קוראים

Google+ Followers

יום חמישי, 2 באוקטובר 2014

30.09.2014

מסר של  Sheldan Nidle, מיום 30 בספטמבר 2014

12 כוכב, 6 שליטה, 11 רוח

Dratzo! אנו מגיעים בשמחה! יותר ויותר, ניתן ביטוי לעלייתה של מציאות חדשה. מספר הסכמים מיוחדים נחתמים, אשר עומדים למסד מערכת פיננסית חדשה. הסכמים אלה מגדירים תקנות בנקאיות ומסחר חדשות אשר מנוגדות לרצונותיה של קנונית האופל. מוקם נתיב לאזור יותר שוויוני ומשגשג. הבורסות השונות של הכספים הישנים מאפשרים לאומות רבות לשערך את מטבעותיהם.  בנוסף, התהליך נקבע לשם תפקודו של איפוס מטבע גלובלי חדש. אלה הם הכול צעדים מקדמיים לצעדים הגדולים הבאים הכוללים גיבוי מתכות יקרות לכספים ועלייתו של ממשל חדש. כל ההתפתחויות האלה קודמות לגילוי. גילוי הוא למעשה נקודת הפרדה גדולה. בהיסטריה הגלובלית שנשכחה ברובה,  הזיכרונות של מעשים עתיקים אלה עדיין מעורפלים. האנונאקי עשו את המיטב כדי לגרום לכם לשכוח את אבותיכם מחוץ לעולם והלמוריאנים.  הגילוי יחזיר זיכרונות אלה אליכם ויאפשר לכם לפגוש את בני דודיכם בכדור הארץ הפנימי.

אנחנו כאן, כפי שאתם יודעים, לבצע את ההיתר האלוהי של השמיים, אשר עומד להחזיר אתכם למצבכם הקודם של תודעה מלאה. תהליך זה כולל את הנחיתות המסיביות שלנו ואת הצגתו של החונך לכם. החונכים מיועדים להמשיך את הדיאלוג האלוהי. הדיאלוג מתחיל עם אמון ומסתיים בכך שאתם יכולים להיכנס לחדר האור הקריסטלי. מסע בן 3 ימים זה מיועד להחזיר חזרה את הנושאים האפיגנטיים אשר מנעו מכם את החזרה המהירה לתודעה מלאה ושמרו אתכם בבוץ באימה של פחדים ואשליות שלא במקומם, אשר הינם המהות של תודעה מוגבלת. לכן, אתם צריכים בתחילה להתיר פחדים אלה, אשר נוספו למה שהאטלנטיים האפלים נתנו לכם בתחילה. לאחר מכן אתם מוכנים לקבל את ההתמרות מלאות החסד של חדר האור. החונך שלכם והמארחים המלאכיים השונים שלכם צריכים לשמור עליכם במהלך תהליך זה. כאשר אתם מופיעים, אתם מוכנים לאימון מיוחד בכלי החיים שאנו מכנים ככלי ההתנהגות המיוחדים שלנו. זה בהישג יד, אתם יכולים להתחיל את חייכם החדשים איתנו.

כפי שהצהרנו קודם לכן, יש לכם מספר משימות חשובות שהוקצו לכם על ידי השמיים. החברים הקודמים של ברית האנצ'רה  להוטים ביותר שתסייעו להם ברכישת גוף האור. אתם, ביחד עם זנים דומים שהם כיום מודעים במלואם, נמצאים שם כדי לייעץ להם ולתת לאנצ'רים אלה לשעבר את האומץ לבצע תהליך מאוד דומה למה שאתם עומדים להתמודד בו. פעולה חסרת אנוכיות זו של שירות אלוהי היא להבטיח שלום גלקטי ולאפשר לגלקסיה זאת באמת להיהפך לחלון ראווה של מגזר זה של פיסיות. לפני זמן רב נאמר לנו על ידי השמיים לאפשר לסירנים ולבני בריתם הרוחניים להשגיח עליכם. איכשהו, האנונאקי רצו להבטיח את מצבכם הנוכחי של תודעה מוגבלת והפכו אתכם למשרתים קבועים למשרתיהם.  הסירנים חשדו זמן רב שהאנונאקי התנהגו באופן רע. זאת בשל התמדתם והמאסטרים הנעלים השונים אשר השמיים הפצירו בנו להתמודד איתם במשימת הקשר הראשוני הזה.

