קוראים

Google+ Followers

יום שבת, 10 בדצמבר 2016

מסר של Sheldan Nidle, מיום 6 בדצמבר 2016מסר של  Sheldan Nidle, מיום 6 בדצמבר 2016

9 לילה, 6 זרימת השמש, 13 אדמה

Selamat Balik! תהליך הבסת הקנוניה אינו קל. בבחירות אחרונות מאוד אלה, הם השתמשו בערמומיות כדי להכניס בשנית את שליטתם. החלק הטוב הוא ששקיפותם הגדולה לכיוון ממשל הבחירות הנוכחי הקלה את הכנת תרחישי המעצר למעשה. בינתיים, האסטרטגיה של חלוקת הכספים הגדולה ממשיכה לנוע קדימה! נכון לעכשיו, עלייתה של מערכת בנקאות חדשה שלכם נמצאת במקום. הבנקים הישנים גילו כי הם התכוונו לבנות מחדש את כספותיהם בשביל לנסות פעם אחרונה  לחזור לעמדת שליטה. אסטרטגיה בוגדנית ביותר זו נכשלת. הבכירים ושותפיהם המלכותיים עוצרים עכשיו בחריצות את אלה שכה רוצים "להונות אותנו!". זה אפשר לשותפינו להשתלט של מספר משרדים ראשיים בבנקים בארצות הברית ושותפיהם באירופה. אנו מצפים כי התשלומים הראשוניים עומדים להתחיל להתקדם והחלק הראשון של עושר ענק זה יכול להינתן לרבים אשר המתינו זמן כה רב לקבל את הכנסותיהם המובטחות. בנוסף, שאר נהלים מסובכים אלה, נעים קדימה בהדרגה לסיומם המרטיט. העתיד הוא בהיר עבור האור ושותפיו הרבים. הישארו סבלניים! הטוב ביותר עדיין עומד להגיע!

זה חשוב עבורכם להבין באמת כי המצבים הנוכחיים שאתם עדים להם הם רק תחבולה. הרפובליקה של NESARA  עומדת להיות מוכרזת בקרוב וסכומים עצומים הוקצו עבור כל הבורסות ועבור קרנות השפע המובטחות. השתמשו בזמן מקודש זה כדי להכין באלוהיות את מחשבותיכם למה שעומד להתרחש. אתם מיועדים לקבל כספים שמשמעותם היתה רק לאפשר לכם זמנית להשתמש בכוח ובטרור שכסף זה מסמל בעולם זה. התודעה הגדלה בכם עומדת להסתכל מעבר לאמונות אלה, ובתוך זמן קצר, מתקנים שונים כמו המעבדים המשדרים שלנו מיועדים לייצר כסף שאינו בשימוש. אף על פי כן, אנשים צריכים לעבור דרך תקופה בה הם יכולים לנקות את מחשבותיהם על האמונות הענקיות והמגוחכות לגבי כסף ועושר. כסף הומצא לפני זמן רב על ידי האנונאקי כדי להדגיש את  ההבדל ביניכם ולבין עושי דבריהם. תרגיל זה עומד לשחרר אתכם מהשקרים ומהתפיסות המוטעות שהחזקתם זמן רב לגבי עושר. עשו את מה שאתם באמת רוצים, ואתם תלמדו כמה אמיתות בסיסיות לגבי נושא מסוים זה.

עולמכם סבל זמן רב מחלוקות כוזבות שעושר וכוח גרמו. זה יצר הבדלים מעמדיים ופיתח את הרעיון המטורף של זכות יתר. השימוש הנוכחי של חלוקה מחדש של עושר הוא דוגמה לכך.  ממש עכשיו, מעלים אתכם בחריצות בתודעה כהקדמה למספר פרוטוקולי התעלות. נהלים שמימיים אלה דרושים לשינויים המקדמיים כדי לשנות אתכם בזמן הנכון עבור ההתמרות הגדולות יותר שיקרו בתא האור הקריסטלי שלכם. ישנם שלבים רבים בפרויקט זה. ראשית, אתם צריכים לחוות באופן קולקטיבי שגשוג כללי כדי להבין איך כספים אלה יכולים להתמיר במהירות עולם זה. שנית, אתם צריכים לחוות את האושר הכללי שנוצר באמצעות תהליך זה. לבסוף, אתם צריכים להבין פשוט כמה אתם עוצמתיים ומפוארים כקבוצה המחוברת הדדית. תהליך זה עומד לפתוח אתכם לקבל תפיסות חדשות של אחד על השני, באפשרו לעולם זה לתפקד בדרך שלמה חדשה. אתם מסמיכים את עולמכם להפוך לחברה גלובלית אמיתית! תפיסה חדשה זו משחררת אתכם לקבל בקלות אחד את השני!

