קוראים

יום שבת, 12 בינואר 2013

08.01.2013
מסר של  Sheldan Nidle, מיום 8 בינואר 2013


6 מראה, 6Chen , 9 אדם

Selamat Balik! אנו חוזרים! אירועים רבים בעולמכם מחכים לזמן האלוהי הנכון עבור השמיים לתת פורמלית אור ירוק. אנו, גם כפופים לאילוץ זה. האלוהים הגיע לנקודה בה הצווים של הבורא דורשים עמידה בסדרות של נקודות שינוי חדשות.  עד אז, האופל מוחזק בבדיקה על ידי שרפים מיוחדים שמונו למשימה מקודשת זו. כתוצאה מכך, אנו עכשיו עסוקים בהיוועצות עם השותפים המקודשים שלנו על כדור הארץ ובשמיים כדי לשתף פעולה לגבי מה שיבוא בהמשך. הודרכנו לבצע דברים ברצף מסוים כדי להבטיח לכל אחד שהשלבים הבאים יתרחשו ללא עיכוב. אנשי הקשר שלנו יצרו קשר עם כל אלה המעורבים בעולמכם ווידאו שרשת תקשורת מוצקה קיימת בין כל הצדדים. האופל מאוד מתוסכל מכמה מעט הוא מסוגל לעשות ואנו מתכוונים לשים אותם לגמרי מחוץ לעסקים  ברגע של נקודת השיגור הנבחרת.  המעצרים הרבים והנהלים למהר ולהחליק את התוצאות של מועד השיגור למעשה נמצאים במקומם. הרגע החזוי מאד קרוב. אנו מוכנים לפעול כאשר רגע זה מתרחש, כך שהיו סבלנים ודאו שהכול מוכן!

הפלנטה שלכם השלימה את פעולות ההכנה לצורך השינוי בקוטב המגנטי אשר ישנה את עולמכם מממלכה דו-קוטבית לקוטביות באמת אחת. שינויים אלה יסנכרנו את שדות האנרגיה של כדור הארץ הפנימי עם החיצוני. גאיה מאוד נרגעה כי שינויים אלה של השדות החשמליים, המגנטיים ושל כוח הכבידה יכולים להתרחש בקרוב, כיוון שהם מהווים את ההכנות האחרונות לאיחוד מחדש של הממלכות החיצוניות והפנימיות שלה. נוסף לכך, שינויים אלה יאפשרו לממלכת המימד החמישי של אגרטה להתפשט בכל מערכת השמש. ההתפתחויות המשונות שהיינו עדים להן לאחרונה בכל מערכת השמש היו פשוט סימנים של מה שיבוא לידי ביטוי בקרוב כשהיא חוזרת למצב המימד החמישי הקודם שלה. גם השמש תשנה את צבעיה ואת עצמת האנרגיה שלה. שינויים אלה מעידים כי מערכת השמש שלכם מתכוננת לשינוי המימדי שלה כשהיא חוזרת לתפוס את מקומה במערכת רבת הכוכבים של סיריוס. שינויים אלו נחזו על ידי המאיה כמו גם מספר של מערכות יומן אחרות, כגון זו של  מצרים העתיקה (הארץ של קימי).

הפדרציה הגלקטית שמה במקום מספר ישויות הולוגרפיות בחוגים הפיננסיים והממשלתיים אשר תפקידם יבטיח שהכל ימשיך לנוע קדימה. מטרתנו היא לשמור על רמה של נורמליות בחברות שלכם וולגרום לזה להיראות כאילו שום דבר משתנה.  זה מתוכנן להיות פאסאדה זמנית, כשבמציאות הרבה השתנה ומוכן בקרוב להיחשף. זה נעשה לטובת היציבות כי בעבר ב-1990, למדנו שעולמכם אינו מסוגל לטפל באירועים מפתיעים גדולים, או אפילו בשינוי גדול בהיקף מצטבר. לכן הקמנו מספר אמצעים שהינם תחליף ארעי אשר יבטיחו את הופעת הנורמליות וישמרו בסוד את מה שעומד להתרחש. עד שנגיע לנקודת השיגור, דעו ששינוי גדול הינו באופק הקרוב אשר ילבלב באופן טבעי ואורגני כאשר רגע הקסם מגיע. היבט חשוב של כל זאת הם השינויים הפיסיים, המנטליים, הרגשיים והרוחניים שלכם אשר אותם השמיים עכשיו האיצו, כיוון שיש צורך לסנכרן אותם גלובלית עבור השלב הבא שיתגשם.

