קוראים

Google+ Followers

יום שישי, 19 ביוני 2015

מסר של Sheldan Nidle, מיום 16 ביוני 2015 -- Hebrew

מסר של  Sheldan Nidle, מיום 16 ביוני 2015

11 יד, 5 צב, 11 רוח

Dratzo! התמרה בפרופורציות חסרות תקדים מתרחשת, מסביב לעולם זה. עובדי האנונאקי נדחפים מכוחם גם מממשלות העולם וגם מהמערכת הפיננסית שלהן.  תהליך מדהים זה קודם לסדרות של מעצרים מסיביים ולהתפטרותם הפתאומית של אנשי מפתח במערכת הבנקאות העולמית. זה נעשה כדי לתקן תהליך, אשר במשך שני העשורים האחרונים השאיר את המערכת הפיננסית בעולם זה באי סדר. אותם אנשים אשר הרוויחו הרבה מאוד מסדרות גדולות של אי חוקיות, ישלמו בצורה נאה תוך זמן קצר עבור ניסיונותיהם לשים את עולמכם לצמיתות באחיזת כוח עצומה אשר התחילה ברצינות עם יציאתם הפתאומית של אדוניהם לשעבר, האנונאקי.  לורדים אפלים אלה לשעבר החליטו  להצטרף ביחד אל האור ולהיות חלק חיובי של הברית החדשה שעוצבה על ידי הצהרותיהם של רצף אנצ'רה ליצור שלום  גלקטי חדש. זה מאפשר לאור, סוף סוף, ליצור קואליציה ולבצע את הנבואות העתיקות של המלאך מיכאל.

הברית השמימית נעזרת, כאן על גאיה, בכוחותיהם של הצי הגדול שלנו, המאויש על ידי קבוצה של ישויות מסורות כדי לאפשר לייצר עולם אשר יכול לשחרר את האנושות על פני השטח. קבוצה זו עוכבה מאוד בתחילה כאשר הקנוניה האמריקאית פגעה בפתאומיות בשנה הגרגוריאנית של 2001. פיצוצים אלימים ואש המכלה הכול הרסו את מגדלי התאומים בדאונטאון מנהטן. אירוע נועז זה גרם באופן זמני לעיכוב עבור אלה אשר היו מוכנים להצהיר באופן רשמי על NESARA. חקיקה זו יכלה לאפשר ממשל חדש אשר עמד להוריד את האופל מכוחו. אף על פי כן, המלחמות ומזימת האופל להשתלט על המערכת המוניטרית העולמית, נכשלה בסופו של דבר וקואליציית האור התחילה להגיע ביחד ולארגן דרך לסיים את הכוחות שנתפסו באופן בלתי חוקי על ידי הקנוניה האמריקאית. אנו עכשיו עומדים על סף הצלחתה של "מהפיכה שקטה" המאפשרת את התאמתו מחדש של מטבע שפירעונו חלף. מערכות פיננסיות חדשות אלה עומדות לגרש את קנונית האופל, ולהביא במהירות לעולם זה סוף לשעבוד החוב ולייצר שפע כלל-עולמי.

מערכת זו של הליכים משפטיים הביאה את החברה של גאיה לקצה של הנחיה כלל עולמית חדשה.  מרביתן של ממשלות קטנות יותר והמערכת המשפטית הבינלאומית מבודדים במהירות את הממשל דה פקטו האמריקאי. זה מסיים את השלטון הארוך של הדולר פיאט וזו הסיבה לקריסתו של הבנק המרכזי בארצות הברית וחזרה למדיניות חוץ לא שלטת שלארצות הברית. נסיבות חדשות אלה  עומדות להכין את הדרך לשלום ולהרמוניה עולמיים. זה עומד להיווצר באמצעות זרימה גלובלית של כספים עבור פרויקטים הומניטריים עצומים. פרויקטים אלה עומדים לאפשר לעולם זה גם להציג המצאות רבות, אשר עומדות לספק בהצלחה את המתקנים כדי לפתור את הצורך הכלל עולמי למים, לכוח, לתשתיות ולחלופה חדשה להתקנים רפואיים. פרויקטים אלה גם מספקים אמצעים לבעור העוני ולהביא עולם זה לשפע מלא חסד.  הרמוניה גלובלית זו עומדת להיות הרקע להגעתנו הרשמית.  זה הזמן בו אתם עומדים להיפגש עם החונכים הרבים שלכם.

הגעתנו עומדת לעלות בקנה אחד עם המסרים הרבים שיסופקו לכם על ידי המאסטרים הנעלים שלכם. בנוסף אתם עומדים ללמוד על האגרטנס הרבים אשר עכשיו גרים ביניכם. הם עומדים לאפשר לכם לדעת מי אתם ולספק סדרת מסרים שעומדים לספר לכם על פלאות כדור הארץ הפנימי. לאחר אירועים ייחודיים שלא ייאמנו, תהיה לכם הבנה טובה יותר על מקורותיכם האמיתיים ועל ההיסטוריה שלכם, אשר הינה במציאות שתחילתה בהקמתה של למוריה לפני מעל 900,000 שנים.  עובדות אלה עומדות להיות המבשר על דברים שאתם עומדים ללמוד מהחונכים שלכם.  אנו רוצים  שאתם תגלו יותר לגבי מה שאטלנטס עשו ואיך זה עומד להיות מתוקן על ידי האגרטנס ועל ידינו. לכן, יש לכם הרבה מה ללמוד ולספוג. אתם גם תתרחקו מכסף לקראת חברה המבוססת על שפע ועל מערכת פנימית של אחראויות. אמונות אלה עומדות להחזיר אתכם לתודעה מלאה ולהשלים את האיחוד עם המשפחות החלל והרוחניות שלכם. זה גם יחזיר אתכם לנתיב כדי להגשים את גורלכם הבאמת גדול!

נמאסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! נכון לעכשיו, העולם עובר דרך התמרה מבורכת! אלה אשר הפיצו במשך זמן רב את צורתה הייחודית של חשיכה דואגים ועייפים כך שלא יכולים להתמודד יותר. לפני זמן רב, השמיים הכריזו שלילה ארוך זה של הנשמה עומד להסתיים כשאתם מתחילים להיכנס להשפעותיה של המאה ה-21 הגרגוריאנית.  בזמן זה, כפי שהובטח, כוחות השמיים התחילו באסטרטגיות, אשר עומדות ליצור בזמן קצר מאוד עולם חדש המלא בשלום ובשפע. אנו המאסטרים הנעלים יכולים עכשיו להתחיל לראות אותות שונים בשמיים ובמים. סימנים מקודשים אלה מצביעים על הדרך לעולם חדש. אנו מודים בחן לשמיים עבור השחרור, אשר ישקם לכם באופן מלא את מערכת היחסים שניתנה לנו על ידי השמיים כדי לעקוב ולהדריך בתשומת לב את נתיבכם  לתודעה מלאה. המערכות הבאות שלנו של המטלות המיועדות כוללות מתן סדרות גדולות של שיעורים גלובליים. שיעורים אלה עומדים להיות חלק ממה  שגורם לכם להיות מודעים על מי שאתם באמת.

כשאתם גדלים בתודעה, אתם הופכים ברצון להרבה יותר מודעים על מערכת היחסים שלכם לרוחניות. חיבור זה הוא חיבור הנותן לכם מזון כפי שהוא עושה לנו. הסתכלו על אושר גדל זה כסימן על כך שהסבל הגדול שהיה עליכם לסבול מותמר. דברים פיסיים אלה ולפעמים, מציאות המאיימת על החיים הם משהו שאנו יכולים עכשיו להתחיל להקל. לכן, אנו המאסטרים הנעלים יכולים להשתמש ביכולתנו להביא לכם אנרגיות רחומות כדי להתמיר עולם עמוק אפל זה. השמיים מספקים לנו עכשיו יסודות רוחניים מסוימים כדי להבטיח את הצלחתם של אלה אשר מצדדים באור. הימים של קנונית האופל ספורים. עולם חדש נולד. אלה היודעים היכן לראות יכולים לראות איך אלה המחפשים דרך לצאת מתוך החשיכה מנצחים ואלה אשר ניהלו זמן רב עולם זה נכשלים. הסתכלו פנימה ובאמת הרגישו זאת!

אלה הם באמת זמנים מעניינים. עולם זה התפתח כך שרמות קיצוניות של דיכוי ושעבוד כלל עולמי מסתלקים לאט. לכן, אנו יכולים לראות איך ברכותינו ואלה מאתנו וכל אחד מכם מושפעים הרבה  יותר מהר וברור. אלה אשר התנגדו לשינויים אלה יכולים סוף סוף לראות איך כוחותיהם נמוגים במהירות. הזמן מתקרב עבור כוחותיכם הרוחניים כך שיוכלו לתת ביטוי ולהשתמש באופן גלוי באנרגיות שלנו כדי לעזור לבנות בריתנו להצליח במאמציהם. השמיים אפילו מגבירים את הופעתם של המלאכים על פני שטח כדור הארץ. יש לנו דיווחים גוברים על מלאכים אלה העוזרים להישגנו. עלייתה של הרוח היא עדיין אות נוסף על האופן בו האור מתמיר עולם זה לטוב יותר. הרגעים הם עלינו לניצחון שנובא לפני זמן רב של האור על פני שטח כדור הארץ.

היום, המשכנו את מסרינו השבועיים. היו מוכנים ומסוגלים ליידע את שכניכם לגבי האירועים הגדולים כשהם מתרחשים. מסרינו נותנים תובנות על מה שמתרחש מסביבכם. השתמשו בהם כדי ליידע אחרים ולדעת שהזמן עבור השפע שלכם הוא קרוב מאוד מאוד! דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)

 Website: Planetary Activation Organization

Translator: Gili

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

esotericSUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

invoca


לחצו בבקשה על הריבוע הימני בתחתית מסגרת הוידיאו כדי לקבל את הכתוביות .

AN INVOCATION

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

JERUSALEM -01:00H on 14:02:20

http://24timezones.com/

Sheldan Nidle Interviewed by Maarten Horst

Hino SLPlease sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projects


Sheldan Nidle Free Webinar