קוראים

יום חמישי, 1 בינואר 2015

Hebrew -- Sheldan Nidle 30.12.2014

Update by Sheldan Nidle for the Spiritual Hierarchy and the Galactic Federation

מסר של  Sheldan Nidle, מיום 30 בדצמבר 2014


12 סערה, 17 צבע אדום, 11 רוח


Dratzo! אנו מגיעים במועד זה עם דברים נוספים לדון עליהם אתכם. הקואליציות השונות שנוצרו על ידי האור נמצאות בתהליך של סיום פעולותיהן להסרת קנונית האופל מכוחה. קבוצות אלה  נמצאות  קצת קדימה בלוח זמנים שהסכמנו עליו במשותף. אנו מרוצים מאוד עם תוצאות אלה. השנה הגרגוריאנית החדשה מבטיחה רבות כשהיא מתכוננת לספירה לאחור האחרונה שלה כדי להיחשף לפניכם. שנה זו סוף סוף תאפשר לחסל את הקנוניה ואת חסידיה הנלהבים הרבים.  ניצחון קרב זה עומד לתת לכם את החופש ואת השפע שהבטחנו לכם לפני זמן רב.  זמן זה מגיע גם עם מערכת של אחראויות גדלה. גאיה מצפה  שאתם  תכבדו אותה. במשך 500 השנה האחרונות, הציוויליזציה המערבית  התפשטה בעולמכם כמו סרטן.  היא מאמינה בחוזקה שהיא השולטת ולא גאיה.  השפעה מבולבלת זו צריכה להימחק על ידכם ולהחליפה בהשפעה אשר מבינה את החשיבות של יצירת חברה אשר רואה את עצמה כחלק מהתהליכים הטבעיים של עולמכם. אתם צריכים לחזות כיצד אתם מהווים שותפים אמיתיים עם מהותו של עולם זה בשימור ובתמיכת החיים על גאיה.כשאתם מפתחים את החברות הגלובליות החדשות שלכם, זכרו מושג זה של שותפות אלוהית עם כל פלנטה שאתם עומדים לגור עליה במערכת השמש הזו.  ממש עכשיו, אתם צריכים להתרכז על גאיה. כאשר אתם מתאחדים מחדש עם האגרטנים, השתמשו בחברות שלכם כאב טיפוס  לייסודה של  תקופה חדשה עבור האנושות.  הטכנולוגיות החדשות שלכם עומדות לסיים כל צורך בחקלאות מסיבית בה אתם עוסקים כעת. טכנולוגיה זו גם עומדת לסיים את הדרך הנוכחית בה כלכלתכם פועלת. אין צורך במחסנים, או לצורך העניין, במשרות, אשר לוקחות אתכם רחוק מביתכם פשוט כדי להרוויח כסף שאתם צריכים כדי לשרוד. במקום זאת, אתם עומדים ללמוד לעבוד אחד עם השני, כדי לשנות איך שאתם רואים את "אמא כדור הארץ". כל אדם הוא בעל כישרונות.  יש להשתמש בהם כדי למצוא את המשרה שאתם צריכים כדי להיות באמת בהתרגשות יתר. כאשר אתם משתמשים באופן קבוע בכישרונותיכם כדי לעזור לחברה שלכם ולתמוך בעולמכם, אתם מגלים שמחה פנימית. זה מתחזק ומחייה אתכם. אתם מצטרפים בשמחה עם האחרים כדי ליצור קשרים אשר תומכים אחד בשני.

אנו אומרים זאת פשוט כדי לעודד אתכם, ולהכין אתכם למה שעומד לפניכם. לפני זמן רב, האופל יצר את החברות שלכם כדי לשרת את עצמם. מטרתכם היתה פשוט לעשות את מה שהם רצו, או במידה פחותה, להידמות להם. זהו אינו רצף טבעי של אירועים. לכן, מנעתם מעצמכם בעיקר דברים שיכולים היו להביא לכם שמחה וידע אמיתי על העצמי. כשאתם נעים קדימה למצבים גבוהים יותר של תודעה, אתם מתחילים להבין את האווילות של סידור מעין זה. במקום זאת, אתם נדרשים לחברה בה כל אחד לומד לכבד אחד את השני. סוג זה של חברה הוא תהליך התפתחותי טבעי אשר לוקח באופן נורמלי עשורים רבים כדי לגלות וליישם. מטרתנו היא שאתם תשלימו זאת אפילו לפני שאתם משיגים תודעה מלאה. זו עומדת להיות המשימה העיקרית של החונכים שלנו. בתחילה אתם צריכים לגלות מחדש מי אתם באמת וליישם זאת לאזורכם. תהליך זה עומד להיות ההקדמה של מה שאנו מכנים החברה הגלקטית, בה אתם לומדים לתמוך אחד בשני ובאזורכם.

