קוראים

Google+ Followers

יום שישי, 18 בנובמבר 2016

מסר של Sheldan Nidle, מיום 15 בנובמבר 2016



מסר של  Sheldan Nidle, מיום 15 בנובמבר 2016

8 ירח, 12 תינוק יגואר, 13 אדמה

Dratzo! אנו מגיעים עם חדשות טובות לגבי המוזרויות והפלאות של השבוע האחרון. הבחירות האמריקאיות היו רק ההתנשפות האחרונה של הישן אבל עדיין USA, Inc מתפקדת.  התוצאות היו עדות של כמה פשוט אמריקה מוכנה למציאות החדשה, ה-NESARA  הרפובליקאית. מוסדות פיננסיים מותנעים בהדרגה עם הצגתן של אגרות חוב של משרד האוצר האמריקאי הצבעוניות והחדשות. אלה עומדות להיות מגובות בזהב ולציין את הקריסה הרשמית של הבנק המרכזי של ארצות הברית שאינו חוקי. ממשל חדש זה נוסד כדי לסיים מערכת ישנה  שהתחילה לפני חודשים את צלילתה הסופית לתוך האפילה. הרפובליקה החדשה עומדת להביא לכם צדק בינלאומי אשר  יסיר את כל החובות וייתן לכם את החופש והשליטה להתחיל מחדש. במציאות חדשה זו, אתם עומדים לשגשג ולהיות מיופי כוח להשתמש בשפע שלכם כדי להשיג את תשוקתכם. השינוי במציאות זו יספק את ההשגחה הדרושה כדי להבטיח שאלה ששולטים בכם עומדים באמת להיות מבודדים מכם. זמנים מתקרבים אלה עומדים להיות תקופה בה אתם מתחברים מחדש עם המשפחות הרוחניות והחלל שלכם. הפחדים הישנים והספקות בתוככם עומדים להיעלם במהירות!

זה חיוני שאתם תבינו את היכולות שיש לכם עכשיו. זרם כספים אינסופי עומד להתיר לכם לסיים את העוני הגלובלי ואתו להביא סוף לבעיות הכלכליות שהובילו לשנאה ולחלוקות שנוצלו במשך אלף שנה על ידי עובדי האנונאקי. בעולם חדש זה, אתם מיועדים לפרוח.  התפיסות הישנות שאתם טיפחתם במשך זמן רב עומדות להיעלם. תהיינה לכם קבוצות דיון גלובליות אשר יסלקו את פחדיכם המיותרים ויאפשרו שלום ושיתוף פעולה כדי להפוך לנורמה בינלאומית חדשה שלכם. זמן זה גם עומד לשחרר את המאסטרים הנעלים כדי ללמד אתכם דברים רבים לגבי המציאות הישנה שלכם, אשר עומדת להיות מותמרת לתוך המבוא להתמרתכם הסופית לבני אדם גלקטיים. כפי שהזכרנו לפני כן, פעילות מורכבת זו דורשת, ראשית להגעתם של החונכים שלכם ושנית את נסיעתכם לאגרטה.  כאן נמצאים תאי האור הקריסטליים הייחודיים שלכם.  בזמן זה, אנו מתכוונים לקדם אתכם בברכה לתוך העולמות של כל בני האדם הגלקטיים. לאחר מכן, בדרכים הנהדרות של השירות האלוהי, אתם עומדים ללמוד איך השמיים משתמשים בנו כדי להפוך כל מציאות להרבה יותר טובה לכל המעורבים.

