קוראים

Google+ Followers

יום שבת, 13 בפברואר 2016

מסר של Sheldan Nidle, מיום 9 בפברואר 2016מסר של  Sheldan Nidle, מיום 9 בפברואר 2016


2 נחש, 18 סימני חיים, 12 יד

Selamat Jalwa! קבלנו חדשות טובות! תהליך המשלוחים ממשיך להתקדם. כתמיד, תהליך זה נעשה מסובך יותר בשל העובדה שקנונית האופל מבינה באופן מלא מה מתרחש עכשיו ברחבי עולם זה. כוחות האור משתמשים בקצה שנרכש באמצעות פעולתם של בעלי הברית והשותפים  כדי להוריד קנוניה זו מכוחה. לפני זמן רב, כאשר המאסטרים של האנונאקי שלהם היו האדונים העליונים של עולם  של פני השטח הזה, פעילויות מעין אלה  אותן אנו כעת מקדמים היו, כמובן, בלתי אפשריות. האוליגרכים האפלים האלה לא סמכו על מה שמספר טעויות מצערות הביאו אותם. הם נמצאים על סף של נפילה גדולה, אשר עומדת לתת לכם זמן חדש המלא בחופש, בשפע ובאחריות גדולה  שעולה לתחזק מערכת נהדרת זו. פעולה זו לקחה זמן ארוך יותר מאשר היה צפוי לראשונה. זה נובע בחלקו עקב היכולות שנותרו של חברים ערמומיים אלה. ההרס הקרוב שלהם טומן בחובו סוף פסוק לטיוח ששמר אותנו מלפעול הדדית בהיקף בו רצינו במקור. הם השתמשו בטיוח זה כדי ליצור ממשל סודי, אשר כמעט הביס את כוונותיהם של השמיים.

כוח זה היה בתחילה משהו שהיינו צריכים להתגבר עליו בחשאי על מנת לבצע את צוויהם המקודשים של השמיים. זו היתה משימה קשה מאוד כיוון שלא יכולנו להשתמש במספר אסטרטגיות  אותן היינו יכולים להפעיל  בתרחישים קודמים מחוץ לעולם כנגד האופל. זמן זה היה זמן בו רובכם לא הבנתם באופן מלא את הסיבה  מדוע היינו כאן ומדוע היינו צריכים להגיע בכאלו מספרים גדולים. לכן, היינו צריכים לאמץ מספר תהליכים באמצעות אנשי הקשר שלנו כדי לשכנע את אלה מהאור שהתנגדו זמן רב לטקטיקות של האופל. מוסדות סודיים רבים אלה  נצפו על ידי המאסטרים הנעלים שלכם אשר  ברובם גרים בעולם כדור הארץ הפנימי של אגרטה. האגרטנס השתמשו בכנות בהשפעתם הרחבה כדי לאפשר לנו להרוויח מספר  של סודות. אלה היו חיוניים כדי לשים אותנו בעמדה שאנו נמצאים בה היום. אנו מודים לאלה מהאור אשר אפשרו לנו להגיע לכאן ולייסד תוכניות אשר מובילות  כעת לניצחונכם הגדול. תוך זמן קצר, אנו מתכוונים להציג את עצמנו לכם ולאחר מכן להסביר איך אתם עומדים להפוך  לתודעה מלאה.

התהליך שקורה עכשיו הוא להתמיר  את אופן פעולתה של מציאות זו. לפני זמן רב, תקופה זו היתה רכושה של קבוצה יהירה מאוד של עוזרים אשר התריסו בשמחה כנגד רצונותיהם של אדוניהם העליונים הקודמים. קבוצה ארצית זו היתה יכולה בהתחלה לשכתב את תוכנית הפעולה של המאסטרים שלהם לפני שתוכנית זו שבה על עקבותיה רק לפני עשור. נכון לעכשיו, אתם צופים כשתוכניות ברחבי העולם של אוליגרכיה אי רציונלית זו מובסת. במשך זמן זה, כוחות האור שמרו על הרושם שעולם זה לא נמצא בתקופה התמרתית. הסוואה זו היתה דרושה. הוחלט לסיים את המעבר כך שזה יאפשר למנוע מרבים את ההלם ממה שקורה. זה יכול לאפשר לרבים להיות מיודעים בהדרגה למעבר הרדיקלי שנכון לעכשיו סוחף עולם זה. עולם חדש זה עומד  להיות שונה לחלוטין מהעולם שחוויתם קודם לכן. לכן, תודעתכם הגדלה עומדת לשנות מציאות חדשה זו ולאפשר לכם לחיות בתקופה החופשית מהדיכוי ומהשקרים של הקנוניה.
כאשר הממשל החדש משתלט, הדרכים הישנות סוף סוף ינוחו. האוליגרכים הבטיחו שהמאסטרים האמיתיים שלהם, הבנקים הגדולים והארגונים הרב-לאומיים הגדולים, תמיד הועדפו על פני האנשים. הם שמרו על חוקים אשר התירו שנתית לידידיהם לקצור רווחים גדולים וגדולים יותר והתקיפו את אלה אשר רצו לשחרר את עצמם משלטון לא חוקי מאוד זה. הם המציאו באופן שוטף סיפורים לגבי הסיבה מדוע ממשל זה נבלם על ידי מבוי סתום ורמות גדולות של חובות ו"הוצאות במרמה". הממשל החדש עומד לבטל משחק משוגע זה ולשחרר אתכם מתיאטרון בובות מתוכנן זה.  הוא עומד להעניש  את האוליגרכים הרמאים האלה ולעצור את כל מי ששיקר וייצר והפעיל מניפולציה עליכם. זמן חדש זה הוא גם כדי למסד מערכת פיננסית חדשה, לגלות מספר רב של המצאות שהוחרמו ולבסוף לסיים את הטיוח  של חוצנים במשך עשורים. לאחר מכן אתם תהיו באמת חופשיים, שופעים ונמצאים היטב על הנתיב הנהדר לתודעה מלאה! זה עומד לאפשר לנו לנחות ולהתחיל לחנוך אתכם.

נמאסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! שותפינו עכשיו נמצאים בשלבים הסופיים של פעולת משלוחים מסובכת מאוד. מספר מוסדות מיוחדים המשתפים פעולה עם תהליך זה סיבכו הליך זה. אנו מודעים כמה משתוקקים השרידים האחרונים של האופל שמנסים לחבל בתנועה זו של כספים ברחבי יבשות ואוקיאנוסים. למרות אלה וקשיים רבים אחרים, פעולה זו היתה עד כה יכולה לסיים את משימותיה המוקצות. בשבועות הקרובים, אנו צופים לכך שנוכל לסיים את כל זה ולהצליח לשים במקום ממשל חדש. אנו מודים בברכה לשמיים ולעוזריהם הרבים אשר תמכו בחן במאמצים אלה. אנו גם מודים לכל אחד מכם. אתם שמרתם למעלה חיוביות כללית, אשר עוזרת מאוד למאמץ אלוהי זה. אנו מייסדים דרך מוארת לעשיית דברים, אשר עומדת להיות המסגרת למציאותכם החדשה!

עומדים לשבח את המאמץ החיובי הזה שלכם. האופל ועוזריו האוליגרכים הניחו ים של אבדון פיזי לאורכו ולרוחבו של עולם זה. אף על פי כן,  אוקיאנוס גדול זה של שליליות לא פגם ברצינות את חזונכם או את האנרגיות שלכם. פעולה נהדרת זו היא סימן מבורך על מי שאתם באמת. הרמה הגדלה של תודעתכם מגבילה בחריצות את האופל ומספקת הוכחה  לסיבה מדוע עומד להינתן ביטוי בזמן הקצר לתקופה חדשה זו. כל אחד מכם מפגין איך תודעה גדלה זו אוטמת את גורלם של אנשי האופל ועוזריהם. לפני כמה עשורים, נקבע כי מאמץ אלוהי זה בלתי אפשרי. עכשיו, זו ראיה והופכת למגמה סמויה שמובילה את האור לניצחון נהדר מאוד! כל זה הוא באמת מערכת אירועים מרשימה.

עתידכם עומד להיות עתיד בו אתם עומדים להשיג את מטרותיכם המפוארות ולהחזיר מערכת שמש זו ואת הגלקסיה אל האור. הזמן מתקרב עבור התרחשויות באמת מופלאות! אלה עומדים לאפשר לנו להופיע ביניכם סוף סוף בחופשיות.  לאחר מכן, אתם עומדים לראות שכל האירועים הגדולים האלה אינם רק כדי להביא לכם את החופש שלכם אלא גם  לגילוי מחדש של העבר האמיתי שלכם ואת מקורותיכם בעולמות הרבים שעיצבו את משפחות החלל שלנו. בידע חדש זה, אתם יכולים להבין את הסיבה מדוע אתם נמצאים כאן ולטפל  בתפקידכם האלוהיים.  ביחד, אנו עומדים לעצב כוכב אומות חדש נהדר ביותר ולקבל בשמחה שורה שלמה של אחראויות חדשות. בכך זה עומד להיות התמרתכם הגדולה ושמחה גדולה בכל השמיים! אתם באמת מבורכים ומוכנים למערכת תפקידים מקודשת ביותר.

היום, המשכנו להסביר איך מציאות נוכחית זו מותמרת ומכינים אותה לעולם חדש. המשפחות השמימיות והחלל הרבות שלנו מתקרבות  לסיום הגדול המנצח שלהם. זה ישנה מאוד את המציאות הזו. הישארו חיוביים ומוכנים באופן מלא לשמחות הגדולות שעכשיו קרובות מאוד למתן ביטוי. דעו יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)Translator: Gili

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

esotericSUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

invoca


לחצו בבקשה על הריבוע הימני בתחתית מסגרת הוידיאו כדי לקבל את הכתוביות .

AN INVOCATION

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

JERUSALEM -01:00H on 14:02:20

http://24timezones.com/

Sheldan Nidle Interviewed by Maarten Horst

Hino SLPlease sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projects


Sheldan Nidle Free Webinar