קוראים

Google+ Followers

יום חמישי, 11 ביוני 2015

מסר של Sheldan Nidle, מיום 9 ביוני 2015 -- Hebrew

מסר של  Sheldan Nidle, מיום 9 ביוני 2015

4 שמש, 18 מוסיקה, 11 רוח

Dratzo! אנו מגיעים היום ביודענו את המתרחש כאן. התנועה גדלה במהירות מסביב לעולם זה. תנועה זו אפשרה למערכת פיננסית חדשה להיוולד ולכוחות הגדולים לשעבר של עולמכם לקוד לפניה. נכון לעכשיו, מציאות זה אינה עדיין ציבורית באופן מלא כיוון שמספר תהליכים משפטיים צריכים להסתיים. תהליכים סופיים אלה עומדים לקחת זמן. אולם, שימו לב שמסמכים רשמיים אחרונים אלה אינם מעכבים את העברתם של הכספים הראשונים לפרויקטים הומניטריים רבים. אלה צפויים להגיע בקרוב. קנונית האופל יודעת לעומק מה המשמעות  באמת של כל זאת. הזמן הארוך של כוח ששוחרר מכבליו מגיע לסיומו. בקרוב, זה יהיה אפשרי לממשל החדש של NESARA לתפוס שליטה. כאשר כל זאת מתרחש לבסוף, זה יכול לאפשר את מחילת החוב שתוכרז רשמית והטיוח הארוך של החוצנים ייגמר. לכן, מספר של נטל חובות ענקיים מוסרים והחזר של כל הכספים שנלקחו מכם באופן לא חוקי יוחזר לכם. זו תהיה אחת מהדרכים בהן השפע הכללי שלכם יכול להתחיל.

האסטרטגיה היא, כמובן, להסיר את קנונית האופל מכוחה וליצור תבנית מחשבה חדשה למציאות זו. המאסטרים הנעלים התחייבו לתת לכם כמה שיעורים. שינויים אלה עומדים להיות הבסיס לתפיסות הדרושות כדי להבין מה יקרה ברגע שמערכת ממשלתית ופיננסית זו מותקנת במלואה. עולם חדש זה הוא באמת רק אחד משלבי המעבר הרבים שאתם עומדים להבינם ברגע שעולם זה משתנה. אתם עומדים להיות אנשים אשר יכולים להגשים את חלומותיכם. חוב לא יהיה יותר וכמות גדולה של פרויקטים הומניטריים עומדים לעזור לכם לגרום לכך שחלומותיכם יתאמתו.  המטרה היא לספק משאבים לכל אחד מכם כך שאתם יכולים לעשות  את חלקכם בתהליך ענק זה. בסופו של דבר, ברגע הנכון, אנו יכולים לנחות ולהציג אתכם לחונכים שלכם. נקודה זו היא עומדת להציג את נקודת ההפרדה עבורכם. החונכים שלנו עומדים להתחיל תהליך בו אתם יכולים ללמוד לגבי אבותיכם וללמוד להיכן אתם עומדים ללכת לאחר שאתם חוזרים לתודעה מלאה. תהליך זה, במציאות, הוא רק ההתחלה.

עתיד גדול חתום בתוככם. עתיד זה יישא אתכם פשוטו כמשמעו אל הכוכבים. כל אחד מכם עומד להיות חבר באומת כוכב חדשה זו. אתם עומדים לדעת את היופי של כל עולם המים. אתם גם תוכלו להפוך לחברים עתידיים של הציים הרבים של החלל והחיפושים שלנו. לפניכם עומד עולם  שהוא לא מוכר לחלוטין. אנו צפינו כאשר כל אחד מכם מנסה לדמיין מה עומד להיות עתידכם. גלקסיה זו היא עצומה. עם זאת חסרים לכם אמצעים לדמיין בקלות את מציאותה. כאשר אנו מתחילים לנסוע מחוץ לבתינו, אנו מצפים לפעול הדדית עם אלה אשר יוצרים את צוותינו הרבים. באופן רגיל, זה אורך כחודש של זמןכדור הארץ כדי לחצות גלקסיה זו. לאחר מכן, לפניכם ישנן הגלקסיות הרבות שהבורא הקים בחוכמה כדי ליצור חלק זה של פיזיות. מרביתנו היינו במאות של מערכות כוכב רבות אלה. גודל זה של פיזיות הוא משהו שכולנו יודעים. אנו מבינים שאתם לא מבינים עדיין איך אתם ילדים של הבריאה.

כשאתם גדלים בתודעה, אתם הופכים מודעים איך פשוט מתנותיכם הרבות יכולות להיות משותפות עם עולם הבית ועם פיזיות כבירה זו. כל אחד מאתנו מחובר לכל אחד ולשורה גדולה של כוכבים, פלנטות וגלקסיות. אנו בחנו ביראת כבוד כשנסענו מגלקסיה לגלקסיה ושמנו לב ליופי האינסופי לכאורה של בריאה זו. עכשיו, אנו יושבים כצי ענק השקוע בפלאות של מערכת השמש. הרגע מתקרב במהירות כאשר אתם עומדים לפגוש אותנו. זה באמת עומד להיות אירוע המשרה יראת כבוד.  רובכם שכחתם שאתם ישויות של הכוכבים. מצב נוכחי זה היה קיים במשך זמן יותר מדי ארוך. התמותה שלכם, היא, במציאות, משהו אשר כמה כפו עליכם לפני אלף שנה. אתם ישויות של הכוכבים ואתם צריכים להחזיר את היכולות המופגנות שאבדתם. אתם, למעשה, מלאכים פיזיים אמיתיים. יש לכם גורל שאנו מתכוונים להחזירו אליכם. אתם משפחתנו וכ-13,000 שנה אתם אבדתם נקודת מבט גדולה זו. המוני העולמות שאנו גרים אינם יותר חלק מזיכרונכם. אנו מתכוונים להחזיר זאת לכם!

