קוראים

Google+ Followers

יום שבת, 17 בנובמבר 2012

13.11.12


מסר של  Sheldan Nidle, מיום 13 בנובמבר 2012

2 הרוח, 10 Xul, 9 האדם

Selamat Jarin
!  אנו חוזרים עם כמה חדשות מעניינות. לאחרונה, פעילות משפטית מרגשת והסכמים בהתייחס לממשל החדש הכשירו את הקרקע לכך שנשאל את יועצינו האלוהיים באם להמשיך סופית קדימה כדי להתחיל להגשים את המציאות החדשה שלכם. אלה אשר מנהלים במשך זמן כה רב את עולמכם ממשיכים להוביל את הממלכה שלכם לכיוון סדרת אסונות כלכליים ודיפלומטיים מסיבים. עבורנו, כורח זה הינו סימן וודאי שהרגע הגיע עבור התערבות משמעותית יותר מצידנו. לשם כך, הנחינו את צוותי הקשר שלנו לדווח לשותפים הארציים שלהם על משך הזמן שנותר לפני שאנו נאלצים להתעסק בהרחבה במצבכם הגלובלי וזאת על מנת למנוע קריסה. צורות הממשלה ומאפייני המערכות הכלכליות והפיננסיות נמצאים בלב הקשיים המכריעים שלכם, וברור שצריך לשדרג במהירות תחומי פעילות אלה. אירופה קרובה לנקודת קריסה אשר תפרק את מרבית כלכלות העולם הראשון והשני. כפי שהדברים עכשיו עומדים, אין תשובה לסיכון זה למעט אסון כלכלי כלל-עולמי  שאין להעלותו על דל השפתיים. זה לבד נותן תוקף להתערבותנו הישירה.

אנו מאוד דואגים שכמות הזמן הנדרשת כדי ליישם את האמצעים הנחוצים תמשיך לגלוש את המועד הסופי המוצע. הניסיון שלנו עם עולמכם הראה שבעיות "שאינן צפויות" תמיד צצות פתאום ומעכבות את התחזית המתוכננת של אירועים שניתנה לכולכם. אנו המשכנו בכך רק בגלל התוצאות החיוביות שיוחסו לעיכובים אלה על ידי היועצים השמימיים שלנו ואנו מבינים את חוכמתם והסקת מסקנותיהם המצוינת. אף על פי כן, האיפוק המועצם של הנסיבות שלכם עכשיו מעיד על גישה תקיפה יותר. לעולמכם מגיע יותר. מטרת המנדט שלנו היא קשר ראשון איתכם, וישנן השלכות מוסריות ומשפטיות הכרוכות באירוע זה עליו אנו אחראים. באנו לא לגזול את זכות הבכורה שלכם אלא לקדם את חזרתם לחופש, ריבונות אישית ומעל לכול תודעה שלמה. משמעות הדבר היא שאנו נפעל רק אחרי שאנו נהיה מודעים באופן מלא על ההשפעה ועל התוצאות של פעולות אלה על עולמכם.  מסיבה זו, התערבות מצידנו תבוצע באווירה של הבהרה נוחה ושלווה של כל תנועה וכוונה שלנו.

רגע מאוד מיוחד בהיסטוריה שלכם מתקרב במהירות, שהוא כמובן סיומה של קריסת ההיבטים הזמניים של המציאות שלכם.  זה צריך להיות מלווה ברמה חדשה לגמרי של הבנה לגבי המהות של המציאות בה אתם חיים. עלייתכם בתודעה גם דורשת נקודת מבט מורחבת על מהותה של מציאות חיים זו. אכן, הפרדיגמה המדעית מאותגרת כפיננסית! זהו חלק המסביר את המבול של דילמות אשר פוקד את אלה שלא יכולים להבין את המהות וקנה המידה של השינוי ה"חריג" שהם רואים מתרחש מסביב לעולמכם. בנית המציאות החדשה נוטלת פיקוד מהפרדיגמה הישנה, הנמוגה במהירות, והמומחים שלכם מפסידים יותר ויותר. שינויים אלה לבנית המציאות שלכם מתחילים ברצינות בסוף דצמבר. זוהי סיבה טובה שסדר היום של בני בריתנו המקודשים יבוא לידי ביטוי לפני מועד זה.  ההיקף שבו עולמכם מועד על סף האסון לא יכול להיות מוגזם וזה כמובן מדאיג אותנו. אנו בוחנים גילוי זה ואנו מבקשים שנשוחרר מיד מהאילוצים הזמניים השמימיים שלנו.
כקולקטיב, אתם רק מתחילים להבין את החומרה של מצבכם הקשה. הכלכלה של עולמכם מתכוננת  לקריסה כמגדל קלפים, אשר יכול להפיל אתכם לתוך תהום שאין להעלותה על הדעת אשר תוצאותיה נוראות לכולם. אנו מבקשים ליצור תנאים אשר ימנעו את ההתרסקות הממשמשת ובאה ואשר נותנת לבני בריתנו בכדור הארץ סיכוי להצליח במה שהם עבדו לקראתו כה הרבה זמן. התוכניות שלהם מוכנות להתחיל ואנו נשפר את חייכם בדרך של כלכלה חדשה, משטר חדש וגילוי. בסביבה פתוחה ושופעת יותר, אנו יכולים להתחיל להאיר אתכם בחזיתות רבות, כולל נקודות מבט חדשות על ההיסטוריה שלכם, הבנתכם בנושא הרוח, והקשר שלה לפרשנויות רלבנטיות יותר של מדע. אתם עמוסים עם מושגים אשר יש לתקנם או לנטוש אותם לגמרי. עולם חדש נהדר של חופש ורעיונות מחכה לכם וזה כולל חלק חשוב של ההודעות שלנו על טרום קשר ראשון.

