קוראים

יום חמישי, 1 במאי 2014

29.04.2014


Update by Sheldan Nidle for the Spiritual Hierarchy and the Galactic Federation

מסר של  Sheldan Nidle, מיום 29 באפריל 2014


1 רוח, 17 עץ החיים, 10 אדמה

Dratzo! אירועים ממשיכים להתרחש מאחורי הקלעים! מספר צווי מפתח נחתמו ולאחר מכן האופל התעלם בקיצור מהם. זהו בסופו של דבר צעד מוטעה גדול עבור האופל. זה רק הדגיש את הצורך לדחוף באופן חוקי או בדרך אחרת את קנונית אופל זו מכוחה במספר אומות עיקריות. יישום N.E.S.A.R.A הוא עכשיו בעדיפות עליונה עבור קואליציות שונות אשר עוברות לשחרר את האנושות מאחיזתם. זה קורה, כשהאופל נשאר מסוגל לספק למשרתיו העיקריים עם רמת עושר שנראית אינסופית. עושר זה עטוף בכאב ובסבל של מרבית האוכלוסיות שלכם. אנו אחוזי בחילה כל הזמן ממה שמתרחש. עם זאת, התמקדות חדשה זו, יחד עם סיוענו, יכול עכשיו להובילכם לניצחון מהיר. פעולות רבות מתרקמות, ואנו מצפים לתוצאות נראות לעין שיינתן להן ביטוי במהירות. אירועים מתוזמנים מתקדמים עכשיו באמצעות מספר פגישות שקיימנו עם בני בריתנו הארציים. יהירות האופל עומדת לעלות להם יקר ולגרום למפלתם. מותם יוביל לממשל חדש ולמערכת פיננסית חדשה הקשורה לשפע גדול לכולם.

המשפחות העתיקות והחברות הסודיות המקודשות הרבות מבינים שצריך לשקם את הקשר המיוחד, שנשבר באמצעות מעשיהם הנתעבים של אטלנטיס, האנונאקי המשיכו עם מדיניותם במשך 13 אלף שנה האחרונות. הקשר בין אגרטה, האנושות על פני כדור הארץ לבין הפדרציה הגלקטית דורש מאד שיקום ציבורי. אירוע זה הוא באמת עומד להיות הזרע אשר יוליד כוכב אומה חדש במערכת השמש. אלה אשר כיום מחסלים את קנונית האופל מבינים זאת ועובדים עם אנשי הקשר שלנו כדי להפוך זאת למציאות פתוחה. מה שיגיע לאחר מכן עבורכם הוא לא רק מערכת מוניטארית חדשה. זהו, למעשה, הבסיס לסדרת איחודים מחדש אשר עומדים להחזירכם למספר אמיתות נאצלות.  החשובה ביותר מהן היא מקורותיכם מחוץ לעולם ויחסיכם עם המשפחה האנושית הגלקטית שלכם. לאחר מכן, ישנו החיבור שלכם לכול החיים בפיסיות. אנו כולנו, במהות, מלאכים פיסיים. בבעלותנו אחריות משותפת לגלות את התוכנית האלוהית כאן ובפיסיות כולה!

אחראויות שונות ננטשו על ידי האופל כאשר זרקו אתכם לתוך צירי הלידה של תודעה מוגבלת. פעולה גסה זו היתה מקדמית לכול מה שנתקלתם במשך 13 אלף שנה האחרונות. אנו צפינו כשאנשי אופל אלה עבדו בזהירות עם בעלי בריתם ברצף אנצ'ארה כדי להמשיך להכחיש לכם את ריבונותכם הטבעית ועבדו בדרך עקלקלה כדי להפוך אתכם לגזע עבדים. תועבה זו עומדת להסתיים עכשיו! אתם נמצאים במציאות שמוחזרת צעד אחר צעד למצב המודע במלואו הקודם שלכם. אנו כאן לסייע בתהליך המיוחד ולאפשר לכם לעבוד בשנית בהרמוניה עם גאיה ועם שאר הפלנטות אשר מקיפות את השמש הגדולה שלכם! כוכב אומה זה הוא באמת עומד להיות חבר מאוד נהדר ומבורך ביותר של הפדרציה הגלקטית של אור. אתם המפתח לשלום גלקטי ולאחוד גדול שמקיף את כל יצורי החיים השוכנים בגלקסיה זו. בהקשר זה,  אתם למעשה הציר המרכזי שנובא עבור הסדרה הבאה של תקופות אשר מרכיבות את ההיסטוריה המשותפת שלנו.

