קוראים

Google+ Followers

יום שבת, 23 בינואר 2016

מסר של Sheldan Nidle, מיום 19 בינואר 2016

מסר של  Sheldan Nidle, מיום 19 בינואר 2016

7 זרע, 17  התחלה אינסופית, 12 יד

Selamat Jalwaהכול טוב ונהדר עם גאיה! אלה אשר מתוכננים לשלוח את סחורותיכם צפויים להשלים  משימה גדולה זו! העיכוב, אשר עקף את הלוחמים האמיצים האלה, הסתיים. הפעולה לפרק את האוליגרכים של האופל ממשיכה. בנוסף, התהליך  להקים ממשל חדש ממתין בציפייה מלאה למשלוחים שישיגו את מה שהוסכם מראש על מספרי קסם. בנקודה זו, הממשלות התומכות בקנוניה עומדות ליפול ויוחלפו במהירות על ידי ממשלות מתוכננות חדשות. שולטים חדשים אלה עומדים לפזר את בית המחוקקים ואת בתי המשפט ולהתחיל תהליך שישנה מאוד את האופן בו גופים אלה נבנים נכון להיום. חוקים חדשים על בחירות והנחיות כלליות עבור נהלים עומדים להיבנות לתוך ארגונים ציבוריים אלה. זה יאפשר למוסדות ממשלה אלה שייכללו בהם באמת מחוקקים ושופטים מודעים אשר עוקבים ברצון אחר מה  שמוכתב בכנות על ידי החוק המקובל. זה עומד לאותת באופן רשמי שעכשיו חירותכם היא מעל העריצים הבנקאיים ובני בריתם הרבים.

חלקכם בהרפתקה גדולה זו של למידה הוא לתמוך בשינויים אלה ולקדם בברכה את ההתחלות הגדולות של השפע שלכם. הכוונה היא גם להתחלה של פעולות בנקאיות ומטבע חדשות וחופשיות יותר. אתם עומדים להפוך לעשירים והמאסטרים של מערכת שעומדת לאפשר לכם לבנות את הריפויים שלכם ולאפשר את הפרויקטים ההומניטאריים השונים שעומדים לעזור לחברכם ולשנות את המאמצים האקולוגיים של עולם זה. מיליוני זנים, אשר מייצגים את עולמות החי והצומח, יינצלו מתהום הנשייה.  בנוסף יינצלו זנים רבים שהיו כמעט מוכנים להשמדה.  הכמות העצומה של זיהום עומדת להיעלם. הבעיה של פסולת שסותמת נכון לעכשיו את צינורות הביוב שלכם ומונעת מכם להשיג את הכמות של מי שתיה הדרושים יכולה להיות מתוקנת בקלות. אתם עומדים להיות בעלי יכולת להפעיל טכנולוגיות שיכולות להתמיר את עולמכם. בנוסף, יוצגו לכם שיטות אשר עומדות לשנות את האופי הבלתי בטוח של מערכות התחבורה שלכם. אתם נכנסים למציאות חדשה ודינמית!

כפי שאתם יכולים לראות, אתם נמצאים על סף של מציאות מתוקנת במידה רבה. עולם זה עומד לאמץ ממשל חדש ומערכת פיננסית הרבה יותר שקופה. תהליך זה עומד להביא סוף סוף הכרה שנמנעה זמן רב של המערב לסין ולשאר העולם השלישי.  אומות לא מתוגמלות כיאות במשך זמן רב עומדות להיות מסוגלות לפתח ולבנות מערכות מים וביוב אשר נחשבו קודם לכן כיקרות מדי לביצוע.  פרויקטים הומניטריים אלה עומדים להתמיר את עולמכם ולאפשר לכולם ליהנות ממערכות חיים מודרניות שנמנעו זמן רב מהם. בעולם חדש זה, כל האנושות יכולה לתרום לפרויקטים אשר יכולים להתמיר את המים, הקרקע והאוויר שלכם. אתם עומדים להביא לגאיה אמצעים לשקם את עצמה לבריאות מלאה ולאפשר לכל האנושות לחיות בעידן נהדר מאוד. בסביבה מתוקנת זו כולם עומדים להיות שופעים, מלומדים ומסוגלים להשתתף באופן שווה בזמן החדש. זה הוא זמן שעומד להביא לכם מגוון רחב של דרכים על מנת שתהיו שומרי קרקע אמיתיים של אמא גאיה! כל זאת זו רק הקדמה להגעתנו הרשמית.

