קוראים

Google+ Followers

יום חמישי, 6 ביוני 2013

04.06.2013


מסר של  Sheldan Nidle, מיום 4 ביוני 2013 


10 נחש, 13 Pax, 9 אדם.

Selamat Jarin! אנו חוזרים עם דברים חשובים לדון בם. החשוב ביותר הוא על המגע הראשוני. בעבר, החלטנו לסמוך בכבדות על הודעת גילוי פורמלית מהממשלות החדשות שלכם. עכשיו, מה שאנו מתכוונים לעשות הוא להגביר את הרמה הנוכחית של תצפיות בשעות היום, כדי להשלים את מדיניות הגילוי הכללית של המשטר החדש. זה כמובן פשוט לשבת בחיבוק ידיים ולתת לתרחיש הנוכחי להסתיים. עם זאת, בכוונתנו ליצור סביבה מסייעת יותר עבור הודעות אלה באמצעות הכנה אקטיבית של הקרקע עבורן. אנו מחויבים להפגין שאנו גם נדיבים וגם מסורים לגילוי מלא. אנו מודעים שרבים מכם אינם מבינים למה מובילים גשרים עיליים אלה: דהיינו, הנחיתה הגלובלית ההמונית של כלי הטיס שלנו והיכרות רשמית לכל אחד מכם של החונך האישי שלכם. כל אחד מאוד רוצה לפגוש אתכם ולהתחיל את הלימוד אשר מכין אתכם לשינוי הנפלא לתוך תודעה מלאה. אתם צריכים ללמוד הרבה: היסטוריה לגמרי חדשה על ענף האנושות שלכם; הבנה חדשה על פיזיות; וידע בסיסי על האופן בו השמיים פועלים. (Your First Contact (המגע הראשוני) מכסה נושאים אלה באופן יפה ולעומק).

לאור ישנם נוהלי עבודה מסוימים שאתם צריכים לדעת עליהם כיוון שהחברות הגלקטיות מבוססות עליהם.  כל אחד מנוהלים אלה מקרב אתכם יותר להבנה טובה יותר של ארבעת החוקים, וברגע שאנו מגיעים, כולנו נצטרך זמן עבורכם כדי שתקבלו אחיזה טובה, ותרגישו בנוח עם כל מה שמשתנה בחייכם. שעמום יהיה נחלת העבר! כמעט כל דבר שאתם חושבים עליו ישתנה. בקיצור, כמות השינוי שאתם תתבקשו לקלוט היא מדהימה! כדוגמה: כולכם תבינו כמה טפלתם באופן חמור בעולם הבית שלכם; גאיה הכירה בנועם את הבורות הכמעט מוחלטת של נושאים אלה שבבעלותם של רבים מכם ולכן ההוראה הראשונה של היום תהיה לערוך מחדש את סדרי העדיפויות הבסיסיות של חברתכם. לאחר מכן אנו נסביר באיזה אופן הכללים החדשים והטכנולוגיות המלוות אותם עובדים בתוך המבנה של חייכם היומיומיים. זוהי דוגמה לתפקיד העיקרי שהשפע החדש שלכם יכול לשחק בקידום כל מה שחייב להיעשות כדי לרומם את חברותיכם. צריך לרפא להאיר ולתקן כה הרבה מחייכם, ואכן את חייהם של כל יצורי החיים על פני שטח עולמכם. 

התמרה זו היא פשוט הראשונה מרבות שאתם תעברו דרכן. אתם גרים בעולם מאוד מיוחד, והוא גוסס. הגיוון של גאיה מאוים קשות ואתם מתקרבים במהירות להתחלתו של סינדרום קטלני אשר מסוגל להפוך למחזור הכחדה המוני. אנו ממתינים לביצוע פעילות אשר יכולה להפוך במהירות כל זאת, אבל אתם צריכים לדעת שקנונית האופל צצה עם מזימה מאוד מרושעת לחסל את החיים על ממלכת פני השטח. כדי לעצור זאת, אנו צריכים את סיועכם כשהאנרגיות שלכם מסייעות לשנות אפשרות זו של האופל. כול מה שיש לעשות, נעשה ביחד. במשך אלף שנה נתתם שלא במתכוון את כוחותיכם לתוכנית כלשהיא שהקנוניה כה רצתה; עכשיו הגיעה ההזדמנות עבורכם להתקדם ולדרוש אחריות למה שאתם רוצים לראות מושלם בעולמכם. כשאתם מפגינים את הקבלה של אחריות זו ושל דרכי האור, זה מעביר אתכם במהירות לאורך נתיבכם לתודעה מלאה. מטרת משימתנו היא לסייע לכם בבטחה במהירות ובאופן חלק ככל האפשר לחזור לתודעה מלאה.

