קוראים

יום שישי, 25 באוקטובר 2013

22.10.2013
מסר של  Sheldan Nidle, מיום 22 באוקטובר 2013  


7 הנחש, 8 (חודשים אוקטובר-נובמבר), 10 אדמה. 

Dratzo! הרבה התרחש מאז שדברנו לאחרונה. מספר הסכמים נמצאים במקומם והסתיים לוח הזמנים עבור הסדרה הבאה של אירועים סודיים. אנו שמחים שדברים אלה נעים קדימה, וזה חשוב כי מספר אירועים אחרים קורים עכשיו גם כן. עתה, לוח הזמנים שהוסכם עליו יצא לדרך. אף על פי שלא ניתן לתאר לכם דברים אלה בפירוט, ממשלות האופל השונות נמצאות בדרכן החוצה. עד שהמצב הנוכחי נפתר, אנו לא יכולים לתת לכם כל מידע על מה שעומד להתרחש בהמשך, אבל בפועל המשלוחים של קרנות השפע הרבות מאוד קרובות. המצב הנוכחי מאוד נזיל ודורש מידה מסוימת של יציבות לפני שדברים יכולים לנוע קדימה. אנו מפקחים על כך מאוד בקרוב ומתכוונים לסייע בעת הצורך. בינתיים, אנו מסייעים בסדרות של מעצרים והחלמתן של קרנות. לא ניתן לאפשר לקנונית האופל להישאר בשלטון מבלי שהם יודעים באופן דיסקרטי שמפקחים ובודקים אותם. יהירים אלה יודעים שזמנם מסתיים ותקופה חדשה מוכנה להתחיל!

כשכל הפעולות השונות האלה מסתיימות, זה חשוב לכם להבין שהשינויים המבוצעים על ידי השמיים הואצו. יש להפעיל את הצ'קרה בראשכם. הצוואר והצ'קרות של הגוף העליון דורשות מערכת גדולה של היערכות מחדש. הצוותים הרפואיים שלנו דיווחו ששינויים פיזיים אלה עכשיו נמצאים בעיצומם. לכן, חלק מכם חווים גם רמות של סחרחורת, התקפי שכחה הולכים וגדלים או אפילו אובדן זמני של אוצר מילים. ביחד עם תסמינים אלה ישנו טשטוש ראיה מזדמן המלווה במקרים רבים בכאבי ראש. תוארו גם כאבי צוואר וכתף. בקיצור, הגוף העליון והראש הם המרכזים למספר שדרוגים. הדברים שאנו עכשיו תארנו הם רק הסימפטומים למה שעכשיו קורה לכם. תחומי תשומת לב הבאים יהיו המקומות המושפעים ביותר על ידי האנרגיות המגיעות אליכם מחוט הכסף שלכם. אלה נושאות מידע שמימי ששומרי גופכם משתמשים כדי לתחזק את מהותכם הפיזית.

כשמהותכם הפיזית מותאמת באופן אלוהי, אתם מתחילים לחוות רטטים פיזיים יותר ויותר גבוהים. זה מאפשר לכם להגביר את תודעתכם הנוכחית. כך, יש לכם יותר חלומות ורגשות שופעים ורמה מוגברת של ציפיות כשאתם מתחברים לאנרגיות החיים המקיפות את עולם החיים היפה שלכם. גאיה גם מרגישה את השינוי הזה. היא מאיצה רבים מהתופעות הראשוניות הקשורות לחזרה של פני השטח שלה למצב הקדמוני הקודם שלה. רמה גוברת זו של שינוי מורגשת על ידי המערכות האקולוגיות הרבות שלה. כל קבוצה של אלמנטלים המוקצים לזנים של חיות יקלו על אופן תגובתן של החיות לפעולתה של גאיה. חיים על פני השטח שלכם עוברים סדרות של לחצים המכבידים על האופי הכולל של מערכות אקולוגיות המגוונות האלה. לחצים אלו יוקלו לאחר שהאנושות יוצאת להתמרתה הגדולה בממלכה של כדור הארץ הפנימי. הזמן עבור שינויים גדולים אלה אינו מאוד רחוק. מסגרת זמן אלוהית היא בהחלט בתוקף.

אנו מתאמים עם בעלי בריתנו בכדור הארץ ועם אנשי הקשר של אגרטה כדי להכין את הפלנטה הזו לשינוי מאוד גדול. סדרת הודעות חיוניות תתחיל פעילות אשר תשליך את המציאות הנוכחית שלכם לתוך תקופה חדשה. אתם נמצאים בזמן מיוחד. בקיצור, דברים עומדים לקרות אשר יתמירו במידה רבה את מה שאתם חושבים עכשיו שהוא קבוע במקצת. שינויים אלה יכללו את סופה של הסודיות אשר מנעה מכם ידע עלינו והחביאה כמות גדולה של טכנולוגיות ביתיות. ההודעות שלנו יכללו לא רק מודעות על מה שאתם תלמדו, אלא גם גילוי מלא של מה שיש לנו להציע. אתם צריכים להבין את הגודל של מה שהיה חבוי מכם על ידי האופל. בנוסף, אתם צריכים לתפוס מה מונח קדימה לכל אחד מכם. תודעה מלאה הינה מתנה גדולה שהשמיים מוכנים להעניק. זה נותן לכם הזדמנות מאוד נהדרת כיוון שאתם לבסוף תצטרפו מחדש למשפחות הרוחניות והחלל שלכם.