הגעתנו, כפי שצוין במספר דיווחים קודמים, היא להביא לכם את המדריכים המיוחדים שלנו.  לפני שהם מגיעים, דרושות מספר  פגישות לימוד פורמליות עם המאסטרים הנעלים שלכם. פגישות אלה עומדות לאפשר לכם ללמוד בפירוט על ההיסטוריה האמיתית שלכם; ללמוד על הסיבות להיותכם כאן ואיך האטלנטיים זרקו אתכם לתוך תודעה מוגבלת. אתם תלמדו גם איך השפות, התרבויות והדתות השונות שלכם עוצבו. התפקיד הקודם של האנונאקי ועוזריהם הוא לחשוף גם איך התמרתכם חזרה לתודעה מלאה עומדת לקרות. ברגע שאמיתות רבות אלה ייספגו במלואן, אתם אזי מוכנים למה שהמדריכים עומדים לספר לכם בכנות.  כל זה עומד להיות איכשהו שוק עבורכם. הנקודה החיונית ביותר היא להבין פשוט עד כמה אתם מחוברים אחד לשני. החשיבות העיקרית היא  באמת לאהוב אחד את השני.  להפוך מודעים אחד לשני בדרך אוהבת חדשה זו ולהיות מסוגלים להעריך באמת איך אתם יכולים ביחד להציל את גאיה ואחד את השני!

נמאסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם!  זה זמן מבטיח ביותר עבור גאיה ועבור כל האנושות. האנונאקי ועוזריהם האפלים מבודדים סוף סוף. לפני זמן רב, כשהתחלנו את מסענו המיוחד, האנושות היתה בנחישות תחת השפעתה של האוליגרכיה הרעה. לפעמים, זה נראה כאילו הם היו כל –יכולים.  תחת הדרכתם של השמיים, אנו התעקשנו והתחלנו ליצור באיטיות חברות סודיות כדי לעזור לאור ולהתחיל להביא את האנושות חזרה אל האור. פעילות ממושכת זו התחילה לפני עשרות שנים כדי להצליח ולאפשר  לאור להסיר באופן בטוח את קנונית האופל. לפני מעל עשור, העוזרים המבורכים שלנו בכדור הארץ ובשמיים גילו במפתיע מתודולוגיה, אשר מצליחה כפי שתוכנן. הנקודה החיונית כאן היא לכן עבורכם להישאר חיוביים ומסוגלים לתמוך באופן מלא במאמצים מאוד אציליים אלה. דברים מדהימים באמת מוכנים להתרחש!

כל זה מהווה הוכחה חיובית לרמת הכבוד, אשר השמיים מורכבים ממנה בצדקנות.  האוליגרכים האפלים  היו נחושים בדעתם להפוך אתכם רק ככלי משחק בשיטה כדי לבודד אתכם תמידית ממשפחותיכם ברוח ובמרחב.  אפשרויות אלה סוכלו עכשיו. מה שאנו מבקשים מכם  הוא להישאר תומכים חיובית  במה שעכשיו בני בריתנו עובדים כה בחריצות כדי להשיג. מערכת פיננסית חדשה התומכת במצב של שפע קבוע באופן מלא עכשיו נמצאת בתוקף מבחינה מעשית. ישנן מספר תוכניות, אשר עומדות לעצב במהירות ממשל חדש ומואר. פעולות אלה  עומדות גם להשלים ולהכין את החיבור המקוון. ברכות גדולות אלה הן רק ההתחלה של האופן בו מציאות אופל לשעבר זו עומדת להשתנות. לכן, לבבות יקרים, זמנכם לזרוח הגיע סוף סוף עליכם. היו חכמים בהחלטותיכם ומבריקים בפעולותיכם.

זכרו מי אתם באמת. אתם אינכם אנשים אשר הולכים בשמחה אחר פעולות שהושרשו בתוככם על ידי האופל. אתם באמת אנשים היכולים לראות את העיוותים שניתנו באמצעות האופל כדי לסובב את אמונותיכם לדרכים יותר ידידותיות לאלה שלהם. זמן זה הוא זמן של חירות מלאה מדרכי האופל האלה וחזרה בשמחה לאמונה אמיתית המשובצת בדרכי המוסר של האור! הליך זה עכשיו מתרחש כשאתם חוזרים ממלחמה מחוסר שביעות רצון הפכפכה לדרך חדשה המדגישה את החיבור שלכם אחד לשני ולאור.  אמת גדלה זו עומדת לאפשר לכם להתאחד ולארח בהצלחה את הסוגים הרבים של החי והצומח שלגאיה.  אנו גאים בכם ונהנים מאוד לפקח על כל אחד מכם. העתיד של עולם גדול זה הוא באמת בהיר ומלא עם האור המקודש שלכם!

היום, המשכנו עם דוחותינו על מה שמתרחש ברחבי העולם. היו מאושרים ודעו שעושר גדול וזמן רב עבור חירותכם מהאופל עכשיו בעיצומם.  האור מאפשר לזה כמו גם את חזרתכם לתודעה מלאה! דעו יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)

Translator: Gili

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

esotericSUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

invoca


לחצו בבקשה על הריבוע הימני בתחתית מסגרת הוידיאו כדי לקבל את הכתוביות .

AN INVOCATION

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

JERUSALEM -01:00H on 14:02:20

http://24timezones.com/

Sheldan Nidle Interviewed by Maarten Horst

Hino SLPlease sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projects


Sheldan Nidle Free Webinar