קפיצה זו בתודעה הפלנטרית שנחזתה מראש היא הסיבה שאנו נמצאים כאן. לשמיים יש לוח זמנים אלוהי עבור כל זאת ולכן משימתנו מותנית באותו לוח זמנים. אנו מאוד רוצים שתהיה לכם גישה לכול המידע שאתם צריכים על מנת להבין במידה מסוימת את המשמעות של מה שנגזר באופן אלוהי עבורכם. לאחרונה, השמיים נתנו מנדט לתקופת דחיה, אבל הזמן להשיג את לוח הזמנים הגיע בשנית ולכן אנו מתכוונים לנקוט בכמה פעולות היסטוריות. הצורך העיקרי עבורכם לראות שאנו אמיתיים, ומחויבים לכם ולחזרתכם לתודעה מלאה. תיכננו כמה אירועים עם האגרטנס כדי להבטיח לכם שאינכם לבד. אנו לא נודיע מראש על אירועים רבים אלה, אולם הם ייעשו בכזה אופן שלא יהיה לכם שום ספק במוחכם שאנו כאן! קנונית האופל ניהלה מציאות זו במשך יותר מדי זמן ללא מתן אפשרות כלשהיא לכם להימלט מהרודנות שלה. זוהי כוונתנו לספק לכם את היכולת לעשות זאת!

ברכות, לבבות יקרים! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! אנו מגיעים עם חדשות טובות! חברי החברה הסודית המקודשת שלנו נמצאים בשלבי ההכנה האחרונים של הכספים שלכם לצורך מסירתם. כאשר יושלם, ההפעלה של כספים אלה תעורר את המשטר החדש, את סדרת ההודעות הפורמליות, ושינוי מסיבי באופן בו עולמכם פועל. כל זאת ייצר סביבה אוהדת לצורך גילוי והזדמנות עבורנו להתחיל את הלימודים הרבים המקודשים בקנה מידה גלובלי. חשיפתנו ביניכם תתמיר את המושגים הנוכחיים של מוצאיכם ובמה שאוחז העתיד. אתם ישויות מקודשות, אשר העברתם את 13 אלף שנה האחרונות בנדידה מסביב בערפל דחוס ללא זיכרון או הבנה על האופן שהגעתם לשם.  אנו הגענו לשים אתכם בתמונה בשנית ולהציג לכם נימוק משכנע על מה שמתרחש בעולמכם. לאחר מכן, אתם תהיו מוכנים באופן מהימן למה שיתרחש לאחר המגע הראשוני.

יכולתכם הרוחניות שעכשיו מודחקות, יודגשו הרבה באמצעות החונכים החדשים שלכם, אשר גם יתמקדו על הרבה מהיסטוריה החדשה, הפילוסופיות הרוחניות החדשות, ואפילו האופי של משימותיכם הקרובות בשם השמיים. עבודת המסגרת שתינתן לכם תהיה בניגוד מוחלט לחבילה העצובה והמדכאת של שקרים ומניפולציה שהזינו אתכם בכוח מאז נפילתה של אטלנטיס. מאמצינו המוצלחים לחזור לחיי נצח ולחוכמת הדורות היו מבצע של מיקוד לא יאומן וכוח רצון מוחלט, ואנו מאוד מרוצים שלא תצטרכו גם כן ליטול על עצמכם כאלו נהלים מפרכים. כור היתוך זה עומד להיות מוחלף עם חיים וחדר אור אוהב, המותאם באופן אישי לצרכיהם הספציפיים של כל אחד, ובכך להתיר לכם להירפא ולהשתקם לפאר התכנון המקורי שלכם! אז יכולה ישות נהדרת משוקמת זו להתאחד עם הארגטנס ואיתנו, המאסטרים הנעלים שלכם, כשאנו מתכוננים להתאחר מחדש עם משפחות המרחב והרוחניות שלנו!

התמרתכם לישות אור מודעת במלואה היא משהו שהאופל ודומיו חרדו במשך אלף שנים, וכפי שאתם יודעים לפי ניתוח עלות-תועלת, עשו הכול בכוחם כדי למנוע.  עכשיו, השמיים מיקמו את המסלול האופטימלי כדי לחולל את הצו המקודש ~~ חזרתכם לתודעה מלאה. ברגע שאתם יוצאים מחדר האור שלכם, אתם אדם שהותמר, עם שריד מועט ממה שהייתם. אתם חוזרים לתבנית המקורית שלכם ומסוגלים לבטא את המכלול המלא של התוכנית המקורית שלכם. לאחר מכן, עבודתנו איתכם תשתנה כשאנו מראים לכם ולחונכים האישיים שלכם את השונות של החברה הגלקטית. אנו גם נחקור איך למקסם את הפוטנציאל החדש שלכם כאשר אתם יוצרים את החברה הגלקטית הייחודית שלכם, אשר תהפוך די במהירות לבסיס של אומת-כוכב חדשה שלכם. השמיים מתכוונים ל"חייך" אלינו ולהעניק לנו מתנות רוחניות נהדרות רבות. זה עוד יותר יבטיח לנו מקום מיוחד בפדרציה הגלקטית של אור.

היום, המשכנו עם סדרת העדכונים שלנו. שימו לב לכך שהזמן הגיע למה שאנו כה הרבה זמן חיכינו לו: דהיינו, השינוי שדברנו עליו רבות אשר יתיר לנו לפגוש אתכם ולהתחיל את ההליכים להחזיר אתכם לתודעה מלאה. זהו זמן מאוד מבשר טובות בהיסטוריות המשותפות שלנו! דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)Translation: Gili Weizmanאין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

esotericSUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

invoca


לחצו בבקשה על הריבוע הימני בתחתית מסגרת הוידיאו כדי לקבל את הכתוביות .

AN INVOCATION

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

JERUSALEM -01:00H on 14:02:20

http://24timezones.com/

Sheldan Nidle Interviewed by Maarten Horst

Hino SLPlease sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projects


Sheldan Nidle Free Webinar