בינתיים, עבדנו עם בני דודינו האגרטן כדי להתכונן לבניה מחדש גדולה של עולם פני השטח של גאיה. במהלך שני העשורים האחרונים, אנו שיתפנו פעולה עם ההיררכיות הרוחניות של גאיה כדי להכין את 24 הלוחות הטקטוניים הראשיים שלה ושכבות אטמוספירה רבות כדי להכין את פני השטח למהפך גדול. זה כולל הרחבה של  1/3 מפני השטח שלה ונעילה מחדש כללית של לוחותיה על פני השטח, יחד עם עליה בחמצן באטמוספירה לכ-35%.  פעילות זו עומדת  לאפשר לפני השטח של גאיה להתאחד פיזית עם הרכיב הפנימי שלה בכדור הארץ.  בפעם הראשונה בכ-13 אלפי שנים, גאיה עומדת להפוך לעולם משולב במימד החמישי. לכן, כאשר אתם מותמרים בתאים הקריסטלים שלכם, גם גאיה עומדת להשתנות ולהופיע מחדש כמו העצמי הקודם שלה, עולם נהדר במימד החמישי. בעולם חדש זה, אתם עומדים לשפר את החברות הגלקטיות החדשות שלכם ולאחר מכן להעביר אותם לנוגה ומאדים (Venus and Mars) המותמרות.  כאשר כל זה נעשה, אתם עומדים לגור בעולם חדש מאוחד שעומד להפוך לכוכב אומה חדש שלכם! זה הופך להיות חלק חשוב מאוד מהפדרציה הגלקטית!

תהליך זה של העלאת תודעתכם מבוסס על הצווים האלוהיים מ-AEON. אלה ציוו שהשמיים ומשרתיהם האלוהיים יגיעו ביחד וינסחו תוכנית להחזירכם למורשת של אנושות גלקטית. הצעד הראשון בתהליך זה היה להתחיל שדרוג כללי של רמות תודעתכם. ההתקפות על ידי האופל על השמש שלכם רק האיצו פקודות מקודשות אלה. בתחילת 1990, תגובתנו הראשונה היתה לשלוח צי מיוחד מדעי והנדסי לתוך מערכת השמש שלכם.  כפי שצוין בדיווחים קודמים, הצי נתקל במידה רבה של התנגדות ראשונית, שנפתרה בסוף העשור הראשון של פעולות הגומלין שלנו. מאז, התחלנו לפתח בהדרגתיות רמה גדולה יותר של אמון. תוצאתו של תהליך זה  היא בתוכנית כללית שעומדת לכוון אותנו למטרתנו המשותפת של רפובליקת NESARA. צפוי כי לאחר כמה חודשים של השקתה של רפובליקה חדשה זו, אנו יכולים להתחיל  להציג באופן רשמי אותנו לכם. לאחר מכן, אנו יכולים להתחיל את הנחיתות ואת המגעים המסיימים לתודעה מלאה.

נמאסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! סוף שנה, הוא בדרך כלל זמן מרגש לנו. אנו צופים בשמחה ועוזרים בסודיות לטקסים הדתיים השונים המציינים מאוד זמן זה.  זה אירוע  בו חלק גדול יותר של האנרגיות שלכם מוקדש לטקסים אלה. אנו זוכרים  כאשר אנו, כבני אדם, השתתפנו בשמחה בטקסים מקודשים אלה.  אנו מבינים את המשמעות המשותפת שלהם ומתכוונים ליידע אתכם  על מה שאנו יודעים באופן קולקטיבי. בני האדם מבינים  כיצד התרגול של אמונות ליבה חיוניות אלה תומכים בהיבטים הרוחניים של גאיה. מה שבאמת מעניין  הוא איך אמונות אלה עומדות להשתנות ברגע שיש לנו את ההזדמנות המיוחדת לטפל בכם. כשאתם גדלים בתודעה, אתם צריכים הסבר עמוק יותר על המשמעות הגדולה של רגעי סגירה אלה של שנה גרגוריאנית  זו.  אנו מתכוונים את זה לעשות בחן. מאז ימיה האחרונים של אטלנטיס, אחרית  ימים זו עוררה זיכרון ארוך של יבשת שקועה זו והמורשות הבל תימחינה שלה.

