קוראים

Google+ Followers

יום שני, 18 בנובמבר 2013

12.11.2013
מסר של  Sheldan Nidle, מיום 12 בנובמבר 2013  2 מגשר העולמות, 9 יגואר תינוק, 10 אדמה.

Selamat Bratzo! (סירנים "היו בשביעות רצון!). אירועים רבים מתמזגים כך שבאמת ניתן לתת ביטוי לדברים מרגשים. שני הפריטים החשובים ביותר הם הממשלים החדשים וחלוקות השפע. אנו עובדים בחריצות כדי לבצע שינויים אלה. אלה האחראים על פרויקטים אלה מבינים שלא ניתן יותר לסבול את המצב הנוכחי של החברות הגלובליות הרבות שלכם וקריסתה הקרובה של המערכת הפיננסית הגלובלית שלכם. העודפים של הבנקים העיקריים בעולם עדיין ממשיכים. הם אפילו עולים על האירועים שהובילו לקריסה הפיננסית בשנת 2008. בנוסף, תחומי השחיתות עכשיו כוללים ביסודם את כל המלאי ושוקי הסחורות. "קביעת מחיר" מסיבית היא כה נפוצה והרמה של רווחים שהושגו שלא כחוק כה מסיבית שמשהו די דרסטי צריך להיעשות. בנות בריתנו בכדור הארץ יודעים מה שחייב עכשיו לקרות. זהו הזמן "להפיל את הפטיש" ולשים סוף מהיר למניפולציות לא חוקיות אלה. זהו גם זמן לחלוקה מחדש מסיבית של עושר בעולם זה. דברים שעוכבו במשך זמן רב צריכים עכשיו להתרחש.

דנו איתכם במהות החיונית של "הזמן האלוהי הנכון". לדעתנו, זמן זה הגיע. לא רק האופל מנסה בחריצות לגלות כל דרך להעשיר את עצמם, אלא הממשלות שלכם גם בקנוניה עם מרביתן! הרמה של ניהול כושל ותאוות בצע גלובליים היא לכן בשיא גבוה חדש. משתפי פעולה חורשי רע אלה של האופל איכשהו מרגישים שבימיהם האחרונים הם חייבים לשבור שיא לנטייה של יהירות ותוכניות שלא ייאמנו כדי להישאר בשלטון. רמת הפעילות הפלילית הגלובלית אכן הגיעה באמת לשיאה. זו הסיבה שאמרנו לבעלות בריתנו בכדור הארץ שהרגע לפעולה הגיע. אתם כולכם סובלים ללא צורך. הכאב היומיומי המתמיד והייסורים שאתם סובלים דורשים הפוגה מיידית. התערבות מסיבית בשמכם הינה הכרחית. לכן, אנו ממשיכים לבקש זאת. זה מוכן להתרחש ואנו מתכוונים להכריח את חברכם לעשות זאת מהר ככל האפשר!

מידת ההכנות הנדרשת להחליף את הממשל הנוכחי ולמסד מערכת פיננסית גלובלית חדשה היתה פעולה ארוכה ומעייפת. קנונית האופל לחמה בנו כשהתחלנו להרכיב את החלקים אשר יהפכו למערכת הפיננסית החדשה. בעלות בריתנו הארציים סייעו לזכות בהצלחות המשפטיות הנדרשות. אנו סייענו להבטיח את מאגרי הזהב החבויים שהם עכשיו עמוד שדרה נוכחי של המערכת המוניטארית החדשה. כעת, אנו משלימים את הנהלים הדרושים למעבר מהיר וחלק של הממשלה. בקיצור, התגברנו על קנונית האופל. מה שאנו רוצים בגין כל העבודה המתמדת ורבת-תושייה זו לתת ביטוי להתחלתה של המציאות החדשה שלכם. במשך 13 אלף שנה, צפיתם בדור אחר דור נכשלים להשתחרר מעול דיכוי ועבדות שהונהגו על ידי האופל. דיכוי זה חייב עכשיו להיות מותמר לתוך החופש, השפע וריבונות אישית שלכם.  דברים אלה הינם מטרתנו הגבוהה ביותר עבורכם!

