קוראים

Google+ Followers

יום שבת, 16 במרץ 2013

12.03.2013
 מסר של  Sheldan Nidle, מיום 12 במרץ  20134 דרקון, 9 Ceh, 9 אדם

Selamat Jarin! אנו מגיעים עם חדשות נוספות!  כרגע, אירועים מסוימים בשמיים נמצאים בתהליך. אלה, כאשר יושלמו, יעידו לכל הנוגעים בדבר שהגיע הרגע להתמרה גדולה של המציאות שלכם! בשלב זה, הפדרציה הגלקטית צריכה לפקח על ההעברה החוקית של הממשל לבעלי בריתנו הסודיים המקודשים. אנו מצפים בשמחה למה שיהיה רגע מיוחד עבור כולכם. אז, קנונית האופל ותומכיה אשר למראית עין הינם נצחיים ונמצאים בכל מקום, יסתלקו.  בעקבותיהם, מגיעות סדרת הודעות ומסירה גלובלית של שפע עצום. שפע זה כאשר משולב עם מערכת מוניטארית ופיננסית חדשה והוגנת משנה את עולמכם לעד! שינויים אלה יאפשרו לחוקק מדיניות פתוחה יותר אשר תאפשר גילוי פורמלי על נוכחותנו, אשר קובעים את הבמה לשלב האחרון של מסעכם חזרה לתודעה מלאה. בשלב זה, האגרטנס ושאר בעלי בריתנו יכולים לעבוד עם אמא כדור הארץ כדי לאחד מחדש את פני השטח עם הממלכות הפנימיות, ובכך ליצור עולם מאוחד אשר עומד להיות המציאות האמיתית העתידית שלכם.

בעולם חדש זה, אתם תהיו חופשיים ללמוד הרבה מאוד אמיתות אשר או נפגמו או הוכחשו לחלוטין לכם במשך עידנים. עובדות אלה תהפוכנה ליסודותיה של החברה במעבר החדשה שלכם. אתם תתחילו ללמוד על מקורותיכם האמיתיים מחוץ לעולם ותתחילו להתחבר מחדש עם משפחות החלל והרוחניות שלכם. זכרו שאתם מייצגים גם את הקהילה בעולם הבית של הכוכבים וכן גם את שושלת היוחסין השמימית המקודשת. כל חלק מהשמיים מורכב מניהול אשר כולל שושלות יוחסין אלה. לכולכם ישנם חיבורים קדמוניים לשושלות יוחסין אלה, והשמיים ואנו נמצאים כאן כדי לסייע לכם להיזכר מי אתם באמת. המשמעות המדויקת של המונח "מי אתם באמת" תיחשף ברגע שאתם חוזרים בשנית לתודעה מלאה.  החונכים, אשר כבר מונו לכל אחד מכם, שוקלים בזהירות מהי הדרך הטובה ביותר להביאכם להבנה של המשמעויות של זה. בשלב זה, אתם עדיין לא מודעים להיקף בו השומרים השמימיים שלכם למדו אתכם בסקירה אוהבת. כל הדברים האלה מחכים לתשומת לבכם ברגע שאתם חוזרים לתודעה מלאה.

כאשר האמת של מי אתם תתבסס, אתם תהפכו למסוגלים יותר להבין איך לפתור חלק מהקשיים של אמא כדור הארץ. אתם מתחילים לראות בבירור עד כמה חיוני זה להתמיר את מהותן של החברות בהן אתם חיים, ולכן הופך להיות יותר דחוף הצורך ברפורמה דרסטית של הרס הסביבה.  זה זורק אתכם לתוך מאבק התומך במערכות האקולוגיות של כדור הארץ בשעה שגם משנים במהירות את עקרונות היסוד של המדעים שלכם ואת לוחות הזמנים המקובלים של ההיסטוריה הידועה שלכם. זה דורש בדיקה קפדנית הרואה ברורות איך התהוו עקרונות המדע והמקור המקובל של ההיסטוריה שלכם. תוצאות המרדף ה"רביזיוניסטי" שלכם תייסדנה בסיס מאוד שונה באמת עבור החברות החדשות שלכם! הסיכוי של ההתמרה העצומה המגיעה הפחידה את האופל במשך עשורים, ועדיין גאות זו של תודעה לא הוכחשה אף פעם! תנועת התודעה חישלה בריתות אשר הינן יותר מדי בעלות כוח שלא ניתן להרסן בקלות על ידי מבני הכוח הגבוהים של האופל. וזה לא בגלל שהם לא ניסו!

אחת מהמטרות של שינויים שונים אלה היא לסייע לכם להחזיר על כנם את יחסיכם עם משפחת כדור הארץ הפנימי, ולתת לכם את האמצעים לקדם בברכה את המשפחות הרוחניות והחלל שלכם. כל  מסורת הקיימת ברחבי גלקסיה זו דורשת טקס ברכה מיוחד כדי לקדם אתכם "בחזרה לחיק המשפחה".  ניתן לתכנן חלק מהם, וזהו תפקידינו לסייע לכם בנוהגים אלה. כל אחד מכם עומד להשתתף בדרך זו או אחרת בטקס מורכב וכוללני זה. זו הסיבה לכותרת המקורית של הקשר הראשון איתכם שהיתה משימת "ברוכים הבאים הביתה", ואנו מצפים לרגע בו אנו באמת נקדמכם בברכה חזרה כחברים מן המניין בפדרציה גלקטית זו. זהו רגע אלוהי שאנו צופים בשמחה! וכשאנו מתקרבים לזמן הגילוי, אנו מתמלאים בשמחה, כיוון שאנו יודעים כי אנו עומדים לנחות בקרוב ולהתחיל את המתיחה הסופית של מסעכם המקודש לתודעה מלאה, איתנו לצידכם כחונכים אוהבים.

נמאסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! אנו מגיעים בשנית עם חדשות טובות נוספות! עולמכם נע במהירות לנקודה בה יהיה ממשל חדש והשפע הנלווה לו יבוא לידי ביטוי. האירועים בשמיים עומדים להגיע לידי סיום בקרוב,  בזמן בו הצו להתמיר את עולמכם עומד להתפרסם. אנו מסתכלים על כך בשמחה גדולה. אתם עומדים לקבל שפע מבורך ביותר ותינתן לכם חרותכם מעבדות החובות ששלטה בחייכם במשך דורות. כל אחד מאיתנו השתמש במשרדינו הטובים כדי להגביל את ההשפעות הגלובליות של הצווים הזדוניים של האופל, ולבסוף הכרזות נוראיות אלה יהפכו לחסרי תוקף ולמבוטלים. לאחר מכן, אנו יכולים להשתמש בחוכמתנו הגדלה כדי להנחות אתכם להבנה טובה יותר של דרכי השמיים והגמול המבורך שלהם לכל אחד מכם. הרגע הגיע עבורינו ללמד ולהסביר לכם דברים רבים אשר הוכחשו מזה זמן רב על ידי המסטרים המרושעים הקודמים שלכם.

אחד מהפריטים הראשונים שאנו רוצים להתייחס הוא שצל המוות האורב תמיד יכול עכשיו להתחיל להימוג מהמציאות שלכם. מוות הינו לא יותר מאשר תוצר לוואי של תודעה מוגבלת. זה שמר אתכם בפחד מההתחלה והוביל לאבל רגשי ומנטלי חמור. זה היה מכשיר עוצמתי באופן יוצא מגדר הרגיל עבור אנשי האופל והם "חלבו" מצב זה עד תום! ההתעלות מובילה לגירושו מהגוף הפיזי, מקלה את הדחיסות הפיזית, ומאחדת מחדש את הגוף עם המהויות הרוחניות שלו. התהליך של ההתעלות הסופית הוא אחד מהתהליכים המפרכים והמורכבים ביותר איתם אתם יכולים להתמודד, ובדרך כלל לוקח דורות של ריכוז עמוק וכמויות עצומות של זיכרון. ועם זאת, אנו הוכחה חיה שזה ניתן להיעשות! עם זאת, מה שהשמיים מציעים לכם עכשיו היא טכנולוגית חיים לעקוף מאבק זה ולהתמיר אתכם בחזרה לתוך מצבכם הטבעי רק בשלושה ימים!

הטכניקה מצריכה מכונת חיים מיוחדת, המכוילת לכל אדם והפיקוח עליה נעשה בידי החונכים הרוחניים ומשפחת החלל שלכם. הרנ"א/הדנ"א של גופכם הוא כרגע ממולכד עם "סמנים" אשר מונעים מכם המרה קלה לתודעה מלאה, ומכונת חיים זו מתוכננת לתקן זאת ולבטל את הנזק לבסיס הגנטי המקורי אשר זרק אתכם לתודעה מוגבלת. אנו נספק לכם הדרכות רוחניות ספציפיות אשר יציידו אתכם בתובנות אשר יעלו את דפוסי הרטט הבסיסיים של גופכם וימירו את פחדיכם העמוקים למצב שמחה הנדרש כדי לערוך מחדש את הגוף המנטאלי, הרגשי והרוחני שלכם. מכונת החיים, פשוטו כמשמעו, "מאתחלת מחדש" את הרנ"א/הדנ"א שלכם, מאפשרת לכם להגשים רגע בל-יתואר זה של הארה כאשר אתם "מופעלים" למציאות! אתם משתנים לנצח כאשר שמחה והבנה שוטפים את הווייתכם! הללויה! הללויה!

היום המשכנו ליידע אתכם על מה שמחכה לכם בשמחה. ניתן ביטוי לשינוי גדול מעליכם ומסביבכם, אשר ידחוף את האופל ומשרתיו הרבים ממקומם הבטוח שהושג שלא כחוק. אתם עומדים להיות עדים לאירוע נפלא באמת: עלייתה של מציאות חדשה המבוססת על אמת, חופש ושפע! דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


Translation: Gili Weizmanאין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

esotericSUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

invoca


לחצו בבקשה על הריבוע הימני בתחתית מסגרת הוידיאו כדי לקבל את הכתוביות .

AN INVOCATION

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

JERUSALEM -01:00H on 14:02:20

http://24timezones.com/

Sheldan Nidle Interviewed by Maarten Horst

Hino SLPlease sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projects


Sheldan Nidle Free Webinar