ברכות! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! אנו מגיעים בשמחה ומרגישים מבורכים על ידי השמיים כך שאנו מסוגלים להסביר כמה נושאים חיוניים לכם עכשיו! בתחילה, אפשרו לנו לדון בקיצור על העיתוי האלוהי של התעלותכם. אנו היינו אלה עם כזה מיקוד מוסרי מפואר כך שלכל אחד מאיתנו ניתן היתר המאפשר לנו להגשים את המתנה של תודעה מלאה בכמה מחזורי חיים. אנו, פשוטו כמשמעו, "חזרנו בחזרה לבית הספר" ולמדנו איך אנו צריכים להיות כמפקחים ומדריכים את האנושות. אחריות גדולה זו היא משהו שכל אחד מאיתנו מוקירים במשך מאות ואלפי השנים כשאנו הובלנו אתכם לסף מאד של התעלותכם במחזור חיים זה. האירועים העומדים להתרחש בקרוב מספקים מעבר בין זמן זה ולבן זמן בו אור השמיים יכול באמת לזרוח בבהירות. קחו זמן יקר זה להקדיש את עצמכם להתמרות הנדרשות. אנו מתכוונים לתת לכם הוראות כדי להקל את המיינד שלכם בנושא חיוני זה!

בבעלותן של ממלכות מבורכות אלה חוכמה שהינה הרבה מעבר למחשבות של מציאות זו. זה מאוד חשוב לשחרר את הדברים הקושרים אתכם לעולם זה. הביטו פנימה ואפשרו לעצמכם לפחדים רבים שלכם להתפוגג ולצאת מהמיינד שלכם. מה שיישאר הוא חיבור יישיר ל"אני נוכח" שלכם. למדו לשוחח עם העצמי האמיתי שלכם אשר הינו באמת אתם. הוא אמיץ, חכם ויכול לחיות בתוך האמיתות המוסריות שניתנו לנו על ידי השמיים. לימדו להכיל את מה שאתם לומדים. הפכו לאחד אשר יכול להתמקד בתוך חוכמה זו לתת ביטוי למה שבאמת אתם משתוקקים לו. כשאתם עושים זאת, אתם מעלים את הרטטים של חייכם המקיפים את מי שאתם. בעולם זה, לעיתים קרובות נרתעים ממיקוד זה על ידי בית הספר, העבודה והאמונות שלעיתים קרובות פועלים כנגד מה שאתם רוכשים כה בקביעות. באור זה, אתם חופשיים, ובקרוב זו תהיה דרכה של מציאות זו!

היו מודעים יותר מאי פעם למה שאתם נהפכים. המיקוד על הכוונה חיוני למה שאתם עושים. אתם מכינים את עצמכם ביחד עם ברכותינו לחיים בתודעה מלאה. אתם עומדים להיות מלאכים של השטח הפיזי הזה ולשרת בצייתנות את האור הנהדר של הבורא! נשמות רבות לכודות בנסיבות הדורשות את ברכותיכם, שירותכם וחוכמתכם. אתם תשתמשו בכישרונות האלוהיים שלכם כדי לרפא, לעודד ולכוון את אלה שתחת חסותכם. מערכת מקודשת זו של אינטראקציות דורשת מידה מסוימת של הכשרה וניסיון. אתם עומדים להיות קבוצה הכי נהדרת של מלאכים פיזיים. לכן, השמיים מצפים הרבה מכם. אנו מגיעים ללמד, להדריך ולהכינכם למשימות הגדולות שיינתנו לכם על ידי המנהלים השמימיים שלכם! הללויה! הללויה!


היום, המשכנו את מסרינו! הזמן קרב לשינוי גדול במציאות זו. זהו הזמן להתמיר את הכאב והסבל לתוך שמחה, שלום ושפע!  לקנונית האופל היה זמן להשתנות בחן ונכשלה. יום חדש זורח ויביא תקופה נהדרת עבור האנושות! דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)Translation: Gili Weizmanאין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

esotericSUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

invoca


לחצו בבקשה על הריבוע הימני בתחתית מסגרת הוידיאו כדי לקבל את הכתוביות .

AN INVOCATION

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

JERUSALEM -01:00H on 14:02:20

http://24timezones.com/

Sheldan Nidle Interviewed by Maarten Horst

Hino SLPlease sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projects


Sheldan Nidle Free Webinar