קוראים

Google+ Followers

יום רביעי, 10 בדצמבר 2014

09.12.2014

Update by Sheldan Nidle for the Spiritual Hierarchy and the Galactic Federation

מסר של  Sheldan Nidle, מיום 9 בדצמבר 2014


4 מראה, 16  זרימת השמש, 11 רוח


Dratzo! אנו מגיעים עכשיו להסביר את מה שמתרחש בשעה זו מסביב לעולמכם.  עבדי האופל אשר שולטים על אזורכם נמצאים במבוכה גדולה. האסטרטגיות אשר תמיד עבדו לבלבל את האור, אינן עובדות יותר. אסטרטגיה שכנגד מיוחדת עכשיו מובילה למפלתה של הקנוניה. לכן, הם נמצאים באי וודאות ולא יכולים לנוע קדימה עם תוכנית מנצחת.  דילמה זו גרמה לפניקה בהנהגתם הגלובלית. הקבוצות הבינלאומיות הגדולות של שירותים פיננסים ובעלות בריתם הרב לאומיות מבינים שמפלתם ומאסרם הם באמת קרובים. כמה אנשים המשולבים בתאגיד הבנקים הגדולים מציעים התפתחויות רדיקליות כדרכים אפשריות ליציאה. אנו הבטחנו  לראש הקבוצות העובדות של ארגון ענק זה הדומה לתמנון שכל ניסיון לדחות תהליך זה נגזר לו כישלון. הצענו סדרת מהלכים לבעלי בריתנו אשר יביאו משחק שחמט מסובך זה להתרת הסיבוך מיידית. זה כולל סדרת מהלכים חד-צדדים אשר מתירים את התרחשותו של איפוס המטבע הגלובלי. מערכת מהלכים זו משחררת את המבוי הסתום באמצעות סילוק מהיר של משטרי המפתח הרבים אשר דחו  התמרה זו במשך שנים.


אנו אסירי תודה ביסודיות לכל אחד מכם על סבלנותכם המתמשכת. אנו מבינים את רמת התסכול שאתם עוברים בכל יום. לכן, אנו עושים את כול שביכולתנו כדי ליישר את ההדורים ולאפשר להתחלתה של העברה גדולה של עושר, אשר יאפשר לכל אחד מכם לעשות את מה שהגעתם לעשות כאן. זה באמת די קשה להחזיק מידה של חיזוק עצמי עבור חלומותיכם החיוביים כאשר נראה סביר שדברים אלה נדחים כל הזמן על ידי האופל וחסידיו הרעים. תוכניתנו היא להראות לאור איך פעילויות אלה על פני השטח של גאיה יכולות להחיש את הבלתי נמנע. המפתח הנוכחי הוא לשחרר את התהליך; לקבל את העושר המובטח בביטחון לאלה אשר אנו כה מוקירים ומאמינים בצייתנות. יש צורך שתהליך זה יעבוד מהר, עבור עלייתו של ממשל חדש והתמרתה של המערכת הפיננסית הגלובלית. אנו פירטנו מספר דרכים שזה יכול להתרחש במהירות. אנשי הקשר שלנו, בעזרתם של החברים האגרטנים, מוציאים לפועל את האמצעים להשגתן של מטרות מרוממות ומאוד הכרחיות אלה.

יש לנו את היכולת ליצור ולהעביר זהב כפי שאנו כה רוצים. בנוסף, יש בבעלותנו את היכולת להעביר באמצעים פסיכו-קינטיים את ההנהגה ממקום אחר לאחר. זהו הזמן להשתמש בטכנולוגיה כדי לחסום את תוכניות האופל ולתמוך בקלות ברצונותיהם של תומכינו על פני השטח של גאיה. זכרו שבבעלותו של עולמכם רשת שטיפת מוח גלובלית כמו גם מרחב סודי של טכנולוגית לוחמה אשר מוסווה למחצה, וישנם כוחות המנסים לטפח סוג כלשהו של מלחמה. שמרנו על כלי נשק חלל מותנים אלה מנוטרלים ובמצוקה שאין ממנה מוצא במשך שנים. אלה אשר רוצים מאוד אזור זה חולה, נחושים לגלות דרך כלשהיא להשתמש בטכנולוגיה זו. אנו בוחנים ומפקחים איך האופל מיעד משימה סודית אחת אחר השניה כדי שאיכשהו לשבור את המבוי הסתום הכפוי. אנו יותר מדי חזקים עבורם. הפתרון היחיד הוא כניעתם המיידית של הקנוניה לאלה השותפים אשר נאבקים בהורדת ידיים מדי יום איתם. אנשי הקשר שלנו עכשיו עושים את מה שדרוש כדי לשחרר את אי הסדר אשר ממשיך לאורך אזור פני השטח של גאיה. הזמן להצלחה הוא עלינו!

