קוראים

Google+ Followers

יום שבת, 24 בספטמבר 2016

מסר של Sheldan Nidle, מיום 20 בספטמבר 2016

מסר של  Sheldan Nidle, מיום 20 בספטמבר 2016

4 הלך שמיים, 16 נשר, 13 אדמה

Dratzo! מאז שהגענו בהמונינו לראשונה בסוף המאה ה-20 שלכם, למדנו בפירוט את האופן בו עולמכם עובד. אנו קשרנו את עצמנו עם המאסטרים הנעלים שלכם ובני בריתם הרבים על פני כדור הארץ. בנוסף, היו לנו פגישות תכנון נרחבות עם בני דודינו האגרטן. כל פגישותינו, ביחד עם טיסות הלימוד המחקר הארוכות והרישומים הנלווים, הכינו אותנו למה שעכשיו מתרחש על פני השטח של הפלנטה שלכם. האנושות על פני השטח נמצאת עכשיו בפרשת דרכים.  אלה המחפשים את האור השיגו הרבה וסוף סוף מוכנים להתחיל להכריז על התנאים של ניצחונם המדהים. מערכת פיננסית עולמית חדשה, חירות ברחבי העולם וממשל חדש מסמלים ניצחון זה. לפני שני עשורים, עובדי האופל החליטו לותר על הכניעה שהמאסטרים הקודמים שלהם, האנונאקי הציעו להם. סירוב זה הוביל אתכם לשני עשורים של מלחמות בלתי נחוצות, טרור שבוים על ידי הממשלה ושורה כללית של שחיתות מתמשכת ואלימות שגויה.  תקופה ארוכה זו של פשעים מסתיימת.  הזמן המבוקש של שלום, חופש ושפע עומד מוכן להתחיל.

כשזמן חדש זה מתחיל, אנו רוצים לספר לכם מעט יותר דברים על עצמנו. כוונתנו העיקרית היא גילוי מלא. זה יכול לאפשר לנו להיות יותר פתוחים לגבי האופן בו אנו קשורים אליכם. אנו מתכוונים מאוד באותו זמן לפתוח התקשרות רחבה אתכם. רבים עדיין מאמינים  כי אותה מחשבה  שחוצנים  מבקרים באופן קבוע בעולם זה, היא שטות.  בכוונתנו להפיג רעיון זה בקרוב. כאשר השמיים ספרו לנו לפני עשורים להרכיב משימה זו של קשר מיוחד ראשון, היינו איכשהו ספקנים. הצי המדעי וההנדסי שלנו סימנו פה אחד את תרבותכם כעדיין לא מוכנה לקשר. התערבותנו הפתאומית  להצלת השמש שלכם, בשילוב עם מספר צווים מהמועצה הרוחנית של הפדרציה בשרה את מה שהתרחש מאוחר יותר. לכן, אנו עודדנו באופן נלהב את המחויבות הענקית הזו לפלנטה שלכם ולאנשיה. אנו שולחים צי די רחב ומתחילים לפעול עם כל אלה המסורים לאור, כמו  תומכיו הפעילים הרבים שלו. זה לקח לנו כשני עשורים להשיג יעדים ראשוניים אינסופיים.

התוצאה של שנים אלה של להכיר אחד את השני היא שיסודותיו של כדור הארץ שנולד עכשיו מקבלים אותנו באופן מלא כחלק מצוות מגוון מאד זה. קשרינו מתכננים מתייעצים בקביעות עם חלקיה האחרים של קבוצה זו. אנו מבינים את תוכניתם ותרמנו למה שהינו כעת לוח הזמנים הסופי לפעילות מסובכת מאוד זו. אנו מסורים באופן יסודי לפרויקט זה ויודעים מתי אנו יכולים, בעתיד הקרוב, לנחות ולפעול אתכם באופן אישי. לכן, חונכינו יכולים לעשות את הכנותיהם היומיות בידיעה  שכל זאת עומד להתרחש בפועל. עולם על פני שטח זה שלכם עומד להיות מופתע כאשר מה שדנו עליו, מתגלה. מערכת הבנקאות החדשה, השפע והחופש שמגיע עם ממשל חדש דורש את השתתפותכם הלהוטה. עולם זה שגדלתם אתו  פתאום הולך "להתפוצץ" ממש מולכם. זה מצריך אתכם במידיות לקבל מספר  של אירועים משני-משחק. זה הופך לחובה עליכם להקשיב, ולסקור אותם בזהירות ולפעול.