אנו מבקשים להודות לכם על חזונכם החיובי. אתם אפשרתם לעולם פני שטח זה להיכנס לתקופה של התאמה שנדרשה לפני שהרפובליקה מוכרזת באופן רשמי. זמן זה שמגיע הוא זמן בו רבים מכם יכולים להמשיך לעבד את השינויים שעומדים לתת ביטוי בקרוב ברחבי עולם זה. מלחמה מסיבית פוטנציאלית נמנעה רק מכיוון שאתם נשארתם יחסית רגועים בפני שואה אפשרית. אנו יכולים  רק להמשיך להודות לכם עבור הצהרתכם והכוח הנהדר של התפילות והמדיטציות המשותפות שלכם. אנרגיות עצומות אלה עומדות לסייע לכם בהמשך מעברכם הקל לממשל חדש ולשפע מבורך מאוד. גאיה שמחה לצפות אתנו כשכוחותיכם הנהדרים חוזרים צעד אחר צעד. אתם מפגינים בגאווה את מה שהשמיים תמיד ידעו  שזה הפוטנציאל המדהים שלכם. תיהנו מעידן זה של מתן ביטוי אדיר. אתם באמת הבוראים המשותפים העוצמתיים שלו!

הבה נסיים עם תפילה מעוררת השראה של תקווה ורחמים. כולכם עברתם דרך תקופה של תסכול עצום ורצונות מאוכזבים. אנו הגענו בזמן זה עם כוונה לכל אחד מכם להתמקד בה. היכנסו פנימה. שוו לעצמכם נהר רחב של אנרגיה זורם למטה מהשמיים, מקיף כל דבר וממלא את הכול בזוהר תוסס שמימי. הסתכלו כשאנרגיות אלה משנות כל דבר. אפשרו לעולם לקחת אנרגיות אלה ולהעצים אותן. אפשרו לאנרגיות נהדרות אלה להתחיל לפורר במהירות את הישן, שותלים בכול מערכת חדשה של אמונות שמימיות. ראו איך אנרגיות החיים משנות צורה לתוך  סגול יפה אשר מגדיל בקרוב את הרטטים הבסיסיים של גאיה ומשנה אותם לצל עוצר נשימה של סגול עמוק. מתוך זוהר זה, העולם מקבל את הדרכים  של כול השנאה ומתמיר אותה במהירות לתוך אהבה, אחדות ושפע! הללויה! הללויה! הללויה!

היום המשכנו את דיווחנו.  הבה נראה זאת כסיום נהדר למה שחיפשנו זמן רב לספר לכם. דונו בכך ודעו שאירועים נהדרים רבים מוכנים למתן ביטוי! קחו רגע זה כדי לשוות לעצמכם את כל היסודות האלה ולאחר מכן, ביחד, אפשרו לנו לברוא מציאות חדשה  לעולמכם  על פני השטח שסבל זמן רב! דעו יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת!Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)

Website: Planetary Activation Organization
Translator: Gili

Attachments area

יום רביעי, 9 בנובמבר 2016

מסר של Sheldan Nidle, מיום 8 בנובמבר 2016



מסר של  Sheldan Nidle, מיום 8 בנובמבר 2016

1 רוח, 5 תינוק של יגואר, 13 אדמה

Selamat Balik! הרבה ממשיך להתגלות כשהרפובליקה עובדת כדי לייצב את מעמדה החוקי לעומת ההסכמים שנחתמו ואושררו בהסכם פריז משנת 2015 בנושא השינוי האקלימי. הסכם זה התיר את הכניסה לתוקף של מדיניות פיננסית ומוניטארית.  זה נחתם עכשיו על ידי מעל 209 אומות ריבוניות. העולם החדש כפי שתיארנו במסרים האחרונים הוא למעשה בעיצומה של לידה. לקח זמן רב לעולם זה לבוא לידי ביטוי.  כאשר אתם מסתכלים על הפוטנציאל הקולקטיבי של האנושות, אתם רואים תוצאה  שהוכחשה בעקביות על ידי עובדי האנונאקי. לא ניתן לסבול יותר את ההכחשה הזו. במילים של NESARA, אנחנו קבוצה יקרה וריבונית מאוד של האנושות. ממשל מתאים יותר והזדמנות למצות את הפוטנציאל שלכם הם חלק מהמערכת הענקית של זכויות שניתנות לכם על ידי הבורא. הם לא יכולים יותר להידחות על ידכם. לכן, אתם עומדים להיות בקרוב בעלי המשאבים כדי שתשיגו את  חלומותיכם העמוקים ביותר.  השתמשו במתנות אלה כדי לשנות את מציאותכם על פני השטח לתוך שאיפות מוערכות מאוד אשר יכולות רק להניב מציאות באמת לא רגילה. גרמו לכולנו להיות גאים למה שאתם הופכים!

