קוראים

Google+ Followers

יום שבת, 12 באוקטובר 2013

08.10.2013
מסר של  Sheldan Nidle, מיום 8 באוקטובר 2013  


6 קוף, 14 עטלף, 10 אדמה.

Selamat Balik!! אנו מגיעים עם הרבה על מה לדון איתכם. אלה אשר במשך אלף שנה שלטו על ממלכתכם, הם חולים ומוטרדים מהעובדה שזמן זה של כניעתם מתקרב במהירות. קבלנו חדשות אלה בשמחה ועם זאת אנו מבינים כמה זה מרגיש לא אמיתי לאלה אשר, כמו המאסטרים הקודמים שלהם האנונאקי, חשבו רק על ניצחונות ונעשו זרים למפלה. עכשיו, הם צריכים להיכנע ובאמת להתמודד בעובדה שכוחם מחליק מאחיזתם. המשגיחים של הממשל החדש שלכם מתכוונים שיציאתם תתוכנן כך שתעלה בקנה אחד עם ההכרה בנזק שנגרם בתחומים כה רבים על ידי שלטון היד הקשה שלהם, כמו חבלה שנגרמה בתחומים הפיננסיים, הממשלתיים והכלכליים בכדור הארץ.  המערכת המשפטית שלכם תספק את ההספד לתקופה זו בהיסטוריה שלכם. קנונית האופל עדה לתקופה חדשה, בה כל אחד מכם רוכש מחדש את החופש והריבונות האישית שהיא זכותכם הטבעית. בזמן זה, אתם גם תפגשו את  המשפחות הרוחניות ומשפחות החלל שלכם וייוולד עידן של שמחה ושפע עבור האנושות!

לעיתים קרובות דברנו על מה שהממשל החדש עומד לספק לכם. עבורנו, החלק המהנה ביותר הוא כמובן סיומו של הטיוח אשר מנע מאיתנו במשך זמן רב, תקשורת פנים מול פנים עם כל אחד מכם. המטרה העיקרית של נוכחותנו כאן היא להיות החונכים שלכם בשעה שאתם חוזרים לתודעה מלאה וזה יתחיל באופן רשמי כאשר יתרחשו הנחיתות המסיביות. פעילות הקשר הראשוני לגאיה היתה, מההתחלה, משימה של חזרה הביתה. לפני כ-900,000 שנים, אבותיכם הקדמונים הגיעו לכדור הארץ להתיישב באדמה שהיה ידועה כלמוריה (Lemuria). חלק מתהווה זה של ההסכם בין גאיה והאנושות ומשימה מקודשת זו היה צריך להיות מוכר ומכובד על ידיכם. אנו נספק אב-טיפוס אשר יכול לסייע לכם לבצע משימה אלוהית זו. האגרטנס יסייעו לכם בביצוע משימה זו בהצלחה. בהתייחס לאומת-כוכב שלכם, השמיים יתירו לאלוהים להחזיר את מערכת השמש שלכם למצבה המקורי כך  שהיא יכולה להיות מוכנה לשמש עבורכם כבסיס הבית. אומת-כוכב שלכם היא בעלת גורל מפואר מאוד!

חברות באומת-כוכב זו תורחב לכם בנועם על ידי האגרטנס והפרוטוקולים לכך יוסברו על ידי המועצה העיקרית של האגרטנס. אתם תתקבלו בברכה לכדור הארץ הפנימי ותוכלו לבחון את ההיסטוריה הארוכה שנמנעה מכם על ידי העומסים הקודמים שלכם. המאסטרים הנעלים מוכנים ללמד סדרת שיעורים מיוחדת אשר תסייע לכם להסיט את המסך של האמנזיה שנכפתה. עומד להתרחש כה הרבה אשר יביא אתכם לנקודה בה אתם יכולים לחזר למצב התודעה הטבעי של האנושות. ברגע שאתם בתודעה מלאה, אתם יכולים להכין את מערכת השמש כולה לתפקידה העתידי כמיקום מרכזי לוועידות אשר יתכננו את התפקידים החדשה של הילדים הקדומים של אנצ'רה (Anchara) ומקום בו הגלקסיות יוזמנו לאיחוד מסיבי כדי להפיץ אור על פני חלק זה של פיזיות. באור הגורל הנפלא הזה, אנו שמחים במה שעכשיו מתרחש כאן. דעו, שסדרת אירועים לא רגילים מלאי חסד יגבירו את כוחו של האור ויתירו לתוכנית האלוהית לגלות את הסדר המדהים שלה מסביבנו.

