קוראים

Google+ Followers

יום רביעי, 13 בינואר 2016

מסר של Sheldan Nidle, מיום 5 בינואר 2016

מסר של  Sheldan Nidle, מיום 5 בינואר 2016

6 כלב, 3 התחלה אינסופית, 12 יד

Selamat Balik!  הבה נתחיל עם שנה גרגוריאנית חדשה מאושרת לכולם! הפעולות המסיביות שנותנות לכם את ברכותיכם השונות נדחו במידת מה בשל תקופת החגים.  עיכוב מתוכנן זה עכשיו עבר. משלוחים צפויים להתחיל במהלך השבוע הקרוב. עיכוב זה הורגש באופן נאות גם על ידי משפחות המלכות וגם על ידי מספר המשפחות העתיקות. סדרות  של בדיקות ביטחוניות של הרגע האחרון הושלמו ולוח זמנים חדש למשלוחים אושר על ידי כל הצדדים. כפי שצוין במסרינו האחרון, הפגמים במערכת זו הסתיימו. עוזרי האופל האלה, אשר עצבו את הסדרות האחרונות של העיכובים או שנעצרו או שהוסרו מעמדות סמכותם.  לכן, כספים אלה, כמו גם השינוי בממשל נמצאים במסלול להיחשף לפניכם. אנשי הקשר שלנו יכלו לקצר מועדים אלה ולאפשר לכם לצפות בהיסטוריה בהתהוותה בתאריך הרבה יותר מוקדם. אנו כעת צופים בתהליך מסובך זה ורואים אם תנועות אלה מתקדמות קדימה כפי שתוכנן. בכל מקרה, הסוף של קנונית האופל נמצא כאן סוף סוף.

כשאתם עוברים לתוך תקופה חדשה זו של שלום וחירות, היו מודעים כל הזמן איך זמן זה של פלאות יכול להסתיים בקלות. זה די הכרחי עבורכם לשמור על מידה רבה של התמדה בנושאים אלה. זכרו, מתנות אלה מובילות אפילו לרמה גדולה יותר של אחריות. אנו מדרבנים אתכם להקים ועדות מיוחדות של "כלבי שמירה" ולבקש מהן  ליידע היטב כל אחד לגבי מה שלמעשה מתרחש. חירות היא מתנה אלוהית הדורשת שימוש רב במשאביכם כדי לתחזקה. הנשיא האמריקאי הקודם ג'פרסון הצהיר  שנדרש סוג של מהפיכה מתמדת. רמה זו של התמדה, כל עוד היא אצילית, נמצאת מחוץ למקום באינטרנט ובסביבת אמצעי התקשורת החברתיים. כמו פול רוויר (Paul Revere) החדש, אתם צריכים להיות מסוגלים לקרוא את הסימנים ולהיות מוכנים להודיע לכולם על זמן לצורך פעולה חיובית. רשתות חברתיות אלה יכולות להחליף כל צורך לאלימות. לכן, השמיעו את האזעקה והשתמשו בצורת תגובה מסיבית כדי לשמור על עולמכם שינוע קדימה לקראת הנחיתות המסיביות והתודעה המלאה. תהליך זה יכול לאפשר לכם לשמור על המשימות המשותפות על המסלול ובסנכרון עם האל.

ברגע שעזרתם להבטיח את מציאותכם החדשה, זה הכרחי עבורכם להתחיל לשפר את סביבתכם.  הדבר הראשון הוא להיפטר מהסוגים השונים של זיהום אשר כרגע מכבידים על סביבתכם הגלובלית. השתמשו בטכנולוגיות אשר או שיש לכם גישה אליהן או אלה אשר בודדו בעבר ועכשיו הן זמינות לכם.  השתמשו בהן לנקות את החומרים הכימיים, הרדיואקטיביים, ושאר חומרים רעילים שאתם צריכים לסלק אותם מסביבתכם. ברגע שזה נעשה, אתם יכולים לאחר מכן להוסיף לפרויקטים  שנמשכים כדי לפתור את משברי המזון, המים והמגורים של האנושות. בעולם חדש זה, אתם עומדים להמשיך ולפתור את המשברים שנשארו. אם אינכם מסוגלים לפתור שאלות אלה באופן מלא, אנו מתכוונים להציג לכם טכנולוגיות שעומדות להתחיל לעשות מחדש את עולמכם לעולם באמת נעים לחיות בו.  למרות זאת, זה חיוני שאתם תתחילו לעבוד בהצלחה אחד עם השני. אבותיכם הגיעו לכאן לפני כ-900,000  שנה כדי לתמוך בחיים ובדרכים של עולם מודע באופן מלא.

