קוראים

יום שבת, 9 במרץ 2013

05.03.2013


 מסר של  Sheldan Nidle, מיום 5 במרץ  2013

10 קוסם, 2 Ceh, 9 אדם.

Dratzo! אנו מגיעים בשנית לדבר איתכם! אירוע שמימי גדול עומד להתרחש בקרוב בשמיים שלכם. אירוע זה הינו האחרון בסדרת תופעות אשר מסמלות את סופו של ההסכם המקודש שנחתם בין האור לבין האנונאקי לפני זמן רב. האירוע הינו חלק מהתוכנית האלוהית להכין את אבותיכם הקדמונים וכמו כן גם אתכם לחזרה לתודעה מלאה. בעקבות זאת, אנו מספקים לאנשי האופל על עולמכם את המסמכים אשר מצהירים כי הגיע הזמן בו אנו יכולים באופן רשמי להתערב בשמכם במציאות שלכם. ההתערבות הינה פשוט לסייע לחברות הסודיות המקודשות שלכם ובעלי בריתן להשלים השתלטות חוקית במספר ממשלות עיקריות שלכם. הליך זה יוביל לתשלום של שפע אוניברסאלי שמוחזק כיום במיקומים סודיים רבים מסביב לעולמכם. במשך החודשים האחרונים, אנו מיקמנו מחדש את משאבים אלה במקומות שהם בטוחים וזמינים וניתן להשתמש בהם כדי להבטיח את המערכת הפיננסית והמוניטארית החדשה. אנו גם מספקים הגנה לוגיסטית כללית יותר כדי לאפשר לממשל החדש לפרסם את העובדות המתייחסות למה שמתרחש במדינות ברחבי עולמכם.

סדרת ההודעות הראשונה תכלול את התוכניות החדשות המגוונות הקשורות עם מה שבדרך כלל היה מכונה NESARA. כל אחת מההוראות שייושמו תהיינה כפופות  לדיון לאומי רב. הם ישודרו ברדיו, בטלוויזיה ובאינטרנט, וכאן נדרשת מומחיות ההגנה שלנו. זוהי אחריותנו להגן על היושרה של ערוצי תקשורת אלה כנגד כל הפרעה אלקטרונית או השבתה כך שניתן ליידע באופן נאות את האוכלוסייה לגבי נושאים מהפכנים אלה. דאגתנו מכוונת לעובדה שבבעלותם של רבים בעולמכם ישנה מניעה ואפילו יחס מרושע כלפי כל דבר אשר מאיים את סדר יום הצר של שליטתם. בסופו של דבר, ליחידים אלה תהיה ההזדמנות לשנות את יחסם ברגע שהם מתחילים לעבוד עם החונכים האישיים שלהם. אנו יכולים לראות בבירור איך התייחסויות אלה יכולות להתפתח ולכן אנו מוכנים לנקוט באמצעי-נגד טכניים נדרשים. תפקידנו בזמן המידי קדימה הוא, ראשית לספק תקשורת ממשלתית ברורה ואז להסביר לכם למה לצפות בימים הראשונים לאחר שננחת.

התרחיש של נחיתה המונית הוא באמת לא יותר מאשר השלב האחרון של חזרתכם לתודעה מלאה. אתם תפגשו את החונכים האישיים שלכם, אשר מכירים אתכם באופן מלא וכמו גם חברים שאבדו מזמן. יכולות הטלפתיה המולדות שלכם ישוקמו במהירות באמצעות הפעילות ההדדית איתנו, המאפשרת דיאלוג חסר מאמץ ויעיל בינינו, שאינו מעוכב על ידי אי הבנות ואי בהירות של דיבור. טלפתיה מאפשרת הבנה ופתיחות עמוקה אשר עשויה להיראות קצת משונה בתחילה כיוון שהיא לא תאפשר סודות בינינו. המשמעות היא שאתם תתרגלו אלינו מאוד מהר ואנו נספר לכם הכול לגבי מי אנו, מה אנו עושים, ועל ההיסטוריה של ה"חמולה" האישית שלנו. אנו נענה לכל השאלות שעשויות להיות לכם ואתם תראו במהירות שאתם יכולים לסמוך עלינו עם חששותיכם העמוקים ביותר. כמה ימים אלה עשויים להיות החוויה הפתוחה והכנה של חייכם. סביבתכם העוינת מבחינה תרבותית לימדה אתכם להגן על עצמכם באמצעות שכבות סודיות רבות, והטלפתיה מחזירה אתכם למידה מסוימת של אחדות שבה חוסר אמון הופך במידה רבה לנחלת העבר. אנו נהיה בפניכם כמו ספרים פתוחים ונאפשר לתכנות מלא הפחד וההגנתי שלכם ליפול משם.