הרעיון של שינוי הולך יד ביד עם הצורך להכיר את הרמה העולה יותר מאי פעם של תודעה עולמית. עולמכם נמצא בעיצומו של שינוי מסיבי בדרך בה הוא פועל. במשך ששת אלפי שנה האחרונות, ההתנהגות הסמכותית של האנונאקי היתה ללא עוררין. בארבע עשורים אחרונים, זה התחיל להשתנות. בתחילה אלה שנמצאים בשלטון התעלמו "ממרד האנשים" הגדול במזרח אירופה. הם הראו את הבוז שלהם באמצעות אי פשרנות של מכונות העושר שניהלו העובדים במערב. זה היה הניסיון שלהם  להחזיר בהדרגה איכשהו עולם זה למה שהיה לפני כן. ההפיכה באמצעות העשירים והעוצמתיים במערב היתה מוצלחת בתחילה: אולם, בעשור האחרון של המאה ה-20 גישה יהירה זו התחילה להתפרק. העולם הלא מפותח התחיל לראות הזדמנות שמתפתחת מהר כדי לתקן  את המערכת הפיננסית העייפה ששמרה דברים בקו אחד. התוצאה היתה התחלות איטיות של מה שלאחר מכן  היה מכונה  "הפיכת ה-BRICS". תנועה  בלתי אפשרית זו לכאורה התחילה לצבור  תאוצה בשנת 2010.  הפיכה זו עכשיו גורמת להיסדקות המערכת התומכת במערב העשויה כמקשה אחת. אנו מתנדנדים על הסף של אירועים רבים גדולים ונהדרים כתוצאה מסדרות אלה של אירועים במקביל.

מסביב לעולם זה, מנהיגים לאומיים רבים מחפשים להשמיד שחיתות, פרוטקציה וחולשה כללית אשר הגבילה את השינוי המסיבי  שחברה גלובלית זו צריכה כדי לשרוד. זה  הינו בגין חלק נרחב  לכמיהה  הדורשת מאוד שינוי. כדי ללוות זאת, העיתוי הפתאומי באמצעות הרוח העמיד משאבים שיכולים לאפשר באופן נרחב התמרה מעין זו שתתרחש בחופשיות. שילוב מדהים זה מאפשר למהפכה נהדרת. המאסטרים הנעלים אמרו לנו לפני זמן רב לצבור ולהחביא כספים של סכומים כמעט מדהימים. כל מי שצפה בכך הבין שמשאבים אלה עומדים להיות מכת חסד לאירועים שהיו צריכים לשחרר חברה זו מרסן השלטון הרודני של האנאנוקי ועובדיהם הגלובליים. תהליך זה התחיל ברצינות סביב השנה הגרגוריאנית של 2013.  מנקודה זו ואילך, מעין אפקט של כדור שלג נכנס למשחק, שכתוצאה ממנו היתה עליה במספר הקבוצות שנתנו ביטוי לעולם חדש מבחינה פוליטית, כספית ופיננסית.

