קוראים

יום חמישי, 8 בינואר 2015

HEBREW -- מסר של Sheldan Nidle, מיום 6 בינואר 2015מסר של  Sheldan Nidle, מיום 6 בינואר 2015

6 מגשר עולמות, 4 אינסופי, 11 רוח

Dratzo!  אנו מגיעים עם כמה חדשות מעניינות מאוד! התהליך, אשר משנה את המציאות שלכם, ממשיך להתקדם למרות ניסיונותיה של קנונית האופל לדחות זאת רחוק יותר. זה גרם לכישלון להודעה על ההתחלה הקטנה ביותר לאספקת חבילות השפע שלכם. האופל, בדרך כלל, נכשל למנוע את התחלתם של משלוחים אלה. אולם, תהליך זה נע קדימה לזמן בו ניתן להבחין בהצלחה מעין זו בפומבי. בסך הכל, אנו מרוצים שממשלות  אלה הנשלטות עכשיו על ידי האופל נמצאות בסוף דרכן.  החודש הראשון של השנה החדשה מבטיח לתת לכם את השפע ואת הממשל  אשר נבאו אותם עבורכם  לפני זמן רב. בעל בריתנו הארציים נחושים להתגבר על  כול המכשולים האפשריים ולתת לכם מערכת פיננסית חדשה. מערכת זו תאכוף את ההיערכות מחדש הדרסטית של המשטרים השונים במערב ותיצור במהירות ממשל חדש. ממשל חדש זה יתיר סוף סוף לגילוי להתרחש.  אירוע דרמטי זה  דוחף אותנו על במת העולם.  עומד לקרות הרבה ברגע שרגע מיוחד זה מתרחש. צוותנו מוכנים להודיע על עצמם ולפתוח את ערוצי התקשורת איתכם.


באותו רגע, האנרגיות עומדות להופיע  כדי לספק לנו את הפתיח להתחיל סדרת הודעות לכם. לכן, סדרות שלמות של אירועים עומדות להוביל באופן בלתי נמנע לנחיתות מסיביות ולהתחלתם של  הכשרתכם איתנו. תוכניותיהם של המאסטרים הנעלים והאגרטנים הן להסביר לכם במידה רבה מאוד את ההיסטוריה שלכם. זה עומד לכסות אפילו את עלייתן והמשמעויות האמיתיות של פילוסופיות דתיות רבות, אשר הינן ליבת האמונות עבור רבים מכם. אתם דורשים ראיה ודיווח כללי על מה שהתרחש למעשה. יש צורך לאפס מערכת אלוהית זאת של סיפורים, ולא לעשות מניפולציה ביסודיות, כפי שהיה המקרה עם הרבה ממה שבבעלותכם עכשיו. האופל לקח במיומנות את מה שעזר מאוד למטרותיו וארגן מחדש אותם דברים  בהם אתם מאמינים כרגע באופן עמוק. הנקודה שלנו היא פשוט להכניס את האמת כדי לאפשר לכם לגלות מחדש מה קרה באמת. ברגע זה, אתם יכולים להתחיל לראות איך האווטרים הגדולים רוצים שאתם תהיו. זה מבוסס על אהבה, אור והאחדות הגדולה של כל האנושות.

משימתנו לכם מבוססת על עקרונות גדולים אלה. אנו הגענו עם צורך ללמוד יותר עליכם וברגע האלוהי המתאים לגלות את עצמנו לכם. הרבה הושקע,  מה שלדעתנו גרם לעיכוב בהודעות חשובות מאוד אלה. אף על פי כן, אנשים וקבוצות קיימים בחברותיכם המתמסרים לתת ביטוי למציאות חדשה המבוססת על אמת, חרות ושפע גלובלי.  האמצעים הקיימים לגלות את הטכנולוגיות והעושר אשר יוציאו אתכם לחופשי מעבודת הפרך של החיים היומיומיים מוסתרים זמן רב על ידי האופל. אנו יכולים להצהיר הלאה שקיימים אמצעים לסיים מלחמה, אשר האופל השתמש בהם במשך זמן רב לשמור על אומות ועל אנשים בנפרד. כל אחד מכם צריך להסתכל פנימה עמוק ולהבחין באמת איך "עסקים מפוקפקים" אלה  שיחקו עליכם. התבונה של קנונית האופל לא יכולה להיות מוגזמת. היא המשיכה  בעשיית ה"עסקים" שלה פשוטו כמשמעו במשך אלף שנה. הזמן עכשיו הגיע לעצור שטות זו ולהשתמש באהבה הפנימית שלכם כדי לבנות תקופה חדשה לאנושות.

