קוראים

Google+ Followers

יום חמישי, 26 בספטמבר 2013

24.09.2013
מסר של  Sheldan Nidle, מיום 24 בספטמבר 2013 


5 אדמה, 0 עטלף, 10 אדמה.

 !Selamat Jalwa(היו בשמחה אינסופית!) אנו באים לשתף בכמה הרהורים על מה שמתרחש בעולמכם. המערכת הכלכלית מבוססת החוב של קנונית האופל היא באמת "על החבלים" (המתרגמת - ביטוי שמשמעותו עושה רע וצפויה להיכשל) וממשיכה להשפיע על שיעור היווצרות חוב שהוא די מדהים. למעשה, זה הגיע לנקודה בה משקל החוב מתחיל לחדור לתשתיתה של המערכת, מאיים לקרוע אותה לחלקים, וזה נעשה ברור שהאופל לא יכול יותר לאחוז את המרכז ביחד.  הוא רואה את הרגע מתקרב בו מערכת חדשה חייבת להשתלט ולהכיר שאלו הסימנים של הסוף של זמניהם בפסגה. במובנים רבים, שערוך המטבע הגלובלי מייצג שינוי זה של אירועים ואכן, אנו לוקחים בחשבון שהשערוך יהיה "בעיטת הפרד" אשר תשליך יהירים אלה מכוחם. אנו גם יודעים שסוג לגמרי שונה של מערכת כלכלית מחכה לכזה רגע על מנת להפעילה. בעלי בריתנו מוכנים ובקרוב יאכפו את חיסולה של המערכת הישנה, הרעועה והמרושעת, ובכך לפתוח לרווחה את השערים למציאות המלאה בתפארת האור אשר תתמיר את התודעה הגלובלית.

הידיים הבטוחות והיציבות של השמיים הנחו מספר רב של שינויים אשר מניעים את המציאות החדשה שלכם לבוא לידי ביטוי. אלה אשר התכוונו במשך זמן רב שחברתכם הנוקשה תוחלף בחברה הנוטה יותר לאור צוהלים למה שעכשיו מתרחש. גם אנו מאוד מצפים שהמשטרים הנוכחיים הלא בריאים שלכם יסתיימו. כפי שאתם יודעים, קנונית האופל היתה נחושה להפוך את עבודת הפרך האינסופית למצב קבוע של חיים על פני כדור הארץ ומושכת את כל הבלמים כדי לחבל בעלייתכם בתודעה ובכל מה שמייצג האור. במשך כה הרבה זמן, אתם השתתפתם בלא יודעין בתרחישים מוליכי השולל של האופל, מאמינים שלא היתה אלטרנטיבה ולא נראה סוף באופק. עכשיו, הכול זה היסטוריה. זומנו לכאן על ידי צווי השמיים כדי להזיז הצידה את האומללים במועד האלוהי הנכון, והרגע הקסום הגיע עכשיו! בכל מקום, סימני ההתמרה הינם עדות לאלה אשר רואים בבירור מה שנכתב והוסבר על ידי המלומדים הכלכליים השונים שלכם. הזמן הינו עכשיו!

אנו היום תקיפים לעמוד במטרה, כיוון שאתם צריכים לדעת שאנו מחויבים לאמת ולפעולה. הפילוסופיה של אנשי האופל להאמין ביכולתם לס איכשהו את דרכם דרך כל קושי, לא תעבוד בזמן הזה. כוחות המוקדשים לסיבה של האור התקדמו מספיק כדי להפיל אחת ולתמיד את בית הקלפים הלא חוקי ושהושג באופן לא חוקי, ואנו מוכנים לסייע מתי והיכן שרוצים בסיוענו. הכול מוכן ללכת ואנו כה גאים על ביצועי בעלי בריתנו. עולמכם מתאמץ לגמרי עם מעשים טובים רבים ואירועים טבעיים אשר מסדרים את החלקים כך שהם יכולים לפרוץ בתפרחת של חופש ברחבי הגלובוס. גאיה מאוד מאושרת שתודעתכם הגדלה עושה זאת קשה וקשה יותר עבור האופל להמשיך את משחקיהם האכזריים והבלתי חוקיים איתכם.  הרמות המואצות של אור כינסו קדימה את התנאים הנדרשים להפיכה חוקית ללא שפיכות דמים אשר תגרש בשמחה את משרי הדיכאון מכוחם.

אנו חוגגים את מה שעומד להתרחש. קנונית האופל היתה תמיד בטוחה ביכולותיה לרמות אתכם בקבלת מדיניות מזיקה אשר מובילה למלחמה ולסבל מיותר. עכשיו, אתם משנים את חלומותיהם על שליטה קבועה לסיוטי לילה, בהם המרד הגדל שלכם מסמן את ההכרח ביום הדין שהביאו על עצמם. בעלי בריתנו תמרנו את הקנוניה מחוץ לזיז ממנו יש רק דרך אחת למטה! הממשל החדש יביא קץ לסדרות ארוכות של טיוחים אשר החביאו את האמת מכם לגבי מגוון רחב של טכנולוגיות משחררות חדשות; לגבי נוכחותנו המועילה; לגבי העובדה שגאיה היא חלל אשר תומך בחברה מתקדמת מהמימד החמישי בתוך פנים החיים המקודש שלה. בסופו של דבר, תודעה מלאה היא מטרתנו המשותפת. המטרה היא להחזיר את גאיה ואכן את כל המערכת השמש למצב הקדמוני הקודם, בעל תודעה גבוהה יותר. ברגע שזה יושג, אתם תסיימו מה שהלמורייאנים העתיקים כמעט הגשימו. לאחר מכן, אתם יכולים להפנות את תשומת לבכם לנושא הבטחת שלום גלקטי קבוע.

