קוראים

Google+ Followers

יום שישי, 18 בנובמבר 2016

מסר של Sheldan Nidle, מיום 15 בנובמבר 2016מסר של  Sheldan Nidle, מיום 15 בנובמבר 2016

8 ירח, 12 תינוק יגואר, 13 אדמה

Dratzo! אנו מגיעים עם חדשות טובות לגבי המוזרויות והפלאות של השבוע האחרון. הבחירות האמריקאיות היו רק ההתנשפות האחרונה של הישן אבל עדיין USA, Inc מתפקדת.  התוצאות היו עדות של כמה פשוט אמריקה מוכנה למציאות החדשה, ה-NESARA  הרפובליקאית. מוסדות פיננסיים מותנעים בהדרגה עם הצגתן של אגרות חוב של משרד האוצר האמריקאי הצבעוניות והחדשות. אלה עומדות להיות מגובות בזהב ולציין את הקריסה הרשמית של הבנק המרכזי של ארצות הברית שאינו חוקי. ממשל חדש זה נוסד כדי לסיים מערכת ישנה  שהתחילה לפני חודשים את צלילתה הסופית לתוך האפילה. הרפובליקה החדשה עומדת להביא לכם צדק בינלאומי אשר  יסיר את כל החובות וייתן לכם את החופש והשליטה להתחיל מחדש. במציאות חדשה זו, אתם עומדים לשגשג ולהיות מיופי כוח להשתמש בשפע שלכם כדי להשיג את תשוקתכם. השינוי במציאות זו יספק את ההשגחה הדרושה כדי להבטיח שאלה ששולטים בכם עומדים באמת להיות מבודדים מכם. זמנים מתקרבים אלה עומדים להיות תקופה בה אתם מתחברים מחדש עם המשפחות הרוחניות והחלל שלכם. הפחדים הישנים והספקות בתוככם עומדים להיעלם במהירות!

זה חיוני שאתם תבינו את היכולות שיש לכם עכשיו. זרם כספים אינסופי עומד להתיר לכם לסיים את העוני הגלובלי ואתו להביא סוף לבעיות הכלכליות שהובילו לשנאה ולחלוקות שנוצלו במשך אלף שנה על ידי עובדי האנונאקי. בעולם חדש זה, אתם מיועדים לפרוח.  התפיסות הישנות שאתם טיפחתם במשך זמן רב עומדות להיעלם. תהיינה לכם קבוצות דיון גלובליות אשר יסלקו את פחדיכם המיותרים ויאפשרו שלום ושיתוף פעולה כדי להפוך לנורמה בינלאומית חדשה שלכם. זמן זה גם עומד לשחרר את המאסטרים הנעלים כדי ללמד אתכם דברים רבים לגבי המציאות הישנה שלכם, אשר עומדת להיות מותמרת לתוך המבוא להתמרתכם הסופית לבני אדם גלקטיים. כפי שהזכרנו לפני כן, פעילות מורכבת זו דורשת, ראשית להגעתם של החונכים שלכם ושנית את נסיעתכם לאגרטה.  כאן נמצאים תאי האור הקריסטליים הייחודיים שלכם.  בזמן זה, אנו מתכוונים לקדם אתכם בברכה לתוך העולמות של כל בני האדם הגלקטיים. לאחר מכן, בדרכים הנהדרות של השירות האלוהי, אתם עומדים ללמוד איך השמיים משתמשים בנו כדי להפוך כל מציאות להרבה יותר טובה לכל המעורבים.

בינתיים, עבדנו עם בני דודינו האגרטן כדי להתכונן לבניה מחדש גדולה של עולם פני השטח של גאיה. במהלך שני העשורים האחרונים, אנו שיתפנו פעולה עם ההיררכיות הרוחניות של גאיה כדי להכין את 24 הלוחות הטקטוניים הראשיים שלה ושכבות אטמוספירה רבות כדי להכין את פני השטח למהפך גדול. זה כולל הרחבה של  1/3 מפני השטח שלה ונעילה מחדש כללית של לוחותיה על פני השטח, יחד עם עליה בחמצן באטמוספירה לכ-35%.  פעילות זו עומדת  לאפשר לפני השטח של גאיה להתאחד פיזית עם הרכיב הפנימי שלה בכדור הארץ.  בפעם הראשונה בכ-13 אלפי שנים, גאיה עומדת להפוך לעולם משולב במימד החמישי. לכן, כאשר אתם מותמרים בתאים הקריסטלים שלכם, גם גאיה עומדת להשתנות ולהופיע מחדש כמו העצמי הקודם שלה, עולם נהדר במימד החמישי. בעולם חדש זה, אתם עומדים לשפר את החברות הגלקטיות החדשות שלכם ולאחר מכן להעביר אותם לנוגה ומאדים (Venus and Mars) המותמרות.  כאשר כל זה נעשה, אתם עומדים לגור בעולם חדש מאוחד שעומד להפוך לכוכב אומה חדש שלכם! זה הופך להיות חלק חשוב מאוד מהפדרציה הגלקטית!

