קוראים

יום שבת, 21 במרץ 2015

Hebrew -- מסר של Sheldan Nidle, מיום 17 במרץ 2015מסר של  Sheldan Nidle, מיום 17 במרץ 2015

11 לוחם, 14 נקר, 11 רוח

Selamat Jarin! אנו חוזרים בשמחה! בני ברית ארציים אלה האחראים לראות שהעברה הבינלאומית של מטבע נעשית כיאות וללא משוא פנים מוכנים להתחיל בקרוב תהליך, אשר עומד להוביל להפצה גלובלית של ברכותינו. הם סוף סוף בוחנים את המערכת החדשה. מערכת זו קשורה לאיפוס המטבע הגלובלי. בנוסף, תהליך זה, בסופו של דבר, עומד לייצר את התנאים שבאמצעותם חקיקה של NESARA יכולה סוף סוף להיות נחקקת בארצות הברית ובאופן גלובלי. שלטון חדש הוא מטרה חשובה ביותר עבורנו. אנו בחנו את הטיוח שנעשה על ידי שלטון טרום הקנוניה הישן ותעמולה של מידע מוטעה גלובלי עלינו. הממשל החדש עומד להתמיר את המדיניות המוזרה  הזו לתוך גילוי מלא. מדיניות זו יכולה לאפשר לנו להיות פתוחים יותר לגבי פעילויותינו באור יום. היינו רוצה להראות לכם שאנו נדיבים. אנו יכולים לאחר מכן לסיים פרויקטים אשר דורשים מאתנו לבצע תמרונים כדי להסיר את הסכנות הסמויות מהקרינה של פוקשימה באוקיאנוסים, באוויר ובמים שלכם. בנוסף, אנו מבקשים לנחות באופן זמני ולבדוק מספר צמתי רשת מיוחדים של גאיה.  אנו צריכים לבצע בדיקות אשר ישימו את המדענים שלנו במספר מקומות מסביב לעולמכם.


גאיה צריכה להיעזר במאמציה לשמור על אזורי החיים האקולוגים הרבים שלה. בנקודה מסוימת, פני השטח של הפלנטה שלכם דורשים שיפוץ מסיבי מאוד. אנו השתמשנו במאמצינו לעשות מה שהינו, במהות,  תפקידכם לשמור על סביבה גלובלית זו. מאז שהמודלים העסקיים של מערב אירופה הפכו לנורמה, פני השטח של עולמכם סבל. במקום בו פעם היו יערות ענקיים, אתם רואים עכשיו הרס רב של בתי גידול מסורתיים. אנו לא תומכים בהמשכן של מציאותיות פרימיטיביות מסוימות בעולמכם.  מה שאנו מבקשים הוא שתשתמשו במספר טכנולוגיות מתקדמות כדי לשמור ולהרחיב את בתי הגידול. בכוונתנו להציג מתקנים אשר יגבירו הלאה את הטכנולוגיה שנמצאת כבר בבעלותכם. מה שחסר לכם עכשיו הוא מחויבות מלאה לעשות זאת. ממשל חדש יכול לשנות גורם חשוב זה ולאפשר לכם כאנשים להצליח עם השליטה על נזק אקולוגי מהיר. סדרות פעולות אלה יכולות לחדש מחדש במהירות את מערכות היחסים החיוניות בין החברות הגלובליות שלכם ואמא כדור הארץ. חשוב יותר, זה יכול ללמד אתכם  מהן באמת פעולות  אמיתיות ולא אנוכיות מעין אלה.

מה שמתרחש לכם הוא לכאורה איטי, אבל במציאות, הוא צעדה מהירה לתודעה מלאה. השמיים נחושים כי אתם תתפתחו חזרה לבני אדם גלקטיים. לכן, השמיים ציוו למועצות הרוחניות שלנו שנשלח את ציינו לפקח עליכם מדי יום. במשך כל עשור שלאחר מכן,  נעשינו מעורבים עמוק יותר בתהליך לשנות חברת בני אדם אלה מחשיכת 13 אלפי שנה  לאור רב הרושם.  תהליך זה התקדם ביניכם לאט יותר ממה שרצינו. עם זאת, מטרתנו נשארה להיות הנציגים האמיתיים של משימת השמיים בעולם זה. בתחילה, אלה המעורבים בהתמרה השמימית היו חשדניים במקצת  בשל נוכחותנו הרציפה.  זה לקח יותר מעשור כדי לפתור באופן מלא את הדאגות האלה. גם הסגל הדיפלומטי שלנו נתקלו בקירות אבן מממשלותיכם. אולם, הכול השתנה לטוב יותר בשנים האחרונות. בעזרתנו, אלה המיצגים את האור נצחו מספר החלטות בית משפט חיוניות מאוד. בנוסף הטכנולוגיות שלנו מנעו את האופל מלגנוב נכסים יקרים רבים של האור.

