קוראים

Google+ Followers

יום חמישי, 31 ביולי 2014

29.07.2014


Update by Sheldan Nidle for the Spiritual Hierarchy and the Galactic Federation

מסר של  Sheldan Nidle, מיום 29 ביולי 2014


1 נחש, 3 אמא כדור הארץ, 11 רוח

Selamat Jalwa! (היו בשמחה אינסופית!) אנו מגיעים אליכם באיחור עם שנה גלקטית חדשה מאושרת! תנועה רבה קורית מסביב לעולמכם. פעולות אלה מייסדות את האירועים, אשר עומדים לשנות את עולמכם לנצח. אנו מצפים שיינתן ביטוי לאירועים אלה בקרוב. קנונית האופל מנהלת את המציאות שלכם עצמה במשך שני העשורים האחרונים. קבוצה משולבת זו של גברים ונשים עוצמתיים קובעים את גורלן של אומות, ובאם מצבים כלכליים מסוימים עומדים להחריב בקרוב תאגיד גדול אחד או אחר. עמדתם המדינית היומיומית מביאה להם הרבה עושר ולכאורה הרבה כבוד. בכל זאת, החלטות אלה מביאות להם גם חוסר כבוד גדול! במשך שני העשורים האחרונים, עבדנו בחריצות עם קבוצה של עורכי דין, משקיעים ומדענים מתוחכמים כדי ליצור אמצעים להפלת קיר כוח גדול זה. בתחילה זה החל כאיחוד של אנשים שונים אשר בקשו להשתמש בעושרם, פקחותם ואמונותיהם כדי לעצב רשת שתיצור משפט מקובל גלובלי וארגון לזכויות בני האדם. הם היו צריכים לעבוד ביחד, לחלוק במידע ולהדליף דוגמאות על מה שהתגלה באמצעות הבלוגים באינטרנט.

עכשיו, יש בתוך קבוצות משולבות אלה אנשים אשר תופסים באופן מלא את מה שנחוץ להם כדי להצליח. כדי לקדם את סיבתם הצודקת, אנו חברנו אותם לאגרטנים השומרים על ממלכה זו וספקנו קשרים אשר יכולים להגיע לרמות הגבוהות ביותר של עסקים, ממשלה ואלה שעוסקים בעבודת הרוח. אף פעם לא לשכוח לקחת בחשבון שמאמץ זה הוא חוויה רוחנית ועל-טבעית. מדובר בהכנת הנתיב לרשתות חדשות, אשר משפיעות על החוק, הממשל ובעיקר על דרכי הרוח. המטרה היא להתקין אמצעים לעיצוב המשפט המקובל אשר הינו אחד עם הכוונה המקורית של החוקה של ארצות הברית ולהפיץ זאת ברחבי העולם. לאמריקה ניתנה תוכנית מהרוזן סן ג'רמן (Count St. Germain)  ליצור רפובליקה חופשית המלאה באור כדי להבטיח את ריבונותו האישית של כל אמריקאי.  רעיון זה בסופו של דבר יחזור על עצמו ברחבי עולם זה. מה שקרה היתה התערבות שטנית  של כוונת הקנוניה לחבל בניסוי אצילי זה בחופש. זה הצליח במשך כמה מאות שנים וזה הזמן להשלים את מה שהתחילה רפובליקה זו.

התרופה החוקית לכך היא NESARA. NESARA הינה כלי מיוחד, אשר מאפשר לעולם זה רשת של משפט מקובל כדי לשלבו עם צורת ממשל חדשה. זה נועד לעצב אמצעים כדי לשחרר את  ממלכתכם משעבוד חוב שערורייתי ביותר. זה עומד לסמן את סופה של המערכת אשר השלימה עם שחיתות וצורות אחרות של פעולות פליליות אשר היו הליבה של האופן בו פועל הממשל בעולמכם. אתם נכנסים לתקופה של עושר משותף, שפע עצום תום לב המוצגים על ידי הממשלות ועל ידי אלה המנהלים אותם. זמן נהדר זה עומד לאפשר לנו לגלות את עצמנו לכם ולאפשר לכם לדעת איך פעולות אלה הינן מקדמיות עבור המציאות החדשה. זו עומדת להיות מציאות המעודדת את צמיחתכם בתודעה וחזרה ליושר המבוסס על רוחניות. אנו מגיעים לתוך תמהיל זה ועומדים לתת לכם את האמצעים להשלים את התמרתכם לכיוון האור ולכיוון הגשמתם של צווי האלוהים הגדולים. חזרה זו לתודעה מלאה היא רק ההתחלה למה שאתם באמת תשיגו.  אנו שמחים ומוכנים לבצע את מה שהשמיים נתנו לנו לעשות.