כך בנקודה זו החופש שלכם, השגשוג והממשל החדש מצטרפים ביחד ומאפשרים לנו להתערב בעדינות. לאחר מכן, החונכים שלנו עומדים לראות כמה כל אחד מכם ביצע היטב. הרמה הבאה הזו עומדת להשתמש בידע העצמי החדש שלכם כדי להתחיל לפתח תיק פנימי עבור עצמכם. חוויותיכם צריכות להיות מוערכות מנקודת מבטכם האישית, ובאור של ההיסטוריות מהעבר שעכשיו ידועות מאטלנטיס עד עתה. ביחד, אתם והחונכים שלכם עומדים להחליט איך איסוף זה של נתונים משתלב ביחד. תהליך זה עומד ליצור פרופיל אשר יאפשר לכם, לבסוף, לקבל את "התמונה הגדולה" של איך אתם מתאימים לזו, כדי להבין איך תפיסותיכם הפנימיות משתלבות בתמציתיות לתוך עולם משוקם חדש זה. זהו תהליך אשר צריך חקירה עמוקה והערכה כנה, וזו הסיבה מדוע אתם נבחנים בקפידה בכל לילה על ידי צוותינו הרפואיים. אלה נתונים פיזיים שצריכים לחברם מחדש עם הנתונים הרוחניים שאתם והחונכים שלכם מחברים ביחד. תהליך זה דורש  עבודה פנימית משותפת מסוימת, שבאה בעקבותיה סקירה כללית בסיסית של איך זה מתאים לתוך הקולקטיב. הידד! הידד! הידד!

ברכות! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! העולם שמקיף אתכם משתנה במהירות. השמיים מעבירים במהירות לתוך של המישור של גאיה כמויות של אש מקודשת.  אנרגיה זו מתמירה את שדות החיים המקיפים אתכם. אנרגיות אלה, בתורם, משפיעות על האופן שבו שדות ההילה הפנימית שלכם פועלים. הבזקי אנרגיה אלוהיים אלה מכינים אתכם לשנות במודעות את תפיסותיכם לגבי האופן שבו החברה בעולם זה עובדת. תהליך זה מאפשר לכם לראות בקרוב את התוקף בשינוי של הממשלה דה-פקטו(למעשה) הישנה לתוך ממשלה דה יורה (להלכה) החדשה של NESARA. שינוי זה מתוכנן לקרות בקרוב ויכול לאפשר לממשלה חדשה זו להכריז רשמית על המציאות של העולם הפנימי של כדור הארץ של אגרטה, כמו גם  על הגילוי הרשמי של משפחתכם הגלקטית. סדרת פעולות זו גם עומדת להשיק את הביסוס הרשמי של מערכת בנקאות גלובלית חדשה ואת כספי בנק אוצר החדשים. פעולות מבורכת אלה הם תוצאה של החזונות הגדולים שאחזתם בהם. הושענא! הושענא! הושענא!

מה שחלומותיכם וחזונכם הגשימו משתקף מחדש בחזרה אליכם באופן חיובי בסדרת פעולות שמימיות.  אלה שעבדו בחריצות כדי לתת ביטוי לכך התחילו עם הסכומים הענקיים של כספים שנוצרו על ידי חברינו המאסטרים.  בעקבות זאת עומדים להגיע במהירות הפירות שהובטחו לכם על ידיNESARA. השמיים רוצים לשחרר אתכם מהאנשים המושחתים אשר מנהלים ביהירות ממשלה אמריקאית בלתי חוקית נוכחית זו ובנות בריתה הרבים. שחיתות מוגזמת זו עומדת להיות מוגבלת באמצעות עלייתה הרשמית של הרפובליקה של NESARA  ומערכת בנקאית חדשה והוגנת יותר. בצורה מבורכת, שותפינו המקודשים השיגו אמצעים להתיר הגשמת שינוי חשוב מעין זה.  השתמשו בחופש ובשגשוג זה כדי לאפשר את חלומותיכם ואת רדיפתכם אחר שמחה פנימית. זרקו את כל הפחדים והדאגות אשר איכשהו עדיין מקיפים אתכם. אפשרו לזמן חדש זה להגדיר מי אתם באמת!

בעולם חדש זה, אתם עומדים סוף סוף להשתחרר מהמגבלות הנראות לעין שנכפו עליכם לראשונה על ידי האנונאקי ולאחר מכן על ידי עושי דבריהם. מלחכי פינכה אלה עומדים להיעצר ולהיות מבודדים מכם.  אפשרו לכוח של לבכם ולנתיב המסופק על ידי הרוח להיות מדריך של נשמתכם. התאחדו ועצבו מציאות חדשה שלמה המבוססת על שיתוף פעולה פנימי. שיתוף פעולה היוצר עולם אשר מתמיר שנאה ופילוג לתוך אחדות רוחנית ומוביל אתכם בחזרה לרוח ולאהבה הנהדרים שנמצאים בליבה של כל האנושות. זו החברה המקודשת שאנו המאסטרים בנינו באיטיות מאז שניתן מנדט על ידי AEON לאחיותינו ולאחינו. אנו מעודדים על ידי חלק מהאירועים של זמן זה. זהו רגע בו עולם חדש שלם יכול להיבנות ואשר מכשיר את הקרקע עבור עלייתם  מבני אדם פלנטריים לבני אדם גלקטיים ורוחניים! הללויה!

היום, המשכנו עם דיווחינו השבועי. חלק מכם מאמינים כי מה שאנו אומרים הוא היפותטי. במקום זה, מילותינו מתארות ארץ שעכשיו נולדת במקומות נבחרים ברחבי עולם ענק זה. להבטחה זו אנו מקדישים בשמחה דוחות אלה. דעו יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)

Website: Planetary Activation Organization
Translator: Gili

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

esotericSUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

invoca


לחצו בבקשה על הריבוע הימני בתחתית מסגרת הוידיאו כדי לקבל את הכתוביות .

AN INVOCATION

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

JERUSALEM -01:00H on 14:02:20

http://24timezones.com/

Sheldan Nidle Interviewed by Maarten Horst

Hino SLPlease sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projects


Sheldan Nidle Free Webinar