קוראים

Google+ Followers

יום שישי, 30 בספטמבר 2016

מסר של Sheldan Nidle, מיום 27 בספטמבר 2016
מסר של  Sheldan Nidle, מיום 27 בספטמבר 2016

11 שמש, 3 נשר, 13 אדמה

Selamat Jalwa! דיווח שבועי זה, כמו הקודם, נשען על העובדה הפשוטה שאנו נכנסים לנקודה בה לוח הזמנים נמצא במקום. אנו מרגישים מאוד על זה ומקדמים בברכה סוף סוף את ההזדמנות לראות את השלב הראשון של התוכנית שחיכו לה זמן רב מתחילה סוף סוף. אלה שאחראים על השינוי הגלובלי הענק הזה עושים את מה שעכשיו נחוץ כדי ליישם זאת ולהבטיח שמציאות חדשה זו מגיעה לבשלות. האופן בו סדר התשלומים מושג אינו חשוב יותר. בתי המשפט פסקו כי השערוך של תוכנית תשלומי השפע אינה מהווה נקודת מחלוקת. זה חיוני שתוכניות שפע מוניטרי אלה ישלמו בתשלומים. מערכת תשלומים זו עומדת להוביל בהתאם ללוח הזמנים לרפובליקה אמריקאית שלNESARA   ומיד לאחר מכן, לרפורמה ממשלתית גלובלית, המכונה GESARA.  אלה האחראים על ממשלים חדשים אלה מכינים עכשיו בחריצות את הממסד המשפטי שלהם. מסגרת הזמן חזויה להיות די קצרה, ואנו משתמשים בקשרי אבטחה כדי להתיר בזהירות את כל זאת להתרחש כמתוכנן. כעת הכול צפוי לבוא לידי ביטוי ללא תקלות.

הגרסה הנוכחית של מה שעכשיו מתפתח לקחה זמן רב להניחה בתקיפות במקומה. ראשית, היה צורך להיפטר מהקנוניה, בלי הזדמנות כלשהי להתאוששותה.  הקבוצה האפלה נמצאת עכשיו תחת בדיקה קפדנית מלאה וקבועה. הם יודעים שבזמן הנכון, הם עומדים להיעצר ולהיות מבודדים מכולכם. כל אחד מהם מבין באופן מלא שכל מרחב פעולה עבור מעשה קונדס אינו זמין יותר. הממשלה החדשה של NESARA שלטה בערך 129 ימים, או ארבעה חודשים, כדי לחזור באופן מלא לשורשים החוקתיים. בנוסף, עומדת להיות חזרה למשפט המקובל והתוספות והגריעות הדרושות לחוקתה של ארצות הברית. לדוגמה, צריך לתקוף את התיקון ה-16.  NESARA  מסיימת את מס ההכנסה המדורג ומחליפה אותו עם מס בלו מיוחד או מס על מכירות. היא גם מממשת את החוב הארצי המתעתע ומחזירה לכולם את כל המיסים הלא חוקיים שכל אחד נאלץ לשלם. החגיגה גם מבטלת את כל החובות לבנק. זהו זמן המגיע לחופש ולרמת הפצה של שפע גלובלי.

זמן זה של חופש ושפע הוא חיוני לתהליך של העלאת התודעה ובתורו לשינוי של תפיסות הליבה העיקריות שלכם.  חלק מהבעיה של להכין אתכם לקבל את המציאות החדשה שלכם היא לנתק בעדינות את האמונות שניתנו לכם על ידי האנונאקי האפלים. אמונות אלה עברו בירושה במשך מאות ועשורים של שנים באמצעות ההורים והעמיתים. אלה הם הגבלות ("קווים מנחים") שנוצרו  על ידי האנונאקי כדי למנוע מכם מרד גדול כלשהו. הוראות אלה צריכות להיות מסולקות מחוץ לכם. נקודת המפתח בצמיחה המודעת הנוכחית שלכם היא ללמוד להתעלם מתורות פנימיות עתיקות אלה לגבי מציאות זאת. במקום זאת, היו מוכנים לאמץ את החדשות. היו נחמדים אחד לשני. למדו את הערך הפנימי שלכם. הבינו את הכוח של מי שאתם באמת. כל אחד מכם הוא ישות עוצמתית של אור. לפני זמן רב אבותיכם התריסו כנגד שליטי אטלנטיס ושונו בפתאומיות למצב של תודעה מוגבלת. עכשיו, מכינים אתכם לחזור למצב הטבעי של אנושיות גלקטית.

האירועים המגיעים עומדים לסיים את התקופה הארוכה והאפלה של עובדי האנונאקי. הזמן המתפתח מאפשר לכם להסיר את האזיקים של המוח והגוף שאתם ואבותיכם נשאתם במשך 13 אלף שנה.  חירות זו היא עידן זהב אמיתי לאנושות על פני השטח. השד המפחד  שזמן רב הפחיד  את חלומותיכם העתיקים ביותר מונח הצידה כעת. כפי שהצהרנו באופן קבוע, השתמשו ברגעים יקרים אלה כדי להתחיל במערכת חדשה של אמונות ליבה המבוססת על כוחכם הפנימי לקהילתכם הגדלה עם הכול. כאשר החונכים שלנו מגיעים, השתמשו בזמן כדי לסיים תהליך אלוהי זה ולקבל את מערכת היחסים העמוקה שלכם עם השמיים, כמו גם עם הקהילה הגדולה של בני האדם הגלקטיים שחיים בחלל ומשגשגים באגרטה.  בסופו של דבר זהו השירות המשותף האלוהי שלכם אשר קושר אתכם אחד לשני ואלינו! אנו נמצאים כאן כדי להדגיש את הקשר המקודש הזה ולהחזיר אתכם למלאכיות הפיזית. היו מסוגלים להיזכר בהיסטוריה האצילית שלכם וללמוד בהצלחה  ממה שהאופל עשה לכם. ברוכים הבאים הביתה, כל אחיי ואחיותיי היקרים של הכוכבים!

