קוראים

Google+ Followers

יום שבת, 1 בספטמבר 2012

28.08.2012מסר של Sheldan Nidle, מיום 28 באוגוסט 2012

3 נחש, 13 Uo, 9 אדם

נשמות אהובות שלי! חזרנו! נכון לעכשיו, אנו מחכים למועד בו נתחיל את פעולות ההכנה שיתרחשו לפני הבאת המערכת הבנקאית החדשה המקוונת. תקופה זו תלווה במהירות בהודעות רשמיות על המערכת הפיננסית הגלובלית החדשה, אשר מעצם טבעה תיצור מצב אשר לא יאפשר לקבוצת קושרי האופל להתקיים. הממשלות החדשות שיוקמו לאחר מכן יאפשרו את מסירת קרנות השפע. לפני זמן רב, עולמכם שוכנע לקבל לא רק שנקודת המבט העולמית הלא הגיונית של האנוננאקי היתה "אמיתית" אלא שמציאות אחרת אינה אפשרית. אמונה זו תנופץ באמצעות המערכת הכלכלית החדשה אשר תפתח דלתות שהיו סגורות בחוזקה על ידי קבוצת קושרי האופל. ההעברה הענקית הקרובה של הקרנות תסיר את הסגר על ההתקדמות שהאופל כפה עליכם במשך עשרות שנים, וברגע שהתפס הזה ייעלם, ניתן לקדם את הנהלים החדשים המלווים בהסברים רשמיים. אולם, אלה הם רק הצעדים הראשוניים אשר יובילו במהירות לפעילות מסיבית שתחשוף את סדר היום שהוכתב על ידי האור ותתמיר את העולם הנוכחי שהינו סיוט לחלום חדור אור.

כאשר מודיעים על התפתחויות שונות אלה ועולמכם משתנה בהתאם לגמרי, סגנון חדש וטוב יותר של ממשל יהפוך להוויה אשר תבטיח הקנית יותר ויותר פרטים על השינויים הנרקמים במישורים רבים. אנו באנו לכאן לשמש כחונכים (מנטורים) לשינוי גדול זה. אחד מהגורמים ברי-השינוי המהותי יהיה שחרור של הרבה טכנולוגיות שנמנעו מכם במשך עשורים רבים. אנו גם משתוקקים לבצע את ההודעות אשר יובילו לגילוי. גילוי אינו עושה פחות מאשר פותח עבורכם בשנית גלקסיה ענקית זאת. עם הגילוי, אתם תהיו שותפים לדברים אשר ישנו באופן דרסטי וסופי את האופן בו אתם קולטים את היקום ומקומכם בו. זה לא יהיה יותר מקום שאינו מסביר פנים, שטח לא נודע; פתאום הוא יכיל מקומות בו יגורו חברים ומשפחה, ויהיה נגיש בקלות, תוך שימוש בטכנולוגיה החדשה שלכם. אבל הכי חשוב, זה יהיה עולם שניתן להבין אותו במלואו, אשר מאשר ברוב פאר את אחדותכם עם כל החיים על ידי כך שמדגים לכם כמה אנו כולנו משתלבים עם הבורא ולכול בשמיים.

האיחוד מחדש שלנו איתכם יביא אתכם לסף של תודעה מלאה, כך שיאפשר לכם לראות בדיוק כמה קל זה לעשות את הצעד הסופי לתוך מצב טבעי של קיום. ברגע שהכול בשלמותו בשנית, אתם יכולים לחדש את שירותכם המקודש כחונכיה הנאמנים של גאיה, ובכך לעמוד בשנית בהבטחה שאנו בני האנוש הבטחנו לה לפני כ-900,000 אלף שנה. אכן, חניכה זו כוללת פיקוח על המערכת השמש שלכם בשלמותה. חידוש שירותכם האלוהי כולל איחוד מחדש עם המשפחה בכדור הארץ הפנימי ופגישה עם ישויות רבות לא גופניות שבאו מכול רחבי מערכת השמש הזו וביצעו משימות אלה שאתם עומדים לבצעם בשנית. ההיררכיה הרוחנית המקומית שלכם מבטיחה לנו שאתם די מוכנים למשימות אלה ושאר משימות שבקרוב ידרשו את תשומת לבכם. האגרטנס ושותפיהם היונקים הימיים מכינים את הכרוזים שיינתנו לכם ברגע שאתם תותמרו חזרה לתוך מצב המודעות המלא שלכם. זה יהיה כרוך בסיפור כיצד אתם הגעתם במקור לכדור הארץ ומדוע הירכיות רוחניות רבות הסכימו להפוך אתכם לפני זמן רב לישויות מודעות במלואן בוגה (Vega).

היסטוריה זו מהווה חלק מהתהליך הענק של חיבור מחדש שלכם למוצאיכם המיוחדים ולאחר מכן, מכירה לכם את החובות של תודעה מלאה ואחריוּיוֹת רבות שלכם לחלק זה של הפיזיות. כאשר אתם מתחילים להיזכר במוצאיכם, יהיה צורך לספק הדרכה כללית שיכולה לעזור לחברה הגלקטית המתהווה להגשים את הגורל באמת הלא יאמן שלה. אלה מכם שהסכימו בחוזי החיים שלכם להישאר כאן, צריכים להיות מודעים למה שצפוי לכם מההיררכיה הרוחנית המקומית שלכם. השמיים ואתם תעבדו באופן הדוק כדי לגלות את התוכנית האלוהית במגזר הזה של פיזיות. היבט אחד שאנו כבר הזכרנו לכם הוא חברותכם בקבוצה ענקית של ישויות אשר מבקשים לרכוש גוף אור ולעשות את המסע המקודש לתודעה מלאה. יכולות אלה עושות אתכם לישויות מאוד מיוחדות, וזו הסיבה מדוע מפקחים עליכם באמצעות כה רבים ברחבי הגלקסיה. זה גם מסביר מדוע השמיים אישרו לנו לבצע את משימת הקשר הראשוני.

