קוראים

Google+ Followers

יום ראשון, 24 בפברואר 2013

19.02.2013מסר של  Sheldan Nidle, מיום 19 בפברואר  2013 


9 שמש, 8 Zac, 9 אדם

Dratzo! אנו חוזרים! עולמכם מתקרב אפילו יותר לניצחונו על האופל! ישנם סימנים בכל מקום על מה שעומד להתרחש בקרוב. החברות המקודשות הסודיות שלכם ערכו את הכלים המשפטיים כדי לאכוף את הממשלות העיקריות בעולמכם להתפטר. בתיאום עם זה, כוחות הצבא והמשטרה של אומות אלה נפגשו ביחד בסוד כדי לטעון שכל אחד מהם הוא יותר מאשר מוכן, שכאשר מגויס מהלך פעולה זה ניתן להשתמש בבסיסי הכוח שלהם כדי לתת לממשלותיהם שום ברירה אחרת מלבד להתפטר. סימן זה יינתן כאשר השמיים יודיעו לנו שהזמן לעשות זאת הגיע. כל צוותי הקשר עומדים מוכנים לתת לכולם את הפקודה שציפו לה במשך זמן ארוך. בינתיים, אנו מחכים, ומחכים ליועצים השמימיים שלנו לסימן שעכשיו זהו הזמן המתאים להכניע את האופל. הפקודה הבודדת תתיר את מסירת השפע, אשר בזה אחר זה מעיד כי ממשלות האופל הרבות של עולמכם צריכות להתפטר. אצווה של מסמכים משפטיים שנחתמו לפני שבועות מוכנים להימסר בהתראה של רגע. גאולתכם אינה רחוקה!

ממשלות האופל האלו זוממות, אפילו כשאנו מדברים, למצוא פרצה או אמצעים אחרים למנוע מהן את הבלתי נמנע במשך זמן רב ולאפשר להן מוצא מהדילמות העכשוויות שלהן. אנו מתבוננים בהן מקרוב ומסרבים לסבול עוד צורות של אי-ציות. האפשרויות הגרעיניות שנבחנו בצפון מזרח אסיה הינן דוגמה אחרונה של "האמצעים האחרים" שהזכרנו לעיל. אל תדאגו: הן נמצאות במעקב בזהירות, ואנו חוזים באופן מלא את המהות ואת הכוונה של מהלך באמת מטורף זה. הישארו בטוחים שזה ייכשל כישלון מוחלט. לא יותר לאף אחד להשתמש בכלי נשק פרימיטיביים אלה כנגד אחרים. קנונית האופל מתמכרים לצחצוח חרבות באמצעות השימוש בצעצוע הגס והברברי ביותר אותו אנו יכולים למעוך כאשר נמצא לנכון. אנו מציגים זאת כאזהרה: קנונית האופל באמצעות צורותיהן הרבות של תחבולה ובגידה אין הן מוותרות; אנו פשוט עוקבים ומחכים ובמועד הנכון לפעולה, נפעל בהחלטיות. זמן זה עדיין לא חל עלינו. מה שחשוב שיהיה האור הירוק מהשמיים ואז השאר יתקדם במהירות.

הצוות שלנו אשר הוקצה למשימות מקודשות אלה הינם יותר ממוכנים ליצור מציאות חדשה ומבורכת עבורכם. החברות המקודשות הרבות ובעלי בריתם עיצבו סדרות של שינויים עמוקים אשר יתמירו את הממלכה הרת אסון הטרגית הנוכחית שלכם. עד אז, בקשנו משותפינו לכבד את העולם כפי שהוא. אל תיגררו לאף אחת מהשטויות האלה של האופל כיוון שזה מתוכנן להסתיים בקרוב.  מובן מאליו, שקנוניות האופל השונות מנהלות את ממלכתם, בפניקה, אבל ניסיונות השובבות השונים שעכשיו משתמשים בהם, עומדים להיעלם.  אנו מוכנים להוציאם ולהעבירם למקומות היעד המתאימים להם בהם הם ימתינו לעונשם. אתם, מצד שני, מוכנים להיהפך לישויות אור מודעות במלואן. השמיים הגדירו סדר-יום כך שזה יתרחש ואנו כאן כדי לבצע את השלבים הסופיים של תוכנית גדולה ומקודשת זו. האופל על הפלנטה לא התחרה כנגד אלה הדומים לנו לפני כן ומדי יום הוא מתעמת עם טכנולוגיות ויכולות של האור אשר מנצחות בקלות את המיטב שלתושבי האופל יש להציע.