ברכות! אנו המאסטרים הנעלים שלכם. זמן זה הוא זמן מעבר. לפני שנים רבות, באטלנטיס העתיקה, אבדנו את זיכרונותינו. הפכנו קשורים לחיים של בני אנוש המלאים בפחד ובאימה. לאחר זמן, השמיים הציעו לאלה מאתנו אשר הובילו חיים טהורים ומקודשים סיכוי לעזור לאחינו, ובתמורה, להדריך אותם דרך אדמת ביצה לא  קדושה עד לאנונאקי ועובדיהם. אנו נטלנו זאת עלינו כברכה מקודשת ובהדרגה התאספנו על ידי אלה אשר מונו לפנינו. קבלנו בשמחה את החוקים שניתנו לנו והשתמשנו בידע הנרכש שלנו כדי להיטיב לאנושות. במשך אלף שנה, גדלנו במספרים והקמנו אחוות רבות ומסדרי נזירות רבים שאתם מכירים. כל אחד מאלה מוקדש כדי להכין אתכם או לכניסה או להכללה עתידית באנושות ששוקמה באופן מלא מחדש. עולם האופל שהוקם על ידי האנונאקי חוזר אל האור.  מטלתנו המקודשת היא להיות חלק מהתמרה מאוד נהדרת זו! הללויה! הללויה! הללויה!!!

כשאתם עולים בתודעה, מחשבותיכם צריכות להיות ממוקדות ויותר חיוביות. זה חשוב שאתם מבינים כמה מחשבות שליליות הקשורות ביחד יכולות לדחות בקלות את מה שאתם מבקשים לדמיין. קחו את הזמן להתאסף ביחד ולהשתמש במחשבותיכם המשותפות כדי לדמיין תוצאה חיובית ביותר. כשאתם עושים זאת על בסיס קבוע, אתם יכולים לגרום למחשבותיכם החיוביות  להיות חלופה עוצמתית יותר. תמיד זכרו שאתםישויות  של רוח עוצמתיות מאוד אשר למדו לקבל את חולשתכם. זהו שקר גדול! ניתנה לכם האפשרות להפוך למודעים יותר לכוחותיהם הנשכחים. כשאתם גדלים בתודעה אתם הופכים מודעים באמת שכול הכאבים הפיסיים השונים הם עדות ברורה על מה שהשמיים מחזירים לכם עכשיו. זמנכם באופל עבר! אתם צריכים לבסס במיינד שלכם פשוט כמה אתם עוצמתיים באופן נהדר! ניסים רבים עומדים להגיע!

גאיה גאה מאוד עליכם! הגעתם לכאן כדי להיות שומרים מיוחדים של עולם זה, ואכן על מערכת השמש כולה. ישנו חלק קטן של אנושות זו שהפך לעובדי האופל. אחיכם ואחיותיכם של האור נמצאים בתהליך של הפרדתם של אלה מכם. כאשר המטלה הזו מסתיימת בקרוב, אתם עומדים לראות בבירור. אנו מתכוונים ללמד אתכם חוכמה מסוימת שניתנה לנו כאשר השמיים אפשרו לנו לראשונה להיות מדריככם הרוחניים. חוכמה זו צריכה שאתם תאמצו מערכת של תבניות מחשבה תפיסתיות חדשות. אנו נראה לכם מספר דוגמאות אשר יכולות לאפשר לכם לעשות זאת. דרך חדשה זו להסתכל על המציאות היא משהו אשר יכול לפעול כתנאי מוקדם למה שהחונכים ממשפחת החלל שלכם עומדים להביא לכם. כל המטרה של זמן זה שמגיע היא להכין אתכם למה שאתם צריכים לעשות לפני חזרתכם לתודעה מלאה. היו מוכנים למה שהוא כה נהדר לעקוב אחריו!!!

היום, המשכנו את מסרינו אשר מכינים אתכם למציאות חדשה. תהליך זה הוא תהליך שמתקרב לנקודה מיוחדת. משפחות החלל והרוחניות שלכם קרובים לניצחון שהוכרז על ידי השמיים. הזמן קרוב לכמה אירועים מיוחדים מאוד! דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)

 Website: Planetary Activation Organization
Translator: Gili

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

esotericSUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

invoca


לחצו בבקשה על הריבוע הימני בתחתית מסגרת הוידיאו כדי לקבל את הכתוביות .

AN INVOCATION

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

JERUSALEM -01:00H on 14:02:20

http://24timezones.com/

Sheldan Nidle Interviewed by Maarten Horst

Hino SLPlease sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projects


Sheldan Nidle Free Webinar