קוראים

יום רביעי, 4 ביוני 2014

03.06.2014


Update by Sheldan Nidle for the Spiritual Hierarchy and the Galactic Federation

מסר של  Sheldan Nidle, מיום 3 ביוני 2014
12 אישיות הגיונית, 10 ירח, 10 אדמה

Dratzo! אנו מגיעים שוב לדון איתכם על הרבה דברים! בעלי בריתנו הארציים עכשיו עסוקים בלהשלים את המשימות הרבות שהם נדרשים להן. פרויקטים הכרחיים אלה הינם חלק מהתמונה הגדולה יותר. אמא כדור הארץ עוברת התמרה באופן הדרגתי לתוך הממלכה האמיתית של מימד 5. תהליך זה קשור למספר גורמים חיוניים. התהליך הקריטי ביותר הוא, כמובן, התמרתכם לתוך ישויות אור מודעות במלואן. קנונית האופל מבינה שעמדות הכוח הנוכחיות שלה הן די שבירות. מספר תנאים מאיימים על הניתוב מחדש של מציאות כלכלית חיונית. תנאים כלכליים ופוליטיים אלה שומרים את האופל בעמדת שליטה במשך 13 אלף שנה האחרונות. האנונאקי יודעים שמספר נאמנויות של רשומות עתיקות של האטלנטים נמצאים על סף גילוי ציבורי. היסטוריה זאת, יחד עם קריסה כלכלית בלתי נמנעת המגיעה הכוללת את נכסיהם העיקריים, מאיימת על כוחם. זה הוביל לסדרה אחרונה של אמצעי- נגד אשר מחזיקים באופן זמני את האשליה "ששום דבר השתנה". למעשה, בני בריתנו מוכנים לחסל את נכסיהם שקבלו באופן לא נאות ולהכריח אותם לפנות את השלטון. הזמן לחופש ולשפע שלכם מתקרב במהירות.

הזמן הנוכחי הוא באמת התיקו הסופי בין אנשי האופל ומשרתיהם, ובין כוחות האור הרבים. האור מנצח מאבק זה כשמשאבי האופל מדלדלים במהירות. זה מכריח אותם ליישם תחבולות בניסיון להבטיח שכוחם יישאר ללא פגע, אבל שיטותיהם "הרגילות" נכשלות. המפתח לכך הוא פשוט העובדה שהכלכלה העולמית אינה רוצה יותר להיות נשלטת על ידי כסף הפיאט הנובע בעיקר מעתודות הפיאט של הבנק הפדרלי בארצות הברית. מרד עולה זה מוביל לפשיטת רגל של הבנקאות המערבית ועלייתה של מתכת יקרה המגובה באיפוס של מטבעות העולם. זה גם סולל את הדרך למותו של הממשל הישן בעל "העניין המיוחד" והתחלתה של מציאות גלובלית חדשה. האיפוס מואץ ומפעיל לחץ לכפות את הורדתם של משרתי האופל מכוחם. האור גם פותח רשתות לצדק של המשפט המקובל ולמעצרים והרשעה של מספר משתתפים חשובים בממשלות אופל ובבנקים.

אירועים שונים אלה הינם רק התחלתן של תוכניות לשחרר אתכם מהמצב הנוכחי שלכם של שעבוד לחובות. בעלי בריתנו מכירים את מה שכל אחד מכם עבר מאז לידתו.  אתם עטופים בחובות מלידתכם ומשרתים את האופל רק כעירבון לעושרם העצום. הם מבלים בחוסר זהירות ומחזיקים עוד יותר מערכת זו באמצעות שימוש זהיר במלחמה, בשנאה ובפילוג המוכרז על ידי הפוליטיקאים שקנו אותם ושיחדו צוותים צבאיים כלליים. מערכת מושחתת זו עומדת להיעצר, ולהיות מותמרת ולהצטמצם לנקודה בה הם באמת משרתיכם. "שחיקה" זו לוקחת זמן יקר. בכל זאת, האופל, כמו הידרה העתיקה, הוא בעל ראשים רבים. חדשים צצים כאשר חושבים שאף אחד לא נשאר. החברות הסודיות המקודשות והמשפחות המוארות העתיקות ייצרו אמצעים לערוף באמת את "ראשם" האינסופי מגופם השפל! לכן, ההכנות האחרונות לתת ביטוי למציאות חדשה ממשיכות לנוע קדימה. אנשי הקשר שלנו מדווחים שמוסדות האופל הם במציאות בית קלפים שביר.