משימתנו המשותפת היא להכין אתכם לחזרה שנגזרה  למצב קודם הדומה למלאכים. כל אחד מכם חי במציאות נהדרת זו. החונכים שלנו עומדים לספר כל מה שאתם צריכים לדעת לאחר  שאתם נחשפים לידע  שהאנונאקי נכשלו לתיתו לכם. למעשה, שקריהם והמניפולציה שלהם היו צריכים להיות השלבים המקדמיים כדי להפוך אתכם לגזע עבדים קבוע. השמיים התחילו את התהליך בקחתם אתכם לשלב התמרתי שהכרחי להצלחת משימתנו. בנתיב זה נמצאת עבודתם של המאסטרים הנעלים שלכם. יש להם סדרת תורות שאתם צריכים כך שהחונכים שלנו יכולים לקחת אתכם למאוד קצה של תודעה מלאה.  זה המקום בו האגרטנס נכנסים. בכדור הארץ הפנימי,  ישנם המתקנים החיים שעומדים לסיים את התמרתכם. מה שנשאר כפי שאמרנו קודם לכן הוא אימון בתא האור הקריסטלי המיוחד והקמתו של כוכב אומה חדש שלכם.  עומד להיכנס הרבה כשאתם מגשימים את ייעודכם הנהדר!

נמאסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! כפי שאתם יכולים לראות, ניתנו לנו כמה אחראויות חשובות לבצע. הגדולה ביותר מאלה היתה לספק לכם בתחילה  את החסד והרחמים של השמיים. אתם שרדתם את האופל והוכחתם לכולם את מחויבותכם הגדולה לאור. חלקנו היה להיות שליחי השמיים. עשינו זאת בשמחה ובאושר בהמתיננו לזמנכם האחרון של מעבר מעולם  זה של המימד השלישי. משימתנו המיידית היא להדריך את אלה אשר הפרידו והביסו בהצלחה את עוזרי האופל. משימה זו עומדת להוביל ממשל חדש, אשר יאפשר לנו לספק את התורות ההכרחיות שאתם צריכים לפני שאחינו השמימיים מגיעים. בעולם חדש זה, אתם עומדים ללמוד על מקורותיכם ויינתנו לכם אמצעים להקים עולם באמת נהדר! זה עומד להיות המבשר לעולם שעומד לראות את האיחוד של גאיה הפנימית והחיצונית. זה יאפשר לכם ליצור את כוכב אומות החדש.

אנו המאסטרים מבינים כמה לרבים מכם זה קשה להיות. אתם איכשהו קבלתם את המצב המזעזע של מוות והזדקנות. מציאות זו כביכול אפשרה לכם להיכנע לשקריהם הקודמים של האופל. עכשיו, אתם צריכים לשקם "מציאות" זו ולאמץ במהירות מציאות חדשה. משימתנו המקודשת היא להראות לכם איך מציאות שונה מעין זה באמת אפשרית. הפלאות של חזרתה של האנושות הגלקטית עומדות להשלים תהליך אלוהי זה. חונכים אלה שלכם המשלבים את התורות שלנו עומדים להראות לכם איך  משימת "ברוכים הבאים הביתה" עובדת. אחת מהעובדות הראשונות שספרו לנו היתה על משימה גלקטית זו שמתקרבת.  משימה אלוהית זו יחד עם שלנו היא להקל את חזרתכם לתודעה מלאה באמצעות  שימוש ראשוני של העבודות הטובות  ואדיבותנו. לאחר אלף שנים רבות,  זה עומד סוף סוף לכלול תורה מקודשת לגבי מי אתם באמת.

זמן זה שמגיע הוא לכן  זמן של השלמת מעברכם לתודעה מלאה. זה דורש ידע, כישורים ויכולות שיינתנו בחופשיות לכל אחד מכם. הצעד הגדול הראשון הוא סדרת שיעורים אלה לגבי  העצמי האמיתי שלכם ועל ההיסטוריה הכוללת של מקורותיכם בעולמות אחרים. לאחר מכן, לגבי מה שהתרחש לכם בשעה שהייתם תחת  שליטתכם של האטלנטים העתיקים. כולנו נבענו מזמן זה של כ-13 אלפי שנה לאחר שאטלנטיס שקעה על ידי מותג הרוע שלה. זמן נוכחי זה הוא כאשר  סיוט לילה ארוך זה מסתיים  ומצליחים לחיות בשמחה הנהדרת של האור! חיינו בעולם של האגרטנס ויודעים בשמחה מה מחכה לכם. אפשרו לנו להתחיל את התחלתם של זמנים חשובים אלה  ולהרגיש את הפלאות של האור. אפשרו לנו גם לדעת שדרכו של האופל מוקצית לפחי האשפה של ההיסטוריה הארצית. הללויה! הללויה! הללויה!

היום, המשכנו עם מסרינו. הזמנים הרבים של עיכוב עברו. מציאות חדשה דוחפת במהירות הצידה את אנשי האופל שהכרתם זמן רב.  זו תקופת המעבר הסופית למציאות המלאה  באפשרויות חיוביות אינסופית וכמובן, חופש! דעו יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)

Translator: Gili

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

esotericSUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

invoca


לחצו בבקשה על הריבוע הימני בתחתית מסגרת הוידיאו כדי לקבל את הכתוביות .

AN INVOCATION

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

JERUSALEM -01:00H on 14:02:20

http://24timezones.com/

Sheldan Nidle Interviewed by Maarten Horst

Hino SLPlease sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projects


Sheldan Nidle Free Webinar