פעולות אלה עומדות להיות ההתחלות של מה שאנו נשיג ביחד. האנושות על כדור הארץ היא, במציאות, שהינה הטובה ביותר והבהירה ביותר של כולנו. החזרתכם לתודעה מלאה מוסיפה ליכולתנו לפתור באופן יצירתי את מה שעומד להיות מונח לפנינו. אנו שמחים במה שאנו רוצים להיות מסוגלים במשותף. לעיתים קרובות, כאשר חברה הרבה יותר מתקדמת מגיעה לחברה הרבה יותר פרימיטיבית, החברה הפרימיטיבית יותר סובלת מאד. זה אינו המקרה; אנו מגיעים במיוחד כדי להתמיר אתכם לתוך מה שהאטלנטיים לקחו מכם. אתם משלבים, בשושלת המעורבת העכשווית שלכם, את הדרכים של כ-50 אומות כוכב אנושיות. שושלת מאוחדת זו היא מאוד מועילה. היא נותנת לכם דרך חדשה להסתכל על מה שאתם עומדים להתמודד מדי יום במשימתכם להביא אור לכול הגלקסיה הזו.  נוספת לכך החוכמה, הגדלה מדור לדור מכל המצוקה שהתמודדתם איתה במסעי החיים הרבים שלכם דרך החשיכה.

ברכות! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! אנו מברכים את כל מי שעובדים במלוא המרץ כדי לתת ביטוי למציאות חדשה. השלבים הראשונים בנתיב זה הושלמו ואנו רואים איך יינתן ביטוי לשלבים הנותרים. מערכת פיננסית ובנקאית חדשה נוצרת, אשר מבטיחה שדרכי הקנוניה הישנות אסורות. השחיתות הבוטה במערכת הבנקאית העולמית מתוקנת במהירות. בסביבה הצומחת הזו, מתרחש שערוך מטבע גלובלי המלווה באיפוס מטבע מסיבי. זה עומד להסתיים כאשר מטבעות חדשים אלה הופכים לגיבוי של מתכת יקרה. אירועים אלה עומדים להיות חלק משפע כללי שהותחל על ידי האח סן ג'רמן והמשפחות העתיקות של אירופה, סין, הודו ואמריקה. בשטיפת עושר זו, עומד לעלות ממשל חדש וסדרת הזדמנויות חדשות עבור כל אחד מאיתנו להפנות אליכם. מלאך הרחמים של כדור הארץ הגדול, קוואן אין (Quan Yin) עומד להוביל הפניות אלה עם מסר חשוב ביותר.

הבסיס של כל האהבה הוא חמלה אלוהית.  מתוך חמלה שמימית זו גדל חסד, הבסיס לפיסיות וכל מה שאתם יודעים כניסים של השמיים. שפע, המוקף באהבה רוחנית גדולה, מעורר אור אלוהי כדי לעצב במציאות דפוסים ורשתות חדשים. אתם, אהובי, עומדים לרכוש מחדש תודעה מלאה באמצעות מתנה אלוהית. אתם עומדים לגלות מחדש את הסיבה מדוע אתם כאן, ואיך אנו כמפקחים האלוהיים שלכם יכולים להדריך אתכם למטרות חייכם. ביחד, אנו עומדים לייצר כוכב אומה חדש אשר עקרונותיו הם לשחרר גלקסיה זאת מהחשיכה ולתת ביטוי לאור של הוד עילאי.  אור זה עומד להשלים תהליך שהתחיל לפני עידנים על ידי AEON. פעילות מקודשת זו ייצרה צווים,  אשר יינתן להם ביטוי וגלקסיה זו תיעשה למקור גדול של שמחה עבור על מי שנמצא במגזר הפיסיות. המנהלים השמימיים השונים, אשר מפקחים עלינו, שולחים ברכות עילאיות עבור פעולות אלוהיות אלה!

לכן, המצב הנוכחי הינו מצעד מתמשך ומרשים ביותר לסיום. אלוהים האלוהי משנה את הרשתות של מציאות זו מדי יום. אנו יושבים מדי יום במדיטציה של תפילה כדי לברך את מה שקורה. ממלכה זו מתכוננת להתאחד עם זו שעכשיו נמצאת בכדור הארץ הפנימי. התכה גדולה זו היא חלק מתהליך אשר מאפשר לאופל ולקנוניה המטופשת שלו להקל את אחיזתם העצומה שהחזיקו אתכם במשך זמן רב. מציאות מאוחדת זו עומדת להיות הממלכה של האגרטן ושלכם. משימתנו היא פשוט לפקח ולהדריך את מה שהשמיים ציוו. אתם מותמרים, ואנו צופים ומסייעים היכן שנחוץ. השלבים הסופיים במסעכם הארוך נמצאים בהישג יד. אנו גם מקדמים זאת בברכה ועושים את חלקנו כדי להבטיח את ניצחונכם המהיר והבלתי נמנע שלכם. בנוסף, השמיים מינו רבים כדי להגיע ביניכם ולהשתמש ביכולותיהם הנפלאות להאיץ את מה שהתחלתם! הללויה! הללויה! הללויה!


היום, מסרינו המשיכו ואנו מדווחים לכם את מה שמתרחש. היו בשמחה, והיו מוכנים לעשות את חלקכם בהפצת שפע מסיבי זה לכולם. אלה גם בכדור הארץ וגם מעליכם מצדיעים לכם על האומץ והחוכמה שלכם. שינוי גדולה בתודעה עומד בקרוב לראות את פירותיו באים לידי ביטוי! דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


 Translation: Gili 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

esotericSUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

invoca


לחצו בבקשה על הריבוע הימני בתחתית מסגרת הוידיאו כדי לקבל את הכתוביות .

AN INVOCATION

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

JERUSALEM -01:00H on 14:02:20

http://24timezones.com/

Sheldan Nidle Interviewed by Maarten Horst

Hino SLPlease sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projects


Sheldan Nidle Free Webinar