באמת חובה עליכם להיות בשמחה ובציפייה צוהלת! השמיים מחייכים אליכם, והבורא ביסס את האמצעים עבורכם המאפשרים להשיג חזרה מבורכת לתודעה מלאה. אנו מונינו כדי לוודא  את שחרורכם מאלה שעדיין טועים; פעולתם הנוראית עומדת להימחק מממלכתכם ואז השמיים יגנו על עולם מלא האור ויגדילו את האמצעים להתאחד מחדש עם החלל שלכם, בעיקר עם המשפחות הרוחניות שלכם.  "אטרקציות קרבות" אלה הינן אירועם מקודשים אשר ישחררו אתכם מאלה אשר חושבים שאתם פחות מהם, ואשר מתכוונים להחזיר אתכם להיות עבדים נצחיים של טירופם המשתולל. זה היה בסופו של דבר מוביל לקציר דמים ומוות מסיבי, המתוכנן להקטין את האוכלוסייה הגלובלית שלכם לבערך עשירית מהמספר הנוכחי, ואלה אשר ישרדו היו מקנאים במתים. זה לא יתרחש. בהתאם לצו השמיים, אתם עומדים לנוע במהירות לתוך ממלכה של שמחה, שפע וכבוד מקודש לריבונותו של הפרט. הגיע הזמן שכל זה יבוא לידי ביטוי על פני כדור הארץ!

ברכות של בריאות ושמחה לכולם! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! מרכיבים שונים של תוכנית השפע שלנו מוכנים להגיח מתוך הדממה שנדרשה עכשיו מאיתנו על ידי השמיים. הארגונים העיקריים שהוקמו מאז סופה של מלחמת העולם השנייה, פורקו באופן חוקי. אנו עכשיו משתמשים באנרגיות המבורכות שלנו להכין את החברות המקודשות שלנו להחליף את המנהיגים הנוכחיים עם אלו שלנו.  זה צפוי בקרוב. השמיים גם הודיעו לנו להתריע את אלה אשר מתכוננים להחליף מיידית את המערכת הכלכלית הנוכחית להיות נכונים לפעול, כיוון שעכשיו הסדרות האחרונות של התופעות מזורזות בשמיים. אירועים אלה יפעילו את הסיום הפורמלי של ההסכם שנחתם לפני כ-13,000 שנה.  אתם על סף זמן מאוד נפלא בהיסטוריה המבורכת שלכם. עכשיו ניתן ביטוי לברכות רבות החסד של השמיים, אשר כהרף עין, דוחפות אתכם לתוך מציאות חדשה אפופת אהבה ואור!

זכרו כי המערכת הכלכלית החדשה היא רק תחליף ארעי. היא מתוכננת להכינכם לקבל שפע אינסופי וללמד אתכם שכלכלה המבוססת על חובות עם מהפכים פתאומיים וחוסר וודאות הינם דרך בה האופל שולט בכם. ממלכה זו השקועה בבוץ טובעני למעשה היתה אשליה גדולה, שהופצה באמצעות הבטחות כבדות משקל מצידה של הממשלה להקטין את החוב הלאומי ולהביא לכם שפע זמני. למעשה, שפע גלובלי היה תמיד אפשרי מההתחלה וזו אשליה להאמין אחרת. כמות הזהב הזמינה הוחזקה חבויה לצרכי מניפולציה, ואותו דבר נכון לגבי יהלומים ואלה שנקראות מתכות ואבנים יקרות. הזמינות של סחורות אלה הוגבלה להגדרה מאולצת של עושר ואכפה את מושגי המחסור, עוני וחוב. בבעלותכם היכולת לגרום לשפע של עושר וליהנות מחיי מותרות. המפתח הוא ללמוד לאהוב ולדאוג אחד לשני!

בעולם נפלא זה שמתכונן להופיע, אתם תיהפכו למסוגלים לדאוג עמוקות אחד לשני ולאמא כדור הארץ.  בתוך עולם הבית שלכם נמצאת אגרטה שהינה הממלכה של המימד החמישי. השמיים עכשיו מאפשרים לאמא כדור הארץ להרחיב ממלכה זו על פני שטח העולם. המשמעות היא שנדרש כי כל אחד מכם יותמר למודעות מלאה, ההוויה של המצב במימד החמישי. התמרה זו הינה בדרך, והשינויים המבורכים שעוצבו בכם הינם האמצעים האמיתיים להפוך אתכם להוויה אלוהית ונצחית זו. הרבה יידרש מכם. אתם תיטלו עליכם אוסף של תחומי פעילות חדשים ובזאת אנו מתכוננים ללמד אתכם הרבה דברים והמפתח להבין מי אתם הוא להיות. אנו מזמינים אתכם לקבל הצעה זו ולהיפטר בשמחה מכול השטויות שהאופל האכיל אתכם במשך הדורות.  השתמשו בחוכמה המולדת שלכם כדי לתת תוקף לאמיתות שהשמיים הראו לכם, והבינו רק אילו ילדים מדהימים של האלוהות אתם מיועדים להיות!

היום הבאנו לכם יותר מידע על מה שמתרחש בעולמכם. החלל שלנו והמשפחות הרוחניות שלנו נמצאות כאן כדי להשלים את המשימה האלוהית שהינה להתמיר את המציאות שלכם חזרה למצב שהינו מקודש ומבורך על ידי השמיים. הרגע עבור הברכה הראויה ביותר, הינו עליכם! דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


Translation: Gili Weizmanאין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

esotericSUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

invoca


לחצו בבקשה על הריבוע הימני בתחתית מסגרת הוידיאו כדי לקבל את הכתוביות .

AN INVOCATION

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

JERUSALEM -01:00H on 14:02:20

http://24timezones.com/

Sheldan Nidle Interviewed by Maarten Horst

Hino SLPlease sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projects


Sheldan Nidle Free Webinar