ברכות! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! אנו מגיעים על מנת להתייחס למה שמתרחש לגאיה ולכם. אתם עוברים מתודעה מוגבלת למלאה. אתם מתכוננים לנוע לתוך תודעה מלאה שהינה פלא רוחני, בכך שאתם משלבים את מהותכם הרוחנית המלאה ולומדים מי אתם באמת. תהליך מבורך זה הוא איכשהו מכאיב ופותח אתכם לחוות רמזים עדינים על מי אתם תהיו בעתיד הקרוב מאוד. יש כל כך הרבה מה ללמוד ומעט מאוד זמן לספוג זאת לתוך הווייתכם. כדי לסייע לכם להשלים תהליך זה, אתם תצטרכו קצת הדרכה פעילה מאוד מיוחדת. משימתנו היא לסייע לכם באמצעות הצגת מידע בנתחים גדולים אבל ניתנים לעיכול. אנו המאסטרים הנעלים היינו צריכים לעשות כל זאת במשך מסלול של מספר מחזורי חיים, אבל לכם יש רק את המחזור האחד הזה בו אתם נהפכים למוארים. אנו מקדמים בברכה אתכם בזרועות פתוחות ובכוונה מלאה לקחת אתכם לקו הסיום!

כמאסטרים הנעלים של המין האנושי על פני השטח, הרוח מינתה אותנו למשימה מופלאה מלאת חסד. כל אחד מכם הוא מהות רוחנית גדולה שנולדה לתוך קיבולת של מיינד מופחתת שבה קשה לכם לתפוס את מה שאנו מנסים לתאר. תודעה מלאה מתרחשת כאשר הפיזיות בכללותה והשמיים מתמזגים בקוהרנטיות בתוככם. לאחר מכן, כל מחשבה שיש לכם היא השתקפות של קוהרנטיות זו, מאפשרת לכם להיות מודעים ואחד עם הבורא והתוכנית האלוהית המדהימה. לאחר מכן, אתם יכולים להשתמש בביטחון ביכולתכם ובכישרונותיכם כדי להתפתח פיזית ולדעת את הלמה ואת הסיבה של כל אירוע בעבר, הווה או עתיד שלכם. זה מתרחש כיוון שהתבנית האשלייתית בעלת זמן ליניארי של המימד השלישי מתמזגת לרגע אחד נצחי של המימד החמישי בו הם יכולים להיות מובנים בקלות. כדי לממש יכולת זו, ורבות רבות אחרות, אתם צריכים ללמוד על הפיסיקה של הפיזיות ושל הרוח.

הגשמת חוכמה חיונית זו לקחה לנו הרבה מחזורי חיים כדי להשיג חיים רוחניים מסורים. עכשיו השמיים רוצים שאתם תמזגו חוכמה זו באופן דומה, אבל אתם צריכים לעשות זאת  באמצעות סיוע רוחני ופיסי במידה רבה מאד. הסיוע יתחיל עם הבסיס החיוני של ממשל חדש ושפע גדול משחרר  לכל אחד מכם. זהו הזמן להיות, ללמוד ולקבל דברים רבים: הסודות חבויים של האופל יהיו גלויים; יהיה שיתוף בעושר רב; וענפים של משפחתכם האנושית, שנמנעה מהם גישה קלה אליכם במשך זמן רב, יגיעו לעטוף אתכם בשיבה הביתה שהיא מרכזית בהשגת הצו האלוהי הגדול. אתם מבורכים במידה עצומה כיוון שאתם מייצגים קבוצה של בני אדם אשר עומדים בקרוב להתמיר את מערכת השמש שלכם בכללותה ואכן, את הגלקסיה הזו בשלמותה. אתם נועדים לפזר אור גדול על פני הגלקסיה ולמזג אותו עם מה שעכשיו סוחף ברחבי היקום הגדול הזה!

היום, סקרנו את מה שמתרחש בעולמכם. אירועים שלא ייאמנו והודעות מהממות עומדות להתרחש. אלה יתמירו את עולמכם ויתיר לכם להיהפך לישויות אור מודעות במלואן. לפניכם מונחת מציאות חדשה והכי חשוב, מצב הווייה חדש! דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)Translation: Gili Weizmanאין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

esotericSUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

invoca


לחצו בבקשה על הריבוע הימני בתחתית מסגרת הוידיאו כדי לקבל את הכתוביות .

AN INVOCATION

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

JERUSALEM -01:00H on 14:02:20

http://24timezones.com/

Sheldan Nidle Interviewed by Maarten Horst

Hino SLPlease sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projects


Sheldan Nidle Free Webinar