קוראים

Google+ Followers

יום חמישי, 31 במאי 2012

31.05.2012 

4 אדם, 8 זמן נטיעה, 8 היד

נשמות אהובות שלי! אנו חזרנו! רבות ממשיך להתרחש מאחורי דלתות סגורות בעולמכם. הבנקים השייכים לכנופיית האופל יצרו מצב של כזו התפרעות עם מכשירי החוב הרבים הבלתי חוקיים שלהם כך שהם נעשו אמצעי לחץ על התעשייה הבנקאית להחליף את ההנהלה ולבצע שינויים דרסטיים בפעילות. אנו השתמשנו בפרקטיקות זיוף בנקאיות אלה כנימוק להכנסת מערכת פיננסית גלובלית חדשה. היהירות של הבנקאים יצרה מצב חוב כה מסיבי אשר מהווה את המשקל אשר ישבור את כוחם של האופל אשר רמס את עולמכם במשך מאות בשנים. היקף ההונאה והפשע שלהם אינו מוטל בספק, ובעזרתם של מספר נשמות אמיצות מצוות הקשר שלנו אשר אספו מספיק חומרי רקע כדי להכריח טיפוסים מפוקפקים אלה לרדת על עקבם. לבסוף, שיטה של פתרון כללי הופכת להיות ברורה כשמש. אנחנו בקשנו מאנשי הקשר שלנו ומחברים מסוימים של החברות הקדושות הסודיות על פני שטח העולם להיפגש עם סוררים אלה ולהכריחם לצרף את חתימתם להסכם המאפשר להפעיל את המערכת הפיננסית החדשה.זה יוביל לשחרור של קרנות השפע שלכם. בנוסף, הכספים המיועדים לנמענים ספציפיים נמצאים במקומם ויישלחו ברגע שההסכמים הבנקאיים יחתמו ויבוצעו כיאות. יש לנו קבוצת קשר אחרת אשר תפקידה לפקח על תהליך זה מתחילתו. אמצעי הגנה טכנולוגיים שונים שלנו נמצאים במקום, ואנו נתחיל רק כאשר ההסכמים שלעיל ייסגרו. תשלומי השפע מיועדים להבטיח את השלטון החדש וכדי לאפשר את המציאות החדשה שדנו איתכם עליה ארוכות. על מנת להבטיח שכל זה יקרה בתוך הזמן האלוהי הנכון, מספר ישויות אלוהיות, ביחד עם צוותי הביטחון שלנו, הגנו על קרנות אלה מפני האופל ומדרכיו הבלתי מוסריות. משימתנו הינה בעיקר להוציא לפעול את משימת הקשר הראשונה איתכם; כל מה שיכול לקדם פעילות זו מהווה חלק חיוני של משימה זו, ולכן אנו מפקחים על הכול מקרוב ומוכנים לעשות כל מה שנדרש כדי להשלים משימה זו בהצלחה.


אנו מתאמים בזהירות פעילויות רבות אלה עם האגרטנס וכן עם המאסטרים הנעלים שלכם. מטרת משימה זו הינה תודעה מלאה וחזרה של מערכת השמש היקרה שלכם אל האור. כולכם בעלי ייעוד מיוחד אשר יכובד על ידי האור, ולכן זה חשוב ששליטי האופל שלכם יוסרו חוקית מכיסאות המלכות הרבים שלהם המקנים כוח. המקור של כוח זה הינו במערכת פיננסית מאוד מושחתת בשילוב עם מטבעות ממשלתיים אשר משתמשים בהם מידי יום כדי לתחזק כוח זה. מחזיקי כספים אלה הינם קבוצה של בנקים והשותפים הממשלתיים שלהם, ורשת זו יצרה חוב כה רב כך שהגיעה לנקודת אל חזור. אנו מזכירים זאת שנית כדי להסביר שתי נקודות חשובות: הראשונה, לכנופיה נגמרו האופציות למניעת קריסה אדירה. השנייה, קריסה זו תפתח הזדמנויות להזיז את המציאות שלכם במורד נתיב חדש. את זאת אנו מוכנים בשלמות להשיג, ולכן רגע השחרור שלכם מתקרב במהירות.


ובכן, היכן אנו עכשיו עומדים? העולם שלכם נמצא בנקודת מפנה מוסרית. זוהי גם הפעם הראשונה שהאופל שגה בדרך בה השתמש במצב של לחץ באמצעות מערכת גלובלית מאוד מעיקה. אובדן המנהיגות של המאסטרים הקודמים שלהם, האנוננאקי, הוכיחה שהינה קשה יותר ממה שצפו לראשונה מבצעי הרעיונות אשר סרבו, באמצע 1990, לציית לאור ולסיים את הרדיפה אחר כוח אינסופי עליכם. סירוב זה הינו הסוכן של התבוסה שלהם! האור וכוחותיו הגיעו, ובהתאם להנחיה של צווי האלוהות הם השתמשו בכוחותיהם כדי להסיר את הסרבנים, ובכך לפתוח את הדרך למציאות החדשה שתהיה הגשר הקדוש לתודעה מלאה. החזרה לתודעה מלאה תסיים את השיכחה שלכם ותאפשר לכם להתחבר מחדש עם המשפחות הרוחניות ומשפחות החלל שלכם. אזי, אתם תיהפכו לשומרי מערכת השמש הקדושה זו וחברים מרכזיים של הפדרציה הגלקטית של האור.


