קוראים

Google+ Followers

יום שלישי, 17 באפריל 2012

17.04.2012 

1 הלך שמיים, 6 שמש צהובה, 8 היד

נשמות אהובות שלי! אנו חזרנו! לפני 13,000 שנה ניבאו הקדמונים את השינוי הגדול שמתרחש בעולמכם. זהו חלק ממה שהם קראו "השנה הגלקטית הגדולה". השמיים מכבדים את הזמן הזה באמצעות יצירת אור גדול, אשר ישטוף את האופל וכל עבדיו. אנו התבקשנו, לפני יותר מעשרים משנותיכם, לבוא לכאן ולהיות מוכנים בזמן מוגדר לבצע נחיתה המונית של הצוות שלנו על החופים היקרים שלכם. אז באנו, ואז ראינו כי התאריכים של השמיים עבור משימה זו היו קצת לא ברורים. לכן אנו התאמנו זאת והמשכנו להשתמש ברגעים אלה כדי להכירכם טוב יותר. מאז שהגענו לכאן, נעשינו חלק מהתנועה הקדושה להכין את בני האנוש על פני שטח גאיה לדרישות של הצווים האלוהיים עבור פלנטה זו. אחד מהם הגדיר את הצורך לפתור את התסבוכת של עבדי האופל בשל שליטה על הפלנטה שלכם בדרך של טיהור קדוש. באופן כללי זה יתחיל עם שינוי ענק פורמלי בדרך שבה החברות שלכם פועלות ובדרך בה אתם תופסים את טבעה של המציאות שלכם.


התמרה גדולה זו של המציאות שלכם, למעשה, כבר הושלמה בשמיים, וכל מה שנשאר זה לבוא לידי ביטוי בפיזיות. חלקים בסיסיים של הממשלות העיקריות שלכם חברו יחד עם חברות סודיות קדושות רבות ויצרו בריתות, אשר כללו מספר רב של מדינות לאום. איחוד זה השיג את ההסכמים החוקיים והמוסריים אשר הכשירו את הקרקע לפעולה גדולה שעומדת לקרות באביב זה. הבאנו קואליציה זו ומיזגנו את כוונותיה עם אלה של כדור הארץ הפנימי. כולנו מחויבים לבצע את בדיקת הנאותות שלנו, ובזמן הנכון, להסיר את האופל ואת סוכניו מעמדות הכוח שלהם בעולמכם. פעולה זו תנקה את הדרך עבור שטף פעילות, שתגיע לשיאה בנחיתות הגדולות שלנו על הפלנטה שלכם. אז, אנו יכולים להכין אתכם במהירות לחזרתכם לתודעה מלאה ואיחודכם עם משפחותיכם בכדור הארץ הפנימי, הרוחני ומשפחות החלל. כל זה יהווה חלק מתוכנית גדולה ומשמעותית יותר: להחזיר גלקסיה זו לאור.


מאז הופעתו של השלום בגלקסיה שלנו, השמיים היו מסוגלים למזג את הפדרציה שלנו עם הברית האנג'רה הקודמת (Anchara Alliance). זה הרחיב את הפדרציה הגלקטית של אור שעתה ממוקדת בלהביא אתכם לתודעה מלאה. בהרבה מובנים, אתם מהווים סמל גדול לחברים הקודמים של ברית האופל של האנצ'רה, אשר מבקשים מאתנו, מידי יום, פרטים על מה שקורה בעולמכם. הם משתוקקים מאוד שתבואו ותעזרו להם בתהליך ההאצה הייחודי משלהם, וזו הסיבה מדוע כמעט חצי מהצי שלנו במערכת השמש שלכם מורכב מספינות מאומות-כוכב שהצטרפו אלינו לאחרונה. הקשרים שלנו שמרו על החלפה קבועה של נתונים ופגישות אתם כדי לדון בהתפתחויות בפלנטה שלכם. כרגע, אנו אוספים מידע לגבי מה שיקרה בקרוב. כוחות צבא ומשטרה שונים מוכנים לבצע את המעצרים הרבים של אנשי מפתח בממשלות שלכם, ברשתות הפיננסיות הגלובליות ובבנקים עיקריים ברחבי העולם שלכם. מעצרים אלה מהווים את הדחיפה הראשונית של המשימה העצומה ליצירה מחדש של המציאות שלכם.


