קוראים

Google+ Followers

יום חמישי, 21 במאי 2015

Hebrew -- מסר של Sheldan Nidle, מיום 19 במאי 2015

מסר של  Sheldan Nidle, מיום 19 במאי 2015

9 סערה, 17 מנהל היקום, 11 רוח.

Dratzo! מערכת האספקה נעה לאט יותר ממה שהיתה רוצה להוכיח שהיא מסוגלת להעביר את כספינו דרכה. כרגיל, כל קטע חדש כרוך בעיכובים, המתמקדים באלה אשר או רוצים לגנוב או להפנות את הכספים הנידונים. האבטחה שלנו יכולה לציין בקלות איך כספים אלה מתקדמים, ואם משהו באמת מתרחש, אנו יכולים להשתמש במערכת שלנו להשיג מחדש את הכספים. לכן, כל ניסיון חדש כולל תקלות קטנות אפשריות אשר ניתן לרפאן בקלות בעיקר עם מעצרם של אלה האחראים ליצירת עיכוב זמני אחר. עד כה, הרכבנו מערכת, אשר מאפשרת לנו להעביר כספים בביטחון לכיוון יעדם הסופי, חשבונכם. כפי שאתם יכולים לראות, אנחנו עצרנו אישים בבנק והחלפנו אותם. אנשי הקשר שלנו, כדי לעמוד בקצב,  שמרו על מלאי בהתאם לאופן בו כל קטע של המערכת שלנו פוגש את העיכובים של הקנוניה. עיכובים אלה נמצאים בפיקוח והדרכים למנוע את ההפרות במקומם.  אנו קרובים מאוד גם להעביר את כספי הנאמנות הגדולים יותר. ברגע שמערכת זאת מאובטחת באופן מלא, האספקות הגדולות יותר יכולות להתרחש.

יום שבת, 16 במאי 2015

Hebrew -- מסר של Sheldan Nidle, מיום 12 במאי 2015
מסר של  Sheldan Nidle, מיום 12 במאי 2015

2 אדם, 10 מנהל היקום, 11 רוח

Selamat Balik! אנו מגיעים עכשיו עם מידע נוסף על מה שקורה בעולמכם. נכון לעכשיו, וועדות אלה שמונו כדי לגרום לרכיבים שונים להדיח את קנונית האופל מכוחה מדווחים על הצלחה בביצוע תפקידן. כאשר הגענו לאחרונה ביחד לפני יותר משני עשורים, עולם זה היה עדיין תחת סמכותה המלאה של האנונאקי ועובדיהם האפלים. לקבוצות מגוונות אלה היו בפיקודם גם משאבים גדולים של האנצ'ראנס.  קרוב לאמצע העשור הראשון,  האנצ'ראנס והאנונאקי עזבו. עובדיהם פתאום הושלכו לארבע רוחות השמיים.  מתוך נסיבות מפחידות אלה הגיעה תגובתם הראשונית. ממלאי מקומם פשוט גנבו את הבחירות בארצות הברית בשנת 2000, יצרו את 9/11 והתחילו מלחמות בעיראק ובאפגניסטן.  זו היתה נקודת השיא שלהם.  מאז, כוחם התחיל לדעוך ועכשיו  מבחינה מעשית נעלם. בני בריתנו הארציים השונים כמעט מוכנים להקל עליהם ממקומם הבטוח הארוך שלהם. אתם עומדים לראות זאת בקרוב וכאשר אתם עושים זאת, הפכו למודעים על כמה זמן התהליך התמשך.  יחידים וקבוצות אמיצות אלה אשר עכשיו עושים זאת הם למעשה, גיבורים גלובליים לכולם.

יום שבת, 9 במאי 2015

Hebrew -- מסר של Sheldan Nidle, מיום 5 במאי 2015מסר של  Sheldan Nidle, מיום 5 במאי 2015

8  נחש, 3 מנהל היקום, 11 רוח

Dratzo! אנו מגיעים נרגשים לגבי מה שמתרחש בעולמכם. אנשי הקשר שלנו מדווחים שהתקדמות גדולה נעשית בהקמת מערכת מאובטחת ואמינה שתשמש להעברות הגלובליות של סוגים שונים רבים של כספי שפע הומניטריים. כספים אלה מסכמים כרגע מה שהיה תהליך ארוך ועקיב שנועד להבטיח את האספקה הבטוחה שלהם לכם. חודש זה מתחיל ללבוש צורה כמו הזמן בו כספים אלה יכולים להינתן לכם בבטחה. פעילות זו עומדת להכין מספר קבוצות אחרות המיועדות לשנות מספר ממשלות ולהכריז על NESARA שתיכנס לתוקף.  נסיבות אלה עומדות להיות פעולות הכנה מאוד נחוצות לצורך גילוי ועבור המאסטרים הנעלים שיודיעו על לוח הזמנים שלהם לסדרה  של תורות חשובות מאוד. שיעורים מגוונים אלה עומדים להיות הבסיס למה שאנו מתכוונים לספר לכם. הצוות שלנו, בילה פשוטו כמשמעו, שנים כדי לחדד את הדרך הטובה ביותר לספר לכם על קיומנו ומה  תחייב התעלותכם.  אנו גם מתחילים להסביר איך החונכים הרבים שלנו עומדים לפעול ביניכם. זה חיוני שתהיה לכם הבנה מצוינת על האופן בו התעלותכם עומדת להתרחש ואיך אתם עומדים ללמוד את האתיקה הגלקטית הנחוצה.

esotericSUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

invoca


לחצו בבקשה על הריבוע הימני בתחתית מסגרת הוידיאו כדי לקבל את הכתוביות .

AN INVOCATION

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

JERUSALEM -01:00H on 14:02:20

http://24timezones.com/

Sheldan Nidle Interviewed by Maarten Horst

Hino SLPlease sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projects


Sheldan Nidle Free Webinar