קוראים

Google+ Followers

יום שישי, 30 באוקטובר 2015

מסר של Sheldan Nidle, מיום 27 באוקטובר 2015 -- Hebrewמסר של  Sheldan Nidle, מיום 27 באוקטובר 2015

13 סערה, 13 סימן המאיה של איזון אינטלקטואלי, 12 יד

Dratzo! הפגישות הסופיות נמצאות בעיצומן. לוחות זמנים נמצאים במקום כאשר מספר הסכמים אפשרו שחרור כללי של הכספים ולו רק התחלות של שינוי רשמי מהקנוניה לאור. פעולות אלה עומדות להניב את תחילת חשיפתה של מציאות חדשה. כפי שנאמר בשבוע שעבר, המערכת הפיננסית החדשה הסתיימה ועומדת לעבור באופן הדרגתי להיות מחוברת. אלה שאחראים על אבטחה מיוחדת  של הרפובליקות החדשות בטוחים שישויות סודיות שקיימות זמן רב יכולות סוף סוף  להיות מוכרזות כיאות. תהליך זה מתרחש רק בגלל שאנו הבהרנו שתוכניות השמיים מסתמכות על התהוותו של ממשל חדש וסוף לשימוש המתמשך של מטבע הפיאט שניתן בקלות להפעיל עליו מניפולציה. לכן, עומד להיות שפע גלובלי המבוסס על איפוס ברחבי העולם של מטבע וחשוב יותר מטבע, אשר יש לו ערך אמיתי. זה מבוסס על השימוש בגיבוי מתכות יקרות. זה לכל היותר מדידה זמנית כיוון שכספים עומדים להיעלם בקרוב כשהמעבדים ושאר ט

כנולוגיות קשורות מופיעות. מתקנים אלה  עומדים להיות גם מבוססי כדור הארץ וגם טכנולוגיות של הפדרציה. אתם נכנסים לזמן של תודעה וידע מוגברים שאתם אינכם לבד.

הממשל החדש עומד להתבסס על התמרת שעבוד החוב לחירות. מה באמת המשמעות של זה? זה רומז שאתם התעליתם על סדרות שלמות של תפיסות ליבה שהוכנסו לכם באמצעות האנונאקי ועוזריהם לפני אלף שנה. אתם הגעתם לחופש ואתם שמים מאחוריכם את הרעיון של חוסר ואת ההרגשה של להיות חסרי תועלת. גברים ונשים מצליחים הולכים מעבר לאמונות אלה. אתם עומדים לקחת מערכת חשובה זו של תפיסות אשר עומדות לשנות את האופן בו אתם חושבים ואת האופן בו אתם רואים את המציאות הישנה הזו. שפע זה עומד להפוך מעוגן בתוככם. האישיות האמיתית המצליחה של אדם עומדת פתאום להופיע. מעורב עם זה מנה גדולה של ענווה וצורך לעזור אחד לשני. אתם עומדים לראות עולם זה באור חדש לגמרי! אתם עומדים לראות את חשיבותה של יצירת קהילה אמיתית. קהילה זו עומדת להיות גלובלית ולעזור בתהליך המבטיח שעולם שנוצר מחדש מעצב סוף לזיהום של האוויר, המים והאדמה. עולם חדש זה עומד להיות בקשר שמח עם גאיה והיבטיה הרבים של המשפחה האנושית הגלקטית.

כפי שאתם יכולים לראות, עולם חדש משגשג זה עומד לייסד סניפים רבים חדשים כדי לבטא את רחמיו ולהראות את חסדו.  אתם נמצאים באופן פעולה נהדר זה כדי ללכת מעבר לכסף ולהבין באופן מלא מה שאתם.  העידן של הישרדות ו"כל אחד עבור עצמם" עומד לעבור ולהסתיים.  ישויות נהדרות אלה עומדות לחזור בשמחה לתודעה מלאה. אנו צופים בשעה שאתם משתמשים בתודעה גדלה זו כדי למנוע מלחמה, מלחמה עקבית כדי לשרת אתכם טוב יותר וגדלים באמונתכם באקולוגיה. פעולות הכנה אלה הן רק ההתחלה למה שהקולקטיב הגדול שלכם מסוגל לו. כל סוגי הכספים השונים הופכים להיות זמינים, אתם עומדים להשתמש בהם כדי לעזור אחד לשני באמצעות השימוש במרכזי ריפוי, עלייתם של פרויקטים גדולים של תשתית וגישה קולקטיבית של "כלב שמירה" של הממשלה. זו עלייתה של הרגשה גדולה בתוככם כדי לחיות "בעולם הגון" המלא בשמחה, חופש ומערכת איתנה של הגנות חוקתיות המבטיחות את זכויותיכם שלא ניתן להעבירן לאחר. התמרה זו תיעזר הן על ידי המאסטרים הנעלים שלכם והן על ידינו.
שינויים אלה של תודעתכם נעזרים מאוד באמצעות האנרגיות,  אותן השמיים מעבירים לכאן במספרים הולכים וגוברים. אנרגיות אלו משנות באופן עדין מאוד את המבנה ההורמונלי של העצמי הפיסי שלכם.  הם מאפשרים  את השינויים האלה, אשר מגדילים את תודעתכם ויוצרים בתוככם תפיסות חדשות על מציאות זו ועל כל מה שבה. אתם מתכוננים להגיח מתקופת ילדותכם (עולם  מימד שלישי זה) ולהתקדם לאט לתוך המאוד קצה של עולם המימד החמישי החדש שלכם. כאן, אתם צריכים את תאי האור הקריסטלים שלכם כדי להשלים פעולה זו. אנו בפדרציה הגלקטית מפקחים על כך יחד עם  מלאכי הגוף הפיזי האישיים שלכם. תהליך זה עומד להשיג את השלב הקריטי הבא כשאתם נחשפים לשפע ספציפי העשוי לאפשר לכם לשנות את האופן בו אתם תופסים מציאות זו. עלייה בשפע זה מיועדת להפעיל ממשל חדש ואתו, לידה מחדש של זכויותיכם הטבעיות. זה גם כמו כן סימן להגעתנו. זה עומד להיות זמן חדש עבור הצגתכם המוקדמת להיסטוריה האמיתית שלכם  ואחריותכם החדשה המגיעה!!!


נמאסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! יום זה מסמן נקודת מפנה במאבקה של האנושות על פני השטח כנגד האופל. השמיים נתנו את נתיבכם לתודעה מלאה. היום, אתם התגברתם על המכשול הראשון בצעדכם האיטי אבל  היציב.  לקראת השגת מטרה גדולה זו,  ניתן לציין סוף סוף נקודת ציון. עוזריהם של האנונאקי וותרו על כוחם עליכם. לכן, הצעדים הראשונים מאוד לקראת שפע שמאוד נחוץ הושלמו עכשיו! בנוסף, השמיים הסמיכו את שומריהם המלאכיים השונים להכין  מערכת נוספת של שינויים פיזיים, אשר עומדים לשנות את הראשון מבין השלבים הרבים  שמכינים אתכם לתודעה מלאה. שלב  זה שהסתיים מכין את העוגנים לצ'קרות החדשות שלכם ומשנה את האופן בו פועלת מערכת המרידיאניים בגופכם הפיסי. ספרו לנו ששלב בסיס זה עומד להוביל לשלב בו יותר  משכבות האתריות שלכם  עומדות להתאחד.  זה יהיה בפיקוחם של צוותים רפואיים ושלנו.

אנו מבקשים כי במקום של מה שמתרחש עבורכם להישאר חיוביים וכאשר אתם צריכים סיוע בקשו אותנו. אנו נמצאים כאן כדי לספק רחמים וכדי לעזור לכם ללמוד חסד במצבים קשים מעין אלה. אנו צריכים לראות את  עצמנו כקהילה רוחנית שמגיעה ביחד כדי לעזור אחד לשני דרך זמנים נוכחיים אלה. אתם ילדיי היקרים, מיוחדים ועומדים לעבור דרך פעולה מאוד לא רגילה שהתחילה לפני עשורים על ידי השמיים. תהליך מקודש זה עומד להמשיך ויפסיק ברגע שאתם מנווטים בהצלחה את הדקויות המופלאות של תאי האור הקריסטלי. לפני מעל 15 אלף שנה, הכמרים האטלנטיים ביצעו לראשונה את הראשון מניסויים נתעבים רבים עליכם.  קבוצה זו של נשים וגברים מפורסמים  התכוונו למנוע את התמוטטותן של החברות שלהם ובקשו להרוויח יחס מועדף מחבריהם האופל.  התוצאה היתה ניסויים מוזרים על אבותיכם.

אנו מבקשים מכם להישאר חיוביים. בעתיד הקרוב מאוד, אנו מתכוונים להרחיב את מה שספרנו לכם עכשיו. ההיסטוריה המשותפת שלנו היא שטיח קיר רקום אשר צריך להתירו בעדינות. מטרתנו היא להנחות אתכם להבנה מלאה על האופן בו הפכתם לישות בעלת מודעות מוגבלת ולהסביר באופן מובן את האופן בו אתם עומדים לחזור למצבכם הקודם. כל אחד מאתנו חי כמוכם, מספר חיים של  ייאוש שקט. לאחר מחזורי חיים אלה החסד נתן לנו דרך מוכרת שיהיה לנו טקס, המחזיר אותנו למצב שלנו של אלמוות. מצב זה הגיע כיוון שהשמיים רצו שנשתמש בחסד ובכוחה של אהבה כדי להנחות אתכם. השמיים רצו שאנו נייצג את האלוהות, מאז שחיינו, בהתאם לשיקול דעתו המקודש, חיינו חיים רוחניים רבים מופתיים. לכן, אנו עמדנו להיות מותמרים באמצעות טקס מקודש ולהפוך למאסטרים נעלים. נשלחנו ל"מחנה טירונות" רוחני וסיפרו לנו לגבי שירותינו האלוהי.

היום, המשכנו עם מסרינו.  זהו מסר על שמחה ועל הבנה  על אבן דרך החשובה שעברתם. אתם עכשיו הרבה יותר קרובים למטרתכם המקודשת של חזרה למצבכם הקודם כמלאכים פיזיים.  עכשיו מסע זה מוכן להוסיף כמה יותר פיתולים משביעי רצון. דעו יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)

Website: Planetary Activation Organization
Translator: Gili

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

esotericSUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

invoca


לחצו בבקשה על הריבוע הימני בתחתית מסגרת הוידיאו כדי לקבל את הכתוביות .

AN INVOCATION

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

JERUSALEM -01:00H on 14:02:20

http://24timezones.com/

Sheldan Nidle Interviewed by Maarten Horst

Hino SLPlease sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projects


Sheldan Nidle Free Webinar