קוראים

Google+ Followers

יום שבת, 10 במאי 2014

06.05.2014


Update by Sheldan Nidle for the Spiritual Hierarchy and the Galactic Federation

מסר של  Sheldan Nidle, מיום  6 במאי 2014


8 דרקון, דירקטור של היקום 4, אדמה 10

Dratzo! אנו מגיעים שוב עם חדשות טובות נוספות! בכל מקום על הפלנטה שלכם, ניתן ביטוי לאירועים שעומדים להביא לכם חופש, שפע וממשל חדש. כאשר מחזור נפלא זה מסתיים, עומד להיות גילוי. אנו מקדמים בברכה את מה שמתרחש בעולמכם ואיך  זה כה מתאים באופן נפלא לתוכנית האלוהית עבור מערכת שמש זו. שינויים נמצאים בכול מקום. מרקורי הוא פשוטו כמשמעו מתפוצץ באמצעות הר געש פעיל אחד היוצר אחר. וונוס גאיה ומאדים נמצאים עכשיו בעיצומם של מספר מרשים של שינויי אקלים, אשר עומדים להוביל לכך שכוכבים אלה יחזרו למציאותם הקדמונית. חלקנו בכך הוא לחנוך את התמרתכם הגדולה לישויות אור מודעות במלואן. משימות אלה הינן בעיצומן כשהשמיים מכינים אתכם לקבלתה של תודעה חדשה זו. בינתיים, האופל ומשרתיו מסוחררים כשתוכנית אחר תוכנית נכשלים מלעצור את ההתמרה הבלתי נמנעת הזו.  אתם אמורים לשנות את עצמכם לתוך התודעה הגלקטית, אשר תופץ במהירות ברחבי מערכת השמש הזו ותעצב כוכב אומה חדש ומפואר.

למעשה, עולמכם הינו שניים. האחד הוא כדור הארץ הפנימי והבית של בני דודכם האגרטן. הם השריד האחרון של המתיישבים אשר נזרעו בגאיה לפני כ-900,000 שנה. בתחילה, הם התיישבו ביבשת אשר מרביתכם מכנים אותה למוריה. בסופו של דבר, הם העבירו חלק מהתיישבותם לכדור הארץ הפנימי. זוהי הקבוצה האחרונה אשר הפכה לשריד האחרון של מה שהיתה למוריה. האטלנטיים התקיפו ותבעו את ממלכת פני השטח עבור עצמם. בסופו של דבר זה הוביל לעימות מבעבע, אשר רתח לפני כ-13 אלף שנה. ההתקפה של האטלנטיים את איוניה (Ionia) העתיקה (דרום אירופה) פעלה כבומרנג וגרמה לחדרי הגז העתיקים אשר תמכו בקרקע להתפוצץ. אטלנטיס טבעה מתחת למים. מה שנשאר לאחר ההגירה הגדולה של האטלנטיים למערכת כוכב אחרת היו אבותיכם המוגבלים בתודעה ויורשי האטלנטיים שהינם האנונאקי. שתי קבוצות אלו עיצבו את 13 אלף השנה הבאים של ההיסטוריה שלכם. "עידני הזהב" היו סט החוויות הראשון עם האנונאקי כמאסטרים החדשים שלכם.

אפילו סין העתיקה, ארם נהריים, ההודים והמצרים ידעו איך בדיוק זה התרחש לפני זמן רב. המשימה שהוקצתה לנו היתה לפקח עליכם ולהתערב רק כאשר השמיים מסכימים לכך. מדיניות זו הובילה למספר משימות משיחיות ועלייתן של דתות רבות, אשר האנונאקי ומשרתיהם שינו למה שהם חשבו שהינו מקובל בשלמותו למטרותיהם הרעות.  תוצאות פעולותיהם התפתחו לשנאה ולפילוגים אשר המשיכו להציק לאנושות אפילו עד ליום זה. היסטוריה זו היא  חיונית עבורכם להבין את מה שקורה.  עולמכם התעורר וכרגע עובד בחריצות כדי לתקן את הטעויות הגדולות של העבר. החשובה ביותר מאלה היא לציית לסמכות אשר רוצה בנזק לאנשיה ולעולם. בנוסף לכך, האנושות עכשיו לומדת איך היא יכולה לסייע, במקום להמשיך להזיק לאמא כדור הארץ. פעולה מוארת זו גורמת לתגובות אשר מובילות לתקופה חדשה עבור האנושות. היא גם מכינה אתכם לגילוי.

