קוראים

Google+ Followers

יום שבת, 9 ביולי 2016

מסר של Sheldan Nidle, מיום 5 ביולי 2016
מסר של  Sheldan Nidle, מיום 5 ביולי  2016

5 קוף, 4 סמל ההגינות והצדק, 12 יד.

Selamat Jalwa! בעיית תזמון מינורית גרמה להפרעה קלה בשחרורם של הכספים.  משלוחים ראשוניים נדחו עד לאחר יום העצמאות האמריקאי, עקב העימות בין אלה אשר רוצים מסלול מהיר אמיתי ואחרים שרוצים יתר זהירות בעניינים אלה. אנו צופים שזו עומדת להיות הדחייה האחרונה מסוג זה. מרבית מהמימונים הבסיסיים כבר נמצאים בצנרת הפיננסית. המשוכה הקשה ביותר התנקתה. אנו סמוכים ובטוחים שלוח זמנים קפדני עומד להישמר ברגע שכספים ראשונים אלה מגיעים ליעדיהם השונים. המטרה היא להשתמש בכספים אלה כדי לסיים סוף סוף את  נקודות הכוח שנותרו עדיין המוחזקות על ידי קנונית האופל. לכן, המימונים העתידיים עומדים להתקדם באופן חלק ולהסיר את הרגשות התסכול אותם רבים מרגישים. זהו זמן לשפע ולמערכת פיננסית חדשה שתוצג לכולם. הממשל החדש עומד לפקח על כך ולסיים את הרודנות החמדנית שהיתה בשלטון במשך כמה מאות אחרונות. מעצרים ממשמשים ובאים ואיתם, זמן עבור כולם סוף סוף לשמוח!

תהליך זה, כפי שאמרנו, גם לקח זמן רב. אולם, זה היה לימוד עבור כולנו. אנו עכשיו מאמינים באופן מלא אחד בשני ואנו מתכוונים לראות  כי פרויקט זה כולו  מסתיים במהירות. אנו מבקשים, לכן,  את סבלנותכם המתמשכת כשאנו מסיימים את האספקות הרבות ומפקחים על עלייתה של מערכת בנקאית ופיננסית חדשה.  ישנם, ללא ספק, סטיות מעטות לא צפויות שיש צורך לטפל בהן. בכל מקרה, הכל יושלם ומובטחת הצלחה סופית לפעילות זו. מה שנשאר שיקרו התרחישים שנותרו ועבורכם להיות מסוגלים ליהנות ממה שכבר בא לביטוי לפניכם. כאשר אנו הגענו לראשונה לארץ הזו, ראינו איך האנונאקי ומשרתיהם האפלים שלטו עליכם. זמן זה עומד להסתיים. הרגע לפנינו הוא רגע בו אתם יכולים לנשום בקלות ולדעת שהנתיב לתודעה מלאה התנקה. בקרוב, אנו יכולים לטפל ישירות בכם ולהכינכם להגעתנו ויחד איתה, הגעתם של החונכים שלכם. לאחר מכן, אתם עומדים לראות את תאי האור הקריסטלי שלכם באגרטה!

כאשר כל ישויות האופל האלה מתנקות, לאחר מכן זהו הרגע עבורכם לזרוח. ממשל יזום חדש הממומן על ידי NESARA עומד לאפשר לכם  לבצע את הפרויקטים השונים שלכם. השתמשו בזמן מיוחד זה כדי להתאחד ולהתחיל לעצב עולם חדש, בו פחד ומגבלות לא קיימים יותר. השתמשו בשלום חדש זה כדי לפגוש חברים חדשים ולהיות מסוגלים לעבוד עם פרויקטים דומים בכל רחבי עולם זה. במצב רוח רענן זה של שיתוף פעולה, המאסטרים הנעלים מתכוונים לתת לכם מספר שיעורים על המקורות, ההיסטוריה ומה נמצא לפניכם עבור האנושות על פני השטח. תהליך זה עומד להשתפר הלאה באמצעות שורה ארוכה של פרויקטים אשר הם או שייבנו מחדש במהירות או ייצרו תשתיות חדשות (דרכים, ביוב ופרויקטים של טיפול במים לדוגמה).  ראו זאת כזמן בו אתם יכולים להרגיש חופשיים ולהיות מסוגלים להתחיל לשקם עולם זה על פני השטח.  ישנם גם התקנים מוחרמים, אשר יכולים לרפא מחלה ולשפר את מצב בריאותכם וחיוניותכם. התקנים אלה יכולים, גם, לנקות את המערכות האקולוגיות שנותרו על גאיה ולסיים את האסונות שנבעו מהכרייה, מהקידוחים ומהתקפות מעשי אדם על המציאות שלנו.

