות. אתם תהיו מסוגלים תמיד להיוועץ עם המדריכים הרוחניים והפיזיים שלכם. זהו משהו שאנו מחזיקים קדושים. אתם עומדים ללמוד על כך ולגלות איך אתם יכולים לפעול הדדית הכי טוב. לכל אחד מכם יש מערכת באמת ייחודית של מערכת יחסים רוחנית ופיזית. אלה יוצרות את הבסיס לאינטראקציות היומיות שלנו בתוך החברות הגלקטיות שלנו. החונך שלכם צריך לתת לכם "טעימה" קלה של זה, ולהבין את הצורך להכין אתכם להתחלתם של חיים חדשים כישות גלקטית מצליחה.

נאמסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! אנו מגיעים אליכם נושאים חדשות מאוד מבורכות! אתם מאוד קרובים לשינויים אשר ישחררו אתכם באופן סופי לחופשי. שותפינו ואלה אשר מסייעים להם ליצור את המערכת הפיננסית החדשה השיגו סדרת הסכמי יסוד.  מבורכים אלה קבעו את המועדים הסופיים למתן ביטוי לברכות המקודשות שלכם. בנוסף, גם הוסכם על התרחיש אשר יאפשר את הופעתו של משטר חדש.  כתוצאה מכך, אתם עכשיו בתקופה הסופית לפני סופה של מציאות אופל הכי קשה. השינוי במטבעות, כמו גם המעצרים אשר יתרחשו, הינם הסימן לעלייתו של האור והמעבר למצב גבוה יותר של תודעה. אנו מאוד שמחים וכרגע מכינים את עצמנו לשיעורים אותם אנו צריכים לתת לציבור. זהו הרבה ידע וחוכמה שאתם יכולים להשתמש במעבר למציאות חדשה זו. ברכותינו הגדולות יוצאות אליכם!

כשאתם מקבלים, היו מודעים יותר מאי פעם מדוע זה מתרחש. קנונית האופל מאבדת את עושרה בשעה שאתם זוכים בשלכם. המטרה האלוהית היא במשחק. לכן, השתמשו בכספים אלה בחוכמה והתירו לאחיכם ליהנות מפירותיו של שפע חדש זה. הבינו שמציאות חדשה זורחת ומשתקפת על העושר החדש שלכם. היו מוכנים, כשנדרש, להסביר מדוע מופיע משטר חדש. זה משנה באופן דרסטי את חייכם בעולם זה וזה חלק מהצווים בפעולה שפורסמו באהבה טהורה מהאזורים הגבוהים ביותר של הבריאה. אתם תקבלו מסרים לא רק ממשפחות החלל ומאיתנו אלא גם מהמשפחות הרוחניות שלכם. הבידוד שלכם עומד להסתיים פורמלית ולהיות מוחלף באיחוד מחדש גדול של כל מה שייצר את האנושות בגלקסיה זו.

אנו מגיעים כנציגיו של הרוח ומבטאים את האור - האור אשר שופע באופן קבוע ממקום גבוה! אנו מבקשים להסביר את האחריות הגדולה אשר תגיח מאיחוד מחדש גדול זה. הנשמה החיה שהינה גאיה מבקשת מאוד לחזור לתהילתה הקודמת ויודעת מה עומדות להיות משימותיכם העתידיות. היא גאה בכולכם ורוצה לעשות את חלקה כבסיס לחברות הגלקטיות הגדולות והגיבורות ביותר שלכם.  הרבה עומד לקרות לאחר שאתם יוצרים את כוכב אומה חדשה זה. השמיים גזרו דברים רבים לנו על אחריות זו שאנו ניקח כקולקטיב. אכן, משפחת האנושות כולה מצפה למעשים רבים מאיתנו! אנו עומדים להביא שמחה ולהשתמש במעשים אלה לקדם את הגילוי של הבריאה בכל הפיזיות. אנו אומרים זאת וקוראים הושענא ללורד הבורא של כולנו!

היום המשכנו את המסרים שלנו. כפי שאתם יכולים לראות, אנו מאוד קרובים למה שאנו כולנו רוצים. הזמן מגיע לכולם כדי לקבל מציאות חדשה זו בשמחה ולהבין באופן מלא מה מצפים מאיתנו. איחוד מחדש גדול זה מתקרב. היו מוכנים לקבל את כל מה שזה מרמז! דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


Translation: Gili Weizmanיום שישי, 1 בנובמבר 2013

29.10.2013
מסר של  Sheldan Nidle, מיום 29 באוקטובר 2013  1 אדם, 15 איזון אינטלקטואלי הדוחה שליליות, 10 אדמה. 