גילוי יכול לאפשר לנו לעבור במהירות לשלב הבא, קשר ראשון גלובלי מסיבי איתכם. אנו התבוננו קודם לכן כשאנשי האופל שבשו את התחלתו של ממשל חדש! אנו ידענו, למרות קשיים מוקדמים אלה, כי אתם עומדים לנצח את האופל. השנתיים האחרונות ראו את פעולת הבלימה האחרונה של משרתי האופל על מנת לשמור על אדמתם. סדרת פעולות אחרונה זו נכשלה. מה שעכשיו מתרחש הינו השלב האחרון בין מה שהיה צריך לקרות והגעתנו. היו לנו שיחות עם אלה הרוצים להפיל את האופל וראו אותם גדלים. הם נפטרו משנאתם ורצו רק לדחוף אותם מהשלטון. השאר יגיע כפי שצריך להיות. ממשל חדש עומד להכשיר את הקרקע להגעתנו. האנושות על פני השטח התנתקה ממקורותיה מהחלל החיצון במשך יותר מדי זמן. זהו הזמן להתחבר מחדש. זהו הזמן לאיחוד מחדש גדול אשר מחזיר אתכם למצבכם המקורי של תודעה מלאה. זהו הזמן עבורכם להתאחד עם בני דודיכם הלמוריאנים וביחד לעצב כוכב אומה חדש.

ברכות! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! אנו מברכים ומהללים את השמיים עבור כל הפאר שלהם וחוכמתם. הרגע לחגיגה גדולה הגיע. שותפינו האהובים מחסלים סט מאוד נהדר של חברות אשר יסיימו את שלטונם ואת שקרי אנשי האופל ומשרתיהם האינסופיים אשר נראה שהם מוכנים לעכב את משימותינו המקודשות. השמיים ושליחיהם מגיעים. האופל עכשיו עומד לאפשר את כל מה שניתן לנו כדי שנופיע. האור הוא באמת מנצח! הנתיב לאמת, לשפע ולגאולה בהישג יד. נתיב זה עומד להוביל אתכם לראשונה לעובדות ולמציאותיות אשר מכינים את השולחן להגעתם של משפחות החלל והרוחניות שלנו! הגעתם הינה סימן שזהו הזמן להתחיל ללמוד ולהבין את הפלאות הטבועות בתודעה מלאה. אנו מקבלים אתכם כילדינו הנלהבים. יש הרבה ללמוד, לעשות ולהבין במימד החדש והאלוהי הזה!
אנו כולנו עומדים לחיות בעולם המלא במהותם של השמיים ועטוף בשמחה אשר מגיעה מהאחדות עם הבורא! אתם עומדים לחוות התלהבות ולהרגיש את נשמתכם מלאה עם מוסיקה שמימית ומטהרת של אהבה ושל אור! כאן, אתם באושר ואתם משתמשים בו כדי לגלות את התוכנית האלוהית בממלכות הפיסיות השונות. זה לפניכם. אנו כקולקטיב נעלה נמצאים כאן לסייע לכם ברגעים הראשונים של תפארת אינסופית זו. לפני זמן רב, התחלנו לעבור דרך המסך הרוחני וגילינו מחדש בדיוק במה מדובר בתודעה מלאה. אנו יודעים הרבה. עם זאת, אנו מבינים שידע מלא של ממלכה זו לוקח לשלוט בו יותר מאשר רגע. זה לוקח מחזורי חיים אשר כל אחד מהם פשוטו כמשמעו יותר ממשך של אלף שנה. ביחד, אנו עומדים לקחת את הידע המשותף שלנו וליצר כוכב אומה חדש.

כשאתם עוברים דרך המגבלות של חייכם הנוכחיים ומגיעים לאינסוף, אתם משתנים. אתם הופכים להיות אחד שעבר מעבר לדרכים של עולם נוכחי זה ולמד מה השמיים רוצים מכולנו. באור זה, אתם יכולים לראות מה נחוץ ומה צריך להשיל מכם.  אתם עומדים ללמוד מדוע אתם כאן ומה מצופה מכם. חוזה החיים שלכם הופך להיות ברור לכם, כפי שגלויים כל התכנים של הרשומות האקשיות האישיות שלכם. אתם הופכים להיות מסוגלים לשוחח בקלות עם מדריככם הרוחניים ולגלות את אלה אשר יכולים לייעץ לכם בפיסיות. גילוי זה פותח זרם של חוכמה, ונותן לכם הדרכה באשר לדרך הטובה ביותר לחיות את חייכם ולסייע לחברכם. אתם יכולים לקבל אחראויות חדשות וללמוד איך לעצב חברה אמיתית המבוססת על יכולתכם ועל אלה של אחרים. הללויה! הללויה!


היום, חקרנו הלאה את האירועים הנהדרים של היום. בחנו את השינויים המתרחשים וגילינו לאן הם מובילים. נקודה של שמחה מיוחלת, קרובה! בקרוב, מלוא ההיקף של זה עומד להיחשף! דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


 Translation: Gili 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

esotericSUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

invoca


לחצו בבקשה על הריבוע הימני בתחתית מסגרת הוידיאו כדי לקבל את הכתוביות .

AN INVOCATION

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

JERUSALEM -01:00H on 14:02:20

http://24timezones.com/

Sheldan Nidle Interviewed by Maarten Horst

Hino SLPlease sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projects


Sheldan Nidle Free Webinar