קוראים

יום שבת, 18 ביולי 2015

Hebrew -- מסר של Sheldan Nidle, מיום 14 ביולי 2015מסר של  Sheldan Nidle, מיום 14 ביולי 2015

13 עיט, 13 סמל של צדק, 11 רוח

Selamat Jalwa! (היו בשמחה אינסופית!) אנו מגיעים ביום זה עם חדשות נוספות לגבי מה שמתרחש מסביבכם. תהליך מורכב של הקמת מערכת פיננסית חדשה מתקדם בקצב שלו.  בנק הפיתוח של BRICS  (המתרגמת - מדינות ברזיל רוסיה הודו וסין) פועל ופתוח לעסקים כמו בנק התשתיות האסיאתי בסין.  אלה הן רק ההתחלות של מה שעומד להגיע.  בנוסף, הפעולות הנדרשות כדי להקים מטבע משוערך עולמי (GCR) מוכנות לחשיפתן. פעולה מקדמית שדרושה היא האספקה של קרנות השפע ברחבי העולם. שותפינו הארציים ואנו דנים עכשיו על תהליך זה. הוא מתוכנן להתחיל ברגע שמספר קרנות הומניטריות ראשוניות מועברות בהצלחה. הליך זה ממשיך באופן נאה ואנו מצפים מכם לראות כמה תוצאות בקרוב. בנוסף, אנו מתכננים כעת דרך  שבאמצעותה אנו יכולים להתערב כאשר זה נדרש. אנו כבר עקבנו בחשאי אחר מספר העברות כספים וגילינו את האופן בו אנו יכולים, במידה שנדרש, להבטיח אספקות מוצלחות. למעשה, הקנוניה הגיעה לסוף זמנה  באשר לדחייה נוספת של התוצאה שהשמיים צופים אותה.

שלבים ראשונים אלה לקראת שפע וממשל חדש הם חיוניים לתוכנית המקיפה שאומצה לפני כמה חודשים על ידי בעלי בריתנו הארציים ועל ידינו. פעולה זו היא באמת מאיימת על הדרכים הלא חוקיות והנסתרות שבאמצעותן מערכת פיננסית עולמית זו פועלת. לא ניתן לסבול  את הדרך האיטית לתיקון המערכת הפיננסית הישנה אשר יש בה מניפולציה רבה.  אנו כעת בוחנים ודנים על סדרות של דרכים לנצח את הקנוניה ולשים מערכת חדשה במקום. הקנוניה תזמנה מספר פגישות כדי לשפר באופן חלקי חלק מהליקויים של המערכת הנוכחית. עבודת טלאים נוספת זו נשארה בלתי מקובלת. לכן הכרחי לחקור איך ניתן להחליף את מערכת מוכת חוב זו.  השלטון דה-פקטו האמריקאי נחוש לחזק איכשהו את המערכת הפלילית הזו ולהשתמש בכוחו כדי להפחיד יריבים פוטנציאליים. עמדה זו נחלשת כששלטון עיוור לכאורה זה נועץ מבט בעתידו הקרוב ורואה כמה מדיניות טיפשית זו הינה באמת הרסנית.  קיימת עכשיו תנועה לטאטא שלטון נורא זה מהדרך.

כפי שניתן לראות, אנו מתחילים לקחת תפקיד פעיל יותר. בעלי בריתנו הארציים תמכו בעמדה שמהפיכה זו בהחלט תלויה בהם. מהפיכה שקטה זו מתרחשת כיוון שאנו מנענו מהקנוניה מלהתחיל ב"נקיטת אמצעים" עולמית על כוחות ההתנגדות. זה אפשר לרבים בקואליציית האור להתקדם עם מספר תצהירים, אשר אפשרו את הפעולות שהן רק מתחילות להיחשף.  עמדתנו בכל הזמנים היא לייצג את טובת הכלל. הברית עם משפחתנו הארציות ויחידים מסורים שונים מתובלת בסוג של סיעתיות שחדרה בצורך לגבולות באופן בו בעלי בריתנו הארציים ניגשים לכל בעיה. עד עתה,  שמרנו על  עמדה יחסית ניטראלית באשר לאופן בו אנו מתקדמים. הודרכנו על ידי השמיים לקבוע כמה מועדים אחרונים. אנו מתכוונים לעשות זאת. מספר אספקות קורות. בכוונתנו לראות אותן נמסרות בהצלחה.  זה לקח יותר מדי זמן ללוח זמנים מתאים שיבוצע בזמן על ידי כולם. מטרתנו היא לעשות את מה שהכרחי כדי לנוע במהירות לקראת התרחיש העיקרי של הנחיתות.