מציאות משתנה במהירות זו מוקמת כדי לאפשר לכם לגלות למה נהפכה סביבתכם הנהדרת. זהו עולם חדש בו תינתן לכם מידה רבה של מידע חיוני. אתם צריכים לקבל את כל זאת ולקחת את הזמן לסקרו. הממשל עומד להיות מוקדש לחזרה של כל זאת מספר פעמים. זה חיוני שאתם תבינו מה מצופה מכם. בנוסף לכל זאת, חלק מכם עומדים להיות הראשונים להתחיל, עם עקומת למידה ענקית, עם השפע החדש ומערכת היחסים שלו למערכת הפיננסית החדשה והידידותית יותר. חוויות אלה עומדות לעזור לכם להשיג את חלומותיכם ולהפיץ שפע עולמי הולך וגדל.  ביחד עם אירועים מיוחדים אלה  עומד להיות ממשל אשר באמת דורש את השתתפותכם הפעילה. קבוצות קהילתיות צריכות לפעול עם ממשל זה ברמות מקומיות ואזוריות. כמו כן בכוונתנו, לספק הנחיה מסוימת ולאפשר לכם להשתתף באופן מלא בהליכי הקשר שלנו. זמנכם כסוג של "פטריה" באמת מוכן להגיע לסוף מהיר.

ברכות! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! הזמן הוא מתוק במיוחד לנו! עבודותיהם הגדולות של שותפינו מתחילות לשאת פירות סוף סוף. לפני שנים רבות, השמיים  ספרו לנו שעומד להגיע זמן בו  האנונאקי ועובדיהם לא ישלטו יותר בעולם זה. הזמן שחיכינו לו זמן רב מתעורר. אלה אשר מגיעים אלינו לפני מאות בשנים אשר הגדירו צווים סודיים רוחניים המוקדשים לאור ולעובדיו הטובים נמצאים על סף הצלחה ענקית. האור  אילץ את אחרוני האופל להרהר על כניעתם ולהתארגן לכך. כל העובדים  העיקריים נכנעו באופן רשמי ומועדים מיוחדים אושרו. הפעולות האחרונות של האופל  מבוצעות נכון לעכשיו. אנו יכולים להתכונן לשמוח בקרוב. תהילה לשמיים עבור כל הברכות הנפלאות האלה! ההתמרות הדרושות הן כמעט מוכנות לקרות. מעשים נהדרים אלה הם בשל חלקכם הגדול במיקוד ובתמיכה המתמשכים. קחו את הזמן שנותר והשתמשו בו כדי להתאחד ולהודות לכולם בשמיים עבור אירועים  באמת גדולים אלה.

מה שעכשיו קורה הוא אסטרטגיה ארוכה ומלאה מאוד של האירועים אשר החלו במקור בסיומה של מלחמה העולם השנייה. העובדים האמריקאים וחסידיהם השיגו סוף סוף את תוכניתם לאחר המלחמה. אמריקה נוסדה,  לא כעולם של כוח פוטנציאלי, אלא כחלופה. אנו המאסטרים רצינו ליצור דוגמה ולתת לעולם חלופה מבורכת לעובדים העולמיים אשר מנהלים עולם זה. ידענו שיום אחד, האנונאקי עומדים לפנות לכיוון האור, ועולם זה צריך דוגמה נוספת  לניהול אומה גדולה. אולם, אמריקה במציאות קרועה  על ידי שתי דרכים גדולות שונות לנהל זאת. הבדלים אלה הגיעו לשיאם בסוף העשור וחצי האחרון. בזמן הנוכחי "הכוחות שהיו" וסדר היום הרע שלהם מחוסלים. זמן חדש מגיע לכל האנשים.

נכון לעכשיו, אמריקה עומדת להוביל עולם זה לתוך תקופה חדשה בה חופש, שפע ושוויון הם בלתי מוגבלים. אלה אשר שמרו על אומה זו, ועל העולם באופן כללי,  בשעבוד,  לא עומדים להיות יותר בעמדה כלשהי להתנגד לדרך חדשה זו. התפיסות השונות שלימדו אתכם במשך זמן רב, עומדות ללכת. החזון והמיקוד שלכם במצב חדש של הוויה עומדים לנצח! ההיסטוריה של אמריקה עומדת להתגלות ועומדים לדון עליה בגלוי. השתמשו בהיסטוריה מדהימה זו כנקודה כדי למנוע אפילו את סדר היום הרע ביותר בעולם מתפתח נהדר זה. הישארו חזקים והיו מוכנים להקשיב  וללמוד את הכל לגבי אמריקה והנבואה המדהימה שלה! יש לנו דברים אחרים רבים גם לספר לכם. המעשים והשקרים של האופל צריכים להכירם והאנרגיה של מעשים אלה תותמר אל האור ותשנה כיוון בברכה. אתם נמצאים במעבר לתודעה חדשה  ועומדים לטפל בכם לצורך תבונה חדשה וצומחת. הללויה! הללויה!

היום, המשכנו את דיווחינו השבועי. כפי שאתם יכולים לראות, אירועים מרגשים רבים מוכנים להתרחש! חלק מאלה עשויים להדהים אתכם לראשונה.  הישארו סבלניים והתמקדו על הטוב  שעומד להופיע! דעויקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)

Website: Planetary Activation Organization
Translator: Gili

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

esotericSUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

invoca


לחצו בבקשה על הריבוע הימני בתחתית מסגרת הוידיאו כדי לקבל את הכתוביות .

AN INVOCATION

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

JERUSALEM -01:00H on 14:02:20

http://24timezones.com/

Sheldan Nidle Interviewed by Maarten Horst

Hino SLPlease sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projects


Sheldan Nidle Free Webinar