קנונית האופל היא השריד החי האחרון של משרתים אלה אשר שלטו על אזורכם במשך אלף שנה. בניגוד לאנונאקי, הם סרבו פורמלית לוותר וליטול על עצמם תוכניות, אשר עמדו להוביל לשפע שלכם ולממשל שיכול היה לשחרר אתכם משעבוד חוב נתעב ביותר. אנו נדחפנו לקנונית אופל זו, עם בני ברית בעולם זה אשר יש צורך בהבסתם. המלחמות והטרור הרגיל שאינו במקומו היו האמצעים לעשות זאת. טקטיקות אלה נכשלו. האופל הגיע לנקודה בה הם פחדו כי הכניעה תיהפך למציאות. צפו לשפע שלכם, וגם לעלייתו של ממשל אשר באמת רוצה את כוחכם ואת תמיכתכם. באזור חדש זה, אנו יכולים להופיע ולעזור למאסטרים הנעלים שלכם בתפקידיהם לשחרר אתכם וליידע אתכם על האמיתות הלא מסודרות שניתנו לכם לפני זמן רב על ידי השמיים. אתם סוף סוף עומדים ליהנות מאמיתות אלה ולגלות מחדש את היקף תפארתכם!

ברכות! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! אנו מגיעים עם חדשות טובות וברכות. שותפינו המקודשים ממשיכים לבצע התקדמות מצוינת! ההגעה של חבילות השפע היא די סגורה. חבילות אלה קשורות להופעתה של NESARA, ולכן, לעלייתו של ממשל חדש.  קנונית האופל הנוכחית משתמשת בייאושה בשיטותיה הישנות של מלחמה ופחד כדי שאיכשהו יצילו את עצמם מהרס. זה לא הולך לעבוד! התודעה של עולם זה עלתה יותר מדי מכדי להיכנע לשטויות מעין אלה. לוח זמנים להעברתו של ממשל חדש ועלייתה של שיטה כלכלית חדשה הושגו לאחרונה. מסמכים אלה נתפסו על ידי שותפינו כצורת כניעה והם יבוצעו בהתאם. זו הסיבה מדוע אספקות השפע הן כה קרובות. ברגע שניתן ביטוי לכל זה, אזי הממשלה יכולה לשחרר אתכם מאלף השנה של שעבוד חובות שנכפה עליכם. אחרי זמן קצר, לוח הזמנים יינתן עבור השיעורים שלנו. 

אנו נרגשים לגבי האירועים הקרובים מאוד. שפע וחופש הם באמת פריטים משכרים. אתם צריכים לקחת את הזמן לסקור את תכניתכם הפנימית להצלחה. היוועצו עם אהוביכם על נושאים אלה, ומעל הכול, קחו בחשבון אחד את השני בעולם עצום זה שרבים עדיין מכנים אותו "הכפר הגלובלי". כל  העושר והרווחה האלה עומדים להעלות אתכם מעבודה יומיומית רצינית להישרדות.  אתם צריכים ליטול על עצמכם הופעה חדשה. אתם צריכים ללמוד לאהוב אחד את השני, ובמיוחד, את גאיה.  חשבו מה היא מספקת לכם מדי יום. חשבו איך חבריה המיוחדים העניקו לכם מתנה עם זמן  להיות מהורהרים ובעלי ידע לגבי עולם זה.  אנחנו מברכים את כולכם ושמחים מחדש בעובדה שחברה גלובלית זו תשוחרר מהרצונות הנוראיים של האופל!

באזור חדש זה, אתם עומדים לפגוש אותנו וללמוד אמיתות רבות לגבי עצמכם ולגבי גאיה. אתם עומדים לפגוש את בני דודכם מכדור הארץ הפנימי וביחד לשמוח מחדש  בענייני היום. לכל אחד מאתנו לקח מחזורי חיים רבים להשיג את מטרותינו המקודשות. ראו כמה גדול חסדו של הבורא. אתם עומדים לקבל את מה שאבותיכם איבדו באטלנטיס לפני זמן רב. שיקום זה משמעותו היא להחזיר אתכם אל הכוכבים, והחשוב ביותר, לטפל בגאיה וצורות החיים הרבות והשונות שלה. כל ישות כאן, בין אם היא עץ או פשוט שושנה, יכולה לשוחח אתכם, ואתם איתם. לכל סלע ישנה היכולת להעביר לכם באמת סיפורים מדהימים.  זהו אזור המלא עם פלאות, אשר נפתח לכם במצב התודעה החדש שלכם. היו בשמחה וברכו את זה באמת, כיוון שזה באמת אלוהי. הושענא! הושענא!
עכשיו הגענו למקום בו אנו מודים לכם על הכול, ומצהירים שאתם על סף של שינוי גדול. הסתכלו מסביב ובאמת ראו מה מתרחש. הסתכלו בפנים, ושם אתם יכולים לגלות דברים נהדרים. אנו עוזבים אתם עכשיו עם ברכותינו הגדולות. שמחו מחדש והיו מוכנים לפלאות הבורא! דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


 Website: Planetary Activation Organization

Translator: Gili

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

esotericSUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

invoca


לחצו בבקשה על הריבוע הימני בתחתית מסגרת הוידיאו כדי לקבל את הכתוביות .

AN INVOCATION

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

JERUSALEM -01:00H on 14:02:20

http://24timezones.com/

Sheldan Nidle Interviewed by Maarten Horst

Hino SLPlease sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projects


Sheldan Nidle Free Webinar