קוראים

Google+ Followers

יום שישי, 26 ביוני 2015

Hebrew -- מסר של Sheldan Nidle, מיום 23 ביוני 2015

מסר של  Sheldan Nidle, מיום 23 ביוני 2015

5 יגואר, 12 צב, 11 רוח

Selamat Jalwa! (היו בשמחה אינסופית!) אנו נמצאים כאן כדי לדווח על הסטטוס של ההעברות ההתחלתיות של כספים לצפון אמריקה. נכון לעכשיו, אנו מתכוננים להשלים את התהליך, אשר מאפשר להפוך את ברכותיכם להיות זמינות לכולכם. נאלצנו לבצע כמה תיקונים נוספים למה שחשבנו שאלה הן ההנחיות הסופיות הדרושות כדי לסיים משימה מסוימת זו. שותפינו בפרויקט זה מדווחים  כי נדרשות עדיין מספר התאמות סופיות. לכן,  אנו נמצאים עכשיו בתהליך של עשייה במשותף של מה שדרוש כדי להבטיח את הצלחתנו. התהליך כולו הוא לכל היותר מלחיץ מאוד לבעלי בריתנו הארציים. קנונית האופל ממשיכה להשתמש בעמדות הכוח שנותרו לה כדרך לסכל אותם באופן קבוע מלהשיג אפילו שמץ של ניצחון. זה מגיע לנקודה בה אנו צריכים לעשות את מה שהכרחי כדי שבעלי בריתנו יקבלו את הניצחון שהם ראויים לו בשפע. בינתיים, קנונית האופל ממשיכה להתמודד בפני מפלה בכל הבעיות האחרות. זה הופך לדי ברור שהתערבותנו נדרשת עכשיו. השמיים מכריזים  לטובתנו ואנו מצפים שכל בעיה תיפתר תוך זמן קצר.

בסופו של דבר, קנונית האופל, אלה הם המבצעים בשמחה את רצונות האופל של האנונאקי במשך כ-13 אלפי שנה. לנוכלים אלה יש תחושה פנימית עמוקה שאפילו בלעדי אדוניהם הקודמים הם עדיין בלתי מנוצחים. איכשהו הם מאמינים שניתן למצוא אמצעים כדי לדחות את הבלתי נמנע. סבלנו במשך השנים את התנהגותם המרושעת מאז שגם השמיים וגם בעלי בריתנו רצו להסיר אותם מכוחם. אנו אחוזי בחילה מאוד מהתנהגותם העוינת. זה חיוני שנבלי אופל אלה יבודדו במהירות ויוקצה להם גורל, אשר ישמור אותם מדלתכם. צורך זה לגרום להם  "לא להפריע" הוא משהו שצריך עכשיו להיעשות בדרך דרסטית מאוד. אנו מתכננים הפתעה, אשר יכולה להשיג בקלות מטרה ראשית זו. עד אז, צפו לחוסר הצלחה והכינו את עצמכם  לכמה אכזבות מיידיות. אולם, תהליך זה לא יהיה ארוך. אנו מתכוונים להיות מסוגלים לגרום לכך ששפלים אלה שהתכוונו להזיק לאחרים יינזקו בעצמם! לכן אל תפחדו!  הסוף להמתנה ארוכה זו הוא באמת די קרוב!

כשאתם מתכוננים שיינתנו לכם סוף סוף ברכותיכם, היו מסוגלים לראות את השימוש שלכם בכספים רבים אלה כדי לבצע את החזון ההומניטארי שלכם. כספים אלה ישמשו להביא שלום, הרמוניה ושפע לחברות שלכם. זה גם הצורך להשתמש בכספים אלה כדי לרפא, ליידע ולהכין את חברכם לזמן חדש בעולם זה. אתם מתבקשים ללמד את החברות שלכם לגבי השינויים הגדולים הרבים שעומדים לקרות ברגע שהתעמולה המניפולטיבית של קנונית האופל אינה מפריעה. אתם צריכים להסביר את השינויים הרבים התומכים של הממשל החדש שלכם ואת הסיבה מדוע הם מיושמים. יש צורך רב לספק תשובות לדרך שבה כל זה עומד להיות מוצג לכם. נכון לעכשיו, חסרה לכם הבנה בסיסית לסיבה מדוע אתם נמצאים בתודעה מוגבלת ואיך מעבר זה לתודעה מלאה עומד לעבוד. החונכים שלכם יספקו לכם הרבה. למרות זאת, אתם צריכים במיוחד לאמן אחרים כדי להסביר ידע זה הלאה ולהכין אתכם לאופן בו מציאות זו פועלת.