ברכות! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! אנו מגיעים עכשיו עם מסר נהדר מאד. ממש עכשיו השלבים האחרונים של התהליך  שלקחו לכאורה נצח נעים לכיוון סיום. שורת האירועים הזו הבאה עומדת להביא לכם את הברכות וממשל חדש שמסרינו רמזו במשך זמן רב. שינויים אלה עומדים לסיים את המשטר הלא חוקי שהטריד את האנושות במשך מאות בשנים והביא מלחמות, גזענות ושחיתות. הם דגלו בפילוג בשמה של הדת ונתמכו באמצעות העשירים, נתנו לכל בן אדם על כוכב לכת רב חסד זה פחד, דאגה וטעם של עוני. זמנים איומים אלה מסתיימים. אנו נכנסים לתקופה של אחדות ושיתוף פעולה אשר מביא שלום והזדמנות לחקור באופן מלא מה כל אחד מכם הוא באמת. אנו מברכים מציאות גדולה חדשה זו ורוצים שחלומותיכם היקרים ביותר יתאמתו.  ביחד, אפשרו לנו להכין שטח זה לימיו הגדולים ביותר. ביחד, אפשרו לנו לקדם בברכה את כל מי שבאמת רוצה לעשות זאת לאדמה טובה יותר מבחינה רוחנית!

כשהחזיונות הנהדרים שלכם מתגשמים, זכרו מה נעשה כדי להגיע לנקודה זו. ברכו את כל אלה אשר סיכנו חיים ואיברים כדי לאפשר זאת. כשאתם מקבלים את ברכותיכם, הבינו מה כספים אלה מייצגים. היו אסירי תודה ותמיד זכרו את אלה אשר השתמשו ברחמים הגדולים של הבורא כדי להשיג לעולם זה חופש ושפע. ראו חזון נהדר זה כאנדרטה לנשמות נהדרות אלה. זהו הצו של השמיים שהכול שהינו אפשרי מגיע בזמן זה. השתמשו באירועים אלה כדי להבטיח תקופה נהדרת מאוד עבור כל האנושות. אנו מציעים  שהאנושות תקצה זמן מיוחד כדי להתפלל ולהודות לכל אלה אשר גורמים לכך להתרחש! אנו המאסטרים ראינו, בחיינו על עולם זה, גם את האכזריות וגם את יופיו של עולם זה. אנו הקדשנו זמן רב את עצמנו לרוח. אפשרו עכשיו לכולם כאן על גאיה גם לעשות זאת. זהו זמן מקודש לגאיה ולאנשיה.

קחו כל אירוע והסתכלו באמת פנימה. האנושות היתה מאוד קרוב לסיום איום מאוד עד השמיים נכנסו פנימה ובהדרגה, אפשרו לפתרון שונה. אתם עומדים ליהנות מעולם משופץ וחדש. אתם חופשיים ויכולים ללכת אחר תשוקתכם האמיתית. בפעולות אלה של שמחה אתם מעתיקים את רצונות אבותיכם. חופש הוא מצב גבוה של הרוח. הוא משולב עם העושר המוניטארי האחרון של עולם זה. אתם נכנסים לזמן בו אתם יכולים להתכונן לחזרתכם להפוך לישות רוחנית אשר אהבתה יכולה לשרת כדי לשנות זאת, או כל עולם אחר. שיעורים אלה ייבדקו על ידינו ועל ידי החונכים שלכם. עשו את מה שהינו נכון ומה שמעודד את הגיוון בחיים. הביאו החוצה אהבה וטוב לב שעוכב על ידי תפיסותיכם הקודמות של עולם זה. זהו הזמן להיות בתרגול למידה גדול. זה גם להיות אחד כאשר אנו יכולים להיפגש ולגעת עמוקות אחד בשני!

היום, השתמשנו בדיווח זה כדי להראות לכם אילו ניסים מוכנים לבוא לידי ביטוי. היו בשמחה ומוכנים ביותר לפגוש את האנשים של כדור הארץ הפנימי ואת אלה מהפדרציה הגלקטית. הלילה הארוך של הנשמה סוף סוף מגיע לידי סיום! דעו יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)

Website: Planetary Activation Organization
Translator: Gili

Attachments area

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

esotericSUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

invoca


לחצו בבקשה על הריבוע הימני בתחתית מסגרת הוידיאו כדי לקבל את הכתוביות .

AN INVOCATION

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

JERUSALEM -01:00H on 14:02:20

http://24timezones.com/

Sheldan Nidle Interviewed by Maarten Horst

Hino SLPlease sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projects


Sheldan Nidle Free Webinar