קוראים

Google+ Followers

יום שלישי, 3 באפריל 2012

03.04.2012 

12 הסערה, 13 קוף , 8 היד

נשמות אהובות שלי! אנו חזרנו! עולמכם ממשיך את השינוי שלו למציאות חדשה. הפלנטה נעה כמעט 2.0 מעלות לכיוון המסלול האליפטי סביב השמש כתוצאה מהתגברות האנרגיות העוברות דרך השמש שלכם מליבת הגלקסיה. אנרגיות אלה לוחצות מאוד את הרשתות הפלנטריות, אשר גם הן ממשיכות להשתנות. אותן אנרגיות מליבת הגלקסיה יוצרות מצבים בעולמות המים האחרים, אשר מזיזים אותם קרוב לנקודת השינוי הקדושה של מערכת השמש. זה קורה כאשר מערכת השמש שלכם מתיישרת עם שאר הגלקסיה שלכם, מאפשרת לגלקסיה לשנות מהותית את צורת הספירלה הבסיסית שלה, ומאפשרת לרשתות המציאות של הגלקסיה שלנו להיכנס לתוך יישור קצבי עם כ- 350,000 גלקסיות אשר יוצרים סקטור זה של פיזיות. אנחנו הודרכנו על ידי השמיים להגביר את רמת השתתפותנו יחד עם האלוהים הגלקטי כדי לראות התאמות אלה ממשיכות בהתאם לצו הבורא והמלאכים הקדושים של AEON. פרויקט זה העולה בקנה אחד עם ההתערבות האלוהית, קורה עתה בעולמכם.

ההתערבות האלוהית מתקרבת לנקודה קסומה! כרגע, אנו משגיחים על השלבים הסופיים בהם המציאות של עולמכם מתמירה מאופל לאור. נציגי השמיים, העובדים בתיאום עם מספר חברות סודיות קדושות ורבים מהמאסטרים הנעלים שלכם, מוכנים לשחרר שפע עצום. שגשוג אוניברסאלי זה גורם לשינויים גדולים בדרך שבה פועלות המערכות הפיננסיות והפוליטיות הגלובליות. זו באמת תהיה שנה בסימן שינוי חריג וייחודי! ההיבט החשוב ביותר עבורנו הוא, בוודאי, גילוי מלא על ידי ממשלות חשובות שונות על נוכחותנו הנדיבה ומשימתנו כאן. אנו מאוד נכונים להמשיך עם הפעילויות הרבות בהתאם לסדר היום שלנו, אשר סוכם עם אלה אשר מחזירים אתכם למצבכם הטבעי של תודעה מלאה. תוך כדי כך שאנו מדברים, פעולות מקדימות מבוצעות על ידי גייסות צבאיים עולמיים שיועדו לכך וקבוצות המשטרה הקשורות אליהם. הם מיישמים את השלבים האחרונים של תהליך גלובלי של מעצרים רבים אשר ישנו את עולמכם לעד. מעצרים אלה מבשרים על משטר חדש ושגשוג חדש לכולם!

זו ההתפרצות יוצאת הדופן הראשונה של שינויים אשר תוביל לסדרות של אירועים מרגשים יותר מאי פעם. אנחנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם האגרטנס (Agarthans) כדי להקים עבורכם מסלול אופטימלי לחברה הגלקטית, מתחילים עם טכנולוגיות סודיות רבות אשר נכיר לכם באמצעות הממשלות החדשות שלכם. ממשלות אלה גם יקטינו את חובותיכם ויחלקו את השפע החדש שלכם. אז זה יהיה הזמן לעמוד, גלובלית, מול העובדה המאוד אמיתית של שינוי אקלים, וזה יצריך שינוי כולל בגישתכם לחייכם היקרים בפלנטה. ההרס המתמשך והמסיבי של ביתכם בעולם צריך להיפסק. טכנולוגיות חדשות יהיו זמינות מידית כדי לסייע לפלנטה ולהתחיל את השבת העושק שנמשך אלפי שנים. תפקידינו כיועצים כוללים הוספת הטכנולוגיה שלנו לזו שלכם, ומתן ייעוץ לכם על דרכים לטפל בצרכיכם הגלובליים המאוד לוחצים. כל זאת שמעתם לפני כן הרבה פעמים; עתה הגיע הזמן לדון למעשה איך להוציא לפועל את הכול.