תהליך זה של העלאת תודעתכם מבוסס על הצווים האלוהיים מ-AEON. אלה ציוו שהשמיים ומשרתיהם האלוהיים יגיעו ביחד וינסחו תוכנית להחזירכם למורשת של אנושות גלקטית. הצעד הראשון בתהליך זה היה להתחיל שדרוג כללי של רמות תודעתכם. ההתקפות על ידי האופל על השמש שלכם רק האיצו פקודות מקודשות אלה. בתחילת 1990, תגובתנו הראשונה היתה לשלוח צי מיוחד מדעי והנדסי לתוך מערכת השמש שלכם.  כפי שצוין בדיווחים קודמים, הצי נתקל במידה רבה של התנגדות ראשונית, שנפתרה בסוף העשור הראשון של פעולות הגומלין שלנו. מאז, התחלנו לפתח בהדרגתיות רמה גדולה יותר של אמון. תוצאתו של תהליך זה  היא בתוכנית כללית שעומדת לכוון אותנו למטרתנו המשותפת של רפובליקת NESARA. צפוי כי לאחר כמה חודשים של השקתה של רפובליקה חדשה זו, אנו יכולים להתחיל  להציג באופן רשמי אותנו לכם. לאחר מכן, אנו יכולים להתחיל את הנחיתות ואת המגעים המסיימים לתודעה מלאה.

נמאסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! סוף שנה, הוא בדרך כלל זמן מרגש לנו. אנו צופים בשמחה ועוזרים בסודיות לטקסים הדתיים השונים המציינים מאוד זמן זה.  זה אירוע  בו חלק גדול יותר של האנרגיות שלכם מוקדש לטקסים אלה. אנו זוכרים  כאשר אנו, כבני אדם, השתתפנו בשמחה בטקסים מקודשים אלה.  אנו מבינים את המשמעות המשותפת שלהם ומתכוונים ליידע אתכם  על מה שאנו יודעים באופן קולקטיבי. בני האדם מבינים  כיצד התרגול של אמונות ליבה חיוניות אלה תומכים בהיבטים הרוחניים של גאיה. מה שבאמת מעניין  הוא איך אמונות אלה עומדות להשתנות ברגע שיש לנו את ההזדמנות המיוחדת לטפל בכם. כשאתם גדלים בתודעה, אתם צריכים הסבר עמוק יותר על המשמעות הגדולה של רגעי סגירה אלה של שנה גרגוריאנית  זו.  אנו מתכוונים את זה לעשות בחן. מאז ימיה האחרונים של אטלנטיס, אחרית  ימים זו עוררה זיכרון ארוך של יבשת שקועה זו והמורשות הבל תימחינה שלה.

אנו מבקשים להודות לכם על חזונכם החיובי. אתם אפשרתם לעולם פני שטח זה להיכנס לתקופה של התאמה שנדרשה לפני שהרפובליקה מוכרזת באופן רשמי. זמן זה שמגיע הוא זמן בו רבים מכם יכולים להמשיך לעבד את השינויים שעומדים לתת ביטוי בקרוב ברחבי עולם זה. מלחמה מסיבית פוטנציאלית נמנעה רק מכיוון שאתם נשארתם יחסית רגועים בפני שואה אפשרית. אנו יכולים  רק להמשיך להודות לכם עבור הצהרתכם והכוח הנהדר של התפילות והמדיטציות המשותפות שלכם. אנרגיות עצומות אלה עומדות לסייע לכם בהמשך מעברכם הקל לממשל חדש ולשפע מבורך מאוד. גאיה שמחה לצפות אתנו כשכוחותיכם הנהדרים חוזרים צעד אחר צעד. אתם מפגינים בגאווה את מה שהשמיים תמיד ידעו  שזה הפוטנציאל המדהים שלכם. תיהנו מעידן זה של מתן ביטוי אדיר. אתם באמת הבוראים המשותפים העוצמתיים שלו!

הבה נסיים עם תפילה מעוררת השראה של תקווה ורחמים. כולכם עברתם דרך תקופה של תסכול עצום ורצונות מאוכזבים. אנו הגענו בזמן זה עם כוונה לכל אחד מכם להתמקד בה. היכנסו פנימה. שוו לעצמכם נהר רחב של אנרגיה זורם למטה מהשמיים, מקיף כל דבר וממלא את הכול בזוהר תוסס שמימי. הסתכלו כשאנרגיות אלה משנות כל דבר. אפשרו לעולם לקחת אנרגיות אלה ולהעצים אותן. אפשרו לאנרגיות נהדרות אלה להתחיל לפורר במהירות את הישן, שותלים בכול מערכת חדשה של אמונות שמימיות. ראו איך אנרגיות החיים משנות צורה לתוך  סגול יפה אשר מגדיל בקרוב את הרטטים הבסיסיים של גאיה ומשנה אותם לצל עוצר נשימה של סגול עמוק. מתוך זוהר זה, העולם מקבל את הדרכים  של כול השנאה ומתמיר אותה במהירות לתוך אהבה, אחדות ושפע! הללויה! הללויה! הללויה!

היום המשכנו את דיווחנו.  הבה נראה זאת כסיום נהדר למה שחיפשנו זמן רב לספר לכם. דונו בכך ודעו שאירועים נהדרים רבים מוכנים למתן ביטוי! קחו רגע זה כדי לשוות לעצמכם את כל היסודות האלה ולאחר מכן, ביחד, אפשרו לנו לברוא מציאות חדשה  לעולמכם  על פני השטח שסבל זמן רב! דעו יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת!Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)

Website: Planetary Activation Organization
Translator: Gili

Attachments area

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

esotericSUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

invoca


לחצו בבקשה על הריבוע הימני בתחתית מסגרת הוידיאו כדי לקבל את הכתוביות .

AN INVOCATION

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

JERUSALEM -01:00H on 14:02:20

http://24timezones.com/

Sheldan Nidle Interviewed by Maarten Horst

Hino SLPlease sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projects


Sheldan Nidle Free Webinar