עולם חדש זה היה אמור להיות מרוכז באמריקה. המאסטרים הבינו מהתחלה את החשיבות המוחלטת של האמונות עליהן נוסדה אמריקה.  אמונות ליבה אלה ננטשו באיטיות בתקופה שבין מלחמת האזרחים ומלחמת העולם השנייה. אמריקה הופיעה כארץ אשר נשאה מעט דמיון למה שג'פרסון (Jefferson) וסנט ג'רמן ( ( Saint Germain הכריזו בשנת 1776.  במקום זאת,  זו הפכה לאומה מוטעה, תחת השפעתו של האופל ועובדיו המצערים והיהירים. אומה זו תמכה בשטחיות, ובדרכים רבות, אבדה את מה  שהתחילו איתו.  סדרות של תנועות בלתי מתאימות רק הוסיפו לחולשה זו. היה צורך  בדרך להביא איכשהו הגיון בריא בחזרה אל המשחק. תנועה זו, גם התחילה בכאבם של האנשים. תנועה למען החקלאות בסוף 1990 הובילה למערך אשר בסופו של דבר הפך ל-NESARA. הארה זו  לא נשמעה  באמת עד אמצע 2010. עכשיו אנו נמצאים בצמתים שעומדים להאציל כוח לתנועה גלובלית נהדרת אשר תציל ארץ זו ועולם זה.

ברכות! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! זהו רגע גדול בהיסטוריה שלכם. זהו מאבק של גיבורים שיאפשר את מתן הביטוי של NESARA  ולעלייתו של ממשל חדש. זה גם זמן בו משימתנו תשתנה. במשך שלשת אלפי שנה האחרונות, עבדנו מתוך רחמים כדי לספק חסד ורחמים לעולם המדוכא והמקופח. היינו צריכים להרגיע ולנחם ולשמח רבים ולאפשר לרמות גבוהות של תקווה וטוב-לב לאפשר לאנושות לנוע קדימה  יותר מאי פעם למרות הצער והייאוש העצומים של אותם זמנים. אנו  צריכים לעשות יותר ולהתחיל ללמד ולהכין אתכם  לצעדים הראשונים של דרככם להתעלות. פעילות זו תיכפה על האופל להימלט במהירות והאור יספק מציאות חדשה מודעת יותר. כוח הבריאה הטבעי שלכם והתמיכה בעולם חדש זה ישוקמו! אנו מקדמים בברכה זאת כנקודה בזמן  בה שוב אנו יכולים ללכת בחופשיות ביניכם. הללויה! הללויה!

ההיסטוריה של התודעה המוגבלת של בני האדם מכילה סכי עיניים רבים אשר האטלנטנס כפו עליכם כחלק מהניסוי הזדוני שלהם. מגבלות אלה הופעלו כך שאתם תוכלו להפוך פוטנציאלית לצעצועים מבהילים שלהם. זה הפסיק כאשר אטלנטיס נעלמה בפתאומיות לפני כ-13,000 שנה.  אנו בני האדם נשארנו במצב קשה ונוראי, כיוון שהאמצעים הבסיסיים להישרדות לא נכללו אף פעם בהדרכה שניתנה לנו.  רבים מאתנו שמרו על דרגות של חיבור לשמיים והתחלנו להשתמש במהירות ביכולת זו לעזור אחד לשני. לכן, אנו המאסטרים התחלנו את מסענו הארוך כדי לעזור לאנושות דרך הימים האפלים מאוד. בסופו של דבר, השמיים שלחו לנו מלאכים מיוחדים כדי להעריך את עזרתנו ועד מהרה, הפכנו למחוברים מחדש למועצות האחים והאחיות השמימיות. זו היתה ההתחלה הצנועה של המשימות הארציות המיוחדות שלנו.