חברות מעין אלה מרכיבות את כוכבי האומות הרבים שלנו. אנו הגענו לכאן כדי להכין אתכם להתהוותה של כזו חברה לאורך מערכת השמש הזו. כשאתם גדלים, אתם גם לומדים איך נשמות שונות רוממו את הרטטים שלהם למקום בו הם לא צריכים גוף פיסי. ישויות נהדרות אלה עומדות לעזור לאלמנטלים הנמצאים בכול העולמות, אשר יש בהם סביבות המזיקות לחיים הפיסיים. הם גם מבקשים להיות חלק מכוכב אומה חדש זה. אנו עומדים ללמד אתכם על החיים וגם על התודעה, כדי להכין אתכם למערכת חוויות באמת מדהימה. לכל אחד מכם  יש סדרות של מציאויות בהן אתם קיימים במקביל לעצמכם. זו הדרך בה אתם מחליטים בהתבסס על חוזה חייכם. אנו עומדים לאפשר לחונכים שלכם להסביר זאת באופן מקיף יותר. לפני שאנו יכולים לעשות זאת, אתם עומדים ללמוד יותר לגבי האופי האמיתי של זמן ומרחב. כדי לעשות זאת, אתם צריכים לנטוש את המושגים הנוכחיים שלכם אשר מבוססים באופן טהור על המציאות הפיסית. עד אז, אפשרו  לרמז קצר זה להיות משביע רצון לכם. הושענא! הושענא! הושענא!

ברכות! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! אנו מגיעים עם כמה חדשות טובות עבור כל אחד מכם. ממש עכשיו, אנו צופים בשותפינו המשלימים מספר משימות אשר עומדות להוביל אתכם לתקופה חדשה. עכשיו כשחופשת חג המולד מסתיימת, אנו רואים שתוכניות שונות מסתיימות. אנו מצפים באופן מלא לראות את עלייתו של ממשל חדש סביב לעולם זה בחודשים הקרבים. שינויים אלה הם רק ההתחלה של מספר התפתחויות חדשות אשר עומדות לשנות באופן דרסטי את האופן בו עולם זה פועל. בעיקר, הממשלות  שהיו הצעצועים של אלה העשירים מאוד והעוצמתיים. עכשיו, מכשירים אלה עומדים לייצג אתכם. שינוי דרמטי זה מתאים בחלקים לציפיותיכם הגדולות. זה לקח הרבה יותר מאשר היה צפוי מלכתחילה. בינתיים השמיים המשיכו לבקש את שומריהם המלאכיים הרבים להאיץ את ההיערכויות מחדש השונות שאתם צריכים. תוכנית זו בתורה מייצרת את רמת השינוי אותה השמיים רוצים.

אנו, המאסטרים הנעלים, נדרשנו להשתמש בכוחותינו החזויים כדי לסייע לכם במשימה גדולה זו. אנו מקדמים בברכה את קבלתכם הגדלה של שינויים רבים הדרושים כדי להתמיר מציאות זו. אפשרו לנו להמשיך להתפלל ולמדוט ביחד. תוכנית גדולה נחשפת באזור זה, אשר נועדה להתמיר את כולנו. אנו מרוצים מאוד משיתוף הפעולה שלכם. שדות האנרגיה שנוצרו, כדי לעצב באופן נהדר את האזור החדש שלנו. השתמשו באנרגיה הגדלה יותר מאי פעם להיכנס לחלומותיכם. אנו מאחלים לכם חופש, שפע ומעל לכול חזרה לריבונות האישית וזכויות הניתנות בחופשיות לכם. כל בן אדם בעולם זה נועד להתמזג עם פוטנציאל החיים הגבוה ביותר שלו או שלה. הישות שתנבע צריכה לעבוד עם האחרים כדי ליצור תקופה חדשה נהדרת מאוד לכול האנושות. ישות זו עומדת להצטרף לאגרטנים ולאחרים כדי ליצור כוכב אומה חדש של הפדרציה הגלקטית.

עתידכם באמת בהיר. אנו רואים את עצמנו כחונכים של כל אחד מכם. ביחד, אנו עומדים לעצב את האמצעים לבסס ולתמוך בשלום  גלקטי. אנו גם עומדים להיות הליבה של איחוד של גלקסיות, אשר עומדות להפיץ את האור לאורך חלק זה של פיסיות. אנו שמחים בכל מה שאנו כאנשים היינו צריכים לסבול, כדי להשיג מטרה נהדרת זו. לפני זמן רב, האנונאקי שמו אותנו על מסלול אשר נראה כי רק מביא אתכם לקשיים אינסופיים. השמיים התערבו וסיפקו לראשונה דרך החוצה. אנו השתמשו בפתח זה כדי להביא את האנושות למקום בו היא עכשיו יושבת. אתם הולכים בברכה מעבר לכך ולחזור בשמחה למצבכם האמיתי. במצב זה, אתם עומדים ללמוד הכול לגבי מה שבאמת התרחש במשך 900,000 השנים האחרונות. השתמשו בידע מקודש זה כדי לקדם את האנושות ולהגשים את שאר הנבואות שניתנו לנו על ידי השמיים. הללויה! הללויה! הללויה!


היום, המשכנו את מסרינו. המידע מיועד פשוט לעזור לכם. דעו כמה עמוק אנו אוהבים אתכם. אזור זה באמת מתחיל שינוי שעומד לשנות מיסודה את ההיסטוריה שלכם ולהביא לכם אמת גדולה! אנו  כולנו חלק מאנרגיה חיים גדולה. אנרגיה זו היא חלק מאחדות גדולה. אחדות זו נועדה להביא אהבה ואור לכל הפיסיות. דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)

 Website: Planetary Activation Organization

Translator: Gili

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

esotericSUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

invoca


לחצו בבקשה על הריבוע הימני בתחתית מסגרת הוידיאו כדי לקבל את הכתוביות .

AN INVOCATION

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

JERUSALEM -01:00H on 14:02:20

http://24timezones.com/

Sheldan Nidle Interviewed by Maarten Horst

Hino SLPlease sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projects


Sheldan Nidle Free Webinar