המאסטרים הנעלים שלכם חיים בהרמוניה באגרטה והם המבשרים למה שעכשיו קורה. אתם צריכים לדמיין את גאיה ואת עולמות האחיות הרבות שלה כישויות חיות בעלות איכויות מיוחדות שניתנו להן על ידי הבורא. לנו יש חובה מקודשת להגן ולתמוך במגוון רחב של מערכות אקולוגיות בעולמות אלה. נוסף על כך, אנו דורשים יחסים מיוחדים עם השמש וממלכות קשורות אלה. כל עולם משתף אחדות גדולה עם אחיותיו. משימתנו היא להשתמש בזמן שלנו בעולמות אלה כדי לעשותם היטב ולתמוך בסדרת מערכות אקולוגיות משולבות מגוונות ונהדרות. כל כוכב אומה רואה זאת בחובתו המשותפת העיקרית. אנו דנים על כך אחד עם השני ועובדים להפיץ את האנרגיות של האלוהות בכול הגלקסיה הזו. אנו מבורכים, ומתכוונים לברך כל חלק מגלקסיה זו באמצעות עבודותינו המקודשות. מעשים אלה מסייעים לנו לזכות בהבנה טובה יותר של איך פיסיות נולדה ואיך אנו יכולים לסייע בהרחבתה ללא מאמץ. אנו מראי דרך מיוחדים וחושפים את התוכנית האלוהית.

נאמסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! קורה הרבה מסביב לגלובוס זה! כעת, שותפינו המבורכים משחררים אתכם מלפיתה של כוונת קנונית האופל להתחיל סוג מסוים של התלקחות גדולה. מאמצים אלה נועדים לכישלון. האיפוס הגלובלי של המטבע העולמי עכשיו קורה יחד עם ההודעות הגדלות על אומות רבות העוברות לכיוון מטבע מתכת יקרה. לכן, בנקאות בינלאומית מחליקה מאחיזתה כשכללים בנקאים חדשים ומחמירים נכנסים לתוקף. אלה רק ההקדמה למה שטמון ישירות קדימה. N.E.S.A.R.A עומדת להיות מיושמת בקרוב.  השותפים ניסו לפלס דרך נהדרת עם סדרה של פגישות סודיות ביניהם ובין קבוצה המורכבת מהמשפחות העתיקות ואלה שהינם המקבלים של מחסנים גדולים של זהב, כסף ואבנים יקרות. מטרתם היא להפיל באופן חוקי אלה אשר שולטים על רבים מהממשלות בעולם.

עולמכם עומד על סף של מציאות חדשה. השינוי במטבעות ומערכת הבנקאות החדשה הינם רק ההתחלה של נתיב אשר מוביל ל- N.E.S.A.R.A.. התפתחות זו תשחרר אתכם מהניסיון האחרון של הקנוניה להישאר בשלטון. בשעה שכל זאת מתרחש, השמיים מתכוננים לתת לכם מערכת גבוהה יותר של חוטי זהב וכסף. אלה יעוררו בכם מידה של התקפי מחלות מוגברים עם כאבי ראש המלווים בתחושת בחילה כללית והרגשה שאתם רועדים מבפנים. סימפטומים אלה יופחתו כשאתם הופכים יותר רגילים לשדה אנרגיה גבוה יותר הזורם בכול גופכם. שינויים אלה עומדים להכינכם להגעתם של החונכים שלכם מהפדרציה הגלקטית.  באמצעות התמרות אלה במקום, אתם מוכנים שהם יפעלו הדדית איתכם על בסיס יומי.

זמן זה הינו זמן לריפוי ולקבלה שהרגע לשינויים גדולים הגיע. השמיים מכריזים בתקיפות את החירות הרוחנית והפיסית שלכם מהשקרים ומהמניפולציות של אנשי האופל. השמיים גוזרים שאתם עומדים להתחיל עכשיו את הנתיב להתעלות הפיסית שלכם. זו הסיבה מדוע אתם רואים אירועים שצוברים תאוצה לאירוע הסופי אשר מאפשר לכם בעדינות להיכנס למציאות חדשה המלאה בשפע, בממשל חדש ומהוראות מאיתנו על אמיתות שונות אשר יכשירו את הקרקע לאיחוד נהדר עם המשפחות הרוחניות והחלל שלכם. אנו הרועים השמימיים שלכם. אנו אספנו שוב את העדרים הגדולים של האנושות ומנווטים אתכם לתוך נתיב אשר מאפשר לכם לחזור לתודעה מלאה.  לאחר מכן, אנו יכולים להדריך אתכם באופן מלא על האחראויות השמימיות הגדולות שלכם. הושענא! הושענא! הושענא!


היום, המשכנו את המסר המתמשך שלנו והודענו לכם מה עכשיו קורה באופן גלובלי. אירועים אלה, כשהם באים לידי ביטוי, יאפשרו לכם לסטות מהמניפולציות הנתעבות של קנונית האופל. הרבה חדשות טובות ניתנות. יחד עם זאת, כל אחת עומדת להתרחש בשעה הנכונה ובאופן פורה! דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


 Translation: Gili 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

esotericSUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

invoca


לחצו בבקשה על הריבוע הימני בתחתית מסגרת הוידיאו כדי לקבל את הכתוביות .

AN INVOCATION

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

JERUSALEM -01:00H on 14:02:20

http://24timezones.com/

Sheldan Nidle Interviewed by Maarten Horst

Hino SLPlease sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projects


Sheldan Nidle Free Webinar