בעלות בריתנו באמת רוצות באופן עמוק שאתם תתכננו ותהיו מוכנים ליישם דרך לכיוון עשיית חלקכם בעיצוב מחדש של מציאות נוכחית זו. משימתנו היא לפקח על מאמציכם המסיביים ולעזור לכם להבין טוב יותר את הגודל של מה שאתם עומדים להשלים. השגתו של תהליך זה לקחה לכם כ-13 אלף שנה.  אנו מגיעים להיות האנשים שייתנו לכם את הדחיפה הסופית לכיוון הצלחתכם. אנו יודעים שמאמץ זה גרם לכם עכשיו קצת תסכול. בקרוב, אתם יכולים להיות אובייקטיבים יותר ולצחוק על כל העניין. בכל זאת, הזמן לעשות  דברים גדולים הגיע. היו נחמדים אחד לשני. היו נכונים לעזור לסיבותיכם המשותפות וליהנות בהישגכם החדשים של זכויותיכם ושל השפע שלכם שנמצא מחדש. הבינו שמערכת זו היא זמנית. תודעה מלאה עומדת לתת לכם די מבט שונה על מה שקרה ומה שעומד לקרות. כסף, וכול מה שהולך איתו, הוא פשוט המשאב המאפשר לכם להתחיל לפתח מבט פילוסופי חדש על החיים. זה עומד לשרת אתכם כשאתם הופכים לתוך עצמכם מודעים באופן מלא.

ברכות! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! אנו מגיעים אליכם עם מידע קצת מפתיע. ראשית, אפשרו שזה יהיה ידוע לכולם ששותפינו מתחילים בחריצות את חלקם במשלוח הכללי. הכספים מועברים בקבוצות ספציפיות לאלה אשר  למעשה עומדים להביא שפע זה לכם. האור ציפה באופן מלא שקנונית האופל תשתמש בטכנולוגיות הרבות הזמינות שלה כדי לעכב מאמצים אלה. לכן, זו לא היתה הפתעה כאשר זה התרחש לניסיונותיו הראשונים בסופה של השנה הגרגוריאנית האחרונה של 2014.  אז היינו יכולים לעצור ולתקן את מה שעשינו. השיטה בפועל להשלים את משלוחנו עומדת להצליח, אבל דורשת סודיות מוחלטת. אנו אומרים זאת רק ליידע אתכם שמשלוחים  אלה עומדים להמשיך ללא תרועת חצוצרות. לכל אחד מכם צריך שיהיה לו חשבון נאמנות אישי. ברגע שעשיתם את פעולות ההכנה, היו זהירים יותר מאי פעם לביטחון. משלוחים אלה עומדים להוביל במהירות לממשל חדש. האזינו בזהירות להודעה הראשונה. לאחר מכן, עשו את מה שהיא עומדת להציע.

ממשל חדש עומד להציע מספר אסטרטגיות על האופן בו יש להבטיח הלאה כספים ספציפיים אלה. השתמשו במה שאתם מרגישים שהינו המתאים ביותר. זה חיוני שאתם מתחילים להפיץ עושר זה מסביב. בנוסף, כספי הממשלה, כהחזרי מס וסכומים גדלים עבור הפנסיות הציבוריות שלכם, עומדים להתחיל את הפצתם. השתמשו באלה כאשר מתאים כדי לעזור לצמיחתה של הכלכלה המקומית שלכם. עומדים להיות גם סדרות של חוקי בנקאות חדשים. תקנות אלה יעזרו להיערכות מחדש של כספכם. דעו שאנו רוצים מאוד שאתם תקנו בתים, מכוניות ושאר משאבים. זה עומד לתמוך באלה אשר משתמשים בכספיהם כדי לבנות מחדש את הייצור והתשתית שהם חלק מהכלכלה שלכם. הדחיפה של כספים שונים רבים אלה  עומדת לאפשר את תיקונה של הכלכלה המקומית שלכם ולשקם את אלמנטי הייצור והתשתית הנחוצה אשר ננטשה כולה על ידי קנונית האופל.

אנו מסבירים זאת מראש כדי להכין אתכם למה שאו עומד להתרחש בקרוב או כבר בעיצומו. אנו נלהבים מאוד לגבי מה ששותפינו הרבים משלימים. זו היתה אפילו משימה קשה יותר מאשר  רבים משותפינו האמינו בתחילה שעומד להתרחש. אנו גם מרוצים מאוד  עם צוויהם החדשים של השמיים שמתירים לאגרטנים ולחברינו בחלל לעשות. הזמן המגיע הוא לכן יהיה זמן המלא עם מעשים אשר עומדים לדחוף את הקנוניה מכוחה ולאפשר מעצרים רבים של כול ההנהלה של קבוצה זדונית זו. מציאות חדשה זו עומדת לצאת לדרך בשלבים מהירים. אתם תקבלו את הזמן עבורכם לתפוס ולהבין את המשמעות הבסיסית של כל מגזר. כאשר הכול נעשה, אתם עומדים להיות מוכנים לשיעורים שלנו ולמשפחת החלל שתגיע סוף סוף. זה באמת יהיה  הזמן הטוב ביותר. הללויה! הללויה!

היום, הסברנו לכם מה עומד להתרחש. קחו מידע זה והיו סבלניים. כפי שצוין, הטוב ביותר עומד להגיע עכשיו. התכוננו והיו מוכנים לשינויים באמת מדהימים אלה. אל תתאכזבו אם שלבים סופיים אלה לוקחים קצת יותר. התקופה החדשה עבור האנושות מוכנה סוף סוף להיחשף! דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)

Website: Planetary Activation Organization
Translator: Gili

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

esotericSUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

invoca


לחצו בבקשה על הריבוע הימני בתחתית מסגרת הוידיאו כדי לקבל את הכתוביות .

AN INVOCATION

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

JERUSALEM -01:00H on 14:02:20

http://24timezones.com/

Sheldan Nidle Interviewed by Maarten Horst

Hino SLPlease sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projects


Sheldan Nidle Free Webinar