קוראים

Google+ Followers

יום שלישי, 14 בפברואר 2012

14.02.2012


 

כלב, 3 קרן שמש, 8 יד3נשמות אהובות שלי! אנו חזרנו! ביום זה בעולמכם המוקדש לאהבה ולרומנטיקה, ממשיך לקרות הרבה מאחורי הקלעים. החברות הקדושות הסודיות מהמזרח ומהמערב התאחדו כדי להחליט על תוכנית שתחליף את מרבית הממשלות בפלנטה שלכם. כפי שאתם יודעים, השינוי הקריטי ביותר יקרה במשטר דה-פקטו בארצות הברית. התאגיד הלא-חוקי ניהל באופן רשמי את אמריקה מאז סוף מלחמת האזרחים בארצות הברית. מטרתו העיקרית היא למקם את המשפחות הבנקאיות העיקריות ואת בני בריתם הקרובים בעמדות כוח שלא ניתן להתכחש להן. כל נשיא מאז לינקולן היה צריך להשתחוות לעושי רע אלה ולתוכניות החד-צדדיות שלהם ולשעבד את מדיניות הפנים ומדיניות החוץ לכל גחמה שלהם. מחטף זה של הדמוקרטיה בארצות הברית נתמכה על ידי שחיתות מסיבית, שוחד ולעיתים מזומנות רצח. הפשע חסר הבושות עומד להסתיים וזו הסיבה העיקרית להתמרות הרדיקליות של ממשלות המעבר. יש לאסור מושלים אלה שהינם בובות צללים וללוותם באופן רשמי לכלא ובעקבות משפטם יתגלו ההיקף האמיתי של תוכניתם הבוגדנית עבור האנושות.


כרגע, המחשבה היא שמשטר ביניים זה הינו הגשר בין העולם הנוכחי שלכם מוכה המשברים לבין אבני הבניה של החברה הגלקטית בתחילת דרכה. אנו ניהלנו דיונים מפורטים עם אלה אשר יישאו את הדגל של משטר חדש זה, כיוון שאנו מאוד מעוניינים להבין איך הם מתכוונים למסד את התוכניות הרבות המיועדות להתחיל כאשר הם יוכרזו כמנהיגים החדשים של אמריקה. שפע של מסמכים הועברו ביננו במשך השבועות האחרונים. הדאגה הגדולה ביותר שלנו היא כיצד כל אחד מהתוכניות הכוללניות והגדולות שיוכרזו, יצאו לפועל באופן רשמי. אנו ייעצו להם בהתבסס על המידע הנרחב שלנו וגם קבענו מועד לחשיפה מלאה, במועד בו אנו מתכוונים להציג את עצמנו לפניכם. בין מועד עלית הממשלה החדשה ומועד הגילויים החדשים, אנו מתכוונים להגדיל מאוד את התצפיות של החלליות שלנו בשעות היום ולהכין אתכם למה שיש לעשות ביום של הגילוי עצמו.


אנו בחנו בקפידה את אופן השתנות המשימה שלנו מאז שהגיעה לראשונה, בקיץ של השנה הגרגוריאנית 1991, למערכת השמש שלכם. במשך שני העשורים שלאחר מכן, אנו בחנו את המוטציה שעברה פעילות זו למצב הנוכחי שכולנו חולקים עכשיו. בתחילה, השמיים העניקו לנו קובץ הנחיות מעורפל למראית עיין, אשר לאחר מכן עבר מטרפוזה לייפויי כוח ספציפיים המתירים לנו לפעול הדדית לא רק עם האגרטנס (Agarthans) אלא גם עם קבוצות מגוונות של בני אדם הנמצאים על פני השטח שאנו מכנים אותם בני בריתנו בכדור הארץ. נראה עתה כי קבוצה זו הגדירה את עצמה מחדש כקבוצה אחרת המורכבת מקבוצות קטנות יותר, ואנו בחרנו להתמקד במסטרים הנעלים - המוכוונים כחברות קדושות סודיות. חברות קדושות רבות אלה היו מזה זמן רב חלק מתוכנית מקיפה של המסטרים הנעלים לעזור לשמים לפתור את חזרתכם לתודעה מלאה. לחברות הקדושות יש גם את המקורות הפיננסיים וגם את המקורות הרוחניים הנדרשים ללוות משימה זו בדרך לסיומה המוצלח.


ביחד, אנו משלימים עתה את "הצעות הייעול" הסופיות לתכניותינו המשותפות לפרק את קנונית האופל ולשחרר אתכם מהעבדות הלא סבירה אשר היוותה חלק מתכנית האופל להערים על ההסכמים שנחתמו בתחילת שלטון האנוננאקי (Anunnaki), כמעט לפני 13 אלפי שנה. הפדרציה הגלקטית משתמשת ביכולותיה לעצור תכניות אלה ובמקום זאת, לסלק את הבוגדניים כך שלא יוכלו יותר להפריע למנדט האלוהי שניתן מהשמיים עבור עולמכם. גאיה בוחנת כל זאת והיא מאוד מאושרת שאלה אשר התכוונו להמשיך ולזהם אותה, עומדים לקבל את מה שמגיע להם. הפרצופיות של השיטה הכלכלית שאנשי אופל אלה רקחו ציידה אותם בעושר גרגרני וכמעט הביאה לפשיטת רגל של כדור הארץ. מבנה זה יפורק ובמקומו ייבנה מבנה חדש המבוסס על שקיפות ועל שפע. אכן, נעשו הצעדים הראשונים בפרויקט זה. הצעד הבא הוא להתחיל באופן גלוי לתת כוח לממשל הביניים.