המועצה הראשית של האגרטן והמאסטרים הנעלים מתאמים את מערכת ההודעות שיבואו בעקבות אלה הראשונות שייעשו על ידי הממשל החדש. מספר שידורים אלה נועדים להכריז באופן פורמלי על נוכחותנו הנדיבה ועל אופי המשימה שלנו.  זה יתרחש כאשר המאסטרים הנעלים יתחילו לחנך אתכם לגבי המקורות הרוחניים  ואלה מחוץ לפלנטה האמיתיים שלכם. במשך עידנים האופל רקח מערכת של פרשנויות מוטעות בכוונה בגין תורתם של המאסטרים הנעלים והגיע הזמן לתקן מושגים מעוותים אלה ולאפשר לכם לרכוש אמיתות חיוניות ומקודשות.  הן תעזורנה לכם להבין טוב יותר את האופי של הפיסיות ויחסיה לשמיים. אתם מתקרבים לרגע בו תסיימו את המטרפוזה שלכם לתוך ישויות אור מודעות במלואן באמצעות תאי האור המותאמים אישית לכם והמחכים לכם באגרטה. זהו הרגע בו אתם מותמרים להיות השותפים הרוחניים והפיסיים האמיתיים שלנו! זה יהיה רגע של חגיגה גדולה ושמחה מוחלטת! וזו ההתחלה של הפרויקט המקודש שהוענק לכם כדי להביא שלום אין סופי לגלקסית שביל החלב!

ברכות! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! הרבה אירועים נפלאים התרחשו מאז קריסת הזמן של חודש דצמבר. שינויים מסיבים אלה במציאות שלכם היו התוצאה של הנבואה המבורכת של הבורא ואנו עכשיו ערוכים להוסיף מידע עליהם. ההוראות לאלה אשר מהווים את החברות הסודיות המקודשות הרבות של הגלובוס כוללות שני חלקים עיקריים: הרשת העצומה של נאמנות בגין מתכות יקרות אשר נמצאת בליבה של המערכת הפיננסית החדשה שלכם; ומספר המדינות ההולך ומתרחב אשר חתמו באופן פורמלי על החוזה העיקרי של פריס ועל הנספח המאוחר יותר שנחתם לאחר מכן במונאקו.  מסמכים אלה מבוססים על ההסכמים שאומתו חוקית על ידי בתי המשפט הבינלאומיים ועל ידי המועצות השונות המקומיות העתיקות. מועצות אלה שהוסמכו על ידי החכמים, אשר קידשו את עלייתם של הממשלים החדשים דה יורה, ואלה מוכנים להחליף את המשטרים הנוכחיים דה פקטו וכך מתחיל עידן חדש באמת מדהים עבור כל האנושות.

מצפה לנו חזרתם של משפחות הרוחניות והמרחב שלנו. האגרטנס הינם האבות הלמוריאנים שלנו. ספינות אם גדולות שונות ממדינות הכוכבים שבהן התיישבו למוריה, מוכנות להחזיר את תושביהן לעולמות הבית המקוריים שלהם. רבים מכם התגלמתם בעולם זה כדי להכין את האנושות לחזרתה לתודעה מלאה. עכשיו, כשזה נעשה, העצמי המודע במלואו שלכם צריך לחזור ולעזור להסביר לחבריכם מה התרחש על כדור הארץ! מרביתנו יישארו ויתערבבו בשמחה עם עמיתנו בלמוריה ואז ביחד, נתפשט לאורך מערכת השמש, מעצבים באהבה מדינת כוכבים חדשה. אירוע רב חסד זה הינו ההתחלה של התהילה שתוכננה עבורנו על ידי הבורא.  אנו נישאר כמנטורים שלכם ונוביל אתכם באהבה ובאור להשלמתן של המשימות המקודשות שלנו.

כפי שאתם יכולים לראות, הרבה מונח לפנינו עבור כולנו. אנו מוכנים להתחיל במערכת חדשה של תחומי פעילות אשר ייצרו שלום קבוע עבור הגלקסיה הזו ומקום מיוחד בפדרציה הגלקטית עבור מדינת הכוכבים החדשה שלכם. אנו נלהבים בגין העובדה שאלפי השנים של עבודה רוחנית עומדות להיות המבשרות של משימה מפוארת ביותר.  האנושות מתאחדת מחדש כדי לעצב את האמצעים לשלום ובסופו של דבר להיהפך למקום המפגש העיקרי עבור גלקסיות רבות בו נדון בביצוע התוכנית האלוהית ברחבי מגזר זה של פיסיות. לפני זמן רב, כאשר כל אחד מאתנו  השיג את נקודת ההארה שלנו, הובטח לנו שעבודתנו המיוחדת צריכה להוביל לרגע הכי מהולל בהיסטוריה שלנו. ברכות הגבוהות ביותר לשמיים ובמיוחד לאנושות  בגין ההתגברות על כל המכשולים שהוקמו על ידי האופל!

היום המשכנו את הדיון שלנו על מה שהתרחש ברחבי עולמכם. אלה אשר חיים ועובדים בעולמכם נותנים ביטוי לאירועים השונים שהזכרנו. הגעתם לנקודה בה אתם סוף סוף רואים שההתערבות האלוהית מתרחשת, אשר מיועדת להתמרה חיובית של המציאות שלכם ולהוביל לתקופה חדשה של שלום, שפע וקשר ראשון! דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת!  Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)Translation: Gili Weizmanאין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

esotericSUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

invoca


לחצו בבקשה על הריבוע הימני בתחתית מסגרת הוידיאו כדי לקבל את הכתוביות .

AN INVOCATION

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

JERUSALEM -01:00H on 14:02:20

http://24timezones.com/

Sheldan Nidle Interviewed by Maarten Horst

Hino SLPlease sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projects


Sheldan Nidle Free Webinar