קוראים

Google+ Followers

יום שבת, 23 באפריל 2016

מסר של Sheldan Nidle, מיום 19 באפריל 2016מסר של  Sheldan Nidle, מיום 19 באפריל  2016

7 עיט, 8 עץ החיים,  12 יד

Dratzo! עולמכם עובר באיטיות לכיוון ההחלטה האלוהית על פשיטת הרגל הבלתי נמנעת של התאגידים בארצות הברית. השלטון האמריקאי  הצליח לסכל את הבלתי נמנע. אף על פי כן, הזמן הגיע למתן ביטוי לשינוי ממשלתי גדול בעולם. כמויות הרמאות והשקר המכוער המוחלט מיצו סוף סוף את עצמם.  לא ניתן לשמור על העקשנות המתמשכת לשינוי של השלטון האמריקאי.  יותר מדי הרבה ממשלות  עזבו את הצד שלו. הרבה יותר מדי כלכלות עיקריות נטשו את מטרתו. ממשלה דה פקטו זו עכשיו לבד והופכת מיום ליום למבודדת יותר מידידיה הקודמים ומבני בריתה במשך זמן רב. העולם מתכוון ברצינות  שהיא תקרוס בחן ותוחלף על ידי משטר שמתאים יותר לאופי המשתנה של כלכלה חדשה, צומחת ויותר משגשגת. זו התקווה והכוונה של מספר פתרונות אפשריים הניתנים בחופשיות לשלטון זה שפתאום מיואש. עכשיו נדרש באמריקה ניקיון בית גדול. הדרכים הישנות  הן אפילו לא מתקבלות יותר על הדעת. רק השקפה שלמה חדשה תתאים. ההנהלה האמריקאית הנוכחית מתחילה להבין אמת זו ומחפשת אמצעים להשיג את הסוף האצילי הזה.

כשהעוצמה הקודמת של אמריקה מתמוגגת לתוך הזריחה של יום חדש, עולם שלם חדש מלא בהתרגשות ובשפע מתכונן כעת להיחשף. הרוזן סנט ג'רמן  (Count Saint Germain) ידע ששורה של אירועים גדולים נדרשים כדי להקים את הבסיסים הנדרשים לעולם חדש זה. בתחילת אלף השנה הנוכחיים, אמריקה עמדה להשיג את הדגל הכוזב הגדול ביותר וקראה לו "9/11". אמריקה הפעילה את אנשיה והשמידה הרבה יותר חיים מאשר דווח כדי ליצור תחושה מעוותת של ביטחון לאוליגרכיה השולטת שלה. ביטחון זה נופץ באמצעות עלייתו בעולם זה של כוח בלתי נלאה אשר שינה את "ניצחונה" של אמריקה לאובייקט שעומד להיות הסיבה העיקרית לחיסולה המוחלט.  שורה של אירועים אלה הובילו ל"שיערוך" ולתחילתו של איפוס מטבעות גלובלי.  זה בלבד העיד שימיה של אמריקה ככוח עליון דמוי אלוהים עברו. זה היה צריך להיות מוחלף  בממשל חדש שנולד בהתאם ל-NESARA  ושפע בלתי מוגבל. יסודות אלה עמדו לגלם עולם חדש המלא בחוצנים, אגרטנים ותחושה חדשה של מטרה.

צמיחה זו בתודעה עוררו השראה באמצעות עבודתם הסודית של השמיים. מאז אמצע שנת 1970 שלכם, כל שומר גוף הוקדש לצמיחה האיטית אבל היציבה בתודעה בתוך הלב והנשמה של האנושות על פני השטח.  תנועה מואצת זו  עוררה השראה באמצעות  הקריסה הקרובה של השמש  בשנות ה-1970 המוקדמות. השמיים ראו באירוע אסטרולוגי זה כמבשר הכרחי למשימה לחזור מהצבת של התודעה המוגבלת שלה למלאכים פיזיים. פעולה זו עמדה להתחיל כאשר קרה אירוע שנקבע כקרוב לאסון. אירוע זה נמנע על ידי התערבותה הפתאומית והמסיבית של הפדרציה. לאחר מכן השמיים ציוו לנו להתחיל התערבות שנבנתה לאט עד שצי המסיבי היה במקום בתחילת שנת 1990.  צי זה עומד להגיע בהמוניהם על פני השטח של גאיה במועד שנקבע בעתיד הקרוב ביותר. בשעה שכל זה התרחש, המאסטרים הנעלים שלכם מינו שורה של חברות מקודשות סודיות כדי להשלים תהליך שהתחיל בתחילת שנת 1800.