במשך שנים רבות למדנו את המגוון הרחב של תרבויותיכם, ובתחילה מצאנו שמגוון כזה מרתיע. אבל לאחר ששיתפנו את ממצאנו ביננו, מצאנו את הדרך הטובה ביותר להתגבר על המחסומים התרבותיים הרבים שעומדים בלב החברות שלכם. אתם כולכם פיתחתם מערכות הישרדות אשר מאפשרות לכם להיות סובלניים לתרבויות והדתות השונות, ומשימתנו היא ראשית לסייע לכם לשים את אלה בצד כיוון שהן נהפכות למיותרות. אנו יודעים שאין זה קל עבורכם. מאז הילדות, אתם השחזתם את כישורי ההישרדות אלה עד שהם כולם שגרתיים לכם. אולם, הרגלים אלה מבוססים על הפרדה ובואנו מיועד להכיר לכם בשנית את הפתיחה לאחדות.  בנוסף, התרבויות המערביות  בעיקר מוכוונות מנטלית ורבים מכם למדתם את הדרך הקשה לסגור את ליבכם. אנו, מצד שני, רגילים לטפל על בסיס של לב ללב אחד עם השני ולתקשר עמוקות על מרבית העניינים. אנו יודעים שזה עשוי להיות קשה לכם בתחילה, אבל אנו בטוחים שכאשר תרגישו את האתם האמיתיים מתחיל להתגלות מ"השריון" התרבותי שלכם, אתם תימשכו לחופש זה "כמו ברווז למים"!

נמסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! אלה אשר מבינים את דרכי השמיים יודעים שהגיע הזמן ליציאה הגדולה של האופל והמוני משרתיו. הם ניהלו את הממלכה מוגבלת-תודעה זו קרוב ל-13,000 שנה, ובמשך זמן זה  הרבה עידני זהב וצווים משונים רבים התוו מרווח זה של שנים, באמצעות האופל. הרגעים הקרובים מציינים את סופה של תקופה זו. אתם עולים בתדר, כך שהמשמעות היא שהאמצעים לשלוט בכם מסתיימים. החופש הנובע מכך מאפשר לכם לקבל את משפחות החלל והרוחניות שלכם בהרגשה של שמחה ביודעכם שהלילה הארוך של צער עומד להסתיים. בכל מקום, הבזקים קטנים של חופש זה נהפכים לברורים.  מוחותיכם מקבלים עכשיו את נחיצותו של חופש, ובכך מאפשרים למציאות החדשה להיוולד. בעיצומה של מציאות חדשה זו, שינויים מדהימים נוצרים. ממשלות עומדות ליפול ושפע חדש עומד להתהוות.

זהו זמן הנבואה בו השמיים שולטים בכיפה! האור מגיע, ודרך חדשה נולדת. החסד האלוהי יצר אותנו והעניק את הנתיב האלוהי לנשמותינו. היו נפעמים למה שמביאים הצווים של AEON! ידע אמיתי יותר לא יוכחש לכם ותלמדו על השקרים והמניפולציות שהאופל השתמש בהם במשך זמן רב.  גילויים אלה יביאו לכם את האמיתות שחיפשתם במשך זמן רב. אתם תשוחררו בעדינות מלפיתתם של אלה אשר ביטחונם המופרז וטיפשותם תתגלה לכם באופן מלא. אתם תתמזגו באור זה עם בעלי הברית החדשים אשר באים מתוך גרם-שמיים מקודש זה ואשר השמיים שלחו אליכם. אנו אלה אשר למדו במשך הרבה מחזורי חיים להתעלות, ואשר הידע שלהם עומד להנחות אתכם לאורך משך-הזמן הסופי של המסע אשר מטרתו המקודשת היא להחיות את תודעתכם המלאה.

חשבו ביראת כבוד על תהליך זה של תחייה פיזית ורוחנית לדורי דורות. זוהי אכן פעילות מורכבת ומפרכת ביותר שכל אחד מאיתנו מסוגל לכך. בנקודה זו בהיסטוריה שלכם, מה שעומד להתרחש במקום הינה התעלות קולקטיבית מסיבית ייחודית ומאוד מיוחדת אשר ניתן לה מנדט על ידי השמיים. לשם כך, משפחות החלל וכדור הארץ הפנימי שלכם ישתמשו בטכנולוגיה מתקדמת נהדרת בצורה של מכונת ביו של חיים, המתוכננת להתמיר כל אחד מכם חזרה לתוך תודעה מלאה. זה יימשך שלושה ימים. השמיים יכווננו ויפקחו על התקנים מיוחדים מחוללי נסים ויבצעו את הכיולים השונים אשר הינם ספציפיים לכל אדם. בדרך זו, האוכלוסייה האנושית כולה יכולה לעלות למצב הדומה למלאכים תהליך אשר באופן נורמלי היה לוקח להגשימו במשך מחזורי חיים רבים. שקלו היטב את החסד האלוהי אשר מאפשר לנו כולם לחזור למצב המופלא של אחדות עם הבורא רב העוצמה שלנו! הושענא! הושענא!

היום סקרנו כמה פרטים המתייחסים לחזרתם למצב משוחרר ומשגשג.  אנו גם חקרנו בקצרה את הנתיב המקודש עליו השמיים שלחו אתכם, בו אתם תחזרו בחינניות לתודעה מלאה. עומד להתרחש הרבה. אירועים מופלאים עומדים להתרחש וניסים מופעלים באמצעות החסד האלוהי של השמיים והשמחה הגבוהה ביותר של AEON נפגשים בדרככם! דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)

Translation: Gili Weizmanאין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

esotericSUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

invoca


לחצו בבקשה על הריבוע הימני בתחתית מסגרת הוידיאו כדי לקבל את הכתוביות .

AN INVOCATION

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

JERUSALEM -01:00H on 14:02:20

http://24timezones.com/

Sheldan Nidle Interviewed by Maarten Horst

Hino SLPlease sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projects


Sheldan Nidle Free Webinar