כל הזמן הזה, היינו איחוד של הערכה הדדית. השמיים רצו ברצינות שתדעו שזו היתה הנקודה בה  מסעכם דרך תודעה מוגבלת מתקרב לסיומו. פעמים רבות ספרנו לכם על גורלכם. משפחת החלל שלכם יושבת מעליכם שהינם המגינים העיקריים שלכם. אנו יושבים בקרבכם כיסוד הרוחני אשר מבטיח שהתוכנית הגדולה של השמיים מיושמת באופן מלא. מתחתכם, ישנו כדור הארץ הפנימי (אגרטה), בו אנו מוצאים גם מחיה וגם מקלט. ביחד, אנו כולנו  מחפשים, ועומדים למצוא, עולם חדש החופשי ממעמסות שנכפו עלינו באמצעות האופל ועובדיו המצערים. קבוצות רודניות אלה עומדות להיות מושלכות  באמצעות האנרגיות המשולבות של האור. האור מקדם בברכה אתכם ומכיר בחן תקופה חדשה זו של אנושות שמתאחדת מחדש אשר גרה בזמנים נהדרים שעומדים להביא לכם אור, אהבה ותודעה מלאה!

היום, דנו שוב במצב של עולם זה על פני השטח. אנו מבקשים מכם להשתמש באנרגיה החיובית והבלתי מוגבלת כדי להביא  עידן חדש זה על פני השטח. הרגע מתקרב לנס נהדר אשר  ישחרר אתכם לחבק באופן מלא את הפוטנציאל האינסופי שלכם. דעו יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)

Website: Planetary Activation Organization
Translator: Gili

מסר של Sheldan Nidle, מיום 1 בנובמבר 2016



מסר של  Sheldan Nidle, מיום 1 בנובמבר 2016

7 עיט, 18  סמל של מאיה  של איזון אינטלקטואלי, 13 אדמה

Dratzo! התהליך להפרדת האילומינוידס מהאנשים, ממשיך להתקדם. הרפובליקה NESARA החדשה מקיפה במהירות את כל מי שאיכשהו נשאר נאמן לממשלת  USA, Inc. זו רק ההתחלה של פעילות שעומדת לפרק סוף סוף  את מי ששלט זמן כה רב באופן לא חוקי על אמריקה. בזמן חדש זה, אמריקה מיועדת לתפוס את מקומה לצד אלה אשר נלחמו כה באומץ להכניס מערכת זו של ממשלותGESARA.  אנו מצדיעים לכל אותם גברים ונשים אמיצים אשר הקריבו בשמחה את עצמם כדי לאפשר להתרחשות זמן חדש זה. השערוך העולמי עומד להפוך לאיפוס מטבעי ברחבי העולם, וגם ההתחלה החוקית של מערכת פיננסית חדשה. המוות הסופי של קנוניה יהירה זו הוא אכן עומד להיות מתנת שמיים עבור אנשי העולם הזה.  סוף סוף הוא מתיר לכל מי שהיו צריכים להיות החלוצים של השפע החדש להשתתף סוף סוף בתהליך זה. נוסף לכך, זה מאפשר לנו סוף סוף לעתור לממשלות העולם  לצורך "הכרזת הבנה" לגבי האופי של משימת הקשר הראשונה הנהדרת הזו. הכרזה גלובלית זו היא רק ההתחלה וחלק חשוב ביותר של הודעתנו הראשוניות.

בכוונתנו להראות כי לממשל הנוטה לרוחניות יש ברית עוצמתית שהובאה על ידי השמיים. מטרתנו היא להשתמש בשידורינו הראשון כדי לסיים את כל התעמולה שסרטיכם ותוכניות הטלוויזיה שלכם הפיצו לגבינו. אנו כולנו צריכים לעשות התחלה רעננה ולהתחיל גילוי כללי לגבי מי באמת אנו. הכנו לוח זמנים למועד בו הספינות עומדות לעשות את נחיתותיהן הראשוניות מסביב לעולם זה. זה חיוני שאתם תכירו אותנו. חשוב יותר עבור הממשל החדש לעבוד כמתוכנן כדי להביא אתכם לשפע ולחופש שמגיעים לכם בצדק. הנחיתות ההמוניות עומדות להתרחש ברגע שהתרגלתם להיות מתמידים בלהיות "כלבי שמירה" שלהם ובטוחים וסמוכים שהכול הוא בהתאם למה שספרנו לכם. ברגע שאנו מרגישים שמציאות זו עובדת ומתחילה להשיג את מטרותיה הראשוניות, אנו עומדים לעשות שני דברים. ראשית, אנו צריכים נחיתות המוניות כדי להציג אתכם לחונכינו. שנית, אנו מתכוונים להציג את המשכפלים לכם. הדרך לאחר מכן מוכנה לנתיב מהיר לתודעה מלאה!