כפי שאתם יכולים לראות, העיכובים מנעו מכם אמיתות ומציאויות רבות. אנו מביאים בחשבון  שיש לספק כלי לרבים מכם, אשר יאפשר לכל אחד להסתכל באמת עמוק לתוך כל נושא אשר יכול להבהיר בקלות את מה כל אחד מהחונכים עושה כדי להכין אתכם למעבר למציאות החדשה של יופי מקסים. אתם צריכים שיסבירו לכם הרבה ובקלות. אתם צריכים מתקנים, אשר יכולים להציג בקלות את הכוח לרפא כל אחד. זה גם כן חיוני שאתם רואים בצורה מסוימת את האופן בו אתם יכולים "להיות צעירים" ולהתגבר על קשיי בריאות נוכחיים. שינויים אלה הם רק דוגמאות על האופן בו מתגברים על בעיות אלו שהוצגו לפני זמן רב על ידי המדענים האטלנטיים. מה שבאמת חיוני הוא להסתכל עמוקות לתוך הסיבה שהייתם כה חולים ואיך מתקנים חדשים אלה יכולים לשנות אתכם ולספק שער לתוצאות אפילו מדהימות יותר. חשבו במונחים של מה המשמעות ואל תוקסמו ממה שהם עושים. אתם עומדים לקבל התפתחות מהירה לפוטנציאל המלא שלכם. זוהי מתנה, בה אתם מצופים ליטול על עצמכם אחראויות חדשות.

נמאסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם!  איזו התרחשות מבורכת במציאות זו שהינה המאבק הסופי בין האור לבין האופל. העימות נמשך במשך זמן ארוך מאוד. אנו משתמשים במיקוד ובחזון שלנו כדי לפתור את השלב הנוכחי של מלחמה לא קדושה זו. האופל החזיק יתרון במשך זמן רב. נכון לעכשיו, זה מתפרק והשיירים מעימות זה מעכבים באופן זמני את מה שעומד להתרחש. התקופה הבאה מבטיחה להיות כאשר כוחותיו של האופל יכולים להיקרע. התוצאה של פעילות אלה היא לייצר אמצעים לחלוקה מוצלחת של הברכות שהבטחנו במשך זמן רב. החזון שלנו הוא עבור רגע זה כדי להתחיל סדרת פעילויות המתחילות שינוי גדול במציאות שלכם. לאחר מכן, האור יכול להתחיל ברצינות ליישם סדרה גדלה של תוכניות, אשר בסופו של דבר ישנו את עולמכם לנצח. אלה יכשירו את הקרקע לשיעורינו ולהגעה הרשמית של משפחות הרוחניות והחלל שלכם.

הושענא! אנו מצפים בשמחה למה שיכול לאחר מכן להתאפשר. 26,000 השנים שעברו (בערך שנה גלקטית גדולה) הכשירו את הקרקע למה שקרה לגאיה ולאנשיה. הגירה אל ומגאיה מסגרו את עצם טבעו של מה שקרה. זמן זה חלף. נקבע זמן חדש! אין מדובר בזמן זה על גן עדן שאבד ונמצא. מדובר על איחוד גדול וזמן לצאת החוצה כדי לבצע את המערכת הגדולה מאוד של הנחיות שמימיות עבור מגזר זה של פיזיות. כשאתם חוזרים לתוך המצב האלוהי של אנושיות גלקטית, תנו את הדעה יותר מאי פעם על האחראויות הנהדרות שאתם עומדים לחבק בשמחה. הבריאה היא מערכת מקודשת של מחשבות אלוהיות. אתם מגלים את אלה. יש לכם מלווים עצומים כדי לסייע במשימה המפתיעה הזו. כל אחד מהם מתמסר כדי להשלים את חלקם! מה שאתם נדרשים לעשות הוא לקרב אותם ולהחליט על פתרון מקובל משותף.

כפי שאתם יכולים לראות, זמן לא רגיל לפנינו. מטלתנו העליונה היא להדריך אתכם בהצלחה דרך כל הקשיים הנובעים מפעולותיכם. לכן, הזמנים הבאים יפגישו אתכם לאלה אשר הינם אבותיכם ולאלה שהסכימו לעזור. תהליך זה הוא אחד, שהינו מסובך מאוד. לפני זמן רב, באטלנטיס, התחלתם חיפוש שלקח לכם לסיימו במשך כ-13 אלף  שנה. בהתחלה היינו חשובים, עם זאת עדיין איכשהו מעטים במספר ולכאורה די שוליים לפרויקט ענק זה. עם זאת כשהזמן נע קדימה, הפכנו ליותר במספרים ודי מהותיים לתוצאה. לכן אנו מבינים בבירור את מה שצריך להיעשות הלאה. במצב זה, התחלנו לפני כשמונה מאות שנים לעצב דרך כדי לאפשר לנו להדריך אתכם לנתיב המועדף מאד על ידי השמיים. אתם עכשיו בקצה מאוד של מה שהשמיים מעצבים. השאר עומד להיות גורלכם המשמח!

היום, כרגיל, נתנו לכם סקירה על מה שעומד לקרות. קחו מידע זה ודעו עמוק בלבכם שאירוע נהדר ומשמח מוכן להתרחש. עם זה, אנו עוזבים אתכם עכשיו. היו מאושרים ודעו יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)

Website: Planetary Activation Organization
Translation: Gili

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

esotericSUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

invoca


לחצו בבקשה על הריבוע הימני בתחתית מסגרת הוידיאו כדי לקבל את הכתוביות .

AN INVOCATION

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

JERUSALEM -01:00H on 14:02:20

http://24timezones.com/

Sheldan Nidle Interviewed by Maarten Horst

Hino SLPlease sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projects


Sheldan Nidle Free Webinar