חברות מקודשות סודיות אלה פגשו אותנו כאשר התחלנו לחקור את מצב האדמה בתחילת 1990. במהלך עשור זה פיתחנו ידידות עם כמה מקבוצות אלה והתחלנו מערכת יחסים קרובה, אשר  פרחה כעת לידידות קרובה. דרכם, יכולנו להתחיל לתכנן תרחיש של "תמונה גדולה" שתוצג במשך שני העשורים הבאים (1990 עד 2010).  תוכניתנו היתה, יחד עם יועצינו, לתמוך פשוט במה שהמאסטרים והאגרטנים התכוונו. עכשיו תוכנית זו הובילה אותנו לסף ההצלחה. קנונית האופל עכשיו מובסת מיסודה וכל שנשאר הוא לסיים בזהירות את ההליכים האלה שיכולים להבטיח שהכול מיושם בהצלחה. ברגע שזה נעשה, וניתנים שיעורי המאסטרים, אנו יכולים לקבוע מועד לנחיתתנו על פני החופים הנהדרים שלכם.  באותו זמן, אנו יכולים להציג אתכם לחונכים שלנו ולהתחיל את הצעדים הסופיים שיובילו אתכם לתאי האור הקריסטלי האישיים שלכם! לאחר מכן, אתם אמורים לעבור במהירות הכשרה לחיים בהצלחה כישויות אור מודעות במלואן!הללויה! הללויה!

ברכות! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! הושג זמן מיוחד במסענו הארוך והמפרך דרך התקופה האפלה של חיינו. שחר חדש מגיע אשר נובא על ידי השמיים. האנונאקי הלכו ועוזריהם המושחתים נמצאים על סף השמדה. רק באמצעות החסד והחמלה של AEON  עומדת להיות תקופת אור נהדרת. המוטיב המרכזי של רגע זה הוא התקדמות אלוהית של האור כשהוא עובר דרך קצב אלוהי זה של התמרה גדולה. התמרה זו מביאה חירות ושפע שנרמז עליהם לפני זמן רב על ידי אלה המרגישים את הזרימה הנצחית של מקצבים חדשים אלה של החיים. אנו מבקשים שתישארו חיוביים והשתמשו ברגעים אלוהיים אלה כדי לתכנן ולהכין את עצמכם למה שעומד להגיע. אנו המאסטרים המתנו אלף שנה לזמן מקודש זה. תוכניותנו עכשיו מיושמות על ידי חברות האור המקודשות שלנו. זהו רגע עבורכם לצאת מהחשיכה ולהיראות. הושענא!הושענא! הושענא!

זמן מקודש זה הוא זמן מיוחד מאוד עבורכם. המפתח הוא להישאר חיוביים ותומכים מאד בחזונכם. עולם זה משתנה עכשיו בזמן האלוהי שלו. זה נעשה בקצב הטבעי שלו המתרחב יותר מאי פעם. אל תאפשרו לקצב של התרחבות זו לתסכל אתכם. השינוי מתרחש למעשה! היו מודעים לכך ודעו בלבכם שעולם חדש של חופש ושפע נפתח לכם.  תקופה חדשה זו קורמת עור וגידים ונעזרת באלה שלקחו את החזיונות החיוביים הרבים שלכם ונותנים להם ביטוי. לכן, זה חשוב שאתם מחזקים חזיונות אלה בכך שאתם ממשיכים לתמוך בהם. אנו המאסטרים התחלנו כל יום עם סדרת תפילות המתוכננות לתמוך במאמציכם. כוחנו המשולב גורם לשינוי. ביחד, אפשרו לנו ללכת לתוך זמן חדש זה ועשו זאת בידיעה שאנו עוזרים לחזק את המקצבים של זמן חדש זה!

תהליך זה של שינוי הוא באמת תהליך של התמרה מסיבית. פעולה זו היא, במציאות, שינוי באופן בו אתם מבחינים ברצינות בעולם זה. לכן מסיבה זו  שאחד מושפע באופן עמוק על ידי חזונכם. חלקנו בפעולה מסיבית זו היא לברוא ולאחוז בחזיונות חיוביים על העולם החדש שאנו נכנסים לתוכו ביחד. זהו באמת מאמץ קולקטיבי. כל אחד מאתנו מכיל את הקולקטיבי הנהדר הזה. זוהי דרכנו לאחוז בחיוביות חזון גדול זה. שותפינו המקודשים לוקחים חזון רוחני זה ומעצבים את מתן ביטויו. אתם יכולים לומר שאנו אוחזים ביחד את התוכנית האלוהית עבור מטרה זו. פיסה אחר פיסה חזון זה הופך לאמיתי. אף על פי כן זה נעשה תוך שימש במקצבים החדשים שאנו בראנו וממשיך לאחוז ביחד.  לכן, אנו יכולים רק להודות לכם עבור האנרגיות הנהדרות שלכם ולבקש שאתם תמשיכו עד שמטרה גדולה זו מושגת. נמאסטה!

היום, המשכנו לתת את הדיווח השבועי שלנו על הבנייה  של המציאות החדשה. זו היתה דרך ארוכה וקשה למסע. אולם, אתם כולכם התעקשתם. דרך זו היא עכשיו סלולה במידה רבה ואנו מצפים לשמוע כמה חדשות נהדרות בקרוב. דעו יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


Translator: Gili

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

esotericSUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

invoca


לחצו בבקשה על הריבוע הימני בתחתית מסגרת הוידיאו כדי לקבל את הכתוביות .

AN INVOCATION

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

JERUSALEM -01:00H on 14:02:20

http://24timezones.com/

Sheldan Nidle Interviewed by Maarten Horst

Hino SLPlease sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projects


Sheldan Nidle Free Webinar