האגרטנס מכירים אתכם היטב; למעשה הם חיו בינכם בסתר קרוב ל-13 אלפי שנה, ולכן חוכמתם מאוד חשובה לנו. למאסטרים הנעלים יש משימה קדושה לתקן את העוולה של שקרים ורמזים ארוגים בפילוסופיות הדתיות על ידי האופל. האמת צריכה להישמע בגילוי לב ועם זאת בדרך כזו כך שתוכלו להבחין בתחכום שהשתמשו בו האנוננאקי (Anunnaki) כדי לעוות את עבודות הדת שלכם. המאסטרים יכולים להעמיד דברים על דיוקם, ולספק בסיס לשכתוב מלא של ההיסטוריות העתיקות שלכם וסיפורי האגדה לגבי מקורות האנושות. כמו כן, קיימת חשיבות ראשונית להסתגלות מחדש המסיבית לדרך בה אתם מתייחסים להוויה הנהדרת שאתם גרים בתוכה. נפילתכם לתוך תודעה מוגבלת מצעפת דברים רבים מכם, והדרך חזרה לתודעה מלאה יכולה להתמיר את המסתורין לתוך מושגים אשר יהפכו במהירות כחלק מהידע שלכם היום יומי על עולם זה והפיזיות עצמה. כל זה יתחיל בגילוי/חשיפה.

נמאסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! בשבוע זה עזרנו לשותפים הרבים שלנו להכין מספר פרויקטים מיוחדים לפעולה מידית. אנו צייתנו בכל דרך לצווים הקדושים של השמיים, ועתה הוסכם כי המציאות שלכם מוכנה במלואה לשינוי. שינוי זה יתחיל עם סדרות של מעצרים ו"התפטרויות" של דמויות חשובות אשר משרתות את האופל בממשלה, בפיננסים ובבנקאות בינלאומית. פעולה זו מובילה ישירות לשתיים אחרות: מסירת קרנות השפע שלכם על ידי הצוות שיועד, בו זמנית עם העברת הכוח הפוליטי במספר ממשלות חשובות בעולם לממשלות מעבר. שתי פעולות אלה יובילו לשלישית: סדרת הודעות רשמיות המסבירות את מערכת הבנקאות והפיננסית החדשה, מחילת חוב מלאה, ושחזור של הזכויות הריבוניות שלכם.

פעילויות אלה יאותתו שהגילוי קרוב ובלתי נמנע. באשר לסוגיה אחרונה זו, יש לקחת בחשבון שיקול מרכזי: עולמנו המבורך והיקר מצריך סיום דחוף למלחמה כמו האיומים שקיימים עתה המסכנים את בריאותו. אנו בקשנו את משפחות האגרטן והגלקטיות שלנו להצטרף אלינו בהחזרת בריאות גאיה, אולם פעילות זו מצריכה התערבות ישירה ופתוחה גדולה מצידנו. למזלנו, פעילות גלויה זו תאושר על ידי ממשלות המעבר החדשות, ולכן הצורך להודעת הגילוי/החשיפה עלתה על סדר היום, מסוגיה שתטופל בשבוע השני של ממשלות הביניים עם כניסתן לתפקיד זה לסוגיה שמטופלת במלואה יחד עם ההודעות הראשונות שלנו. תככי האופל אינם יכולים ולא יהיו יותר מותרים. הגיע עידן חדש לאנושות!

עיקרו של מסר זה הוא להבטיח לכם שעבודה רבה הושלמה על ידי שותפינו להחלפת שלטון האופל ולחלוקת תוכנית השפע העצומה הגלובלית. אלה הם רק חלק מהפעילויות שתוכננו על מנת להעביר אתכם לתודעה מלאה. פעולות ההכנה הקרובות ישנו באופן בלתי הפיך את עולמכם ויספקו נקודת כניסה למשימת הקשר הראשוני של הפדרציה הגלקטית. אנו והאחיות והאחים האגרטנים גם מתכננים להכיר את עצמנו לכם באותו זמן. אמנם מה שיקרה יכול לזעזע אתכם, זוהי למעשה התחלה שתוביל אתכם לשמחות המבורכות של תודעה מלאה. כאן, אתם תעזרו לכל השמיים ולנו לגלות את התוכנית האלוהית של פיזיות. אלה באמת זמנים מרגשים שאתם עדים להם וחיים דרכם!

היום, המשכנו את הדיון שלנו לגבי מה שיקרה בעולמכם. תור הזהב החדש עבור האנושות הפציע. הודעות הגילוי שיוכרזו על ידי הממשלות החדשות שלכם יתירו לנו לעשות מספר דברים שהם חיוניים להכנת הקרקע לנחיתותינו ההמוניות. אנו מחכים בשמחה לאפשרות של רשמית להיפגש עם כל אחד מכם. דעו, יקירי, האספקה שלא ניתן לספרה והאין סופית של שפע של השמיים היא למעשה שלכם! לכן היו זאת! סירנים היו אחד! ושמחו!


   

Translation: Gili Weizman אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

esotericSUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

invoca


לחצו בבקשה על הריבוע הימני בתחתית מסגרת הוידיאו כדי לקבל את הכתוביות .

AN INVOCATION

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

JERUSALEM -01:00H on 14:02:20

http://24timezones.com/

Sheldan Nidle Interviewed by Maarten Horst

Hino SLPlease sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projects


Sheldan Nidle Free Webinar