זו אמת אחת, אשר מסבירה מדוע סיומו של משחק זה הוא סוף סוף בהישג יד.  האופל עכשיו מתרוצץ כדי למצוא את אחרון המשאבים הנחוצים כדי לשמור על מעשי קונדס אלה. המסעות הגלובליים שלהם נכשלים. בינתיים, אנו השגנו סדרת הסכמים, אשר מבטיחים לסיים את הטקטיקות האיומות של משרתיהם האחרונים של האופל. כרגע, תהליכים אלה בתוקף.  אנו התקשרנו עם בני דודינו האגרטן ושכרנו אותם כשומרי ראש של תהליכים שונים אלה. בו-זמנית, אנו טיפלנו במצבים אלה עם המשפחות העתיקות והמאסטרים הנעלים שלכם. התוכניות הינן  בדרך להשלמתן, באותה מהירות כפי שנקבע, של צעדים אשר יאפשרו לנו לשחרר, תחת הנהלתם של המאסטרים הנעלים, פריטים המיועדים להשיג שלום, שפע וממשל חדש. נאמר לנו שחלקים מיוחדים של הצבא משתפים פעולה באופן מלא איתנו. אלה, יחד עם מספר אלמנטים חוקיים, יכולים לשקם את המשפט המקובל כמו כן את החוקיות החוקתית לממשל חדש. בתחילה, המכשיר לכך מכונה NESARA!

נמאסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! אנו מגיעים לתת לכם דיווח קצר. כרגע, שותפינו מסיימים סט פעולות אשר מתוכנן לפטר את משרתי העופל ולהכין את הדרך לניצחון. האור בילה את אלף השנים האחרונות בהמתנה בסבלנות לרגע מבורך זה.  האופל מגיע לנקודה בה הוא צריך להיכנע ולבקש את רחמי האלוהות. במשך מאות שנים, אנו התבוננו גם כשהאופל תכנן לצמצם את מה שאנו עושים או גם התכחש לכל דבר שעשינו כדי להביא את ברכותינו אליכם. עכשיו הדברים צריכים להשתנות. אנו לא רוצים למנוע מהם ברכות, וגם אנו לא רוצים לאפשר לרוע שלהם להמשיך. במקום זאת, הם צריכים להיות מבודדים עד שיינקטו אמצעים למנוע את הצלחתן של תחבולות נוספות שלהם. הזמן הגיע להכניס מציאות חדשה, ואיתה חופש חדש לכולם. הושענא! הושענא! הושענא!

אנו מספקים לכם ברכות אלוהיות וצווים שהחגיגה הגדולה מתחילה! לפני זמן רב, כשלמוריה היתה מעל הגלים, האנושות היתה מודעת, חופשית ודיילים לכולם בעולם זה. כיפת הרקיע היתה בשמיים. הארץ היה בשפע בכל הדברים.  סיפורים על כך היו מפורסמים. אכן, סיפורים אלה עדיין מחלחלים במדורות במרביתה של פולינזיה, אוסטרליה, אפריקה ואמריקה. סיפורים אלה מספרים על הזמן לפני עלייתה של החשיכה בממלכה זו, וזהו הזמן לחזור למציאות זו. זהו הזמן לחדש את כדור הארץ, את המערכות האקולוגיות שלו ואפילו את עצמכם. שירותינו הוא להדריך, לרפא ולברך את האנושות. זהו גם זמן ללמד ולעדכן אתכם. זהו זמן לקחת מכם את הזיוף של האופל כך שאתם יכולים ללמוד לעומק את האמיתות של האור! זהו זמן להתאחד מחדש עם משפחות הרוחניות והחלל שלכם. זהו זמן עבורכם לבקר את אגרטה וללמוד על השמחות הפנימיות של החיים.

הרוח של האור יורדת בהדרה על פני כדור הארץ. האור מנקה אתכם מאחיזתו של האופל ומביא אתכם לקשר עם הפליאה שנמצאת בכל אחד מכם. יש לנו צבא מלא עם אור אשר שוכן בכל אחד מאתנו. יש לנו את היכולת לקחת צבא זה ולהשתמש בו כדי להשליך את האופל. השתמשו בכך, יקרים, להביא למציאות ממלכה זו שמגיע לה הרבה. שוו לעצמכם בליבכם את מה אתם באמת רוצים לשנות. העצימו אותו ותנו זאת באהבה ובשמחה לשמיים! תנו לאנרגיה רבת עוצמה זו לעצב זאת ולתת לה במהירות חיים. הביאו חזון זה קדימה מדי יום. אפשרו לשמחה ולאנרגיות לבוא לידי ביטוי.  הבינו את הכוח בתוככם.  זרמו עם אנרגיה זו ותנו אותה בהסכמה מלאה לשמיים. בכל יום, חזון זה נהפך אפילו יותר עוצמתי. באור זה האנרגיות הקולקטיביות שלכם יכולות לתמוך במה שאנו עושים. הניצחון מובטח. אפשרו לנו להביא זאת ביחד ולהגשים זאת. הללויה! הללויה! הללויה!

היום, המשכנו עם המסרים שלנו. הרגע עבור ניצחונכם, מתקרב. הוא גם מבשר את הנחיתות המסיביות והתנועות הסופיות לקראת תודעה מלאה. אנו שמחים במה שמתרחש. אנו מוכנים לסייע לכולם לקבל בברכה את הצי וגילוי הפלאות שזו היא אגרטה! דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!) Translation: Gili 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

esotericSUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

invoca


לחצו בבקשה על הריבוע הימני בתחתית מסגרת הוידיאו כדי לקבל את הכתוביות .

AN INVOCATION

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

JERUSALEM -01:00H on 14:02:20

http://24timezones.com/

Sheldan Nidle Interviewed by Maarten Horst

Hino SLPlease sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projects


Sheldan Nidle Free Webinar