קוראים

Google+ Followers

יום שני, 8 ביוני 2015

מסר של Sheldan Nidle, מיום 2 ביוני 2015 -- Hebrew

מסר של  Sheldan Nidle, מיום 2 ביוני 2015

10 הלך שמיים, 11 מוסיקה, 11 רוח

Selamat Balik! מתרחש הרבה בעולם זה. שינויים סופיים רבים מתרחשים כדי להבטיח את ההצלחה של מה שאנו עושים. כפי שהצהרנו בפעם הקודמת, מה שמתרחש הוא דעיכתה האחרונה של מערכת ששלטה עם אגרוף ברזל על פני השטח של העולם במשך 13 אלף שנה האחרונות. פעולה מעין זו מלאה באנשים לכאורה אינסופיים אשר מסורים באמת למערכת הישנה שהתבססה לפני זמן רב על ידי האנונאקי.  בעלות בריתנו הארציות התחילו לפני עשור לבסס תקדימים כדי לבנות מערכת חליפית כפי שהצהרנו קודם לכן, מערכת חדשה זו כבר פועלת במרבית אסיה ופועלת גם בחלקים רבים בעולם זה. זוהי מערכת אב טיפוס שרמזנו עליה לאחרונה. באירופה ובאסיה, חלופה זו נעשית חזקה ונמצאת בשימוש כדי להחליף  כספים ברחבי עולם זה. התאגידים בארצות הברית הבינו זאת וחשים עמוקות שהזמן לחשבון נפש הגיע. השקפות אלה הוחלפו בסתר. קריאת הידד האחרונה עבור מערכת מיושנת זו היא עלינו. רגע גדול  בהחלפת השלטון קרוב.

התאגידים בארצות הברית מבינים מה קורה כיום מסביב לעולם זה. אסיה עלתה מעומק הגדול שירדה אליו בהתחלת התקופה לאחר מלחמת העולם השנייה. אמריקה היתה דומיננטית לחלוטין והשתמשה ביתרון זה כדי לאכוף את כלליה הגלובליים על העולם. עליונות זו הגיעה לידי חריקת בלמים לאחר העימות האיראני השני. פתאום חוסר עתודות מוניטריות מספיקות במתכות יקרות הביא לשינוי במדיניות המוניטארית בארצות הברית. הדולר פיאט היה תחת מתקפה והתאגידים בארצות הברית התחילו בסדרת פעולות אחזקה אשר הביאו את הבנק המרכזי בארצות הברית למאוד קצה של קיומו. העולם, ובעיקר אסיה הוכיחו שהרעיון המוניטארי בעבר של מטבע פיאט אינו בר-קיימא לחלוטין.  במקומו עומדת להיווצר מערכת חדשה המבוססת על שער חליפין הוגן מתוך קרן משותפת של מטבעות מתכת יקרה. ארצות הברית  וחבריה מבצעים פעולות אחזקה אלה. אורכה של פעולה זו היא אחת, המנסה לעכב את איפוס המטבע ושערוך מטבע גלובלי. פעולה זו ממשיכה עד לסיומה.

נכון לעכשיו, ישנה מערכת משפטית אשר הכריזה על התאגידים בארצות הברית כפושטי רגל. בנוסף, שותפה הבנק הפדרלי הוכרז כפושט רגל.  זה הופך להיות רשמי ברגע שהיבטים שונים אחרים של מערכת פיננסית חדשה נמצאים במקום באופן מלא מאוחר יותר בשנה. לכן, המערכת הישנה חיה על זמן שאול. רגע נהדר מאוד כמעט מוכן לפרוח. עד אז, קרנות הומניטריות תוחלפנה ולאחר מכן מספר  של מימוני מפתח מעין אלה. התאגידים בארצות הברית עומדים להיעלם.  הם עומדים להיות מוחלפים ב- NESARA. תקופת מעבר זו תהיה כאשר אנו יכולים להגיח מהטיוח הארוך ומצבנו נדיב הלב יכול להיות מאושר רשמית. לאחר מכן, אנו יכולים לפקח על השיעורים של המאסטרים הנעלים ולהציג אתכם לאגרטנים. האירועים עומדים להראות לכם תבנית כללית חדשה. השמיים מבקשים להבטיח שהאופל וסוכניו לא נמצאים יותר בעמדה של השפעה לרעה עליכם. זה עומד להיות עידן של אור. זה קורה כאשר אתם עומדים לחזור לתודעה מלאה. זה קורה כאשר אתם יכולים לגשת לרשומות האקשיות ולהנהלות של השמיים.

זמן זה מגיע לאחר שהמאבקים האחרונים עם האופל, נגמרים. אנו נמצאים בעמדה בה אנו יכולים להשפיע על אירועים. למרות זאת, יש לנו גבול באשר לאופן בו אנו מציגים את עצמנו לכם. מרביתו של עולם זה היה רווי בתעמולה שתוכננה והופצה במיומנות על ידי האופל. לכן, רבים מכם מאמינים בשקרים אלה ולכן, אנו צריכים להופיע רק בדרכים אשר מפריכות תחושות אלה. לכן, אין אנו יכולים להופיע באופן פתוח במסה עד  ששלטונו של אופל זה הוא היסטוריה. בזמן זה, אנו מתכוונים להגדיל דרסטית את מספר הספינות שאתם רואים. לאחר מכן פחדיכם יכולים להתפזר וכולם יכולים להרגיש באופן חופשי את אנרגיות האור שלנו. באותו זמן, מלאכים יכולים לתת ביטוי לעצמם ופלאי השמיים יכולים להתחיל להופיע מדי יום בשמיים. זה עומד להיות המבשר למה שעומד להתרחש. האור מבקש להראות לכם מה באמת אתם מסוגלים. ביחד עם זה עומדים להיות מימונים שונים שיביאו לכם שפע ומחילת חוב כללית. במציאות חדשה זו, אתם עומדים להמשיך לגדול ולתבוע את חזרתכם להיות מלאכים פיסיים בכוכב אומה זה!

נמאסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! היום הוא באמת יום מבורך! המיקוד שלנו הוא להביא קדימה מערכת נהדרת של החלטות פורמליות שניתנו על ידי השמיים.  אלה הם רק ההתחלה של מספר התאמות, אשר עומדות להגדיל מאוד את החישה של הצ'קרות החדשות שלכם שהותקנו מסביב לסרעפת והתימוס בלב העליון שלכם. שתי צ'קרות חדשות אלה הובילו לכמה קשיים בבית החזה העליון ובבטן העליונה שלכם. אל תפחדו יתר על המידה, מבורכים; זהו חלק משלב חדש בבניה המתמשכת של פעולות ההכנה הדרושות להתעלותכם לתודעה מלאה. לפני מאות שנים, ניתן לחלק מאתנו טקס מיוחד הנדרש על ידי השמיים כדי להפוך למי שאתם מכירים אותנו עכשיו. זמן זה היה מיוחד מאוד כאשר שנים רבות של הזדקנות ומבוכה רבה ננטשו והוחלפו בלהט המוזהב של השמיים. לאחר מכן היינו בשירות אלוהי והיה צורך בזמן עבור "מחנה טירונות התחלתי" כדי להבין מה מצפים מאתנו.

אותו הדבר מצופה מכם על ידי השמיים ולכן, אתם עומדים להידרש ללמוד איך לתקשר ולהגשים את שירותכם האלוהי לגאיה ולשמיים. הסתכלו על זמנים אלה כהכנה.  בכך,אהובים, אנו בטוחים שאתם יכולים לזכות את עצמכם מאד מאד טוב. האופל נמוג ואתם מגיעים לעולם שלא ראיתם לפני כן. שותפינו מכינים את הדרך לאירועים, אשר הם, לפעמים, להפתיע ולזעזע אתכם.  אירועים אלה עומדים להיות אותות למה שעומד להגיע. במחזורי חיים רבים קודמים, היינו צריכים להגיע לסוף רע שכולנו מכנים "מוות". פתאום, אופציה זו הוסרה על ידי מערכת של טקסים שחיכו להם זמן רב. טופלנו  בסביבה, עליה לא ידענו דבר. למעשה ב"מצב שנולד מחדש" זה הגחנו ונחשפנו לדברים שמרביתם בלתי ידועים. התקבלנו כחברים על ידי מאסטר מיוחד והוכשרנו במהירות לכל אחד מתפקידנו החדשים. זו היתה תחילתו של שירותנו.

אנו אומרים זאת רק כדי לבטא את האופן בו אתם עומדים להשתנות במהירות, וברגע שהוכשרתם, לעשות בקלות את מה שהוקצה לכם בתפקידכם החדשים. מה שלפניכם הוא פשוט סקירה כללית עדינה של חייכם המגיעים. היו חיוביים ולכו בעניינים אלה אחרי לבכם! לא אחר ראשיכם. בכוונתנו לעשות את חלקנו בכך שניתן לכם מספר אמיתות עמוקות, אשר טוהרו בכוח מזיכרונותיכם הרחוקים לאחר שהאנונאקי השתלטו על עולם פני השטח שלכם לפני כ-13 אלף שנה.  ברגע שמבני הכוח של האופל נעלמים, אתם עומדים להיהפך ליותר מודעים למציאות החדשה כשהיא יכולה לאחר מכן לשחזר את עצמה כחדשה. בעולם זה, אתם יכולים להתחיל תקשורת עם משפחות החלל והרוחניות שלכם. כאן, ניתן לחלוק חוכמה נוספת אתכם. אתם גם תקבלו בברכה את הנחיתות של אחינו. זה יוביל במהירות להצגה לאגרטה ולכל הפלאות הכלולות בזה!

היום, הבאנו לכם עם זאת מסר שבועי נוסף כדי שכולכם יחלקו אותו אחד עם השני. נוצרים עכשיו אירועים אשר עומדים לשנות עולם זה ולאפשר לכם לחוות את החדש. לכן, היו מוכנים לפתוח את תפיסתכם על האפשרות ולקדם בברכה ובשמחה את החדש!!!  דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


Website: Planetary Activation Organization
Translator: Gili

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

esotericSUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

invoca


לחצו בבקשה על הריבוע הימני בתחתית מסגרת הוידיאו כדי לקבל את הכתוביות .

AN INVOCATION

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

JERUSALEM -01:00H on 14:02:20

http://24timezones.com/

Sheldan Nidle Interviewed by Maarten Horst

Hino SLPlease sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projects


Sheldan Nidle Free Webinar