ברכות! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! אנו באנו בתאריך זה עם כמה חדשות טובות! מרשים לנו עתה להסביר לכם שעומדת להתגשם בקרוב מערכת בנקאות חדשה. בנקים מרכזיים בעולמכם מתכוננים כעת ליישום חוקים חדשים רבים. תקנות אלה ישנו את הפעילות של העסקאות הבינלאומיות ויכינו לסדרת הודעות המציגות מטבע מגובה חדש. הומלץ לממשלות בעולמכם ליישם גרסה בינלאומית של N.E.S.A.R.A[1], וזה יזרז שינוי מהיר במערכות הפוליטיות העולמיות. בהתאם לכך, הפדרציה הגלקטית הציבה מספר ספינות הגנה בעמדות כדי להבטיח כי שינויים אלה יתרחשו כפי שהוסכם על ידי קבוצת קושרי האופל. הזמן הגיע עבור אנשי האופל לוותר על כוחם ולהיכנע לאור!

שינויים אלה יכולים לאפשר לחברות הסודיות המקודשות שלנו להתחיל להפיץ את קרנות השפע לעולם. אנו יעצנו לשותפינו להכין מספר הדרכות מיוחדות אשר יסבירו אמיתות רבות אשר הותאמו במידה ניכרת או הוחבאו במלואן מכם במשך אלף שנה. נסיבות אלה אילצו אותנו להחביא מידע זה עמוק בתוך המרתפים של מקדשים וקתדרלות רבות עד זמן כזה בו אנו יכולים לשחרר זאת לכם. אתם תהיו, בתחילה, קצת בשוק, אבל אמיתות מקודשות אלה צריכות להיות בשנית חלק מהידע הרוחני שלכם על עולם פיזי זה. בעקבות כך יתחיל תהליך של בירור בהתייחס לנפלאות ולניסים של מצב של תודעה מלאה שאתם חוזרים אליו. נושא זה יעבור למרכז הבמה של חייכם במהלך השבועות הקרובים כיוון שאתם נדרשים על ידי השמיים לחדש את שירותכם המקודש לאור.

אנו המאסטרים הנעלים אשר יש לנו חובה אלוהית להביא אתכם דרך המסך המקודש ולהחזיר אתכם להוויה האמיתית שלכם כמלאכים פיזיים. לכן, אנו מקדמים בברכה את ההגעה של קרובי משפחתנו ואת האמצעים בכדור הארץ הפנימי המשחזרים אתכם למצב היקר ביותר. כל מה שנמצא בתנועה נעשה במטרה להגשים את המנדט של השמיים. אתם שוטטתם במצב של שכחה מלאכותית במשך זמן רב מדי, והגיע הזמן להשיב על כנם את חוכמתכם ויכולתכם הקודמות. החברות שבושלו על ידי האופל ותוזמרו על ידי האנוננאקי, יפסיקו. האחדות המולדת שלכם תיבנה מחדש, ותאפשר לכם לפתח אב-טיפוס נפלא של החברה הגלקטית. עולמכם החדש יקדם בברכה את האימפריות הקודמות של האופל בגלקסיה זו ויתמיר אותן לאור באמצעות מתן גוף אור מלא להם, יחד עם הטכניקות וכללי התנהגות הנדרשים על ידי הרוחניות.

היום, סיפקנו לכם יותר פרטים לגבי מה שמתרחש בחשאי ברחבי עולמכם. ההכנות יאפשרו שינויים גדולים בבנקאות, אשר בזה אחר זה יביאו לסילוקו של האופל. הפדרציה הגלקטית וספינות ההגנה שלה תומכות בפעולות אלה ולכן הסוף של קבוצת הקושרים המפריעה קרוב! היו שמחים, ומוכנים לקבל את המתנות של השמיים! דעו יקירי, האספקה שלא ניתן לספרה והאין סופית של שפע של השמיים היא למעשה שלכם! לכן היו זאת! סירנים היו אחד! ושמחו!


Website:
Planetary Activation Organization[1] הערת המתרגמת – מתוך ויקיפדיה- N.E.S.A.R.A הינם ראשי תיבות של ההצעה של

National Economic Security and Recovery Act , סדרה של רפורמות כלכליות שהוצעו במהלך שנת 1990 על ידי Harvey Francis Barnard , אשר כללו החלפת מס הכנסה במס מכירות, ביטול חישוב ריבית דריבית על הלוואות מובטחות וחזרה למטבע הצמוד למתכות יקרות ( לדוגמה זהב וכסף) אשר תוצאתו הינה 0% אינפלציה וכלכלה יציבה יותר. ההצעות לא הוצגו בפני הקונגרס.אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

esotericSUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

invoca


לחצו בבקשה על הריבוע הימני בתחתית מסגרת הוידיאו כדי לקבל את הכתוביות .

AN INVOCATION

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

JERUSALEM -01:00H on 14:02:20

http://24timezones.com/

Sheldan Nidle Interviewed by Maarten Horst

Hino SLPlease sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projects


Sheldan Nidle Free Webinar