קוראים

Google+ Followers

יום שבת, 15 בספטמבר 2012

14.09.12

מסר של Sheldan Nidle, מיום 11 בספטמבר 2012

4 סערה, 7 Zip, 9 אדם


נשמות אהובות שלי! באנו היום למסור לכם מסר. המסר הינו על ההתמרה המתקרבת של עולמכם. כיום, מספר אירועים מרהיבים מתרחשים מסביב לעולמכם. הם מבשרים על השינוי הגדול המתכונן להיחשף. האנושות מתעוררת מתנומתה הארוכה ואינה נוטה יותר לאפשר למאסטרים הארציים שלה להכתיב אחרי איזה נתיב לעקוב. האנושות, עתה, תומכת בצורה פעילה בדמוקרטיה האמיתית המוקמת בעולמכם, והשומר הזקן אשר הנהיג את הקלפטוקראטיה העולמית הקודמת אינו מסוגל יותר להכריח אתכם לציית באופן עיוור לפקודותיהם. הציבור קורא לדיון כללי בכל נושא. המחאות במקסיקו, הצווים הרשמיים באיסלנד והמרד הפעיל בסוריה מדגימים את רמת ההחלטיות אשר קיימת מאחורי מה שהאנושות דורשת בגדול מ"שליטיה". הזמן הגיע לניקיון כללי, המוביל לתבנית מחשבה לגמרי חדשה אשר יכולה לספק פתרונות אמיתיים לבעיות הישנות; אולם, מעל הכול, זה חייב להיות זמן בו הריבונות האוניברסאלית הופכת למציאות חיה ונושמת אשר כל אומה על הפלנטה מכבדת ושומרת עליה.

לפני 11 שנה בתאריך זה ממש, קבוצת קושרי האופל ביצעו את החלק השני של ההפיכה הצבאית אשר תחילתה היווה הרצח של הנשיא ג'והן פ. קנדי. ההפיכה הצליחה מעבר לכל הציפיות, וצמצמה את העולם לנקודה בה ניתן היה לנהל ולשלוט בכל האירועים הבאים לידי ביטוי. התוכנית שהושגה בנקל השתנתה במפתיע כאשר האנונאקי והאופל שלהם הניחו את נשקם "ובאו לשולחן" עם הפדרציה הגלקטית ב- Truce of Anchara. פתאום עבדי כדור הארץ היו נתונים לחסדי הגורל ללא ההנחיה הנוקשה אשר הם התרגלו לסמוך עליה בכבדות ופעולותיהם העוקבות שיקפו את החוסר של מנהיגות זו. התוצאה היתה סדרת אירועים מוכנה יותר בגסות. לשמחתנו, אנו עכשיו נהנים מתוכנית הפעולה הלא מתוחכמת של קבוצת קושרי האופל, כיוון שהינה מאוד בלתי מיומנת, המשולבת עם העלייה המתמדת של השמיים של התודעה האנושית, שיצרה את המצב הקשה של הסרת קבוצת הקושרים מכוחם. עתה לקבוצה זו אין אופציות וכל מה שנותר עבורם הוא לשחרר את אחיזתם האכזרית על העניינים הגלובליים ולהסכים לדרישות של השמיים להיכנעותם המיידית.

אנו בפדרציה הגלקטית הנחינו את מרד האנושות לרמתו הנוכחית. משפחתכם בכדור הארץ הפנימי סיפקה אף היא את המומחיות להביא ממשלות רבות לנקודת כניעה. המפתח להתפטרויות אלה הינה המערכת המוניטרית הגלובלית. כיוון שמערכת המטבע(fiat) השולטת על הכלכלה שלכם היא על סף קריסה, הקש האחרון יהיה סדרת שינויים באופן פעילותה של הבנקאות הבינלאומית בשילוב עם המעבר למטבעות חדשות המגובות במתכות יקרות. שתי ההשלכות העיקריות של תקן זה של מתכות יקרות הינן: ראשית, ספקולציה בינלאומית בזהב שתהיה נתונה לרגולציה מחמירה כדי להבטיח את יציבותה של המערכת המוניטרית החדשה. שנית, כניסתו של המטבע הקשה תדיח את המטבע fiat משווקי הכספים. שווי חייב לעקוב אחרי שווי , וזה יכול לזרז את הסחר העולמי ואת הבנקים בו למשבר מהיר. המערכת החדשה מחכה בפתח! אותם בנקים אשר אינם מסוגלים להבטיח את מקומם במערכת זו ייעלמו וכתוצאה מכך ייווצר לחץ עצום על הבנק המרכזי של כל אומה.

כל ממשלה תחווה מספר ימים קריטיים. ממשלות יתפטרו תחת לחץ; יוקמו שלטונות מעבר חדשים; המהפך הגלובלי יעזור להעלות את הכרזת ה- [1]N.E.S.A.R.Aבצפון אמריקה. בקיצור, המטרות המרובות של בנות הברית שלנו של כדור הארץ יתממשו כאשר כל השינויים האלה בשלטון יתירו את התהוותה של גרסה גלובלית של N.E.S.A.R.A. זה ילווה בהכרזות רשמיות. הצהרות אלה מאפשרות את קיומה של המציאות החדשה שלכם. אז האור יכול לגבור על מה שקבוצת קושרי האופל הניעה באמצע שנת 1960 עם הירצחו של קנדי. תתגלה האמת על דברים רבים, כולל האירועים "המוזרים" של בחירות שנת 2000 לנשיאות בארצות הברית והרס של מרכז הסחר העולמי בניו יורק וההתקפה על הפנטגון. אחת מהמטרות היתה שתי המלחמות הבלתי חוקיות, שהתנהלו לצורך המשך שליטתה של ארצות הברית על המערכת הפיננסית הגלובלית המושחתת במידה הולכת וגוברת. כאשר בית הדין לפשעי מלחמה יתחיל בקרוב את ישיבותיו המיוחדות, הוא ידון בכל הפשעים האלה.

נמאסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! באנו ביום זה כדי להתייחס לכמה חדשות נוספות לגבי עולמכם. גאיה נמצאת בעיצומם של שינויים גדולים, ובקשנו ממנה להאט באופן זמני את קצב השינויים על פני האדמה. היא מאוד מבקשת לסדר מחדש את המציאות שלה ולאחד מחדש את פני השטח שלה והעולמות הפנימיים. היא יודעת מה אנו עושים ומבקשת בכנות מאתנו להאיץ את הפעולה החשובה של התמרת האנשים על פני השטח שלה. אנו עושים זאת. התומכים הרבים שלנו עסוקים בכך שהם עובדים על מנת להכניס למשחק חברה חדשה עבור כל אחד ואחד מכם, וזאת כדי להגיע לנקודה בה סדרת פעולות תכפה שינוי מסיבי. המפתח לפעולות אלה נח, במזרח, עם Quan Yin[2] ועוזר שמימי, ועם הרוזן סנט ג'רמן (Count St. Germaine) ומאסטרים נעלים אחרים במערב. פעולותיהם המאוחדות מתואמות על ידי אנשי קשר שהוקצו לנו על ידי צוות הקשר הראשוני של הפדרציה הגלקטית.

פעולות אלה ייצרו מערכת פיננסית חדשה עבור עולמכם, שגולת הכותרת שלה הינה מערכת מוניטארית גלובלית הקשורה למתכות יקרות כזהב, כסף ופלטינה. מערכת מוניטארית חדשה זו תנוהל על ידי מספר של אומות ותפעל באמצעות מערכת בנקאית חדשה. זה יהיה סופה של מערכת המטבע fiat מונחית דולר שהוקמה בתום מלחמת העולם השנייה על ידי האומות המאוחדות שנוסדו מחדש. הקובע המרכזי של המערכת החדשה הוא לחלוטין מונחה מחדש ועובד בשיתוף פעולה ובשילוב עם הבנקים המרכזיים. מערכת זו תעבוד בהתאם לסדרת חוקים אשר יעודדו שקיפות מלאה וגילוי של כל הנהלים המוניטריים. חוקים חדשים אלה יגרמו באופן אפקטיבי לבנקים הפועלים על פי ההסדר הישן לפשוט רגל. התפתחות זו תוביל להתמוטטות המוסדות הפיננסים הנוכחיים רבי-הפנים והפושעים. הבנקאות החדשה תזרז ממשל חדש.

הממשלות החדשות תהיינה התוצאה הטבעית של תסכול גובר של הציבור באשר לפעילויות האבסורדיות והפושעות של הסביבה הפוליטית הבינלאומית אשר הולידה ותמכה במערכת בנקאית שגרמה לעוני בכול עולמכם. צורת הממשל החדשה שלכם, כמו המערכת הפיננסית החדשה, תהיה באמת שקופה ותפטור את הפלנטה ממקור הסבל הגדול ביותר: פוליטיקאים מקצועיים! נוכלים נגררים מגוונים אלה ילכו בדרך של הדינוזאורים. בגלל הנזק שלא יתואר שהם המיטו על כדור הארץ ועל צורות החיים שלה, הם צריכים להבין את "פשעיהם כנגד החיים" ולבקש סליחה מהיצורים המבורכים שהם עזרו בהשמדתם. מנקודת מבט זו, אנו חושבים שזוהי חובתנו ליצור עולם שהאושר שלו יספק שמחה ושפע לכולם. הזמן עבור ברכות שמימיות אלה, הגיע!

היום, המשכנו בדיון שלנו לגבי האירועים של היום. הרגע הגיע למציאות חדשה. זהו גם זמן עבורכם לסיים את מסך הבורות שעוטף אתכם ושתלמדו שאינכם לבד. פמליה גדולה של ישויות, שמימיות ופיזיות, באו לסייע לכם בחזרתכם לתודעה מלאה. דעו יקירי, האספקה שלא ניתן לספרה והאין סופית של שפע של השמיים היא למעשה שלכם! לכן היו זאת! סירנים היו אחד! ושמחו![1] הערת המתרגמת – מתוך ויקיפדיה- N.E.S.A.R.A הינם ראשי תיבות של ההצעה של

National Economic Security and Recovery Act , סדרה של רפורמות כלכליות שהוצעו במהלך שנת 1990 על ידי Harvey Francis Barnard , אשר כללו החלפת מס הכנסה במס מכירות, ביטול חישוב ריבית דריבית על הלוואות מובטחות וחזרה למטבע הצמוד למתכות יקרות ( לדוגמה זהב וכסף) אשר תוצאתו הינה 0% אינפלציה וכלכלה יציבה יותר. ההצעות לא הוצגו בפני הקונגרס.

[2] הערת המתרגמת - Quan Yin הינה האל האוניברסאלי האהוב ביותר בדת הבודהיסטית. היא התגלמות

החמלה, האהבה וטוב הלב.Translation: Gili Weizmanאין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

esotericSUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

invoca


לחצו בבקשה על הריבוע הימני בתחתית מסגרת הוידיאו כדי לקבל את הכתוביות .

AN INVOCATION

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

JERUSALEM -01:00H on 14:02:20

http://24timezones.com/

Sheldan Nidle Interviewed by Maarten Horst

Hino SLPlease sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projects


Sheldan Nidle Free Webinar