היצירה מחדש של המציאות שלכם תאפשר לנו לבוא ולעבוד בצורה גלויה בעולמכם. לפני עשרות שנים הרשיתם ל"שד" הגרעין לגדול בתוך רשת של תחנות כוח גרעיניות אשר כרגע משרתות כמקורות העיקריים של חשמל. למרבה הצער, הם נבנו בהתאם לתכנונים לקויים שכתוצאה מכך דולפים מדי יום כמויות לא בטוחות של קרינה לתוך האוויר, המים והאדמה שלכם. חיוני כי ייסגרו כל אזורי האחסון המקומיים של פסולת גרעינית וינוטרלו. כרגע, מספר תחנות כוח גרעיניות ביפן הפיצו כמויות גדולות של קרינה לתוך האוקיאנוס השקט וסביב העולם שלכם. הרבה מאוד מהרעל הרדיואקטיבי חולץ בחשאי מדי יום מהאוקיאנוסים שלכם ומהאוויר שלכם על ידי הצוות שלנו, אולם כזה סיכון פוטנציאלי בריאותי מצריך התערבות פעילה יותר שלנו באמצעות רשת הספינות. זוהי אחת מהסיבות העיקריות שהממשלות החדשות שלכם יחשפו אותנו בימים בהם הם לוקחים לידם את הכוח ולא בתוך שבועות כפי שתוכנן מקודם. יש לנו הרבה מה לומר בשידורים אלה באשר לאופן נטרול סיכוני בריאות רציניים אלה ולאופן ניקוי האוויר, המים והקרקע שלכם.


נמאסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! אנו באים עם חדשות לגבי התקדמותם של השותפים שלנו בהגשמת השפע שלכם והמשטר החדש שלכם. המעצרים הרבים יקרו מאוד בקרוב. דמויות רבות בבנקאות ובפיננסים כבר התפטרו ממגוון רחב של מוסדות ברחבי העולם, ועתה אירועים אלה שכמעט ולא מדווחים כוללים את ההנהלה הבכירה של כמה תאגידים עיקריים בינלאומיים. שותפינו מגבילים את התנועות של נושאי משרה בכירים רבים כהכנה למה שעומד לקרות. השינויים בממשלה ייוודעו בציבור רק לאחר שנבטיח את השליטה על מספר תאגידים בנקאיים עיקריים ונקבל תפקיד פיקוח בפעילותם של מספר בנקאים מרכזיים עיקריים.


כוונתנו היא להפיל את המערכת הפיננסית המושחתת הנוכחית ולנקות את שוקי המסחר של החברה הגלובלית שלכם. יש להתמיר דרסטית את התאגידים והמניפולציות הרבות במניותיהם והספקולציה שאינה צודקת של סחורות. על מנת להניע אתכם מחוץ לביקוש ולקיפוח לתוך תחום של שפע בלתי מוגבל, הכלכלה שלכם דורשת גם טיהור עמוק וגם שינוי תצורה מוחלט. הסוף של מיסוי לא חוקי ויישום טכנולוגיות שונות חדשות המעוררות יראת כבוד, יהוו התחלה טובה. העבודה של מוסדות פיננסים עיקריים שלכם תשתנה במהירות מבלי הכר; הם יהפכו למכשירים שיאפשרו את ההגשמה והניהול של חלומות ליבכם, אשר יובילו לסביבה אופטימאלית עבור ההתמרה העצמית שלכם לישויות מודעות במלואן של אור.


באשר לממשל שלכם, הוא זקוק נואשות לשיפוץ מלא! פוליטיקאים והסיעות שלהם, מאז ומתמיד, נזקקו לגיוס כסף על מנת להיבחר או לשמור על משרה ציבורית. דרישה זו הנה הזמנה פתוחה לפשרה מוסרית, מעילה במשרד גבוה, או אפילו השתלטות על ידי "אינטרסים מיוחדים". הממשל החדש שלכם ינוע במהירות מעבר לשיקולים אלה וייסד סביבה אשר תרתיע פעילות מעין זו. זה ייעשה באמצעות מיסוד רשת רחבה של כלבי שמירה ציבוריים, בהשראת גישה חדשה לממשל ובאמצעות הקלה גדולה לגישה לממשלה ויחסי הגומלין בין נושאי המשרה והעם. אוכלוסייה מיודעת במלואה ומחונכת ושקיפות הגדלה במהירות בממשלה יתמירו את הביצה הנוכחית. אנו מתכוונים לפקח מקרוב כיצד דברים מתקדמים ולעדכן אתכם כמה טוב אתם פועלים על מנת שהממשלה תתאים לצרכיכם.


היום , אנו טיפלנו בכמה אלמנטים אשר יגרמו לאירועים המיועדים לשנות את עולמכם לטוב יותר. אנו גם דנו בכמה אספקטים של מה שאנו צריכים לעשות כדי לנקות את המערכות האקולוגיות של גאיה. הזמן מתקרב לכמה אירועים שנחוץ מאוד להגשימם! דעו יקירי, האספקה שלא ניתן לספרה והאין סופית של שפע של השמיים היא למעשה שלכם! לכן היו זאת! סירנים היו אחד! ושמחו!

   

Translation: Gili Weizman 
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

esotericSUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

invoca


לחצו בבקשה על הריבוע הימני בתחתית מסגרת הוידיאו כדי לקבל את הכתוביות .

AN INVOCATION

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

JERUSALEM -01:00H on 14:02:20

http://24timezones.com/

Sheldan Nidle Interviewed by Maarten Horst

Hino SLPlease sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projects


Sheldan Nidle Free Webinar