לדעתנו, המפתח לכל זה הוא הרגע לנחיתות מסיביות על עולמכם. כשאתם משחררים את עצמכם מהמניפולציות ומהשקרים אשר גרמו לכם לפחד באופן שקרי מאתנו, אנו יכולים לסיים את השיעורים מהמאסטרים בכך שנראה לכם מהיכן הגעתם, ונאפשר לחונכים שלכם להתחיל דיאלוג אשר עומד לבטל את שנאת הזרים שלכם ולהציג אתכם לבני הדודים שלכם בכדור הארץ הפנימי.  תהליך זה עומד להיות צעד נוסף לצמיחה פנימית אשר יאפשר לכם לראות איך האטלנטיים שינו אתכם ואיך זה עומד להתהפך תוך זמן קצר. אתם עומדים לחזור, בתאי האור הקריסטלי, למי  שהייתם לפני  ימים אחרונים טרגיים אלה באטלנטיס. כאשר זה קורה,  אתם עומדים לקבל את ההכשרה ההכרחית הדרושה לכם כדי לחיות בקלות בעולם של רפורמה חדשה זו. לאחר מכן,  אתם תתאחדו ותעצבו אומת כוכב חדשה. אתם עומדים לגור בשנית בחלל הפנים החלול של מאדים, ונוס, גאיה ופאקס (Pax). משימתכם האלוהית החדשה היא לסייע לרבים אשר חסר להם גוף אור מבצעי מלא. משימה מקודשת זו עומדת להיות נעזרת באלה המרגישים קרבה לנשמות מעונות במשך זמן רב אלה.

נמאסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! מסביבכם, ילדיי, נח עולם אשר משתנה במהירות לטובה. בעולם מותמר זה, אתם גדלים ובחזון שלכם, יוצרים מציאות חדשה נפלאה יותר. לפני זמן רב, אתם נוצרתם על ידי אלה ששלטו באטלנטיס אשר רצו להעניש אתכם על השקפותיכם באטלנטיס. השקפתכם היתה  כי מה שאטלנטיס עמדה עבורו היה מוטעה לחלוטין.  אתם שלמתם בתחילה מחיר רב עבור כך ועכשיו השמיים מוכנים לתגמל אתכם בכך שהם מחזירים כל אחד מכם לתודעה מלאה. לא ניתן להפריז בחשיבותו של מצבהוויה נהדר זה. זהו הזמן בו אתם יכולים לחיות במציאות אחת ועם זאת לתקשר בחופשיות עם האחרים. זה מאפשר לכם להיות גם חלק מלא נהדר של השמיים ולחיות בחופשיות בפיזיות. אתם, למעשה, תושב של כל המציאויות. מצב מדהים זה הוא מה שממתין לאחר שאתם יוצאים מתא האור שלכם ואתם מאומנים כיאות על ידינו. אנו חיינו עבור כך במשך אלף שנה. אנו מקדמים זאת בשמחה בברכה!

רצונכם החזוי והעמוק להצטרף אלינו הביא את משפחת החלל שלכם לעולם נוכחי זה. זה אפשר לכם בהדרגה להתחיל תהליך שמעביר אתכם הרחק ממה שהמאסטרים האפלים הקודמים שלכם רצו עמוקות שאתם תהפכו. מאסטרים ראויים לנזיפה אלה חרגו מהזמן שהונחל מהשמיים  עבור שלטונם. אנו הוכנסנו לתוך תערובת לא קדושה זו כדי למנוע את הצלחתם. האופל נעצר, אפילו שהם עדיין עוצמתיים לכם, יכולותיהם מצטמצמות מאוד. כשהשמיים  ממלאים זאת באופן עמוק עם הצווים המקודשים שלהם, עולם זה פונה במהירות אל האור. אתם עכשיו עומדים לצפות בשורה ארוכה של תרחישים של השמיים המתחילים  לתת ביטוי ולשנות עולם אפל זה לנצח. אנו מבורכים באמצעות מה שמתרחש. היו מודעים לחסד אלוהי זה והתכוננו להיות מסוגלים להשיג את חלומותיכם. עולם חדש מוכן להופיע לפניכם!

לקח לנו כולנו הרבה ערנות ומיקוד חיובי כדי להשיג נקודה נהדרת זו. כפי שנאמר קודם לכן, עולם חדש זה עומד להיות זמן מלא בניסים. לכן, היו מוכנים לראות כל זאת. המימונים הראשוניים נמצאים בדרך ושותפינו עסוקים בליטוש אחרון של המערכת המוניטארית והבנקאית החדשה.  מטרתה היא לעזור בעיצוב ברחבי העולם של שפע מעבר לאמונותיכם העמוקות ביותר. כל מה שאנו מבקשים שתשתמשו בהשתקפות החיובית שלכם וביכולותיכם לתמוך אחד בשני כדי להבטיח הצלחה בזמן. אנו מוכנים כאשר ניקרא להתחיל תהליך של חינוך אשר יעזור הרבה  להצלחתו של החונך.  יש הרבה לעשות כאן. אתם, ילדיי, צריכים את המשאבים ואת הידע כדי להצליח. אתם עומדים להיות אלה אשר סוף סוף מסלקים את האופל ומקדמים בברכה את ישויות האור, אשר עומדות להיות הנושאים של עולם האור החדש שלכם. הללויה! הללויה!הללויה!

היום, ספקנו הערות על מה שמתכונן לקרות בעולם זה. החלום שנשאתם לתפארת במשך אלף שנה עומד להיהפך לאמיתי תוך זמן קצר. השתמשו בתקופה המתחילה עכשיו להרהר בכך, והיו חלק מפלאות מדהימים.  דעו יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)

Website: Planetary Activation Organization
Translator: Gili

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

esotericSUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

invoca


לחצו בבקשה על הריבוע הימני בתחתית מסגרת הוידיאו כדי לקבל את הכתוביות .

AN INVOCATION

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

JERUSALEM -01:00H on 14:02:20

http://24timezones.com/

Sheldan Nidle Interviewed by Maarten Horst

Hino SLPlease sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projects


Sheldan Nidle Free Webinar