גם תודעה וגם גילוי מלאים צריכים להתרחש. אתם בנקודה בזמן בה אתם צריכים לגדול בתודעה ולקבל מציאות חדשה מלאת אור. האירועים המתרחשים מאז אמצע אוקטובר יקלו על מטרות נשגבות אלה. אנו דוחפים כדי לאפשר לתת ביטוי לפריטים אלה בבעלותם של בעלות בריתנו הארציות. כפי שהצהרנו קודם לכן, אולצתם לקבל את כל ההתעללויות והשקרים הנמשכים שקנונית האופל והתאגידים המיושרים איתה זרקו בדרככם. זה יותר לא מקובל. למעשה, ישנה תנועה מהפכנית מתחת לפני הקרקע שגדלה אשר האופל מקווה לצרפם כך שהוא יכול להמשיך את זמנו בשלטון. לכן, זה אפילו יותר חיוני שיינתן ביטוי לשינוי שאינו אלים בחסות האור. אנו חדרנו לתנועה אלימה זו, כפי שעשו האופל. אנו רוצים למנוע מהפכה אלימה זו. הרגע הגיע לתת ביטוי למציאות חדשה!

ברכות! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! אנו מגיעים עם קצת מידע המתייחס למצב הנוכחי של גלובוס זה. נכון לעכשיו, חברים שונים של החברות הסודיות המקודשות שלנו משלימים אירועים אשר יובילו למתן ביטוי לממשל חדש ולשפע שלכם. בינתיים, ועדה מיוחדת קבעה תוכניות פעולה כדי לסיים את השחיתות הגלובלית ולהתיר את השפע הכללי לעולם מעונה זה. אנו מבטיחים לגלות מספר תורות אלוהיות אשר יתקנו את השקרים השונים, מידע מוטעה ומניפולציות של אמיתות המסמנות את יצירות היסוד של הפילוסופיות העיקריות של עולם זה. שיעורים אלה פשוט יוכיחו את האחדות הגדולה של מחשבה הקיימת בליבתן של פילוסופיות רבות. עבודתנו המקודשת תכין את הדרך לחזרתכם לתודעה מלאה ולפגישות שלכם עם משפחות הרוחניות והחלל שלכם.

אנו באמת מבורכים על ידי השמיים. הממשלים הגדולים אשר משגיחים עלינו העניקו סדרה של הקלות, המאפשרים לנו להכיר במספר אמיתות שהוכחשו לראשונה לכם על ידי האנונאקי ולאחר מכן על ידי קנונית האופל. קשר גדול מנע מכם את הבנת המהות של מי אתם והכוח הקולקטיבי שיש לכם לשנות את המהות מאד של מציאות זו. אנו, ביחד עם האומה של היונקים הימיים, שולטים בעולם זה ועושים את מה שאנו יכולים כדי לנהל את המערכות האקולוגיות שנמצאות כאן. המשימה נעשית קשה יותר באמצעות הפרות קבועות של קנונית האופל. לכן, הזמן הגיע לשנות זאת ולאפשר שדרכי השמיים יהפכו לדרכינו. מערכות אקולוגיות חדשות תופענה על פני שטח ממלכה זו ברגע שהשינוי בתודעה מושלם.

השינוי הגדול בתודעה יהיה הראשון מהצעדים המבורכים אשר יחזירו את גאיה. בעשותו זאת, הוא יפעיל שרשרת תגובות אשר תשנה דרמטית את מערכת השמש כולה. יש לנו משימה מקודשת להיות השומרים המבורכים של ממלכה חדשה זו, ולהשתמש בקשרים החדשים עם האלוהות שנמצאו מחדש כדי לבצע את חשיפתה של התוכנית האלוהית במגזר הפיזי הזה. משימתנו האלוהית נשארת לפקח על פעילויות נהדרות אלה כדי לחדש את הקשרים הישירים שלכם להנהלתם השולטת של השמיים. באור גדול זה, אנו עומדים לפעול ולהפיץ אור אלוהי זה לאורך כל אורכה ורוחבה של גלקסית שביל החלב. המשמעות היא, כי בהתאם לצווי השמיים ושל הפדרציה הגלקטית, אנו נלמד ונסייע לכולם להשיג תודעה מלאה. יהיו לנו מפגשים חשאיים גדולים על מנת לסייע לפיזיות.

היום, באמצעות המסר הקצר שלנו, אנו חקרנו מה מתרחש בעולם זה. קבלנו דוחות מנציגי צוות הקשר הראשוני ומהמאסטרים הנעלים. אנו עושים זאת כדי לתת לכם מושג טוב יותר כמה קרובים כולכם לאירועים אשר ישנו את המציאות הנוכחית הזו. דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)Translation: Gili Weizmanאין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

esotericSUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

invoca


לחצו בבקשה על הריבוע הימני בתחתית מסגרת הוידיאו כדי לקבל את הכתוביות .

AN INVOCATION

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

JERUSALEM -01:00H on 14:02:20

http://24timezones.com/

Sheldan Nidle Interviewed by Maarten Horst

Hino SLPlease sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projects


Sheldan Nidle Free Webinar