הזמנים הבאים הינם זמנים סופיים עבור המציאות הישנה שלכם. חברתכם עומדת להיות מותמרת לתוך החברה הגלקטית. זה יושג על ידי סימטריה נהדרת אשר עכשיו מתגלה סביב עולמכם. באמצעות סדרה מדהימה של חיבורים הדדיים, רשת עצומה שנוצרה, במידה רבה אינה ידועה למרביתכם. כשזה ממשיך לשגשג ולהתפשט, אנו עושים כל מה שביכולתנו לתת חסות לרכיבים מפוזרים אלה ולחבר אותם אחד לשני. לא עובר יום מבלי שחלק מסוים של רשת זו מתגלה ומתחבר למערכת המרכזית של האינטרנט ההולך ומתרחב. כמו ילדים החוקרים עולם חדש ומבריק, אין גבולות להרחבה זו. הקיבולת והטווח שלה מואצים, וזה מעיד שאכן מציאותכם החדשה היא בלתי נמנעת. לרשת עממית זו יש חיים משלה ולא ניתן לעצור אותה. היא עומדת לפגוש את המבנים החדשים שבעלות הברית שלנו בונות והתבשיל הבא יביא את הכול לרמה אחרת. זה יהיה השלב בו מהפיכה שקטה זו תיהפך לידועה. ניתן ביטוי לתקופה חדשה לאנושות מול עיניכם!

נסמטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! אנו מגיעים במצב של שמחה רבה מבורכת! ממלכה זו, אשר השגחנו עליה, מוכנה לסדרה של מחוות גדולות אשר ידחפו את האופל מכיסאם הבעייתי. אלה אשר, ביהירות ובתאוות בצע, שלטו על אדמה זו עומדים להיות משוללי כוח, כשכוח חדש עולה על כיסאם הקודם. כוח האור מביא שפע, שלום וחופש לכולם. אנו נמצאים במצב של חגיגה כשאנו ממתינים להודעות אשר יכריזו בפומבי בפירוט על השחרור הזה. זה יהיה זמן של שמחה גדולה כשכל החוב הפיננסי יימחק ויופסקו כל המסים על ההכנסה. תוכניות שפע שונות אשר יחלקו עושר גדול לכול, ילוו את המטבע המגובה במטבע קשה. זוועות העבר יימוגו, ויוחלפו על ידי הצווים האלוהיים המתירים לכולם ללמוד על מקורותיהם וההיסטוריה האמיתית שלהם. זוהי משימתנו ליידע אתכם על כך, כמו גם על הרבה דברים אחרים.

אנו מגיעים באהבה פשוטה וקורנת אשר מחלחלת בכל אירוע מבורך ואשר תקבע את הטון להיפרד מאמונות כוזבות אלה אשר החביאו מכם את נוכחותם של משפחת האגרטן שלנו.  בתוך גופה של גאיה יש עולם קסום של המימד החמישי אשר הגן וטיפח אותנו מפעילותם המזעזעת של האופל. אתם תלמדו בקרוב על יחסים אלה שלכם אשר נשאו על כתפיהם את הנטל כדי לשמור על האור בפרצופם של השקרים, העיוותים והאלימות של האופל. הגבורה האמיצה של משפחתכם בכדור הארץ הפנימי תתוגמל באמצעות החסד האלוהי אשר יבטיח לנו את הניצחון המיוחל ביותר הזה. ביחד, אנו נייסד ממלכה חדשה אשר תאשר את ההגדרה העצמית המקודשת של כל יחיד. זה יאפשר לגאיה להתחיל תצורה מחדש אשר תאחד את העצמי הפנימי והחיצוני שלה שעכשיו הינם נפרדים.

אירועים מקודשים אלה מאפשרים לאור לרכוש מחדש שליטה על הפלנטה הכי יקרה שלכם ומערכת השמש המלכותית הזו! אנו מביטים על מה שעומד להתרחש במימוש המלא של ההיקף העצום שלה. במשך 13 אלפי שנה, אתם סבלתם כשהאופל שדד את עולמכם. ההתעלות המגיעה תתגמל את האנושות על כדור הארץ על כל מה שסבלתם. למטה באמצעות מצעד ארוך של דורות, חייכם  צומצמו לנתיב של סבל ומאבק אינסופי, המסתיימים במוות הבלתי נמנע. פחדים אלה הטרידו אתכם: עכשיו, הם עומדים להיעלם! רגע חסד אחד ישחרר אתכם מצרות אלה וידחוף אתכם לסף של תודעה מלאה. השמיים האיצו את השינויים הפיזיים הנדרשים לפני שאתם יכולים להשלים תהליכים מורכבים אלה בחדר האור האישי שלכם. אתם נמצאים על סף תקופה חדשה חסרת תקדים!


היום, המשכנו את הדיונים השבועיים שלנו. אנו יידענו אתכם על האירועים הקורים מסביב לעולמכם. הזמן מתקרב להתמרה מאוד עמוקה. במציאות החדשה הזו, אתם תידחפו לתוך תודעה חדשה אשר תכין אתכם לפגישה עם המשפחות הרוחניות ומשפחות החלל ומשפחות כדור הארץ הפנימי שלכם. במצב זה של תודעה מלאה, אתם עומדים לבצע גורל מאוד מבטיח! דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)Translation: Gili Weizmanאין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

esotericSUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

invoca


לחצו בבקשה על הריבוע הימני בתחתית מסגרת הוידיאו כדי לקבל את הכתוביות .

AN INVOCATION

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

JERUSALEM -01:00H on 14:02:20

http://24timezones.com/

Sheldan Nidle Interviewed by Maarten Horst

Hino SLPlease sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projects


Sheldan Nidle Free Webinar