אירועים אלה מעצבים עכשיו ברית אמיתית בין בעלי בריתנו הארציים וגורמים לפניקה לקנוניה. שני הצדדים מתירים עכשיו לנו שיהיו לנו חילופים אמיתיים איתם. פגישות אלה עזרו לנו לפתח מערכת אסטרטגיות אמיתית עם בני בריתנו הארציים. בדומה, נציגי הקנוניה מתחילים לראות אותנו באור חדש יותר. אנו האופציה הגלקטית של השמיים.  רבים מהאירועים שהיו צריכים להיות מבוימים כדי למחוץ את התנגדותם נראים כעת בלתי אפשריים וננטשו לאחרונה. מה שנשאר הוא חידון בחרוזים אשר ממשיך מדי יום בין ממשלות, עיתונות וביצת השמועות באינטרנט. זה עומד להמשיך עד שהמערכת הנוכחית או תנצח או אחרת תובס על ידי האור. אנו נמצאים כאן כדי להבטיח את ניצחונם הגדול של השמיים. זמנכם באופל הוא באמת מגיע לסוף מפואר ביותר! אירועים רבים אשר מסמנים את הסיום של מציאות איומה זו מתחילים להיחשף. זהו מטלתנו לסיים פעולות הכנה אלה, לאחר מכן לנחות, ובשמחה גדולה לפגוש אתכם. באותו זמן, החונכים שלנו יכולים לקחת אתכם לכיוון הפלאות של תודעה מלאה!

נמאסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! אנו מגיעים עם ברכות גדולות! שותפינו הארציים בוחנים בחריצות ומתכוננים לאשר מערכת לביצוע המשלוחים של כספי השפע שלכם. אלה הם גם מספר קבוצות אשר מתכוננות לחשוף את החקיקה של ה- NESARA בארצות הברית. בית המשפט העליון בארצות הברית החרים לראשונה חקיקה זו בתורם של אלף שנה אלה. הזמן הגיע לקחת מסמך ציבורי יוצא דופן זה. אנשים שונים מסיימים תוכניות אשר עומדות להביא מסמכים אלה החוצה מתוך ההגנה החשאית שנהנו ממנה במשך זמן רב. כאשר זה יקרה בקרוב, זה עומד לסמן את חזרתה של הרפובליקה האמיתית שלכם, ואת הצורך להגן עליה מאוד. כמאסטרים, אנו מברכים באופן עמוק זאת ויודעים ששינוי גדול זה עומד להיות שלוו. התמרה זו של החוק עומדת להיות תחילתו של שינוי גדול יותר, המסמל את סופו של שלטון הקנוניה. אתם עומדים להיות מוצגים לממשל נקי ושקוף!

זכרו תמיד שכל זאת הינו ברכה אלוהית. אנו מודעים לאלה עם אומץ ויכולות נהדרות אשר אפשרו את כל זאת. אנו גם מודים לכל אחד מכם אשר אחז במשך זמן רב חזון זה ואפשר את האנרגיות הגדולות להתווסף לכול מה שאנו עושים. עובדה זו לקחה מספר אלפי שנה להשלים. עכשיו אלה אתם והפלא שלכם אשר עומדים לטעום בשמחה  פרות טעימים מאוד אלה. היו יותר מאי פעם מוקירי תודה לשמיים ומוכנים להלל את כל מי שהגיע מרחוק לסייע לכם במטרה זו. אנו בוחנים כל אחד מכם הצומח בתודעה. והשתמשו בחסד ביכולותיכם החדשות לעזור להליכים  מפרכים מאוד אלה להצליח. אתם עכשיו עומדים לצפות כמו רבים שאינכם מכירים, עולים ועוזרים בהרמוניה לגאיה ול"הכפר הגלובלי" הזה שבו אתם שוכנים, להשתנות ולייצר מציאות חדשה. מציאות זו, עומדת לקדם את בברכה את משפחתכם הגדולה יותר.

אנרגיות רוחניות נהדרות אלה נמצאות שם כדי לשנות מציאות זו ולהכין אתכם לתאי האור הקריסטלים שלכם.  אור חיים מיוחד זה עומד לתת לכם חזרה את מה שהאטלנטיים לקחו מכם.  אתם עומדים להרחיב להקה גדולה זו של מאסטרים ולהשלים את העבודה שהחלה לפני זמן רב בלמוריה העתיקה.  אתם עומדים לראות את  לידתה מחדש של אומת כוכב שמשי זה ולהשתמש בעוצמותיכם להגביר מאוד את המדיטציות והתפילות שאנו מבצעים מדי יום כדי לעזור לכדור הארץ ולעולמות האחיות שלו.  השמש שלנו מכילה רוח אדירה, אשר מקדמת אתכם בשמחה לעולם חדש זה. החשיכה שירתה מטרה. אתם עומדים  להשתמש הרבה בחוכמתם הנרכשת,  כיוון שעלינו להעביר את עוצמתו של האור לכל מקום. אנו עומדים לפקח ולהדריך אתכם במסעותיכם הבאים. ישנן  הרבה הוראות שהשמיים רוצים לתת לכם. כאחד בשירות האלוהי, אנו מחכים בשמחה למה שהשמיים כה רוצים. הושענא! הושענא! הושענא!

היום, המשכנו את מסרינו! עולם זה משתנה. כשהוא עושה זאת, הוא מביא אתכם קרוב יותר מאי פעם לעולם הנהדר שהמתנתם לו במשך זמן רב! סבלנותכם ותסכולכם מוכרים בזאת.  אנו פשוט מבקשים שתיהנו ביסודיות מהפלאות שעומדות להופיע! דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)

Website: Planetary Activation Organization
Translator: Gili

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

esotericSUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

invoca


לחצו בבקשה על הריבוע הימני בתחתית מסגרת הוידיאו כדי לקבל את הכתוביות .

AN INVOCATION

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

JERUSALEM -01:00H on 14:02:20

http://24timezones.com/

Sheldan Nidle Interviewed by Maarten Horst

Hino SLPlease sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projects


Sheldan Nidle Free Webinar