בפעם האחרונה, דנו בקצרה בחלק מההיסטוריה העתיקה שלכם. בתחילה,  זה היה הליך קולוניאלי רגיל של הפדרציה הגלקטית. אנו יצרנו הרמוניה לאקולוגיה העולמית, הקמנו מגורים בכדור הארץ הפנימי והתכוננו להזיז את האוכלוסייה האנושית לעולם מושלם חדש זה של כדור הארץ הפנימי.  ההבדל היה האטלנטיים. האומות כוכב של הפליאדות (המתרגמת - צביר כוכבים) היו במשך זמן רב המרכז עבור תחנות רבות של המלחמות הגלקטיות.  מקום אחר היה החגורה של אוריון. הקרב הגדול ביותר קרה בשני מקומות אלה. רבים מהמושבות האטלנטיות המקוריות האלה אמצו שיטה מוזרה לפתרון בעיות מסוימות עם האנצ'רים האפלים. הם במידת מה שיתפו פעולה עם האופל. מתודולוגיה זו היתה בסתירה גדולה לתוכנית שתוכננה על ידי המועצות העולמיות שלנו.  הגיעו מים עד נפש כאשר אטלנטיס החליטה לתבוע את השליטה על עולמות פני השטח. מתקפה לא מוצדקת פתאומית זו אלצה את המועצות העולמיות לנטוש את ההגירה לכדור הארץ הפנימי. לכן, קבלתם עליכם לחיות במצב המביש זה של אימוץ השוני של עולמות פני שטח אלה.

נמאסטה! אנו המסטרים הנעלים שלכם! אנו הגענו אליכם בסופו של מאבק גדול מלא בחסד בין אלה אשר רוצים לשנות עכשיו את המאוד מהות של עולם אפל זה. היה דיון רב על מה שהוראה זו  תהיה בהתייחס להצגתן של קרנות השפע העיקריות. בנוסף לכך,  התזמון של קרנות שערוך  שמכונות כך, בעיקר מעיראק ומווייטנאם.  אסטרטגיות שונות אלה נבחנו והושגה התוצאה. תהליך זה עומד להיחשף בשבועות הקרובים. אנו ממתינים בשמחה לראות את תוצאותיהן של פעולות אלה. אחינו בחלל עכשיו יותר מאשר אי פעם רוצים לסייע לנו בקביעת זמנים לאירועים אלה. בכוונתנו להשתמש במיקוד החיובי הנהדר שלכם כדי להבטיח שאירועים הכרחיים מאוד אלה מתרחשים באמת בהתאם ללוח זמנים חדש זה. אנו מבורכים ומאושרים מאוד שהשמיים המשיכו להזיז  חבילות שפע גדולות אלה לקראת אספקתן לכל אחד מכם. אנו גם מודים לכל מי שהקדישו את חייהם לאירועים מבורכים מאוד אלה!

בימים הראשוניים של זמן נוכחי זה, צפינו באנונאקי יוצרים את השיטפון הגדול ולאחר מכן  המים נסוגים באיטיות. מה שנשאר היה זמן נורא בו מרבית האנושות הושמדה. מעטים אלה ששרדו היו איטיים בבניה מחדש. האנונאקי הגיעו והתחילו להדריך שורדים אלה איך  לבנות מחדש בצורה הטובה ביותר. נעלמו הרשתות הגדולות שבאמצעותן האנושות דברה אחד עם השני  ואל האנונאקי. חידוש אישי נדרש. האנונאקי הגיעו וחזרו שוב ל"בעלותם" באנושות. אנו, המבורכים, התנגדנו. זו היתה התחלה של אלפי שנה רבים של עימות רוחני. בהדרגה, מספרינו הרוחניים גדלו. אולם, האופל ועבדיו הרבים נשארו בשליטה. נאמר לנו שמטרתנו היתה להדריך ולהרגיע את האנושות. זמן עומד להגיע בו האור העולה עומד לנצח! רגע זה הוא סוף סוף מגיע!

אנו עומדים בזמן זה ומרגישים מבורכים על ידי השמיים. עולם זה מתחיל להשתנות. סימנים רבים  גורמים  לכך שיהיה ברור כי השינוי הגדול המבורך קרוב. התמקדו, יקרים, בשחרור זה! הכוחות נמצאים בעבודה כדי לשנות עולם זה. הכאב של האופל מתמיד. האור נראה לכם  שקיים אבל הוא אור קלוש. למעשה, זוהי מנורה מבורכת של הכוליכול, שעומדת להפוך לאור מלא. הדברים  שנועדים להבטיח זאת, נוצרים. זמן האופל על כוכב מאוד מיוחד זה, מסתיים. הרגע להתערבות הגדולה מגיע. עולם זה נחצה לשניים במשך זמן רב מדי. הרגע לאיחוד מגיע. גם משפחות החלל וגם המשפחות הרוחניות נמצאות כאן. הם מקיפים מדי יום את עולמכם.  זהו רגע מבורך לפני שהאופל מושלך מכם. הפרדה מלאה חסד זו מאוד מבטיחה  לכם את החופש שלכם ואת השפע שלכם. לכן, היו מוכנים לשמוח ולהרגיש תחושה נהדרת זו של חופש. הללויה! הללויה!
היום, המשכנו עם סקירתנו הקצרה על מה שמתרחש בעולם זה. הזמן מגיע לשינוי גדול שעומד לדחוף אתכם באהבה לעולם חדש. אירועים רבים  מתרחש עדיין בגניבה, אשר עומדים לשנות לנצח עולם זה ולאחד אתכם עם משפחתכם בכדור הארץ הפנימי (אגרטה).  דעו יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)

Website: Planetary Activation Organization
Translator: Gili

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

esotericSUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

invoca


לחצו בבקשה על הריבוע הימני בתחתית מסגרת הוידיאו כדי לקבל את הכתוביות .

AN INVOCATION

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

JERUSALEM -01:00H on 14:02:20

http://24timezones.com/

Sheldan Nidle Interviewed by Maarten Horst

Hino SLPlease sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projects


Sheldan Nidle Free Webinar