Dratzo! אנו חוזרים עם כמה חדשות נהדרות! מואצת תנועה לכיוון מציאותכם החדשה. מספר כנסים סודיים מסביב לגלובוס זה יניבו תוצאות חיוביות אשר יתבררו בפגישות הגדולות העומדות להתרחש בשבוע הקרוב. הרגע מגיע עבור פעולות קולקטיביות אשר יכולות בקלות להזניק את המאמצים קדימה. אנו צופים את ההמשך קדימה הסופי עבור אירועים אשר יתנו ביטוי לממשלות חדשות וייצרו מטבע חדש. תוכניות רבות הגיעו לנקודה בה נדרש עכשיו לסיים כל מחשבה על עיכובים נוספים. הכלכלה של יותר מדי אומות רבות נמצאת במצב של חורבן, והחוב הופך את המערכת הפיננסית הנוכחית לבלתי נסבלת.  נוסף על כך, אנו מאמינים שאתם מוכנים לאירועים מזעזעים אשר כוללים סוף רשמי ל "טיוח עב"מים" הידוע לשמצה. זהו באמת זמן עבורכם לשמוע מהמאסטרים הנעלים שלכם ומאיתנו. המערכת הנוכחית מלאה חורים וקרעים שלא ניתן לתמוך בהם, וזה הגיוני להתחיל משהו אחר אשר מתיר לכם להמשיך את המצעד הנפלא לכיוון תודעה מלאה.

לכן, אנו מגיעים לנקודה של אל חזור. קנונית האופל קיימת בזכות התהילה הקודמת שאינה לא יותר מאשר אשליה קומית. בדרך כלשהיא, כל אחד מכם נמצא במתח מכסימלי. אנו צופים ורואים איך לא ניתן יותר לשמור על מציאות נוכחית זו. היא הסתיימה, ולכן זה מתאים לאפשר לאלה אשר יכולים להתמיר אשליה אכזרית זו, לעשות זאת. אנו מודעים לחוקים ולפורמליות הרבים הדרושים כדי שזה ייעשה. תהליך איטי מעייף זה מסתיים. השתמשו ברגע זה כדי להכניס את החדש. אנו מתכוונים להדגיש זאת באופן חזק בפגישות השונות האלה. תהליכים שהחלו לפני עשורים, עכשיו זועקים למסקנה. ממלכתכם נכשלת והאנרגיות לשינוי נמצאות כאן. כאשר האנונאקי עזבו את קנונית האופל הזו, הם בקשו החלטה חיובית שלא ניתנה. עכשיו זה רגע מושלם להפוך זאת ולהכריז על מציאות חדשה עבור שינוי סוחף כדי לשחרר אתכם ולאפשר לכם את המציאות של ממלכה חדשה.

התמרה זו תשלח את הממשלות הנוכחיות לפחי האשפה של ההיסטוריה. קיימים תחליפים אשר מאפשרים מהפך נחוץ ומפואר ביותר. האופל לא יכול יותר לשמור על משחק הקונדס שלו. ישנו צורך רוחני להמיס את מנהיגותם הארוכה והמוסווית. זהו רגע עבור אומץ ופעולות של טוב לב נדרש. ממלכה זו מובלת קדימה לכיוון האור. אסור יותר לאלה אשר סולחים לאופל, לשלוט. אלה שמבינים זאת, נדרשים לתת גילוי למה שנדרש ולפעול במהירות. "המהפכה השקטה" הזו מתרחשת לאט ברחבי מציאות זו, ותנועה גדולה תביא הוד זה לקדמת הבמה. אנו מצפים לכך ושיקרו אירועים נהדרים רבים, כדי שיתהווה מה שאנשים על פני עולם השטח הזה בקשו במשך זמן רב. אנו תומכים באופן מלא בכל האירועים המובילים לסיום כזה מוצלח!

לסיכום, הזמן אכן בשל למהפכה לא אלימה בקנה מידה עצום. עולמכם חכה זמן רב לשינויים שצריכים עוד להפוך לנראים. מאחורי מסך זה ישנה תנועה גדולה אשר צריכה להפוך את הדרך הנוכחית של עולמכם. התמרון האנוכי של קנונית האופל לא רלבנטי יותר. דרך חדשה נדרשת לספק פתח דבר למה שהשמיים ואנו הכרזנו. לכם צריכה להינתן התעלות אלוהית אשר תעביר אתכם מתודעה מוגבלת למלאה. אתם עומדים לחבק את משפחות הרוחניות והחלל שלכם ולחזור לנתיב שהיה שלכם בזמניה של למוריה העתיקה. אתם פורצים משכחה שהיתה קיימת בכם במשך יותר מדי זמן. אתם מוכנים לגלות מחדש סודות שהוסתרו מכם במשך זמן רב. אתם עומדים להפוך לחברה מאוד אהובה של הפדרציה הגלקטית הזו! הרפתקאות רבות מחכות לכם ויכולות רבות חדשות עומדות להפוך לנחלתכם! זה עומד להיות גורלכם הנהדר והאלוהי!