לפני זמן רב, הותר לאופל לשים את נציגיו אחראים על עולם פני שטח זה. השמיים ספרו להם שזמן זה עומד להיות רגע קסום ביותר עבור כל האנושות. האגרטנס ידעו על כך וספרו למאסטרים  על הצווים הגדולים היוצאים מ-AEON. שירים עוצמתיים אלה גרמו לשינויים גדולים שהתחילו לתת ביטוי כאן רק לפני כמה עשורים. שינויים אלה הביאו את אחד מהציים המדעיים וההנדסיים למערכת השמש שלכם. נאמר לחוקרים אמיצים אלה להיות מוכנים למשימה מיוחדת שהיתה להדריך אתכם חזרה לתודעה מלאה. אזי, השתתפנו במהפכת התודעה שהובלה על ידי האחראים ביותר בשמיים. האירועים שעכשיו מסתחררים מסביבכם עומדים להכניס עולם חדש חי עם חופש ושפע. קחו זמן זה כדי לשקף ולעשות תוכניות מהירות בשביל חלקכם הנהדר בהרפתקה נהדרת זו עבור נשמתכם האנושית שגדלה יותר מאי פעם! הדרך מתנקה עבורכם כדי ללמוד על זמני העבר שלכם כאן, ולבנות מחדש את הפלאים הנהדרים  של ההתקרבות למפגש עם העצמי האמיתי שלכם.

איחוד מתקרב זה בין התושבים בני האדם על פני השטח ובני האדם הגלקטיים של מגזר גדול זה של החלל הגלקטי אחר להגיע. ההיסטוריה שלכם, כפי שנקבעה על ידי עובדי האנונאקי, הכחישה איך אנו דומים.  במקום זאת, היא הדגישה בגסות את ההבדלים הפוטנציאליים. הניסיונות המדעיים הכוזבים של העובדים, התבססו על כך שאתם צאצאים של יצורים  קופיים מסוימים. שטות זו חוזרת ונשנית במדעים שונים אחרים הממשיכים להכחיש שכדור ארץ פנימי חלול יכול להתקיים! התוצאה היא גוף  של ידע המוגבל למקום שצריך כמות גדולה של שינוי. זה ההלם הקרוב של רבים אשר מאמינים באופן עמוק ב"עובדות" אלה המאפשרות לנו לנסח מדע חדש לכולם.  באיחוד זה ביחד עם שפע של מציאויות חדשות, אתם עומדים להבין את ההיסטוריה האמיתית שלכם. זה כולל את האופי המדויק של למוריה, אטלנטיס ושלושת "עידני הזהב" שלכם. במיזוג זה, המוצג על ידי המאסטרים הנעלים שלכם, אנו עומדים לתת לכם את ההזדמנות להבין סוף סוף מדוע אתם נמצאים כאן, וכמה חשובה חזרתכם לתודעה מלאה! אנו יכולים רק לומר הללויה! הללויה!