ברכות! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! מבורכים, באנו עם חדשות טובות. השותפים שלנו הצליחו ללחוץ לחץ מספיק את האופל כדי שיבינו, מעל לכל ספק, ששלטונם הארוך עומד להסתיים. אנו מתכוונים להשתלט על בנקים עיקריים בעולם זה ולהשתמש בעמדה זו כדי להבטיח את ההתפטרות המהירה של כל המשטרים העיקריים של פלנטה זוהרת ויפה זו. זמן רב השגחנו והאמנו בכוונותינו אשר מניבות עתה פרי משובח. אלה שהוקצו להחלפה מסיבית זו, אספו מספיק ראיות מפלילות ביותר וכן מידה רבה של כוח מיקוח. הבנקים שאותם נרכוש בקרוב אינם בעמדה המאפשרת להם לסרב להצעותינו שאינן מותנות, בעיקר בהתחשב בכך שהגורם המכריע הינו סכום עצום של כסף הקשור לכניעתם. המקור המקנה תמיכה ויציבות בכל זאת הינם השמיים והפדרציה הגלקטית. אלה הם השריפים הקדושים בעיסקאות אלה!


השמיים העניקו לנו סט מדהים של משאבים, אשר הוספנו אותם לכלים העצמיים שלנו על מנת להדיח ולפרק את האופל. נוסף על כך, משפחות החלל שלנו משתמשות בטכנולוגיות המתקדמות שלהן על מנת להבטיח את ניצחוננו. ההתמקדות הינה כעת לגרום לאופל לחתום על מספר מסמכים מיוחדים אשר יהיו בעוכרם. כמו כן, נמצאים ברשותנו שעבודים חוקיים ומסמכי אשראי אשר מוכיחים את היקף הפעילויות הלא חוקיות מצד הבנקאים בעבר הקרוב. תיעוד זה מעיד כיצד הבנקאים עודדו מערכת פיננסית אשר מבחינה מוסרית וחוקית מובילה לפשיטת רגל. הרגע הגיע, כך או אחרת, לחסל את קבוצת הישויות בעלות כוונה חולנית מהפינות האפילות של מציאות זו. אנו מתכוונים להשלים את ההיבט הזה של דברים בקרוב ולשחרר אתכם מאחיזתם של מטורפים לחלוטין אלה, ישויות מטורפות-כוח!.


אנו מברכים את כל האנושות ואנו בשיכרון חושים לגבי מה שיקרה בקרוב כאשר תשוחררו מאלה אשר מחפשים את שעבודכם הקבוע. לפני עידן ועידנים, האנושות פסעה לתוך תודעה מלאה ולאחר מכן אוכלס עולם יקר ונפלא זה. אנו כולנו מהווים מוצר של הליכים אלוהיים אלה, ואנו מודים ומברכים את כל אלה מעבר לפיזיות אשר תרמו להתעוררות חיי נצח של החברה האנושית על פני כדור הארץ. כל אחד מאיתנו אשר כבר התעלה למצב מבורך טבעי זה מודע למה שעומד לפנינו. אלה שלקחו על עצמם את תפקיד העריץ יודעים עמוק בתוך ליבם את הרוע שהתפשט במשך אלפי שנים בעולם זה, ועל מאות עוולות אכזריות שסבלה אנושות שלא הייתה מודעת לכך. האמת בעובדות אלה תפורסם לפניכם, ופעולה פורמלית בעלת אופי של יושרה המונית היא לשחרר אתכם לנצח מהתסבוכת של היסטוריה עגומה זו!


היום, עדכנו אתכם על הקורה בעולמכם. עולמכם מכין עצמו לאמץ את זהותו החדשה ולנוע מאופל לאור. אורכם של מספר הצעדים הסופיים בשלב זה ידוע, ואז אתם יכולים לצפות ולהשתתף בהתפתחות של עידן חדש של האנושות וכן של מערכת השמש האהובה והיקרה שלכם. דעו יקירי, האספקה שלא ניתן לספרה והאין סופית של שפע של השמיים היא למעשה שלכם! לכן היו זאת! סירנים היו אחד! ושמחו!

   


Translation: Gili Weizman אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

esotericSUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

invoca


לחצו בבקשה על הריבוע הימני בתחתית מסגרת הוידיאו כדי לקבל את הכתוביות .

AN INVOCATION

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

JERUSALEM -01:00H on 14:02:20

http://24timezones.com/

Sheldan Nidle Interviewed by Maarten Horst

Hino SLPlease sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projects


Sheldan Nidle Free Webinar