קוראים

Google+ Followers

יום שישי, 24 בינואר 2014

21.01.2014
מסר של  Sheldan Nidle, מיום 21 בינואר 2014

7 לוחם, 19 אינסופי, 10 אדמה.

Selamat Jalwa! (היו בשמחה אינסופית!) אנו חוזרים עם חדשות נהדרות! בימים אלה, שותפינו הארציים הרבים עוצרים את אלה אשר עמדו זמן רב כמכשולים בנתיב של השפע הגלובלי שלכם. אירועים אלה הם רק ההתחלה של אירועים אחרים אשר יביאו לכם ממשל חדש שמאוד נחוץ. הממשל החדש יוכרז בקרוב. ראשית, יש צורך בשחרור כספים, איפוס מטבע גלובלי והצהרה רשמית על תקנות חדשות עבור תעשיית הבנקאות העולמית. דברים אלה, כשמוכפלים יחד עם אספקת כספי השפע שלכם, יהיו סימן לתחילתה של מערכת חדשה של ניהול בטוח של כספיכם. המפקח הגדול, כמובן יהיה הממשל החדש. אנו קבענו סדרות אירועים מיוחדות אשר יובילו בקרוב את מותה של המערכת הפיננסית הנוכחית שמנוהלת על ידי כמה בנקים גדולים. בנקים גדולים אלה בתורם הינם למעשה מכשירי כוח עבור משפחות מעטות מאוד עוצמתיות. אנשי הקשר שלנו הינם בקשר עם אנשים שונים אשר יש להם גישה למשאבים פיננסים ולאמצעים חוקיים אשר עכשיו מפילים את קנונית אופל זו.

יום שני, 20 בינואר 2014

14.01.2014
מסר של  Sheldan Nidle, מיום 14 בינואר 2014

13 ירח, 12 אינסופי, 10 אדמה

Dratzo! אנו חוזרים עם חדשות טובות! שותפינו על כדור הארץ עסוקים בלהבטיח כי מה שניתן לכם בא לידי ביטוי כפי שאנו רוצים. זה חיוני שאתם תהיו מצליחים, חופשיים ושמחרוזת החוב המחוברת אליכם, נעלמה. שפע זה אינו באמת מתנה; במידת מה זה איך שאנו מבקשים לבטא את הכרת תודתנו לכם בכך שאתם יכולים להישאר מוכנים ורוצים להביא מציאות חדשה לאנושות. לכל אחד מכם היה האומץ לסייע לנו באמצעות הצגת כוונותיכם כאשר קניתם או את מטבע  RV או באופן אחר השתתפתם בתוכניות שפע שונות. מה שאתם עכשיו מקבלים הוא אישור על ידי כולנו עבור שיתוף פעולה אלוהי שלכם במספר פרויקטים חיוניים. עוד עומד להגיע. שלבים מהירים אלה יאפשרו את עלייתו של ממשל חדש. בנוסף, כוונותיכם מאפשרות לנו לעצור באופן חוקי ולאחר מכן לנסות אירוח שלם של קנונית האופל "הפושעים". פעולה זו שוב תלויה בשיתוף פעולה נדיב מאוד שלכם. אירועים אלה עומדים להוביל תוך זמן קצר לגילוי. לאחר מכן, אנו יכולים להתייחס באופן ישיר יותר אליכם ולקבוע את השלב עבור נחיתתנו המסיביות. הרבה צריך להיות מועבר לכם בתקופת זמן מאוד קצרה.

יום שבת, 11 בינואר 2014

07.01.2014
מסר של  Sheldan Nidle, מיום 7 בינואר 2014

6 רוח, 5 אינסופי, 9 אדמה

Dratzo! אנו חוזרים עם הרבה מה לומר לכם. פריטי פעולה רבים הנדרשים לאיפוס המטבע הגלובלי, כבר הושלמו. הפריטים הבאים כרוכים בהיחשפות התחלתה של מערכת מטבע חדשה ברחבי העולם. יחד עם שינויים אלה ישנם אלה המטפלים במערכת הבנקאית החדשה. השינויים הנוכחיים הם רק המצומצמים ביותר לתחילתה של מציאות חדשה עבור האנושות. סדרת שינויים אלה תוביל לממשל חדש אשר ישים סוף לטיוח של עב"מים. טיוח זה התחיל ברצינות במלחמת העולם השנייה והמשיך עם התקרית המבישה של רוזוולט בקיץ 1947. ברגע שטיוח זה מורם, אנו יכולים לבסוף לתקשר איתכם ישירות. בזמן זה, אנו יכולים להסביר את אותם דברים שאתם צריכים לדעת לפני שמתרחש הקשר הראשוני שלנו. כל אחד מכם צריך להבין מספר דברים לגבי ההכנות שנעשו על ידי החונכים שלנו כדי לסייע לכם להיות מודעים באופן מלא. בעקבות זאת תהיה הדרכה אשר תכין אתכם להיות שותפים מלאים בחברה הגלקטית החדשה שלכם.

יום שישי, 10 בינואר 2014

31.12.2013
מסר של  Sheldan Nidle, מיום 31 בדצמבר 201312 עיט, 18 כף של יגואר, 10 אדמה
Selamat Balik! אנו חוזרים עם מידע נוסף על ההתמרה המתמשכת של עולמכם. מצב נוכחי זה תם ונשלם כששנה גרגוריאנית זו של 2013 מגיעה לסיומה. קנונית האופל מתוסכלת ומאולצת לוותר שטח אחר שטח משטחי הכוח הבלתי מוגבלים לשעבר שלהם. התהליך הדינמי הזה הוא מתמשך ועומד להסתיים בקרוב. מרכיבי האור השונים סיימו מספר הסכמים חיוניים אשר באמת "חותמים את העסקה". קנונית האופל מבינה זאת ומבינה ששלטונה הארוך בממלכה זו עומד להסתיים. לא רק שהם צריכים לטעום את חומרתם של מאסר משפטי רחב, אלא גם ישימו אותם בעמדה אשר תפקח הרבה על עושרם והפריבילגיות המיוחדות לשעבר שלהם ייעלמו. זו רק ההתחלה של מה שעומד להתרחש. הממשל החדש, כפי שציינו קודם לכן, יתמיר את חוסר הגילוי הנוכחי על נוכחותנו לתוך הצהרה רשמית של הכרה. מטבע חדש מבוסס זהב וחוקי בנקאות גלובלית חדשה יובילו לפשיטת רגל של מוסדות בנקאיים הכי גדולים. העתיד הקרוב עבור מציאות זו הוא באמת בהיר!

esotericSUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

invoca


לחצו בבקשה על הריבוע הימני בתחתית מסגרת הוידיאו כדי לקבל את הכתוביות .

AN INVOCATION

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

JERUSALEM -01:00H on 14:02:20

http://24timezones.com/

Sheldan Nidle Interviewed by Maarten Horst

Hino SLPlease sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projects


Sheldan Nidle Free Webinar