ברכות! אנו המאסטרים הנעלים שלכם!  עולם מבורך זה עכשיו תוסס עם שינוי נהדר! בכל מקום אנרגיה מתמירה נוצרת ואנשים דרושים ששינוי אמיתי של גלובוס זה עכשיו יתרחש. אצבעות קטנות של שינוי צצות באפריקה, אסיה, באמריקה ובאומות שונות באיים באוקיינוס השקט.  חסד מייצר פלאות כך שאלה שיש להם מעט משתמשים במשאבים הזעומים ובדמיונות שלהם כדי לעצב דרכים חדשות לסלוק רעב ועוני. אנרגיה דומה זו היא עדות כשהמבוגרים הנוטים רוחנית יורדים לנתיב דומה מלא השראה. האלוהות דברה! מגיע הרגע עבור שינוי מבורך של מציאות זו. אנו מחויבים באופן יפה לסייע לתהליך מקודש זה ולתת ביטוי למציאות חדשה עבור כולם. אנו הדרכנו את בעליי בריתנו להקים את האמצעים שיתנו ביטוי לעידן חדש זה עבור האנושות! הפגישות לעשייה זו מתרחשות עכשיו אשר יש לעקוב במהירות אחר תוצאותיהן!

התקופה המגיעה תהיה מלאה בחוכמה רוחנית רבה. אני מחויבים על ידי השמיים לספק לכם רשימה שלמה של נושאים אשר מתייחסים לדרך בה אתם מתחברים מחדש ל"אני נוכח" שלכם ומכינים את עצמכם לשאר נהלי ההתעלות. שיעורים אלה ינוהלו על ידי כל אחד מאיתנו די בקצרה. מציאות זו תתרחב בקרוב ותיצור את עצמה מחדש. אנו נהיה המדריכים האלוהיים שלכם והמפקחים שמונו מבחינה רוחנית, ואנו לוקחים תפקיד מיוחד זה די ברצינות. האופל השתמש זמן רב בכוחותיו הרבים כדי ליצור ולעצב אתכם בהתאם לרצונותיהם. כוח זה יוסר ואתם תהיו התורמים בחליפין נהדר זה, כדי לעשות מבצעים אשר ייסדו את השלב המקודש עבור ההתעלות שלכם! משפחות החלל שלכם מגיעים כדי לבצע את הפעולה אשר תאפשר לכם את התמרתכם לישות אור מודעת במלואה!

במשך אלף שנה, השתמשנו באגרטה כבסיס שלנו לצורך פעילויות אלוהיות. האור עכשיו מאיר את הנתיב לקחת אתכם לשם ולהראות לכם את האמצעים שלכם לחזור לעצמכם הקודם. אתם במשך זמן רב עבדתם באי ידיעה של מי אתם באמת. אפילו אנו הושפענו וזה רק המיקוד המיוחד שלנו והסיוע המקודש אשר מתיר לנו את ניצחוננו הגדול. אנו עומדים בידיעה שזה לקח להשיג את רמותינו הנוכחיות של ידע רוחני ויכולות מופגנות. דעו את טבען של קשים אלה ושמחו בהיתר האלוהי שניתן לכם, כיוון שזה באמת מתנה נהדרת. קבלו את מתנתם הגדולה של השמיים והצטרפו אלינו. ביחד אנו נייצר כוכב אומה חדש שמאוד נחוצה ונגשים את חלומותיו הגדולים של הבורא. אנו נהיה הזרוע המאוד רבת עוצמה ומאוד פורה של השמיים! הושענא! הושענא!

היום, סקרנו את מה שמתרחש מסביב לגרם שמיים ירוק-כחול זה. אנו דיווחנו מחדש מרבית ממה שיש לנו פריבילגיה לדעת. משפחותיכם הרוחניות והחלל מוכנות לקדם אתכם בברכה לתוך שלב מתעלה חדש של הוויה! הרבה טוב מוכן להקיפכם בשמחה, שלום ושפע! דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)Translation: Gili WeizmanesotericSUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

invoca


לחצו בבקשה על הריבוע הימני בתחתית מסגרת הוידיאו כדי לקבל את הכתוביות .

AN INVOCATION

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

JERUSALEM -01:00H on 14:02:20

http://24timezones.com/

Sheldan Nidle Interviewed by Maarten Horst

Hino SLPlease sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projects


Sheldan Nidle Free Webinar