לכן, אנו עושים את מה שדרוש כדי להשלים את דרכינו השונות להפיל את קנונית האופל ואת מזימותיהם אשר לכאורה לא מגיעות לידי סיום. זה דורש מספר דברים שייעשו על ידי שותפינו הארציים. אנשי הקשר שלנו מבטיחים לנו כי פעולות חיוניות עכשיו בעיצומן. זו תקוותם של המאסטרים הנעלים, ושל השמיים, שפרחחי אופל אלה מודים על מפלתם ומבודדים מכם. התוכניות אושרו כך שניתן לאסור את עובדי אופל אלה, ולהעבירם למקומות בהם אין הם יכולים יותר להשפיע על אירועים המתרחשים בכול העולם זה. רק לאחר מכן, אנו יכולים להצהיר בכנות שמציאות חדשה יכולה שיינתן לה ביטוי מוחלט מסביבכם. נועצנו עם רבים בעולמכם אשר מבינים באופן מלא מה צריך להיעשות. באור זה, אנו יכולים להצהיר שהפעולות בעיצומן  כך שהן מתוכננות לשבור את הקיפאון הנוכחי ולהעביר את אזורכם קדימה למציאות חדשה. זה גם יכול להוביל במהירות לגילוי ולהגעתם של החונכים לאזורכם. זהו הזמן בו אתם עומדים להתקרב לשלבים האחרונים, אשר מובילים לתודעה מלאה!

נמאסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! אנו מגיעים לכאן כדי להסביר מספר אירועים אשר משפיעים על קבלת ברכותיכם. החשוב ביותר מהם הוא איך לנטרל את כוחה הנוכחי של קנונית האופל, אשר רוצה למנוע את הפצתה של המערכת הפיננסית החדשה. ישנם סדרת הסכמים אשר חתמנו עם יחידות המשטרה של אזורכם, וכרגע יחידות אלה דוחפות הצידה מחסומים לא חוקיים להצגתה של מערכת אבטחה חדשה להעברות בנקאיות בינלאומיות. בנוסף, חברינו בחלל משתמשים ביכולותיהם כדי להבטיח שמספר מתוכניתנו יוצגו ויוגשמו במהירות. אנו מברכים את כל אלה אשר מאפשרים לנו להיפטר מהדרכים השפלות ונתעבות שבהן האופל שולט על עיבוד ברכותיכם. אנו רוצים מאוד שנהיה יכולים לתת לכם מתנה מיוחדת במהלך תקופת החגים. אנו מתכוונים גם להשתמש בשפע זה כדי להציג לכם מערכת חדשה של ממשלה. 

לכן, שותפינו מכינים ברכות שמימיות אלה! אתם המתנתם בסבלנות במשך עשרות שנים לאירועים אשר יכולים לשנות במידה עצומה אזור זה. אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם רבים כדי להבטיח שנבזים אשר  גנבו או חסמו את העברתם של כספים מסוימים, יקבלו את הצדק שבאמת מגיע להם. מאסרים ואישומים מגוונים הוכנו כדי לבודד אותם כך שהם לא יכולים יותר לדחות את מה שהבטחנו לכם לפני זמן רב. עכשיו האופל מתזמר בזריזות רצף אירועים שונים אשר יכולים להוביל למלחמה גלובלית נוספת משפחת החלל שלנו מבטלת תהליך זה. אנו מבקשים גם מכם, מבורכים, להשתמש במדיטציות ובטקסים שלכם כדי לעזור למטרה אצילית מאוד זו. אנו מתפללים מדי יום ומתמקדים על שלום, שינוי ושפע לאזור זה. תקופה חדשה של תודעה גדולה מתבססת מסביב לעולם זה. השתמשו באנרגיה חדשה זו כדי לתת ביטוי לתקופה חדשה עבור כל האנושות!

הבינו עמוק בלבכם שזורחת תקופה חדשה עבור האנושות. עידן חדש זה הוא כדי שיחיו בחופש, בשלום ובשפע. צווי השמיים הם די ספציפיים. שמו את כולנו בשירות אלוהי עבור האור. משימה נהדרת זו היא לגלות את עצמה כאשר אתם הופכים מודעים יותר על קיומה. האופל, אשר ניהל אזור זה במשך זמן רב, הולך ונמוג. כשהוא עושה זאת, האחיזה דמוית הצל והקרה והלחה של נבלים אלה מורמת. אתם עומדים להכיר קבוצות אנושיות חדשות של האור. יש להאיץ את התהליך של התנועה מתודעה מוגבלת למלאה.  זה יאפשר לנו להתגשם בזמן האלוהי הנכון. בנקודה זו, אנו מתכוונים להדריך אתכם במספר נושאים החיוניים להתמרה זו. אתם גם עומדים לפגוש את אלה אשר הינם מכדור הארץ הפנימי ומהקוסמוס. פגישות אלה עומדות להרחיב את המשפחה הרוחנית שלנו ולהכינכם לחזרה לחייכם כישויות של אור מודעות במלואן.


היום, המשכנו לעדכן אתכם על מה שמתרחש כאן. ניסים נהדרים רבים עומדים לקרות במהלך תקופת החגים הזו. היו מוכנים לקבל את אלה,  ולשמוח במה שהשמיים נותנים לכם. השנה המגיעה עומדת להיות מלאה בניסים הרבה יותר גדולים והשלבים הסופים בהם אתם עומדים להתחיל את השינוי המוחלט לתוך תודעה מלאה. דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


 Website: Planetary Activation Organization

Translator: Gili

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

esotericSUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

invoca


לחצו בבקשה על הריבוע הימני בתחתית מסגרת הוידיאו כדי לקבל את הכתוביות .

AN INVOCATION

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

JERUSALEM -01:00H on 14:02:20

http://24timezones.com/

Sheldan Nidle Interviewed by Maarten Horst

Hino SLPlease sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projects


Sheldan Nidle Free Webinar