ברכות של חסד ושל שמחה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! החודש האחרון ראה את ההתחלה של הצלחות שעומדות להוביל לרפובליקה NESARA  החדשה והתשלומים של השפע הגלובלי הענק. פרויקט זה התמשך, פשוטו שמשמעו, במשך מאות שנים כדי להשלימו. נפילתם של האנונאקי ועובדיהם היתה מאמץ ארוך מאויר בזהירות. עכשיו, פרויקט שהינו למראית עין אינסופי מתקרב לסיומו. אנו מבקשים מכם כולם להעריך ביסודיות את פירותיה של עבודה ארוכה זו. חברינו השונים ברשת ברחבי העולם של חברות סודיות מקודשות  היו יכולים להכשיר את הקרקע לנפילתם של האופל. הם יכלו גם להרכיב תוכניות שיבוצעו בשמחה ובתשוקה על ידי אלה אשר אנו הנחינו לאחרונה  במה שהיה נחוץ להפיץ עושר ענק זה. אנו שמחים על הקלות בה כל זאת הונח במקום כדי שיבוצע. אנו מודים ומברכים את השמיים על כמה היטב תכניותיהם הגדולות הצליחו בשינוי ארץ זו עבור האור. כמה חשובים החודשים הקרובים עומדים להיות!

בעיקר, אנו מתכוונים להודות לכל אחד מכם על מה שעשיתם, גם באופן קולקטיבי וגם באופן אינדיבידואלי. ברכותיכם וחזיונכם החיובי הם גורם נוסף בהצלחה הנהדרת שהאור נהנה נכון לעכשיו. קחו בחשבון מה הגשימו חזיונותיכם. אתם מאפשרים ממשל חדש וחרות, אתם מבטיחים את השפע הנהדר האישי שלכם. אנו מבקשים רק שאתם תישארו אמיתיים לחזיונותיכם העיקריים עבור הפרויקטים הרבים שלכם. זו רק ההתחלה. בקרוב, אנו עומדים להגיע וללמד אתכם את ההיסטוריות האמיתיות שלכם. השתמשו בהיסטוריות אלה כדי להבין כמה אתם באמת חשובים. גאיה מסתמכת עליכם כדי ליישם טכנולוגיה חדשה זו כדי לנקות את העולם על פני השטח ולהבטיח לעצמכם לתחזק את מצבה הבתולי החדש. במציאות זאת, אתם ללא ספק עומדים לשגשג. אנו מבקשים להגדיל את החניכה שלכם מאז שעובדי האופל לא יכולים יותר למנוע זאת.

מערכת היחסים בינכם וביננו עומדת להתקדם לרמה נוספת. לפני אלף שנה נאמר לנו לשמור על קשר קל ותמידי אתכם. בהתייחס לאופל של עולם אפל זה,  היינו מוגבלים בהשגת חובה מקודשת זו. עכשיו, כשהמצבים המכבידים פוקעים, אנו פתוחים להתחיל לשנות את האינטראקציות שלנו. המועצות שלנו מכינות כעת גישה חדשה באשר לאופן בו אירועים אלה יכולים להתרחש.  האגרטנס הציעו מקומות באגרטה בה, אם יש צורך, אנו יכולים לארגן לימודים מיוחדים ליחיד או לקבוצה. אנו מכינים מערכת תוכניות חדשה זו שתשפיע לפני הנחיתות ההמוניות של משפחות החלל שלנו. כפי שאתם יכולים לראות עולם מעורר השראה הרבה יותר נמצא במחסן עבורנו ועבורכם! אנו מקדמים בברכה שינויים מגיעים אלה ויודעים שהם יכולים לעזור לכולכם להתכונן טוב יותר לעתידכם כישויות של אור מודעות באופן מלא.

היום, חקרנו מה מתגלה עכשיו מסביב לכוכב זה כשהחתיכות הסופיות של עולם חדש זה מונחות במקום. זו היתה נסיעה ארוכה. אנו מתקרבים לזמן בו אנו יכולים באמת לחגוג תקופה זו של חירות, שפע וממשל חדש! דעו יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)

Website: Planetary Activation Organization

Translator: Gili
Attachments area


esoteric



SUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

invoca


לחצו בבקשה על הריבוע הימני בתחתית מסגרת הוידיאו כדי לקבל את הכתוביות .

AN INVOCATION

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

JERUSALEM -01:00H on 14:02:20

http://24timezones.com/





Sheldan Nidle Interviewed by Maarten Horst

Hino SL



Please sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projects


Sheldan Nidle Free Webinar