ברכותינו, יקירי! אנחנו המאסטרים הנעלים שלכם! אנו באים בשמחה! אנו באים בשמחה! שלום וברכותיו של הבורא זורחות מעליכם. אנחנו התקרבנו למהלכים האחרונים של סוף המשחק שנמשך כמעט 13,000 שנים. השותפים שלנו נמצאים בנקודה בה ניתן להשיג עבור כולכם מציאות חדשה. הדקות הבאות יהיו מוקדשות להתרת הסבך של העלילה אשר תמוטט סוף סוף את האופל מעמדת הכוח המרוממת שלו. אל תשפטו בעצמכם גברים ונשים אלה השייכים לאופל! השאירו את המשימה הקדושה לשמיים. שם, אלה אשר מתבוננים בחייכם, מחליטים מה נכון עבור אלה אשר התעללו בכם כה בקלות ומנעו מכם להשיג את מלוא הפוטנציאל שלכם. חלק מכם, כמונו, השיגו רמות של תודעה ואלמוות. מתנה זו יכולה להינתן לכולם, אבל ראשית יש צורך בהתעוררות אשר תזיז אתכם לתוך מציאות קוסמית חדשה. זה יהיה הזמן לחידוש בגדול של נדריכם לאימא כדור הארץ!


לפני זמן רב, כאשר הותר לראשונה לאנושות לגור בממלכה הנפלאה, האנושות נדרה נדר קדוש לגאיה ולהיררכיה הרוחנית שלה להשגיח עליה, לתמוך בה, להבטיח כי המערכת האקולוגית שלה תפרח. עתה, פני האנושות חייבים לחדש את הנדר הזה. כשאתם מגיעים למודעות העצמית שלכם, זהו גם הזמן לכבד ולשמור את המגוון העצום של החיים אשר חולק עולם זה איתכם. הרוח הגיעה כדי להביא רבות לכם אשר יכולים להרשות לעצמכם לבקר שוב מי אתם באמת, ואזי להראות לכם מהי הדרך הטובה ביותר לגרום לגאיה לפרוח מחדש כפי שפרחה בזמנים רחוקים בעבר. קיימת בבעלותכם הטכנולוגיה והרצון האלוהי אשר יכולים לשנות במהירות את המראה של הממלכה שלכם. משימות ענקיות אלה יהיו שלכם ברגע שהשעבוד של האופל ייעלם מהווייתכם! אלה הדברים שנעשה ביחד, להפוך זאת לזמנים נהדרים עבור כולנו!


כאשר אנו, ביחד, עובדים עם המשפחות הרוחניות ומשפחות החלל שלנו, אנו נחזיר את גאיה לגן העדן שהיוותה בזמנים של למוריה (Lemuria). הבורא מברך אותנו, כיוון שאנו משיבים לתחיה את הפלנטה הנהדרת הזו וממשיכים במסענו לגלות את רצון הבורא באספקט זה של פיזיות. אתם, באופן אינדיבידואלי וקולקטיבי, חשתם את העוצמתיות במשמעות של תודעה מלאה. אחריות עצומה ניתנת לכם, וזוהי רק ההתחלה. אנו, המסטרים הנעלים, בילינו את זמננו בשרות האלוהי העוצמתי הזה, אשר עתה יתרחב כך שיכלול את כל אחד מכם, ברגע שאתם תעברו מטרפוזה לישויות במודעות מלאה. אזי, משימתנו היא להשגיח על כל מה שכולנו עושים. משימות אלה הן הראשונות מתוך משימות רבות אשר יובילו לעלייתו של כוכב-אומות חדש, אשר יוביל גלקסיה זו לתוך עידן של אור, אהבה ושירות לאלוהות.


היום, המשכנו את הדיון שלנו על מסעכם לתודעה מלאה. גאיה מאוד מוכנה לשנות את עצמה לישות בעלת מודעות מלאה. בסופו של דבר, אנו, כבני אדם, חוצים גלקסיה זו, עובדים בשירות האלוהות כדי לגלות את היופי המדהים של התכנית האלוהית של הבורא. דעו! יקירי! האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין סופי של השמיים הם באמת שלכם! לכן היו זאת! סירנים היו אחד! ושמחו!


   

Translation: Gili Weizman 

Dear Readers,

  We are looking for new translators English-Polish and English-Slovakian, for Sheldan Nidle’s messages. 
 We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of Unconditional Love and Spirit Light as far and wide as possible.
Would you like to join us?  Please send an email to one of the Coordinators of this team, 
 and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.

      Originals and translations of Galactic Messages available at


First Contact Radio

Every Monday night from 8 to 8:55 pm
channelings and related matters are being discussed on 
First Contact Radio.
The show is hosted by Dutch Lightworker Maarten Horst and is presented in English.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

esotericSUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

invoca


לחצו בבקשה על הריבוע הימני בתחתית מסגרת הוידיאו כדי לקבל את הכתוביות .

AN INVOCATION

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

JERUSALEM -01:00H on 14:02:20

http://24timezones.com/

Sheldan Nidle Interviewed by Maarten Horst

Hino SLPlease sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projects


Sheldan Nidle Free Webinar