ברכות! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! באנו להביא לכם כמה חדשות נהדרות! אנו נמצאים צעד קרוב יותר לסיום חלקנו בתרחיש (סינריו) של אירוע רב- ממדים ענק אשר יביא אתכם למציאות חדשה. שותפינו הקדושים עסוקים בהנחת התשתית למעצר ולמשפט של עשרות אלפים של אלה אשר אחריותם הינה ריצה יומיומית אחר המכונה הפיננסית והחברות הממשלתית של קבוצת קושרי האופל. זוהי מפלצת גלובלית משומנת היטב והיא הוקמה על מנת להחזיקכם בעבדות. מטרת מעצרים אלה היא לפרק ביסודיות מבוך לא חוקי גלובלי זה שהוליד והתיר את השיטה החדשה פשוט כדי שתחליק למקומה, והרבה מכך כבר נמצא במקומו ומחכה. אנו מושיטים את הברכות שלנו לשמיים ולשותפינו הרבים עבור הסיוע האדיב לטובתנו. בכוונתנו להקים על שטח זה של העולם מקום בו האור יכול לזרוח עליו בשנית והיכן שכל אחד יכול להתחמם באמיתות המקודשות של הבורא וההוראות של התוכנית האלוהית המבורכת.

מטרתנו הקדושה העיקרית במשך אלף השנים היתה לשמור על האור בחיים וכשאפשר, להביא את כוחו הנהדר של האור לכולם. המשימה מוכנה לחדור מבעד לחשיכה הבולעת ממלכה אהובה זו ולהוציא לדרך חדשה אשר תדריך אתכם לנקודה בה אתם יכולים להבחין בבירור בעצמכם את צעדיכם הבאים על הנתיב אשר מחזיר אתכם לפאר של תודעה שלמה. תפילותינו נמסרו, באישור השמיים, צי גדול של ספינות אשר הגיעו להשלים את מה ששותפינו ואנחנו עשינו כדי לשחרר אתכם מהחשיכה הפולשת אשר נחתה עליכם על ידי האנוננאקי ועבדיהם הארציים לפני כ-13 אלפי שנה. בקיצור אתם תשלימו את זמנכם כאנשים של  העולם  ותחזירו לאגרטנס אדמה נהדרות של האגרטה (Agartha)! כאן אתם נמצאים להחזיר לעצמכם את כוחותיכם הטבעיים ויחד עם בני הדודים שלכם הארגטנס, לעצב ביחד אומת-כוכב חדשה.

אומת-כוכב חדשה שלכם תבורך על ידי ההיררכיה הרוחנית המקומית ויינתנו לה מספר משימות אלוהיות באמצעות AEON. אתם ראויים לכבוד בגין חוכמתכם שהורווחה בעמל רב, ויכולתכם הנהדרות להתאחד מחדש ולרפא גלקסיה מרוסקת ותשושת קרבות. משימתנו היא לסייע בהדרכה השוטפת ולהשתמש בחוכמתנו המבורכת להנחות אתכם כאשר אתם מעצבים את הממלכה של הכוכב החדש שלכם.  אנו שמחים שמשימתנו הנוכחית של שמירת הנתיב פתוח לאור במשך אלף שנים הגיעה סוף סוף לסף בו המשימה החדשה שלנו יכולה להתחיל! לפני שנים רבות בקשנו מהשמיים שיעניקו לנו משימה מיוחדת זו והיה לנו הכבוד להיות במצבנו הנוכחי. כל אחד מאיתנו דבק במטרה להביא כל אחד מכם לפורטלים של תודעה מלאה ולסייע למשפחות הרוחניות ומשפחות החלל שלנו במשימות המקודשות של התמרת התמציתיות של ממלכת האופל שלכם.

היום דברנו על כמה מהמצבים אשר משפיעים על כולנו. אירועים גדולים יותאמו למצב החדש וישנו את עולמכם ובכך תתרחקו מהאימה של האופל לקראת השמחה והחסד של האור. דעו, יקיריי, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! סירנים היו אחד! ושמחו!


Translation: Gili Weizmanאין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

esotericSUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

invoca


לחצו בבקשה על הריבוע הימני בתחתית מסגרת הוידיאו כדי לקבל את הכתוביות .

AN INVOCATION

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

JERUSALEM -01:00H on 14:02:20

http://24timezones.com/

Sheldan Nidle Interviewed by Maarten Horst

Hino SLPlease sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projects


Sheldan Nidle Free Webinar